Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lenule26 No to je mozno este lepsi napad :) a ak by sa mi to nepacilo, vedia to dat dole tak ze nevidno ze tam nieco bolo? A ked su doplnane tiez je to bez stopy? asi sa blbo pytam ale ked som si to nikdy nedavala.. :)
Odpovědět
@lucil07 Tak to máš nejlepší-kdybych měla své nehty pěkné, tak si je taky jen láknu. Ale mně nikdy nevyrostly-lámou se potvory ]-( Na nohách nemohou být dražší-menší spotřeba materiálu. Mně je dělá paní za 250Kč a co jsem tak koukala na webovky různých salonů, tak většinou jsou nové od 300-400. Asi záleží kde...
Odpovědět
Leni díky zeptám se kamarádky co chodí na gelovky. Já měla svoje hrozné a po druhém porodu mám konečně hezké nehty, snad mi vydrží do svatby:) Ale na nohou děs
Odpovědět
@kvik1 V pohodě jen se ptej. Když necháš doplnit- je to beze stopy :-) Teda zase záleží na šikovnosti a praxi manikérky. Ona ti ten původní gel celý zpiluje pryč tak, aby přechod nebyl vidět a pak nanese opět nové vrstvy gelu. Pokud je necháš sundat, tak ale budou tvé úplně kraťonké-takže musíš počkat až trošku dorostou. Ale nemyslím si, že by se ti nehty nelíbili-jsou krásné. Na druhou stranu pokud máš svoje nehty pěkné a máš je delší, tak je škoda dělat gelové-to bych si možná jen došla na profi nalakování francie. A nebo si nechat jen potáhnou přírodní nehty gelem-to vypadaá moc hezky a přirozeně ;-)
Odpovědět
Jo a holky ještě jsem tu četla a té podprdě co zvětšuje prsa. Slyšela jsem samou chválu na Victoria Secret typ Miraculous
Odpovědět
No leni já na ni slyšela tay chválu na tu podprdu ale mám ted fakt nulky tak mi ani drahá podprda nic nenahoní ]-( Hlavně abych sehnala dost vycpané plavky :-D
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se zeptat na nějaké osvědčené stránky, kde prodávají pěkné plavky, nějak si nemůžu vybrat :-( Ještě že jste se tu bavily o pasech, zjistila jsem, že příteli končí v červenci, což je v poho, u chlapů se nic nemění, tak nebude kafrat, že po svatbě bude zas zařizovat nový :-D
Odpovědět
@lucil07 No a co plavky Miraculous? Taky je dělají :-) A plavky od victorie prodává i nějaká paní na mimibazaru
Odpovědět
@lucil07 Nebo mám ještě jinej nápad. Jukni na jejich stránky a pokud se ti nějaké zalíbí, tak mi pošly foto. Letím 19. do New yorku a plánuji navštívit VS-třeba by tam byli levnější. Co ty na to?
Odpovědět
Peti bacha na ten pas-mně končí pas v říjnu 2012 a nestačí to-pas musí platit min ještě 6 ěmsíců po návratu z MAuricia. já si kvůli tomu musím enchat dělat nový. Jé Leni tak oni prý mají přímo v USA ty podprdy za super cenu.
Odpovědět
Pridala som si moje saty do albumu. Na mne sice nevyzeraju az tak dobre kedze mam sirsie boky tak cele saty su "sirsie" nez na fotke a mam dojem ze trochu opticky zvacsuju, ale aj tak su fajn. A hlavne sa nekrcia a netreba do nich podprsenku :)
Odpovědět
@kvik1 my sme opakovali sluby po oddavajucom, ale to urcite poznas berem si ta v zdravi i chorobe, bohatstve i chudobe atd ;-) my sme to hovorili po anglicky, ale myslim ze sa da aj dohodnut ze si co to poviete svoje, treba sa dohodnut so svadobnou koordinatorkou a oddavajucim, viac menej je iste ze vam necha priestor sa prejavit , ved to bude vas den tak si ho skuste co najviac prisposobit podla vas ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ok dakujem :) vlastne ani neviem co by sme si tak verejne povedali takze asi nam ten slub vystaci :) len dufam ze sa nam nebude jazyk motat :))
Odpovědět
Profilova fotka
kvik saticky vyzeraju pekne, dufam, ze tento vikend si obeham aj ja nejake obchody. ak najdete nejaku dobru stranku s plavkami urcite dajte vediet, ja som zatial na nete nic moc nenasla. lucil saticky vyzeraju velmi pekne, ja uz tiez jedny letne mam, tiez cez MMB, cisto biele kratke. no este nejake musim najst. no cez vikend najskor vybehnem popozerat nejake saticky na svadbu ;-) snad sa mi postasti
Odpovědět
Kvik šaty jsou moc hezké-líbí se mi i ten "volánek" vepředu a vyztužené košíčky jsou taky fajn. Leni díky za nabídku, kuknu a když tak napíšu do IP.
