Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas snazila som sa prave, no budem to musiet spravit vecer doma, v praci ma to nechce pustit vlozit fotky do albumu
Odpovědět
@kata13 Ja mam zatial prave same vysoke, 30/20 takze este nieco slabsie musim najst nech po 1.tyzdni vymenim :) Jasne ja uz som mala preklady pred vianocami hotove, kedze za mesiac odlietam :) Idem cez svadby v raji. Odlet z VIE :) Akurat dufam ze nam vyjde pocasie, pozerala som teraz a prsi tam ako dive, a od polky januara ocakavaju aj "extreme weather" aj ked to nikto nikdy nevie povedat ci a kedy pride...len som z toho trochu nervna.
Odpovědět
@kata13 OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 to vazne? ja to pocasie radsej ani nesledujem, lebo tiez sa bojim, ci vyde...no budem drzat palce, aby sa to co najskor zlepsilo... a uz mas vsetko pripravene. co ti este chyba? ja mam zatial taky plan, ze mesiac pred svadbou uz chcem mat pokoj, no som zvedava, ci to stihnem, ked este stale nemam ani len ten zoznam co vsetko budem potrebovat :-D
Odpovědět
@kvik1 tie preklady si si dávala robiť niekde vo vašom okolí alebo cez net niekomu?
Odpovědět
@kata13 Ty sa neboj, v maji je pocasie v pohode, to len teraz januar-marec je take rizikove, casto prsi a mozu sa aj cyklony vyskytnut, ale snad budeme mat stastie, uvidime :) Myslim ze mam vsetko pripravene, neviem velmi to neriesim a nestresujem, to hlavne mam - teda saty, topanky (ak ich vobec bude treba), obrucky, priatelovi gate mame, koselu kupime rychlo.. a nic viac myslim netreba. zacala som nejaku hudbu k obradu davat na cd ale asi ani s tym sa uz nejdem trapit ked aj tak mi nikto nezaruci ako to tam popustaju (alebo to vypnu ked sa rozprava) tak to je asi jedno. Takze snad mi uz nic nechyba. 2dni pred odletom si dam urobit nechty a 1den dofarbit vlasy a ide sa :) Ci som nieco zabudla? uplne v klude a bez akychkolvek stresov sme to stihli za mesiac a este mi mesiac cas ostal :) Preklady som dala robit takej babe co ma jazykovu skolu a robi aj sudne preklady, nasla som na nete. Ale ked som porovnavala ceny je to vsade drahe tak netreba prilis vymyslat, najlacnejsie som nasla za 20eur na normostranu.
Odpovědět
@kvik1 keď sme ešte slobodný, tak súdny preklad nám stačí na rodný list?
Odpovědět
@vladenas Ano :)
Odpovědět
Profilova fotka
to nemyslis vazne, to fakt dam za preklad rodneho listu 20e? este dobre, ze toho nepotrebujem viac :-p
Odpovědět
@kata13 No bohuzial myslim. Ale skus sa popytat, niektori su ochotni uctovat za "realne" normostrany, napr.rodny list je v skutocnosti mozno tak pol NS takze teoreticky mozno niekde dohodnes za polovicnu cenu, popytaj sa. Ja som to mala o dost horsie, ja som prekladala aj sobasny a rozvodovy aj s rozsudkom cize spolu to vyslo 11 normostran!!! Nastastie som si vybavila "mnozstevnu" zlavu takze som platila len za polovicu ale aj tak...zrataj si to. Katastrofa :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 teda to si si pekne zarobila, radsej nechcem ani ratat :-| vedela som, ze je to drahe, ale zase az taku palku som necakala. no skusim potom popozerat, ci sa da najst nieco lacnejsie.
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 co som na nete pozerala teraz ceny, tak fakt som najnizsiu nasla 19e za NS. ale skusim sa este popytat znamych, ci nepoznaju niekoho a myslis, ze to stoji vsade tak isto, alebo to zalezi aj od lokality, ze v BA to je drahe ale niekde inde to moze byt lacnejsie? :-p v tychto veciach sa vobec nevyznam
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky teda vy jste toho anpsaly:) Já bohužel musím taky nechat překládat oddací list i rozvodový rozsudek tak se námto prodraží ]-( Vladi šaty jsou moc hezké, já jsem o nich 2x uvažovala-ale nakonec si nechá ty moje od ever pretty-snad na tu chvíli budou stačit. Ale nemůžu sehnat plavky-po druhm kojení mám nulky a ani vycpané vršky mi nesedí =-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) chtěla jsem se zeptat, když si objednáváte svat.šaty z netu jak Vám sedí? Já mám jedny vybrané, ale mám strach, aby byly takové i "naživo". Líbí se mi tyto: http://hollywoodstyle.eshop-zdarma.cz...
