Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
Registrovala se 24. července 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 Hotel Le Canonnier a dnes už mi dělali v agentuře smlouvuemoticon Kam jedete vy? A kdo Vám zařizoval?
24. črc 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
Registrovala se 15. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 15 přátel. Praha.
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
Registrovala se 15. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 15 přátel. Praha.
 My zatim rezervaci nemame - puvodne sme chteli duben ale nakonec jsme to posunuli na zari tak uz mam aspon cenove rozmezi od Modry-Mauricius a vahame mezi Shandrani a Zilwa Attitude... smlouvu budeme podepisovat na podzim... oslovili jsme i blue marlin ale jejich arogantni jednani se nam nelibilo... Od koho mate vy? hotel super!
24. črc 2015 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
 @kacuk76 a na kolik vam to nacenili?
24. črc 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
Registrovala se 8. května 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. září 2015
    Mauritius, Madagaskar
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
Registrovala se 8. května 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Mauritius, Madagaskar
 Lux Le Morne, zari 2015 👏🏼, mame Blue Marlin a muzu jen doporucit... Zatim jen v pripravach uvidime vysledek. Velke zklamani v jednani Deluxea, predrazene a neprofesionalni ....
27. črc 2015 v 01:57  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
 @hippo29 ten je nadhernej! Ale cena je dost vysoka... My bohuzel s BM zklamani voz me mrzi vsude ctu chvalu ale holt asi ne vzdy maji den...
27. črc 2015 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
    Mauritius, Madagaskar
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
    Mauritius, Madagaskar
 To je skoda, vybirali jsme i podle recenzi a vic bylo pozitivnich. Nabidli o dost levnejsi ceny nez vsichni ostatni. Kdy mate termin?
27. črc 2015 v 09:00  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak my máme smlouvu od Deluxea a spokojenost, dostali jsme od nich nejlepší nabídku. Z Blue Marlin nám vůbec neodpověděliemoticon Cenově to máme za 140tis. i s fotografem a letenkou pro syna který s náma letí na 7nocí.
27. črc 2015 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 @hippo29 s kým jste v deluxea jednala? My jsme naopak spokojení moc. Ale záleží vždy na koho člověk natrefí. Cenovou nabídku nám také udělali nejlepší.
27. črc 2015 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
    Mauritius, Madagaskar
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
    Mauritius, Madagaskar
 Tak to mi mame za 120tis vc all inclusive a svatebniho balicku.... Myslim, ze to byla sl. Nadvornikova, kdyz jsme rekli ze nam Blue Marlin dali lepsi nabidku, zacala pomlouvat jejich praktiky, coz se nedela....mate Lux Le Morne? Taky mame 7 noci
27. črc 2015 v 19:59  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
 My puvodne chteli duben bohuzel sme to museli presunout na zari 2016 tz jeste spousta casu emoticon ale 120 tis za Le Morne je super!
@kacuk76 My s BM meli dohodnuty telefonat... nikdy nezavolali a kdyz jsem jim napsala ze jsem cekala telefonat ci alespon omluvu tak se zacali chovat hrozne arogantne co jako chci ze mel schuzku... at by mi udelali sebelepsi nabidku ocekavala bych co se pokazi ptz tohle je pro mne znamka nespolehlivosti... z deluxea se mi ozvali takrka hned a i nabidky poslali jak slibili emoticon
27. črc 2015 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 @hippo29 tak my taky jednáme s paní Nádvorníkovou a fakt zatím spokojenost. Ale je pravda, že takové jednání by mne taky asi odradilo, ale naštěstí jsme se s ním nesetkali. Máme Le canonnier na 7 nocí all in za 140 s fotografem, svat. balíčkem a letenkou pro syna. Jinde se to pohybovalo o 20tis vícemoticon
28. črc 2015 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
fotoportrét
fotoportrét
maloira
42
 @hippo29 jaka byla svatba emoticon
1. říj 2015 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
    Mauritius, Madagaskar
fotoportrét
fotoportrét
hippo29
8
    Mauritius, Madagaskar
 Uzasna! Az bude cas dam urcite fotky. 😉
3. říj 2015 v 11:46  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
20. říj 2015 v 15:43 • fotografkabrno
fotoportrét
fotoportrét
ivettr
Registrovala se 24. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivettr
Registrovala se 24. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, jsem tu nová a jdu si pro rady, inspiraci, a třeba i pokec emoticon ..dostala jsem od přítele k výročí poukaz na svatbu na Mauriciu (Deluxea), plánujeme předběžně termín 1.3.-10.3.2016.Myslíte že v tento termín už bude počasí stabilnější?původně jsme chtěli únor ale v cestovce nás trošku odradily..A ještě se chci se zeptat - volíme mezi Le Victoria a Shandrani co byste spíše doporučily?A nebudete tam někdo v tomto termínu také?třeba na společný výlet nebo aspoň drink? (přece jen my po 7,5 letech nebudeme potřebovat romantiku ve dvou celých 10 dní emoticon A ještě se chci zeptat na tip- kde sháníte plážové svatební šaty? (ideálně Brno a okolí)..nechci úplně klasiku, spíš něco takového (jen inspirace):http://www.satyeshop.cz/a-strih-do-v-sifon-lemovani-svatebni-saty-bk836.html
Ikdyž ten eshop na mě nepůsobí nějak věrohodně, obávám se že to bude čínský šunt..a navíc bych si ráda vyzkoušela osobně?nebo si necháváte šít?děkuji
9. lis 2015 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 @ivettr Ahoj, tak my máme svatbu 22.2. zařizováno též přes Deluxeu a nikdo nás kvůli počasí neodrazoval. Tak snad bude počasí přátemoticon Máme to v hotelu Le cannonier a letíme i se 4letým synem. Šaty jsem sháněla přes internet, protože jsem si je také chtěla raději zkusit, ale protože bydlíme kousek od Prahy měla jsem štěstí a jedny nedávno sehnala na MMB, jen musím nechat zkrátit. Ale jsou lehoučký, přesně jaký jsem chtělaemoticon Byly dokonce levnější než ty tvoje, upřednostnila jsem pohodlí a jednoduchý styl. Ty co jsi si vybrala jsou moc hezký. My taky s žádnou romantikou nemůžeme moc počítat vzhledem k tomu, že letí i syn, ale budeme se snažit si to maximálně všichni spolu užítemoticon Nevím zda se do takového ráje ještě někdy dostanemeemoticon
9. lis 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky vy co už máte svatbu za sebou. Kolik si máme na CD připravit písniček na obřad. Bude stačit 5? děkuji.
3. led ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana_dovolenasnu (36 r.)
DOVOLENÁ SNŮ - Exotická svatební cesta
Jana Nováková PRO

Svatební cesta - Region Praha - východ
PRO Shop: 20 inzerátů
12

“Nově jsme spustili nový web speciálně jen pro Vietnam. Na své si zde přijdou i novomanželé www.vietnam-dovolena.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jana_dovolenasnu (36 r.)
DOVOLENÁ SNŮ - Exotická svatební cesta
Jana Nováková PRO

Svatební cesta - Region Praha - východ
PRO Shop: 20 inzerátů
12

“Nově jsme spustili nový web speciálně jen pro Vietnam. Na své si zde přijdou i novomanželé www.vietnam-dovolena.cz”
(Před 2 lety)

@kacuk76 určitě. Obřad není dlouhý.
12. led ve 14:46  •  www.dovolenasnu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacuk76
  • Neví, kdy bude svatba
 @jana_dovolenasnu moc děkujiemoticon
12. led v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš