Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
kvik1: to je dobrá otázka, jak dlouho ten obřad trvá :-D Pak by mě ještě zajímalo, na co se Vás ptali na těch úřadech? Nikisek: jaké sis objednávala šaty? Já taky čekám na výsledek :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak svadobne oznamnia maju uspech, napad so svadbou na Mauriciu tiez, tak sme spokojniii :-D Nikissek:aj my budeme mat svadbu v Les Pavillons, ale 3.8.2011, tak potom ta budem otravovat, ze co ako kde a tak, priprav sa :-D :-D :-D ...my zatial nemame nic, ale my mame este casuuuuuuuuuu :-)
Odpovědět
@lucil07 : jedeme s BM do Le Canonier v termínu 3.5.-15.5. Nepotkáme se tam s někým?
Odpovědět
Raw:Objdenala jsem si je na jednom am. shopu, tak jsem zvědavá, dám vědět až dorazí.. Maurisius:určitě dám vědět jaký to bylo! Jinak co se týče obřadu, myslím, že déle než půl hodiny to trvat nebude.
Odpovědět
AHoj holky tak máme i opalovací krémy ale sehnat stříbrné páskové boty na pdopatku je andlidský úkol tk zajdu k vietnamcům a pořídím si žabky a je to. Přítel chce jít taky v žabkách. Vítáme nové nevěsty.
Odpovědět
na podpatku boty na mauriciu teda nic moc :-|
Odpovědět
@lucil07 ahoj, neviem ci planujete mat svadbu v zabkach, ci som to spravne pochopila, ak ano radila by som mat zalozny plan, moze sa stat ze vas neoodaju kvoli tomu, maju tam urcity kodex obliekania, radsej by som teda neriskovala ;-) @rawenna obrad tak okolo pol hodky, pan nieco porozprava na uvod, potom si poviete vy manzelsky slub, pripitok, torticka a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikissek: já jsem si je objednávala od paní na mimibazaru, která je nechává šít v anglii, tak jsem zvědavá :-) Jinak holky, už máte vymyšlený nějaký ten manželský slib??? Jinak tady mám nějaká seznam hudby, tak pro inspiraci, třeba se Vám bude něco líbit. My z toho asi buď něco vybereme, nebo si necháme složit od kamaráda: Eternal beauty - the wedding song (Isisip original piano music) Amazed (Lonestar) Wedding music Piano Hymne O'Neill Brothers piano Wedding Morning - Wedding Music by Miranda Wong Beautiful Bride - Easy Wedding Music by Miranda Wong Shania Twain:From this moment Shania Twain - You're Still The One Damien Rice - 9 Crimes
Odpovědět
Dodi díky, snad to nějak půjde, já viděla spoustu fotek kde měli svatebčané žabky nebo neformální oblčenní-uvidím co seženu. Rawenno díky někde to poslechnem-my vybrai soundtrack z filmu Nebezpečné známosti a něco od Pehy..zatím
Odpovědět
my to máme za 4 měsíce v Les Pavillons, beru si s sebou bloček kde si budu psát všechny dojmy a postřehy a určo se tady s váma o ně podělím. včera jsem byla ve Vysočanech na svatebním veletrhu, SVR tam měli malý nenápadný stánek a byli tam jediní kdo se svatbám u moře věnoval. můj dojem z veletrhu je ten, že jsem opravdu ráda, že tu svatbu budu mít pryč.
Odpovědět
Ahoj holky nevěstinky :-) můžu se k Vám přidat? Uvažujeme o svatbě na Mauriciu, mám nabídku od p. Waltera z BM - termín květen 2011, hotel Le Cannonier. Pročetla jsem Vaší diskuzi, moc mi to pomohlo, fakt díky za super tipy, postřehy a zkušenosti. Koukám, že některé z Vás to zařizují už poměrně delší dobu, tak mám lehké stresy, že se po tom začínám pídit až teď. Přijde mi, že květen už tu bude co nevidět :-) Ale pro dodatečnou oslavu s rodinou je to asi nejlepší termín, bude teplíčko a tak :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teď jsem si vytiskla smlouvy a vše, co nám Walter poslal. Tento měsíc pošleme za letenky a můžeme rozdat oznámení :-D Jinak nic nechystám, ale hrozně se těším na zkoušku šatů Emmi mariage. Teď jste mě trošku načaĺy s těma foťákama. lucil: já boty neřeším. Pořád se mi líbí představa být bosa a pak až na jídlo si vzít nějaké ťapky. Uvidím. Hlavně budu muset jít na pedikúru :-D Jak tak koukám, tak já to mám ze všech za nejdelší dobu :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Baru pedikúru bych asi taky potřebovala:) Dnes jsem si zkoušela svatební manikúru na rukou snad to do konce dubna vypiluju. Vítáme novou nevěstu.
Odpovědět
Já mám gelovky, takže tohle mám vyřešené. S nohama ale něco udělat musím. Úplně ti závidím, že se ti to tak blíží.
