Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
:-D To věřím...Aspoň byla zábava. jak pořešíš ten slib? vymýšlíš něco nebo použiješ ten jejich?
Odpovědět
Kdysi jsme našla v češtině jeden na netu tak snad si řekneme ten jestli to půjde a příteli s ebude líbit. Ted žehlím a mezitím vybírám písničky na CD.
Odpovědět
no písničky mám taky na seznamu úkolů. To bude asi nejtěžší oříšek. Říkala jsem, jak jsme se tu sešly nějak v září a já říkala, že to bude až za rok a on už je leden. Fakt to utíká. Taky jsem žehlila, ale jsem nemocná, takže tím jsem končila. Zítra musím být do práce ok, ale to se mi asi nepodaří. Já už se těším na to teplo, koupání, poznávání a samoyřejmě svatbu. To bude relax.
Odpovědět
Taky jsme si v srpnu říkala že je to daleko a utíká to rychl až jsme ráda že mám šaty a prstýnky že už máme atd.
Odpovědět
Ty jsi tda rychlá. Já nemám vůbec nic :-D Teď jsem se dívala po plavkách, ale nikde nic pěknýho :-p Spoléhám na internet a na rychlé dodání, proto nepospíchám. Jaké že máš nakonec šaty?
Odpovědět
našla jsem na netu nějakou tu zázračnou podprsenku, co ti zvětší prsa až o dvě vel. Stojí 999,- Bavilz jsem se o tom jednou přeci ;-)
Odpovědět
@barrcaa na kolik tě ten fotograf teda výjde?
Odpovědět
Díky za tu cen. nabídku za fotečky ;-) Já se jdu juknout po šatičkách a plavkách, máte recht, chtělo by to nové :-D A taky si jdu zopáknout angl.slovíčka, jsem na tom bídně, to bude veselo :-D :-D :-D
Odpovědět
Baru šaty mám ty od ever pretty a prstýnky od Lukáše Rýdla.Ted vidím další krásné šaty za dobré ceny ia tady na bazaru-kde už člověk vidí jak šaty vypadají ale budu šetřit a nechám si ty svoje-na tu chvíli to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, po par dnoch som tu zase zavítala, pozeram, ze mame nejake nove nevesty. sa nam tu pekne zvysuje stav, to je super. inak bola ste uz niektora na svadobnej vystave? ja sa tam chystam zaciatkom februara, tak som zvedava, snad tam bude nieco uzitocne
Odpovědět
@kata13 ja sa tam chystám toho 5.2. :-) dúfam že tam pokúpim nejaké somarinky a budeme mať všetko nachystané. hlavne tam chceme pozrieť obrúčky, poprípade objednať a nechať si ich poslať. mohli by tam byť nejaké zľavy ako to na výstavách býva.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ja tiez dufam, ze tam budu zlavy. ja tam chcem pozriet take blbosti ako lampiony a tak. tiez si poskusat aj nejake saty, lebo este stale nemam ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Já se zrovna chystám že si obejdnám na MMB obyč letní šatky a že si za to ejdno poštovné rovnou vezmu dvoje 8-)
Odpovědět
@dodorka Ahoj dodorka, prosim ta ked vravis ze obrad okolo pol hodiny, to uz je aj s pripitkom aj s tortou? a je tam nejaky "prichod nevesty" alebo to uz tam cakame obaja? Ja sa totiz snazim pripravit si nejaku hudbu a vobec neviem ako to nacasovat, kolko pesniciek kde...chcem totiz ine na prichod (ak nejaky bude), ine na prihovor toho pana a nase sluby, a potom na tortu a pripitok zas ine.. A 1.manzelsky tanec je vzdy? Hned po obrade? :) Mam kopu otazok, uz sa mi to blizi. Inak ja uz som asi vybavena, mam saty, vcera sa mi k nim podarilo dostat topanocky (ako k nim vyrabane) na malom opatku, ked budeme v piesku budem bosa ale kto vie kde nakoniec budeme mat ten obrad, obrucky mame tiez a to je vsetko. Ostatne na mieste, este mozno tak tyzden pred odletom si dam urobit gelove nechtiky ale to som sa este nerozhodla. Jupiii, uz nech to ubehne :)
Odpovědět
ahoj holky...teda, člověk tu pár dní není a pak nestíhá číst :-) Tak my už máme za sebou i svatební after párty. Měli jsme jí v sobotu a musím říct, že se to vyvedlo. Na plátně jsme promítali fotky z obřadu, pak z Mauricia a jako hřeb jsme pustili video z obřadu.....snad všichni uronili slzu :-)...myslím, že i pánové byli dojatí. Takže jsme si to náramně užili a všichni pozvaní taky. Jinak když budete chtít poradit s hubdou, mám výborný tip :-)
Odpovědět
Deni tak sem s typy 8-) a je dobře že se oslava vydařila.
Odpovědět
když jsme přicházeli tak jsme měli od Kawamakiho- nebo tak nějak se jmenuje - Somewhere over the rainbow a to se do toho prostředí neskutečně hodilo. Jestli si viděla klip, tak je natočenej někde na Haiti nebo tam někde a fakt se nám to moc líbilo. A pak jsme měli Hallelujah ze Shreka, U2 with or without you a od Claptona - Tears in heaven. Taky moc pěkná záležitos.
