Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Tak to já mám sai za vás obě...já byla požádána 2x...jendou před těma 2 rokama a podruhé teď v úterý...no a k našim se chystáme s kytkou a vínem asi za týden. Jinak jsem psala do tý restaurace a prý je tam salónek o 75 místech a je úplně odělený od restaurace,tak nás tam prý nic nebude rušit, musíme se tam jet podívat...ale musíme zkrouhnout lidi...aspoň o 5 :-)
Odpovědět
hele mám dilema...když máme v rodině třeba 2letý děti počítáte s nima s místem na sezení? Vím,že je to blbá otázka
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : není to blbá otázka my budem mít děti zhruba v tomhle věku 4..a počítáme s nima s místem na sezení,raději,jo,co kdyby pak chtěly sedět sami..
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : a s tou žádostí o ruku je to roztomilý :-)
Odpovědět
monnar, mys me mali tri deti a miesto na sedenie sme pocitali, dokonca mali aj svoje detske menu
Odpovědět
areviv: No před 2 rokama to nebral ještě tak vážně...i když to bylo fakt roztomilý, protože mě žádal na pláži v Chorvatsku. Ale řekl mi,že mě žádal proto, abych věděla,že to že mě má rád nejsou jen řeči, ale že mi to chtěl prostě už nějak dokázat. No a teď už to bylo takový to předsvatební požádání
Odpovědět
No uvidíme..protože 75 je dospělých a 4 dětičky...no,ale zas třeba všichni pozvaní taky nebudou moc...no uvidíme uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budem dětem dávat jejich vlastní menu,myslím že tam s nima bude sranda,takový 4 malý čertíci :-) monmar : tak hlavně že vám to vydrželo a teď už můžete plánovat...já plánuju svatbu moc ráda,a přítele už to taky pomalinku začíná chytat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kolik počítáte peněz na osobu??
Odpovědět
areviv: NO já miláčkoj řekla,že se nedá nic dělat,ale prostě je potřeba se domluvit na místě obřadu a hostiny a zamluvit si termín a zbytek zařizování stačí až kolem ledna...tak ho to upokojilo a vzal vše do svých rukou. Včera si našel číslo na Nechanice a že tam dneska zavolá.Tak mám radost a on mi včera říkal,že je tak ymoc šťastný. Tak teď jen aby nám to tchýně nějak nepokazila svýma řečma....
Odpovědět
Profilova fotka
monmar :Tak to máš dobrý že se budoucí ženich takhle hezky stará :-) tak přesně z toho mám taky strach,že až to řeknem rodičům tak tchýně bude proti a řekne něco co nás třeba zamrzí...nebo spíš mě,ale přítel mi řekl,že se kdyžtak seberem,půjdem domů a počkáme až si to srovná v hlavě a omluví se...
Odpovědět
areviv: Mě řekl kamarádky přítel,že když bude mít tchýně nějaký řeči,tak se mám sebrat, nechat jí být a pak před svatbou ji mám dát oznámení s tím,že je zvaná a vůbec se s ní o tom nemám bavit Víš co, on Márův starší brácha chodí rok s holčinou a ona ji má ráda,tak je prostě nakvartýrovala do svatby, tak se budou v březnu brát. A prostě já jsem pro ní někdo kdo jí rozbil rodinu a tak nevím co bude říkat, kor,když nám řekla,že mi se teď brát nemáme. Ale co platíme si to sami, tak by měla bejt ticho...No třeba mě překvapí svojí reakcí. Fakt nikdy nevím co od ní čekat. Jsme se za ní byli podívat v lázních a ona ke mě přišla a dal ami na tvář pusu na přivítanou, jsem z toho byla úplně paf.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
monmar : tak to máme uplně nachlup stejný...mě taky nemá ráda,protže její syn se rozvedl a našel si mě a ona "přišla" o vnuka a ztratila snachu kterou měla ráda a teď jsem tu já..pořád ji to hrozně žere a přitom nemá důvod.Já její reakci vůbec nedokážu odhadnout,někdy je v pohodě a někdy jako by jí prdlo v hlavě a úplně otočí..toto myslím bude ještě zajímavé....
Odpovědět
areviv: No už bych to chtěla mít za sebou. Ale ve čtvrtek se vrací,takže příští víkend tam hned naklušem a řeknem jim to....Tak uvidíme....No nic musím do práce, tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : tak hodně štěstí...zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, holky, s tchyni je to tezke. ta moje ma ze vseho zaludecni nervozu, ani ji nechci o nicem rikat, ma vzdycky na vsechno uplne opacny nazor nez ja.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : no řekla bych že podle názorů na tchýně je to zcela nechtěné zboží...a co s nima,musíme je vydržet a třeba se uklidní...