Odpovědět
Myslíš, že by nestačilo to podvodní pouzdro? Nebo máš nějaké špatné info o nich?
Odpovědět
My máme starší digi foták a nevyplatí s enám investovat do pouzdra. Na dovče jsme ty jednorázové podvodní fotáky měli a fotky byly super. Jojo ABru už jsme natěšená a vše řeším a zařizuju, jen jak jsme zaplatila letenky nemám ani korunu-tak s ev nákupech brzdím 8-) No a geláky jsme nosila kdysi a ted mám konečně svoje hezké nehty a fr. manikúra bude na svatbu asi to pravé. Přemýšlím na dovču že si nechám udělat gelovky na nohy :-N
Odpovědět
My máme právě nový, takže možná by pozdro stačilo. Ještě uvidím. Tohle je pak rychle zařízené :-) Taky teď máme platit letenky :-| ;-) naštěstí pak máme ještě čas šetřit. Já toho moc kupovat nechci. Proč. Jen šaty, prstýnky,lampiony a nějaké drobnosti. Lucí co te fotograf? Berete hotelového? Kolik jste platili za letenky? Jestli se můžu zeptat? Určitě si nech udělat tu francii. Vypadá to moc pěkně. Já si jedno léto nechala udělat gelovky na nohy, ale mě to moc nedrželo. Asi jen 3 týdny. Moje mamča to měla ale delší dobu. Na svatbu to bude ale dobrý. Taky možná do toho půjdu.
Odpovědět
Baru zkoušela jsme tu francii sama.A o těch nohách popřemýšlím. Jak máte nový foták tak se pouzdro vyplatí. Fotografa máme objednaného přes net za pomoci Kate Steeva Duboise. Za letenky necelých 39tis. Máme doma dost výdajů tak máme na účtě šrumec :-o
Odpovědět
Já si jí taky dělala sama a nevypadá to vůbec špatně, jen se rychle začne ten lak loupat, takže v tomhle je to na prd. No tak to je supr, že to máte takhle zajištěné. Koukám, že za ty letenky máme asi všichni stejnou cenu :-D My taky máme hodně výdajů, takže musíme šetřit. Pořád nějaké složenky a placení....Snad to teda bude stát za to :-D
Odpovědět
No snad jo, my se moc rozšoupli a tak jsme účet provětrali. uvidím jak nehty dlouho vydrží, ráda bych si je udělal před odjezdem a pak je jen doupravila. Nedávno sjem ěmla francii fialové bravy a vydrželo to dlouho.
Odpovědět
Ahoj holky :-) lucil: můžu se zeptat na jak dlouho jste si objednali fotografa Steeva?A jestli je levnější než Elie Bernager, kterého nabízejí V BM ?
Odpovědět
No to by mě taky zajímalo.... ;-)
Odpovědět
JJ holky Steeve má skvělé ceny a Deni ho ted na svabě měla. Musím najít mailík s cenami.
Odpovědět
Package 1 (15 x 21 cm) 40 pictures - 10,000 rupees Size of photos : 15 x 21 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 2 (15 x 21 cm) 50 pictures - 12,000 rupees Size of photos : 15 x 21 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 3 (15 x 21 cm) 60 pictures - 14,000 rupees Size of photos : 15 x 21 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 4 (20 x 25 cm) 40 pictures - 13,000 rupees Size of photos : 20 x 25 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 5 (20 x 25 cm) 50 pictures - 15,000 rupees Size of photos : 20 x 25 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 6 (20 x 25 cm) 60 pictures - 17,000 rupees Size of photos : 20 x 25 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). As an additional service, I am also proposing announcement cards for the family and friends when you get back home. These are at 1 euro each. I'll show you some samples when we meet.
Odpovědět
Cenově je tak na normálu, aspoň mě to tak přijde. Jaký balíček jste si vzali?
Odpovědět
My máme 300 ks fotek , 50 retušovaných, DVD s 50 nejlepšími foto a fotoalbum s 20 ks vytištěnými. Je pravda, že je to jednou tolik, ale přítel ho chtěl.
Odpovědět
Nám stačí Package 1 plus ta oznámení. Myslím že cena je dobrá a fotky má také hezké. Ellie je na nás moc drahý-to radši investujem třeba do výletu nebo toho rybaření 8-) Vše jsme mailem domluvili pomocí Kate. Joa vím co potřebuju ještě-přece nové plavky 8-)
Odpovědět
Přítel chtěl co nejméně fotek aby nemusel moc dlouho pozovat :-D
Odpovědět
Pokud vám stačí a chcete výletovat na maximum, tak proč ne. Měla jsi výhodu, že sis to takhle vykomunikovala přes někoho. To je nejlepší. Tyyy, zrovna jsem na to dneska myslela, že potřebuju ještě plavky. Teď by mohlz být obré ceny na netu, tak se hned podívám.
Odpovědět
No ale mailovat v angličtine už jsme musela sama-to jsem se zapotila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?