Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
My odjíždíme Kate v sobotu 30. dubna z Prahy tak se asi uvidíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, sa tesim ako nam vsetko porozpravate ;-)
Odpovědět
Jojo, letí to :) Jediné co mi na Victorii trošičku vadilo, bylo že korály u pláže už jsou dost poničené. Takže šnorchlování trochu zklamalo, ale údajně se dá jet dál lodičkou a tam je to lepší... Ale to byla jen velmi malinká vada na kráse, stejně jsme hlavně cestovali, byli jsme tam jen 8dní a na poznání ostrova je to žalostně málo. Určitě doporučuji půjčit si auto. Sice zpočátku jsme řadili kličkou u okna (jezdí se tam vlevo), ale po chvilce si člověk zvykne. Jen ty kruháky a cyklisti na "dálnici" byly hodně zajímavé. Přípravy svatby zaberou 3dny. Později jsme oba litovali, že jsme si radši nepřiplatili, když už je to taková daleká cesta. Jinak letušky byly úplně skvělé, hned jak viděly sv.šaty pověsily mi je do šatny v business class. Takže šaty cestu přežily bez úhony. Rozhodně ve Victorii vyzkoušejte všechny 3 restaurace. Vaří výborně. Svatbu jsme měli na pláži u italské restaurace v takovém "párty" stanu. Připlatili jsme si za květinovou výzdobu, bez ní to byl jen nudný stan. Večeři jsme měli taky v tom stanu, přímo u moře, vlastního číšníka, no prostě super :)Hotelový fotograf je moc milý, fotky od něj jsou moc pěkné, ono upřímně, na pláži a mezi palmami se snad ani škaredé fotky udělat nedají. Stál nás 250E, stejně jako kameraman. Měla jsem vlastní CD se svou hudbou, která hrála v průběhu celého obřadu. No stále je na co vzpomínat, pokud máte dotazy na Victorii, klidně se ptejte.
Odpovědět
Jé Luc díky. O korálech jsem četla, že to není nic moc. My nakonec jedeme na 9 nocí ale i tak cena naskočila-ale těch 7 nocí se nám zdálo málo-svatbu jsme posunuli o den dříve a pak si chceme užvat. Já přemýšlím o oblečení, o repelentu, chceme jet na rybolov a pak po ostrově. Možná se pak projít do městečka a taky trochu lenošit na pláži-ale to si vše nestihnem:) Taky si určo pořídím nové plavky-jen to poporodní břicho chi ještě shodit. Už taky holky přemýšlím že to asi nepřežijem bez dětí a ony bez nás-zdálo se nám že budou velké e je to za dlouho ale už se to blíží...ALe se dvěma malými dětmi bychom si tam netroufli a ani si to neužili-jsou to raášci 8-) Luci já s eještě bojím aby měli v Horizont a case volno-mají tam dost ,mořských specialit??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Luci, mohla by jsi sem pro inspiraci napsat, jakou hudbu jste měli vybranou? Díky :-)
Odpovědět
To je dobrá otázka taky pořád nevím jaké písničky poskládat na CD.
Odpovědět
Holky kdo je vůbec ted na řadě?? nějaká svatbička je tuším v únoru že??
Odpovědět
Ahoj holky, oznamka ktore sme cakali pred Vianocmi, lebo mali byt pod stromcekom, prisli 27.12. tak teraz kazdy den to posuvame, kedy to povieme nasim, uf ...ale asi to uz nechame na Novy Rok, ale mozno to uz dneska vecer nevydrzime a povieme :-p len sa straaaaaaaaasne bojim reakcii :-(
Odpovědět
Na příchod jsem měla Smetanovu Vltavu, a potom už jako pozadí při obřadu hrála Ave Maria od Bacha, Panna a netvor od Hapky, Nocturno Es dur od Chopina, Melodie na struně G od Bacha, na první novomanželský tanec What a wonderfull word od Louis Armstronga. S komárama problém vůbec nebyl, ale my tam byli v listopadu, takže ani moc nepršelo. Restaurace se dali dopředu rezervovat, nebyl problém, měli tam přímo všechny ty mořské obludy v ledu a mohli jsme si vybrat. Kadeřnice byla taky v pohodě, den předem jsem měla zkoušku líčení a domluvily jsme se na účesu, v den svatby už to jen rychle vytvořila a bylo.
