Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
moji rodiče nám nabídli jestli nechceme jejich prstýnky, tak proč ne 8-) dostali jsme od nich čokoládový figurky ženicha a nevěsty na dort a od bráchy pravý šampaňský, vezmem si to s sebou :-) jinak vůbec nevím co na ženicha, jestli světlý oblek, ale to mu bude horko, nebo jenom nějaký polotričko a bílý kalhoty..já budu mít svatební šaty a možná závoj, bez bižuterie, kabelčičky..
Odpovědět
rawenna:aj my uvazujeme nad canonom s full HD videom...ake robi ten vas fotecky v interiery? a skusali ste uz aj natocit nejake video, aka je kvalita? dakujem ;-)
Odpovědět
ahojte. Docela dobrý nápad s tím podvodním foťákem ;-) Jinak holky, já nepřiparvuju vůbec nic. Přeje jen mám víc času než vy. Být váma, tak taky už lítám o krámech. Vím tak nějak co chci, tak snad nebude takový problém. lucil: Děláš dobře, že nakupuješ už teď. Ono to pak není taková rána na peněženku. chci se jet podívat na ten svatební veletrh v Praze, tak snad tam bude něco zajimavýho.
Odpovědět
Ahojda, tak já ještě začala s bělením zubů, snad bude výsledek OK a já budu mít úsměv hollywoodské hvězdy na svatebních fotkách 8-) Ono se to nezdá ale hrozně to uteče, my s dětma nic nenakoupíme a pokud budou u babičky cca 1x měsíčně na pohlídání už máme jen 3 možnosti na nákupy. Ale začínám se bát jak to zvldánou tak dlouho co budem pryč a jak to zvldánu já.Bude se mi stýskat, ale na druhou stranu si krásně odpočinem-nevyspali jsme se už pěkně dlouho ;-)
Odpovědět
lucil: no je fakt, že moc času nemáš. A to si necháváš bělit od zubaře nebo doma sama? Tééda, ty budeš fešanda. Neboj, myslete na sebe, protože pak odjet bez nich už půjde hůř a hůř. Pořádně si to užijte.
Odpovědět
lucil, to by aj mňa zaujmalo ako si ich bieliš :-)
Odpovědět
@barrcaa já tam budu taky:-)
Odpovědět
No nabělení u zubaře nemám čas-tak jsme dostala od Ježíška sadu White pearl-musí s e zformovat aplikátory podle zubů a denně 60 min bělit s aplikátory-snad si zvyknu a bude to mít nějaký efekt. Když tak si to bude dělat i přítel at jsme fešní oba :-D Ono s eto nezdá holky ale fakt to letí-my už letíme za encelé 4 měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
mauricius2011 : S foťákem jsme absolutně spokojeni! Můžeš s ním fotit kdekoliv, vše tam jde nastavit. Jestli chceš fotit při žárovce, při zářivce, venku, tak nebo jinak.... A video je super. Koupili jsme si k tomu 16GB kartu a videa tak můžeš natočit, kolik potřebuješ :-) Jinak dnes jsem objednávala šaty, tak už se na ně těším! A ten podvodní foťák určitě taky někde pořídíme, ale musíme ho sehnat někde v Olomouci, protože to poštovné je skoro stejně tak drahé jak ten foťák :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna podvodní foťák určitě pořiďte, vyplatí se, máme nádherné fotečky :-)
Odpovědět
My z Egypta taky, snad nafotíme podmořský život i tam 8-)
Odpovědět
Holky kdepak se touláte?? ted po Novm roce na to najedeme nééé? 8-) Ted už máme čas a náladu jen na ty naše mauricijské svatbičky-teda alespon já jsem ted jaksi dovolenkově naladěná :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucil no jasne, treba sa do toho pustit ;-) inak tie podvodne fotaky su super napad, nad tym som vobec nerozmyslala, dobre, ze vas tu mam, aspon na nic take nezabudnem :-D dnes si chcem spravit zoznam vsetkeho co budem potrebovat vybavit a nakupit, to mi tiez pripomina, ze musim pozriet na nete kedy je svadobna vystava u nas, dufam, ze tam pokupim take drobnosti ako lampiony stastia a podobne
Odpovědět
Kate já si chci taky napsat seznam co zařídit a koupit. Už nkterá děláte ty překlady dokumentů:? Já ještě ani neposlala tu smlouvu, jsem lajdák... Ty lampiony to je hit a je to hezké...ale přítel to nemá rád že je to nebezpečné a může to ěnco podppálit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tie preklady este nie, to je jedna z veci co si musim pozriet, nepamatam, co vsetko tam bolo ja som zmluvu uz poslala pred Vianocami a zvysne peniazky som poslala vcera, este tie dokumenty a je to vsetko...
