Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@zuzineckah Díky za info :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se k vám přidávám - svatba v březnu v Tamasse. šatky mám vyhlídlé jedny v půjčovně, ale kdybych narazila na nějaké jednoduché, ráda bych i koupila. odkud jste prosím měly nebo budeme mít šaty a botky (sháním páskové fialové i bez podpatku)? díky :-)
Odpovědět
@monulinek84 Ahoj, prodávám šaty které jsem měla na svatbě na Mauriciu minulý rok. Podívej se na moje fotky, kdyby Tě zaujaly tak napiš :-) . Boty jsem koupila v Humanicu - bílé letní sandály na klínku. Přeji příjemné přípravy a závidím cestu na Mauricius, kterou máte ještě před sebou :-)
Odpovědět
@martina2904 ahoj Marti, krásné šatičky, akorát jsem přemýšlela spíš o šatech bez vlečky. a hlavně - jaká je to prosím velikost?
Odpovědět
@monulinek84 Je to velikost 36 a ja merim 167 cm. Taky jsem puvodne chtela bez vlecky, ale nakonec jsem byla rada ze jsem ji tam nechala. :-) Ty saty s ni vypadaji podle me vic jako svatebni. Saty jsem kupovala ve svatebnim salonu, nechala jsem si je tam zkracovat a rikali mi tam, ze neni problem tu vlecku ustrihnout.
Odpovědět
@martina2904 Marti, já mám 166 cm, ale velikost 40, teď se sice snažím do odjezdu trochu shodit, ale na míň jak 38 se určitě nedostanu...
Odpovědět
@monulinek84 Ja jsem je mela uplne utazeny, daly se jeste dost povolit...ale samozrejme Ti nic nechci nutit. Kdybys je chtela vyzkouset, neni vubec problem, kdykoliv - ja jsem z Prahy.
Odpovědět
@martina2904 díky, uvidím, co ještě vymyslím. já z Říčan, tak to je kousek ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,vdávala jsem se 19.9.2014 na Mauriciu:)A prodávám tyto šaty,kdyby měl někdo zájem.
Odpovědět
@monulinek84 Ahojky, tak v tom aspoň nejsem na březen sama:o) Já si beru botky z Deichmanna, pokud mi pisnes mail, poslu ti fotku...sem se mi fotky nechce vkládat. Jsou nízké, páskové, s kytičkou...
Odpovědět
Holky, tak mě ještě napadá...Jak jste to měly s fotografem? Cestovka nám doporučuje si objednat profesionálního svatebního fotografa. Volily jste tuto variantu nebo si třeba zaplatily místního fotografa, co fotí "dovolenkové fotky"?
Odpovědět
@ssimaju ahojda, tak to už jsme tři na březen, ještě holčina v druhém föru o Mauriciu, s tou máme dokonce stejný hotel a kryje se nám i termín. vy frčíte do kterého hotelu a kdy přesně? jinak my máme na focení Elieho Bernagera...
Odpovědět
Článek se načítá
@monulinek84 Ahojky, my jedeme do Lux Le Morne, přesně v polovině března. A vy tam razíte kdy přesně?
Odpovědět
@ssimaju my Tamassa a odlet 15.3. ;-)
Odpovědět
@ssimaju my sme mali miestneho,ale bol na doporučenie, sestrenica tam má známych. Cena tretinová, výsledok 100%, bolo to aj s videom:) Ale profesionálom rozhodne nič nepokazíte, akurát to majú hrozne predražené...
Odpovědět
@novomangelka Hmm,zname tam bohuzel nemame,tak budeme muset objednat profi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se jako dalsi budouci mauricijska nevesta :) Se ctenim teto diskuze jsem teprve u stranky 60, takze asi potrva nez to vse prelouskam :-D Zatim jsem prelouskala hlavne ty hrozne problemy s odeslanim smlouvy a jsem rada, ze tohle vse je jiz minulosti. Smlouvu a rezervovane vsechny sluzby jsem mela do 2 dnu od objednavky. :) Mame termin v cervenci a pan Bernager udajne travi leto ve Francii, tak neni k dispozici na foceni svateb. Rezervovala jsem si termin u Backlight photography. Jejich fotky se mi libi nejvic :)
Odpovědět
@pm_novak Ahojky,ja nakonec rezervovala nejakeho mistniho,co nabizela jako dalsi variantu cestovka...jezis,jeste resit problemy ses smlouvou :-| ja to jeste nelouskala...ale myslim si,ze jako cteni na dlouhe zimni vecery to je idealni :-)
Odpovědět
@pm_novak Ahoj, gratuluji :) Jen ze zvědavosti - červenec vám doporučila cestovka?