Odpovědět
Petíku ty jsme měla taky vybrčané-ted ju tu nabazárku prodává jedna paní jen za 1500 vel 38-ale já do nich nemám prsa. Jsou hezké a myslím že tak budou vypadat-myslím je má i Vladi.
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy z vlastní zkušenosti můžu doporučit Shandrani, naprostá spokojenost :-) nádherné pláže, skvělé jídlo ve čtyřech restauracích, luxusní spa atd. atd......nádherný hotel!!!!
Odpovědět
@petik83 tie šaty sa mi tiež lúbili, ale luci ja mám iné. keď si budeš objednávať, tak ak sú na šnurovačku tak ti sadnú určite lebo to si prispôsobiš. horšie je ak sú so zipsom, vtedy si to treba dobre premerať
Odpovědět
@simass zatial ho mame na prvom mieste ;-) , ale vzdy vahame :-| hrozne sa nam paci co ponuka all inclusive...a ako je to s obsadenostou, je tam vela ludi?
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy jj, all inclusive mají nej na ostrově, je to jediný tzv. full AI resort afakt to tak bylo, rozmazlování od rána do noci a žádný účet za celý pobyt ;-) ;-) ;-) ;-) my jsme tam byli začátkem října a i když bylo údajně plno, potkávali jsme poměrně málo lidí, v restauracích i na pláži vždy volno, resort je velikánský, takže se to rozptýlí :-) můžu poslat odkaz na fotky, jestli chceš pro představu.....
Odpovědět
@simass waauuu, tak uz aby bol maj lebo sa hrozne tesim :-) a jasne, ze mozes poslat odkaz, rada si pozriem nejake fotky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy to se těš, je na co ;-) a odkaz na fotky máš v IP :-)
Odpovědět
@simass dakujem za fotecky ;-) vsetky som omrkla :-D priroda, hotel a vsetko dookola je nadherne a kuzelne!
Odpovědět
@kata13 Vies co mozno su nejake minimalne cenove rozdiely mimo BA, ale ono sa to riadi nejakymy tarifnymi odmenami pre sudnych prekladatelov co je dane statom, je mozne ze v jednotlivych mestach sa to lisi, ale zasadny rozdiel to nebude podla mna. Ale ak si davate prelozit len 2 rodne listy tak to snad prezijes nie? Aj keby vam hned zaratali cele 2 normostrany tak by to bolo max.40 EUR, tak pri tom co cela svadba stoji to uz je zanedbatelne...aspon mne osobne by to nestalo za ten cas co by som musela obvolavat a obehavat niekde mimo mesta aby som usetrila 5 eur. Ja som to mala trosku ine kedze u mna to bolo 11NS... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 to mas pravdu, ale ja len ze ak by to bol nejaky vyssi rozdiel. aj tak chodievame na vikendy prec, takze v ramci toho by som to vedela vybavit aj inde. ale vraj to je dobra cena, takze to uz nebudem riesit. musim len rodne listy najst, lebo sme ich nepotrebovali ani nepamatam a dam to spravit. on aj tych 40e mi je teraz dost dat za blbe dva papiere, radsej si za to kupim nejake letne saticky ;-)
Odpovědět
Holky nám to spočítali na 2600 protože tam mám i ten oddací list a rozvodový rozsudek-to je pálka teda :-| dokonce je překlad rodného listu jen asi za 260Kč ale rozsudek za 369 jedna strana ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 aj tak to mate skoro polovicnu cenu, oproti SR. no ale co nam uz zostava ;-) myslim, ze to je posledna vec z papierovaciek ktoru potrebujeme...dufam, ze som na nic nezabudla
Odpovědět
@kata13 no práve som si to overovala u jednej firmy v TN a pýtajú za jeden rodný list 20€ :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas tak to bude asi vsade rovnaka cena ]-( tak nic, uz nam zostava to zaplatit, radsej sa uz nad tym nebudem zamyslat ;-)
Odpovědět
@kata13 no a chcem to čím skôr dať urobiť nech to mám z krku
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ja tiez, uz mi zostanu len tie prijemnejsie pripravy - nakupy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?