Odpovědět
Já si ještě musím nechat bohužel udělat nový pas protože ten můj je platný jen do října a to nestačí. Pak ty dokumenty, nějké to CD nachystat a oblečky atd 8-) Joa botky k šatům. Kate a jaké máš nakonec šaty??
Odpovědět
Našla jsem včera další krásné fotky našeho hotelu, pořád něco hledám a ty fotky prohlížím pořád dokola, jsem prdlá ;-)
Odpovědět
http://www.holidaycheck.cz/hotel-foto... Tady jsou další fotky Victorie 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my tiez kazdemu ukazujeme katalog :-D teraz ma to trosku preslo, lebo som nemala vela casu, ale uz sa zase do toho dostavam 8-) luci zatial nemam ziadne, tie co mam predavam. musim skocit na nakupy a trosku si poskusat saty, rozmyslam teraz nad kratkymi :-p tazko so mnou :-D
Odpovědět
Já to zas nikomu ukázat nemůžu, je to hrozně tajné. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon si potom po navrate uzijete vsetky tie prekvapene vyrazy ;-) a co im vlastne hovorite, vedia ze idete na dovolenku, alebo ani to nie?
Odpovědět
Naši a brácha ví že jedem na dovču a že tam bude svatba ostatní neví nic. Spíš v našem okolí budou reakce- no jo pracháči už neví co by :-| Ale at si trhnou že??
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si povedala, ze mi je jedno, nech si hovoria vsetci co chcu. u nas to rodina zobrala uplne v pohode a znami vacsina tiez, aj ked niektrorí si najskor mysleli, ze si z nich robime srandu, ale nakoniec to vcelku pochopili. aj ked to co rozpravali za nasimi chrbtami uz neviem, od niektorych by ma to vobec neprekvapilo :-N a aj ked sme sa stretli s poznamkami, ze to je vela penazi a tak, ale posledne tri roky sme neboli nikde na dovolenke, tak si to teraz vynahradime ;-)
Odpovědět
No právě někdo vykouří 30 denně někdo zase pije jak duha, tak my si zajedem na pořádnou dovču 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se taky nemůžu dočkat :-) Holky, kde budete kupovat ty foťáky? Kde by je mohli mít? Na netu jsou šílené ceny za dopravu :-(
Odpovědět
Rawe my si koupi dva na netu-i s poštovnýmv vyšli Kodaky na 580Kč. Jink je mívají i v obchodech-ale nepamatuju si kde, asi u fotografa.
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsem byla na zkoušce šatů Emmi Mariage a byla to prostě nádhera. Nevím které si vybrat. Můžu jen doporučit.
Odpovědět
Ahoj Mon, vítáme další envěstu. Tak co už máš přichystané a jedete s BM nebo SVR?
Odpovědět
Ahojte, holky ktore uz mate svadbu za sebou, ako dlho to vlastne cele trva? Snazim sa dat dokopy nejaku hudbu a vlastne vobec neviem kolko pesniciek/na ako dlho. Pisal tu uz niekto ako to cele prebieha? Dakujem :)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, zdravím v důležitém roce:-)už jsem tu nebyla přes dva měsíce, takže mi to docela trvalo přečíst Xstránek:)Abych se připoměla-svatbu máme 3.5.2011 v Les Pavillons ,takže necelé 4 měsíce do svatby. Překvapivě jsem čím dál míň nervózní! Právě jsem si objednala šaty, tak jsem zvědavá jestli budou jako na fotce:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?