Odpovědět
Jé Luci tak to jste měli i vážnou hudbu-to mě ani nenapadlo. Musím taky začít skládat nějaké cédo. My se stejně s tou naší AJ nedomluvíme. A byly v AI i francouzská vína nebo se za ně hodně připlácelo??A večeře na pláži musí být super.Jen my asi nedošetříme tak budem muset šetřit :-D
Odpovědět
Abych pravdu řekla na francouzská vína jsem se nedívala, ochutnávali jsme spíše jihoafrická vína. Myslím,že se určitě dá z nabídky AI vybrat. Angličtina stačí opravdu jen základní, v hotelu se vždycky nějak rukama nohama domluvíte. Na výběr dortu i kytky mají fotky, takže stačí ukázat. Kameraman potom ještě něco z naší hudby použil jako podklad pro svatební video.
Odpovědět
No to zní lákavě-já se těším na rybí restauraci a taky na ten klídek. Taky přemýšlím že si vyměníme jejich rupie a vezme si eura. Dá se tm platit ikartou??
Odpovědět
Článek se načítá
Rupie stačí vyměnit na letišti až přímo na místě. Pokud si dobře pamatuji, vše jsme platili až na závěr pobytu a dalo se platit i v Eurech. My platili hotově, ale jsem přesvědčená, že se dá zaplatit i kartou.
Odpovědět
Jinak ta Vltava je fakt super, pustí to hodně nahlas, máte sebou něco echt českého a je to fakt krásné. Příchod dojal dokonce i manžela. Já měla co dělat abych se při příchodu nerozbrečela a nešklebila se na videu :-D
Odpovědět
Zajímavý výběr Luci.mě zatím žádné písičky nenapadají a ani nevím kde se to stahuje:)
Odpovědět
Přejeme všem krásný rok 2011 plný romantických svateb v ráji 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, prajem vam Stastny novy rok 2011 :-) ...tak my sme po polnoci rozdali oznamka, reakcia bola ok, asi trochu sme nase maminky zaskocili, ale nakoniec sa tesili s nami, len to bolo pre ne take necakane, lebo sme o tom vobec nerozpravali...dneska sme doma, oddych a tak a zajtra pokracujeme v rozdavani oznamiek, som zvedava na reakcie rodiny, priatelov... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, sice pozdě, ale přeji vám šťastný nový rok a ať vše vyjde podle představ. Takže už máte všichni smlouvy podepsané? Představte si, že oznamka už máme, ale nerozdali jsme je. Jeli jsme k přítelovo rodině a nakonec se přítel neodvážil. Prý chce počkat...Každopádně do února to mít budou, protože pak nebudu poslouchat, že jim to říkáme na poslední chvíli. Nevím, přijde mi, že se bojí té reakce nebo nevím. :-| Neměla jsem se ho ptát jestli jim to řekneme a měla jsem to hned vytáhnout :-D
Odpovědět
bAru ahoj už máš šaty??Tady prodává jedna paní nádherně ušité antické šaty jen za 1500, včera sjme si psaly-vzadu mají šněrování ale jsou šité na prsa 92cm což já te dnemám :-S
Odpovědět
baru to mě mrzí že přítel se tak vyplašil. Ten můj nechce aby to někdo věděl že se vůbec budem brát a že někam jedem, musím to tajit-oni se ti chlapi snad stydí... =-) Jé ale ted jsme si objednali podvodní fotáky ;-)
Odpovědět
Já nemám ještě šaty. To nechám nějak na únor, březen. Přítel mi řekl, že až budeme mít zaplacený letenky. Není pověrčivej,ale nechce to prý zakřiknout. To je teda blázinec. My ženský s tím problém nemáme, co? :-D Takže s Walterem máte všechno vyřízené?
Odpovědět
Jojo my už máme letenky zaplacené. Pomalu začínáme nakupovat-at toho pak není moc a začneme si měnit eura-postupně.