Odpovědět
@denisonek Denisonek a tieto 4 skladby vam vystacili na cely obrad? Ako dlho ten pajko rozprava?
Odpovědět
@kvik1 ahoj, o manzelskom tanci nic neviem, tam to asi vobec nebyva, kazdopadne my sme z manzelom radi ze sme sa tomu vyhli, niesme tie tancovacie typy :-D snubenec ide na obradne miesto, nevesta pride aj zo svadobnou koordinatorkou na miesto obradu za nim, ked nevesta prichadza spustia hudbu, oddavajuci vsetkych privita, prednesie prihovor, potom su sluby, pripitok, torticka, vsetko toto dokopy ta polhodka, pocas hovorenia slubov nam hudbu vypli a po nich zabudli zapnut takze nam 4 pesnicky bohate stacili, inak tak do 10 s prehladom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci posli link do IP odkial objednavas letne satky, ja tiez budem. kvik ake mas saty, daj sem foto nech mam nejaku inspiraciu :)
Odpovědět
@dodorka Super toto bolo presne co som potrebovala pocut, konecne si to viem predstavit :) dakujem moc!
Odpovědět
@kata13 ok posnazim sa vecer nieco nahrat. ale su z peek&clopp., teraz ich tam maju za 99eur tusim, dlhe padave smotanove ;)
Odpovědět
@dodorka Dodorka este 1 vec, sluby ste hovorili tie co vam predrozpraval a vy ste opakovali, alebo ste vraveli nejake vlastne v slovencine? dik :)
Odpovědět
Teda holky vy jste se rozepsaly :-) Kvik: Nosíš gelové nehty? Pokud ne, tak si na ně zajdi nejlépe den před odletem-věř mi. Když nevíš jak ti drží, tak je to lepší. nechceš mít na svatbě o nehet míň či vidět odrosty ne? :-) Lucil a Barrcaa: Holky jak já vám závidím plánování-ještě vzpomínám, kdy jsme založily tuhle diskuzi a plánovala jsem svatbu já. Jinak my měli celkem dlouhý obřad-oddávající se pořád chtěl vykecácat. Povídal nám jak zná naše fotbalisty a pořád chtěl, aby jsme ukazovali jak moc se máme tádi a podobný blbosti. Myslím, že to trvalo cca hoďku, Měla jsem připravenou hudbu, ale pouštěli dokola stále jednu skladbu :-( Až na přípitek pustili jinou-nechápu. Na příchod jsem chtěla popelku-bez zpěvu-ale pustili mi jinou. JInak muž opravdu čeká u "oltáře" a ženu přijde až později se svat.koordinátorkou a fotografem (Elie mě před obřadem ještě fotil-prý dokud je dokonalý makeup a vlasy). Jinak vždy když mluvil oddávající nebo my, tak hudbu nestišili, ale vypnuli. Lucil já měla taky botky na podpatku a žádný problém-po obřadu jsem je sundala a fotila se bosa. Z mé zkušenosti vím, že vůbec nemají předepsané oblečení jak tu někdo psal-oddají vás v čenkoli-klidně i v plavkách :-) Jinak svatbní tanec jsme neměli a ani nám to nikdo nenabízel Ale když si řeknete tak to určitě není problém. Holky gelovky na nohách jsem měla a pak jak jsem tam lítala bosa, tak jsem si ukopla palec :-( Dávám si je každé léto a vypadjí moc pěkně. Na svatbě ale pod šaty nebyly vůbec vidět :-) Jinak Denisonek-je super že oslava se vydařila.
Odpovědět
Lucil: děkuji za pochvalu alba :-)
Odpovědět
Leni není zač album máte krásné. Jinak ty gelovky na nohou jsme nikdy neměla ale na pláž a do otevřených botek by se hodily hezké nehty.
Odpovědět
No ja som gelove este nikdy nemala... ok tak dam na tvoju radu a dam si ich urobit na posledny den...len sa bojim aby to nebolo skarede, potom uz nieje cas s tym nic urobit... :-|
Odpovědět
@lucil07 Jjo opravdu vypadají pěkně-měla jsem bílou francii jak na rukách tak i na nožkách :-)
Odpovědět
@kvik1 Škaredé určitě nebudou-teda pokud Ti je bude dělat dobrá manikerka. Takže určitě vyber dobrý salon-nejlépe kdyby Ti někdo nějaký doporučil. Právě jsem dokončila kurzík manikury a modeláže nehtů a gelovky nosím už 7let-aby jsi nemyslela, že Ti radí nějaká "trubka" :-) Někomu gelovky prostě vydrží hezké kratší dobu (odchlipy apod.), proto raději zajdi před odletem. A úplně nejlepší by bylo si na ně zajít teď, ať víš jak se ti to bude líbit a před odletem skáknout na dolnění ;-)
Odpovědět
Leni já mám ted na rukou konečně svoje hezké nehty a francii si dělám sama-pokouším se ale na nohou mám nehty na nic, tak bych rbala ty gelovky-a nevíš náhodou není to na nohy dražší???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?