Odpovědět
Dakujem :) Dufam ze budu pekne aj na mne. lenule26 aj tebe dakujem za rady ohladom nechtov, uz som sa rozhodla ze si tie gelove dam, take nie prilis dlhe nech to vyzera prirodzene. Moje mam fajn, ale kazdy ma inu dlzku...a ked dorastu zas sa nejaky zlomi..tak to nebudem riskovat :) Dnes zavolam do 1 salonu kde vyzera ze robia pekne a objednam sa :)
Odpovědět
lucil: Jé, já blbka nenapsala,že si ten pas nechá udělat :-D, ale vlastně jenom jednou, po svatbě už nemusí :-) Jinak jedem příští neděli na návštěvku do BM, tak jsem zvědavá:-)
Odpovědět
@kvik1 Ahoj, dobu obradu vubec nemusis resit...na vse je cas a hlavně všechno závisí na Vás, prichod nevesty jsme ve Victorii měli a myslím, že ho určitě umožní všude. Viděla jsem i pár, který šel přes celý hotel v doprovodu živé hudby...to my měli svatbu celkem v soukromí na pláži :-D Opravdu zálež¨í jen na tobě jak si svůj svatební den naplánuješ. To samé platí o novomanželském tanci...Co se týče hudby, může hrát v pozadí obřadu, poté při krájení dortu, přípitku. Vše se dá domluvit. Obřady probíhaly úplně bez problému, šel s námi průvodce, který nám přesně řekl co kdy říct a na co kývnout :) a hlavně nás dostal vždy dopředu, takže jsme tam nemuseli stát ty fronty....jinak úřady jsou tam krapet jiné než u nás...soudce seděl v něčem co připomínalo kobku o velikosti cca 2x2m :-p
Odpovědět
@kvik1 Tak to jsem zvědavá zda se ti budou líbit-ale určitě ano. Dobu obřadu jsme domlouvali až na úřadě a přesně jak říká lucka 1982-taky nás dostal průvodce(taxikář) vždy dopředu a bylo to fakt rychlovka.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se na chvilku připojila na diskuzi-Podiřalilo se Vám prodat svatební šaty? No a všichni mi tam napsaly, že šaty by si nekoupily, protože jsem v nich byla ve slané vodě :-( Prý by se bály změny tvaru, barvy atd. Ale šaty jsou stejné jako předtím. Tak asi budu mazat album, aby byla aspoň nějaká šance prodeje... Chjo chjo
Odpovědět
Teda Leni to jsou nápady-mně v půjčovně MS paní říkala že to moře to mu vůbec nevadí...tak nevím co mají holky za problém.
Odpovědět
to sú len predsudky leni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leni mna to tiez napadlo ci sa saty neposkodia, ked som videla fotky vo vode...hmm asi bude ozaj lepsie ked vymazes album, aspon kym ich predas... drzim palce ;-)
Odpovědět
Leni, suhlasim s dievcatami, daj asi tie fotky vo vode prec, moja reakcia bola rovnaka..pomyslela som si ze asi si si saty kupila s tym ze ti nevadi ked ich znicis, ked s nimi pojdes do vody, ja by som sa bala ci to preziju alebo ci to farbu nejako nezmeni :) Takze ak ti ostali v povodnom stave a snazis sa ich predat tak tie foto schovaj, inak su krasne takze ich urcite rychlo predas ;)
Odpovědět
No právě že jsou stále stejné-ani jsem je nikde nenatrhla-prostě jako kupované :-) Holky budete se někdo fotit taky ve vodě? Jestli ano, koukněte na foto nick: Baladova-název alba Palachová a Řezníček-úžasné fotky na inspiraci-sice bych řekla lehce erotické, ale pěkné...
Odpovědět
Profilova fotka
leni tie fotky som si pozerala aj ja, naozaj velmi pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, známá mi říkala, že prý na Mauriciu byla aféra, že oddávající říkal novomanželům nějaké sprosťárny, nadával jim - mauricijsky. Neslyšely jste o tom? Jinak tady v Olomouci je 23.1. Svatební veletrh, tak už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna to som pocula aj ja, ale nie o Mauriciu ale o Thajsku myslim... tak neviem co je pravda... ;-)
Odpovědět
@To bylo v Thajsku :-) Nám mluvili naštěstí pouze anglicky, takže nám nikdo nenadával. I když občas mezi s sebou prohodili něco francouzsky, tak těžko říct :-D Holky, četly jste tohle???? To je hrůza! Mám úplně husí kůži... http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-nov...
Odpovědět
Profilova fotka
ale vcera davali v spravach, ze na Mauriciu zabili nejaku zensku v hoteli na izbe, boli tam na svadobnej ceste... ale aj tak ma to neodradilo, stale sa tesim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?