Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 nevies kolko stoji ta vecera na plazi vo Victorii? viem, ze je za priplatok vo svadobny den, ale nikde nie je za aky priplatok. celkom by ma to zaujimalo
Odpovědět
@kata13 tie šaty čo predávaš ti kde nesedia? inak sú krásne.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas jeee ty si ma nasla :-D na moje prekvapenie na prsiach ich mam uplne na tesno, na fotke to nie je az tak vidno. a mojej polovicke sa v nich nepacim, podla neho mi vobec nepristanu... :-( keby mi to nepovedal by som to ani neriesila a na tu chvilu by som to vydrzala...no ale chcem sa pacit ;-) tak hladam dalej, ale s tym, ze uz mu dopredu neukazem saty, az vyslednu verziu na svadbe
Odpovědět
@kata13 ani ten môj ich nevidel a do svadby ani neuvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas asi to tak je najlepsie, aj ked ja sice nie som poverciva, ze by ma nemal vidiet pred svadbou, ale ten moj si nevie tu konecnu verziu predstavit... :-D ked ma vidi strapatu a nenamalovanu doma v tych bielych satoch.... :-D
Odpovědět
kate zdá se mi že příplatek za večeři na pláži je 100E. Všechny ty ceny jsou am zajímavé 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 hmm, som si zase citala zmluvu a som nad tym zacala uvazovat, ze to moze byt pekne a ci sa to oplati, vela takych prilezitosti mat nebudeme na sukromnu veceru na plazi...ale myslim, ze tu niekto pisal, ze sa to velmi neoplati, lebo aj tak ti daju stol oddelene v den svadby...tych 100e je dost luci uz mate aj vybrate nejake vylety, kde chcete ist?
Odpovědět
Kate přítel taky říkal že je to dost a stačí nám to i vedle pláže :-D My bychom chtěli na ten rybolov a pak objet taxíke nějaká zajímavá místa. a taky využít v AI šnorchlování na útesu.
Odpovědět
Profilova fotka
luci my chceme tiez vyuzit co je v AI, len priatel bol trosku sklamany, ze tam nie je vodny skuter...ja som chcela tiez taxik, ale priatel si chce pozicat auto na jeden den a ze si pobehame vsetko sami, mapu mame a v hoteli si vypytame najzaujimavejsie miesta a tam pojdeme. a este nejaky vylet chcem no to este nemam rozhodnute co, to mozno uvidime az tam.
Odpovědět
Přítel zase sám autem jezdit nechce když jezdí vlevo. Takže bud ten výlet nebo jen taxíkem-uvidíme na místě. A ten rybolov ejstli na něj našetříme :-D máme jakýsi našponovaný rozpočet psolední dobou.
Odpovědět
Profilova fotka
priatel je zvyknuty jazdit na lavo, takze to ok. no ved ja tiez este neviem aky rozpocet zostane na vylety, tiez to mame teraz priskrtene, kedze po svadbe chceme este prerabat byt, tak setrim uplne na vsetkom...ale snad aspon nejaky vylet si budeme moct dovolit...a kolko stoji ten rybolov...tie vylety byvaju vacsinou dost drahe...ja som pozerala na stranke toho Casela park - (uz nepamatam presne ako sa to vola), je tam aj ta prechadzka s levmi, no to nas velmi nelaka, ale maju tam aj ine veci v ponuke, a uvidime este co nam na mieste ponuknu
Odpovědět
My na lvy nepůjdem-na tom jsme se shodli oba. Spíš si ten ostrov projet nějak celý a pak na rybolov-půldenní stojí cca 300E je to pálka jako hrom-tak uvidíme.Ale co je tam levné že..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
levy sme tiez zavrhli, no co som pozerala vacsina tych vyletov vyde na tych 300e, pravda je to vela...ale tak ja sa spolieham, ze okrem tych vyletov tam nebudem potrebovat minat peniaze na nic ine, teda aspon nie nejake velke palky