Odpovědět
Ahoj holky :-) ...tak oznamka pomalicky rozdavame, reakcie su vseliake, ale ked im vysvetlime, ze preco tam a sami, tak to zacnu chapat a ze dobry napad a tak :-) lucil:a tie podvodne fotaky ste objednavali odkial, mozem mi prosim poslat do IP link, dakujeeeem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) lucil :dakujem za link na vodotesne fotoaparaty ;-) ...ako som si ich pozerala natrafila som na nieco take ako puzdro na fotak pod vodu, a kedze my uvazujeme o kupe noveho fotaciku, tak asi kupime to puzdro a bude po starosti, nie je to moc drahe okolo 30-40 euracov a chrani aj pred pieskom a tak...ja co som nasla je do hlbky 10m, to by malo stacit ;-) ...holky este mam otazocku, mate niektora fotacik s full HD videom, pocula som, ze to robi celkom slusne video, tak uvazujem ci by to stacilo na natocenie nasej svadby, ak by sme niekoho poprosili, aspon pocas obradu, dakujem a prajem vam pekny den :-)
Odpovědět
Holky a v jakém formátu může být nahrané to CD na svatební obřad?? Radši normálně než třeba MP3 že????? Maur my máme foták obyč digi a tak podvodní focení vyřešíme jednorázovým :-)
Odpovědět
@lucil07 Ja som vo februari (unoru) :) Tak som celkom zvedava ako nam to dopadne, dufam hlavne ze vyjde pocasie a ostatne uz nejako bude :-D
Odpovědět
Kvik já myslím že bude krásné počasí. A co vám ještě zbývá dochystat?? My pomalu nakupujem, včera ty podvodní fotáky-jen neívm co s tím CD. taky uvažuju co na sebe, jaké krémy na opalování atd atd :-D :-D A jak přípravy probíhají u Vás???
Odpovědět
@lucil07 No ja sa to snazim brat tak vlazne, kedze prave tym velkym pripravam a stresom som sa chcela vyhnut, prave preto som sa rozhodla pre svadbu takto na plazi :) Saty som si kupila take polo-spolocenske, dlhe, padave, smotanove, aspon ich mozem hodit do kufra a nepokrcia sa. K nim musim niekedy ist pozriet nejake topanocky ale kedze ide plesova sezona snad nieco najdem. Obrucku mam, este musime kupit priatelovi, to snad vybavime rychlo kedze on dost vela manualne pracuje tak ju nosit nebude aj tak, takze kupime len nejaku striebornu. Nohavice pre priatela sme nejake objednali z USA, uvidime co pride, ak to bude zle snad nieco zozenieme aj na Mauriciu, no a este by sme mu nejaku koselu mali kupit. Ostatne ako su kremy na opalovanie a co zbalit do kufra budem riesit 1-2 tyzdne pred odletom, to bohate staci :) Hudbu som zacala riesit prave teraz ako som si precitala posledne prispevky ma to inspirovalo, tak ked sa mi bude chciet tak niekedy po veceroch popocuvam co sa mi paci a nieco napalim. A ked sa mi nebude chciet tak nam nieco pustia oni :D Ostatne som zatial nejako neriesila, co este take treba? Oznamenia posleme az po svadbe, urobime nieco z fotky ak bude nejaka pouzitelna. Ako vravim, ja sa snazim velmi nestresovat a nezatazovat si tym hlavu, pre mna je to v prvom rade romanticka dovolenka kde si oddychneme a prideme naspat "svoji". Nikdy som netuzila po takej naozajstnej svadbe a chystackach takze aj tu sa tomu venujem minimalne. Ale ak som na nieco zasadne zabudla co by som mala riesit tak ma radsej upozornite, nie ze bude trapas :-D
Odpovědět
My taky nestresujem Kvik ale nemáme moc času-děti pořád doma nemocné tak radši kupujeme vše dopředu a postupně. A taky aby těch peněz neblo moc najednou.Oznámení taky necháme dělat od fotografa a dáme je až po svatbě. Já jsem azse ten tiyp co musí mít vše dopředu anchystané a nalajnované 8-) Taky musím sehnat boty a oblečnení pro přítele, tak někdy dáme děti na hlídání k babi a vše posháníme s předstihem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mauri, my jsme si na Vánoce naježili Canon PowerShot SX 20 Is s full HD videem a je super. Šaty taky už budu objednávat teď, ať pak mám klid. I tak budu dost vystresovaná z té cesty. Šéf se teď vracel z Mauricia a prý super, jen letadlo tam dost hází, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?