Odpovědět
Profilova fotka
Halóó,to tady dneska opravdu nikdo není??
Odpovědět
Ahoj, tak zas po dlouhé době, ale tady toho zas přibylo... 8-) Jinak já dnes napsala mail do dvou penzionů, tak uvidím...je celkem těžký sehnat nějaké prostory, když si jídlo budeme dělat sami, většinou věude chtějí abychom si vzali jídlo od nich :-S "Tchýně jsou opravdu nechtěné zboží" s tím souhlasím, asi to tak vždy bylo a bude... Závidím těm, který to už probírají s mamkou...to já mít asi nebudu.. Ale lámat si s tím hlavu asi nebudu, teď je naše hlavní věc zařizování bytu... Kdo už si byl zkoušet šaty v nějakém salonu v Praze? Máte tip?? Díky
Odpovědět
Ahoj holky, tak i já už vás konečně dočetla, dalo mi to teda ale práci. Co se týče jídla, tak my určitě nechceme polívku s játrovýma knedlíčkama, dělá se mi z ní blbě a svatbu si tím kazit nenechám, i když budou kecy. Co se týče druhýho jídla, ještě nejsme 100% rozhodnutý, ale přemýšlíme o kuřecí kapse plněný šunkou a sýrem, ale když jse tu tak četla o tý svíčkový... úplně se mi sbíhaj sliny x-) , ale knedlíky mi přijdou moc těžký v létě. No uvidíme, to ještě necháme otevřený. A co se týče tchýně, my nějakej zásadní problém nemáme, žijeme v jednom baráku, na svatbu se nás ptaj přítelovi rodiče už snad 2 roky, takže až jim to oznámíme, asi překvapený nebudou. Moje rodiče se to dozví zítra, moje máma tomu nějak pořád nechtěla věřit, tak snad už uvěří. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem tady a vsadím se, že tu už nikdo nebude. co se týká nás a počtu hostů...zcela upřímně bych tak 1/4 nepozvala, ale zase by byly řeči a hádky a kdo by o to stál? :-N a urologickej čaj do sebe leju :-) ale zatím žádný výsledek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myska: furt je Ti blbě?...nechce to radši doktora? ať to nejde na ledviny, to není žádná sranda! Já doufám, že se vlezeme do 80;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: v podbřišku mě pobolívalo jen včera ale pořád to bolí při čůrání :-N omlouvám se, že to píšu přítel napočítal 34 lidí já 38 :-D (nepočítal do toho totiž mé 2 bratrance a tím pádem i přítelkyně...to budeme muset pořešti ještě) a s večerní párty ho ještě zvyklám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: vsak právě...bacha na to..močák není sranda! to se máte..já bych taky chtěla tak malou rodinu;-)...no, i když jsme vlastně ráda, že je nás tolik.. :-D je to sice mnohem náročnější... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: už jsem si zjišťovala jak tam je doktorka :-), takže pokud to nepoleví, utíkám k ní :-) přítelovi se zdá ta naše veliká :-N a to ještě neví, že bych na hostinu chtěla i mamčinu sestřenici....
Odpovědět
Profilova fotka
myska:to utíkej, radši tam běž zbytečně! já se omlouvám, ale už jsme tak naočkovaná od kamrádky, co chytla močák, pak ledviny a byla měsíc úplně mimo;-( Tak mu řekni, že fakt budeme mít malou svatbu;-) jasně, dávkuj mu to pomalu;-)
Odpovědět
Já tu jsem teda, ale už zase pomažu, za chvilku začíná ordinace a to si nemůžu nechat ujít, jsem strašnej závislák. :-N Tak ať se to rychle vyléčí mysko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: asi si peřinu přenesu vedle do pokoje :-D mysickaaa: no jasný, je to chlap, jinak to ani nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: já už zkoušela v praze...byla jsem v maggii, kleinodu, nevěstě, natali :-D nejhezčí šaty měli asi v maggie ;-) myska: zkus ty brusinky jak jsem radila...dají se sehnat i brusinkový kapsle v lékárně, ale je to celkem zbytečný když se dají mlsat místo čokolády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: na tebe mám 2 otázky: kde se dají sehnat sušený brusinky a jak dlouhou potřebuju stužku na vývazky? cca pro 40 lidí (kdybych ještě našla nějakýho člena rodiny) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?