Odpovědět
Profilova fotka
@novomangelka nee, samozrejme, ze ne...jedna se o suche "zimni" obdobi s nizsimi teplotami...ale pry pokud nam staci cca 25 ve stinu pres den, tak by to melo byt ok i tak...a doporucili nam zacatek cervence a ne treba srpen kdy je pocasi pry jeste horsi...jako ucitelka bohuzel musim cerpat dovolenou behem letnich prazdnin...tak proto mame takovy termin :) videla jsem, ze v tomto obdobi uz to nektere nevesty absolvovaly a vyslo to :) tak se nestresuju :)
Odpovědět
@pm_novak jasně, pokud jste to byla vaše volba, pak je to v pořádku, jsem se lekla, jestli vás někdo nelakoval :-. :-D Léto tam končí ke konci května, to jsme tam zrovna byli my a bylo horko na padnutí :) Ten červenec je podle místních (měli jsme o tom velkou rozmluvu s taxikářem) hodně větrný a je víc dnů bez sluníčka, ochlazuje se moře. Ale samozřejmě nic tragického, jen asi ne pro velké teplomily 8-) S těmi prázdninami to nemáš moc flexibilní, to chápu, já myslím, že si to užijete a budu přát, aby i počasí vyšlo co nejlépe. Přeci jen když už člověk valí těch 10 tisíc km, tak by byla škoda to prosedět u bazénu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@novomangelka prosedet u bazenu to rozhodne neplanujeme, ten mame doma a nemusime kvuli tomu tak daleko :) doufam, ze slunicko svitit bude...nazory na pocasi v tomto obdobi se lisi...pan Walter rikal, ze kdyz tam byli naposledy koncem cervna tak meli 29 ve stinu a hezky...pocasi muze a nemusi vyjit kdykoli komukoli...cetla sem, ze nekdo tam jel pres sezonu a hodne mu prselo...to radsi nizsi teploty a sucho :) horka na padnuti moc nemusim ;) jinak pocasi se koupit neda, nema cenu se tim trapit predem...my si to hodlame uzit at je jak je :)
Odpovědět
@pm_novak vždyť jo, jen jsem reprodukovala informace, které nám dal místní domorodec, který z Mauricia nikdy nevytáhl paty ;-) Pochopila jsem to tak, že jde o pravděpodobnost, ne "zaručené" info :-)
Odpovědět
Holky s počasím se nestresujte, to nema cenu, ovlivnit se to stejně nedá :-) Ale chápu to, já se taky stresovala. Naše zkušenost : byli jsme na přelomu duben/květen. Na svatbu počasí nádherný, sluníčko a žádné extremní vedro. Asi 3 dny po svatbě pršelo téměř nepřetržitě celý den a to samé bylo v den odjezdu. Tyto dny jsme strávili na pokoji nebo v baru, když chvilku přestalo, tak jsme se procházeli po areálu hotelu, šli jsme na lukostřelbu atd. Tyto dny by to na svatbu určitě nebylo nic pěkného, ale v hotelu se snaží vyřešit všechna přání klientů ke spokojenosti. Viděli jsme jak se svatba fotila v restauraci, v hale...všude kde byla nějaká střecha a byla možnost pěkných fotek. Takže žádné obavy a přeji všem příjemné přípravy. ;-)
Odpovědět
@pm_novak už jsem po letech jen nakukuju z nostalgie, ale moje zkušenost: měli jsme svatbu začátkem srpna a bylo to v pohodě. Je pravda, že na koupání úplně nebylo, ale zase ideální počasí na cestování po ostrově :) A že by nám pršelo, to si nevzpomínám, takže maximálně nějaká přeháňka. Chodili jsme normálně v krátkém rukávu, ale viděla jsem i domorodce v zimní bundě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silvie_z no pres tu jejich "zimu" ma byt udajne sucho, tak by snad moc prset nemelo...a s tim vetrem je to o poloze...fouka od vychodu, tak ta vychodni strana ostrova je na tom nejspis mnohem hur nez zapad - tam to trosku kryji ty hory...uvidime :) ale volili jsme kvuli tomu radsi hotel na zapadni strane ostrova :) Jake jste v tom srpnu meli prumerne teploty? na koupani a opalovani nebylo vubec?
Odpovědět
Ahojte baby. mala niektora z vas svadbu v hoteli Zilwa Attitude? alebo planujete v maji?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Je tu nekdo kdo chysta tuto variantu v 2016?
Odpovědět
ahojte,je tu niekto kto má plánovanú svadbu na september 2015?? x-)
Odpovědět
maloira My budeme mít 22.2.2016:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?