Odpovědět
och jej, tak to je riadna pecka dat za vylet 300e, asi sa budem cely cas len slnit :-D :-D
Odpovědět
holky prosim nemohly by jste mi nekdo napsat na kolik takova svatba venku vyjde ? diky moc :-)
Odpovědět
@johankakoz Ahoj, určite to záleži podľa výberu ostrova, hotela a počtu dní. My idem na Mauriciu na 13 dní/10 nocí a najlacnejšiu ponuku sme mali cca 100 000 KČ, takže asi tak nejako ;-)
Odpovědět
Jojo řekla bych že pod 100 to nejde. No ty výlety jsou pálka-možná taky budem ležet na pláži a procházet se, ale moc se toho stejně stihnout nedá,první dny se "zabijí"svatbou, pak líbánky a pak teprve dovča :-D
Odpovědět
Ahoj holky, moc díky za rady ohledně šatečků, asi do nich půjdu ;-) počkám na nedělní setkání s panem W. a pokud si to přítel nerozmyslí(což bych mu radila :-D ) tak je objednám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kata13 pokud budete chtít na procházku se lvy, je docela důležité objednat si to s hodně velkým časovým předstihem, mají pořád beznadějně plno ;-) a je to zážitek, určitě doporučuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, kde jsi si to nechala přeložit? Někde po netu? Já všude četla, že průměr za normostranu je za 600,- , tak mě překvapuje Tvoje cena za rodné listy! :-)
Odpovědět
Rawe najed si na stránkách BM na ofic seznam ve tvém okolí. Já psala pánovi do Velké Bystřice-máme to při cestě:)
Odpovědět
Teda v salonu kde jsme si objednávali prstýnky majít ed slevu 10% na snubáky a trvá měsíc-teda že my tak spěchali...
Odpovědět
@kata13 Pokud si dobře pamatuji, tak jsme za večeři na pláži nedopláceli, ale to bylo před rokem, mohlo se to změnit. Dali nám vybrat ze 3svatebnich menu - ryba, kuře a ještě něco co si nepamatuju.
Odpovědět
Jé Luci já myslela že se doplácí 100E-někdo to psla na staré diskusi. No však uvidíme.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak by mě zajímalo jak je to s tvorbou účesu, prosím o zkušenosti již zúčastněných ;-)
Odpovědět
u nás v Le Cannonier se za večeři na pláži doplácelo 100 euro a co se týká účesu, tak jsem měla velice šikovnou kadeřnici a učesala mě přímo tak, jak jsem chtěla :-)
Odpovědět
rawenna nás stálo přeložit oba rodné listy 650 Kč a vybrala jsem člověka z toho seznamu od BM
Odpovědět
a jinak moc moc doporučuju plavání s delfíny, taky se to musí objednávat jako ti lvi dopředu, ale je to super, vyvezou vás lodí do takové zátoky, kde je opravdu hodně delfínů, bylo jich tam snad 30 a každý si za nima může 2x skočit do vody a zaplavat si, sice na sebe nenechají sáhnout, ale je to úžasný zážitek, to jejich pískání, no krása x-), mě se to líbilo ještě víc než ti lvi, ale lvi byli určitě taky super .. já ale toužila po delfínech celý život, takže pro mě to byl zatím nejsilnější zážitek, ještě bych si je teda chtěla někdy pohladit :-), nám všechny ty výlety zařídil náš svatební koordinátor Ajay, byl moc ochotný, takže nás všude objednal, celý den nám naplánoval, zařídil auto a bylo to super
Odpovědět
jo a ti delfíni vycházeli strašně levně, 30 euro na jednoho, takže paráda x-)
Odpovědět
Ahoj Dell 8-) Jak se jinak máš?? Holky já nemůžu najít oddací list-je možné že jsme měli jen jeden?? Asi jo-to musím na úřad se poptat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?