Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lukashsax tady už to asi není platné, my jsem se všechny v červenci 2010 vdaly:-) Ale díky za tip, třeba na rodinné oslavy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@petrusew mám seznam, co mám mít sebou a budu to muset co nejdřív dát na hromadu a zabalit...něco teda ještě dokoupit (ty porodnický vložky a kalhotky) a i chci připravit tašku, co pak manža doveze, až půjdeme domů a přivážu jí k autosedačce, aby ve zmatku při odjezdu nevzal náhodou věci pro mimčo na odjezd domů...ty by mi byli u porodu platný :-D Ale já bych řekla, že tím, že byl se mnou na předporodním kurzu a doma je ten seznam, co do porodnice, tak by to zvládl...že mu v tomhle můžu docela věřit...ale raději to příští týden začnu dávat do kupy...ikdyž doufám, že takhle brzo ještě nebudu potřebovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel :-D :-D :-D Promiň, jsem si představila zmateného manžela, který za sebou táhne autosedačku :-D :-D
Odpovědět
@petrusew :-D jo ta představa je výborná ;-) a bohužel věřím, že manža bude panikařit víc než já až na mě přijdou kontrakce...jak to tak obvykle bývá...i teď bych občas řekla, že je nervozní víc než já...třeba když jsem déle na wc, tak jde a klepe na mě, jestli je vše ok :-N :-D :-D V noci docela často vstávám na wc a teď mi přijde, že se manža i budí, protože se převalí, když lezu ven a pak zase když se vrátím...možná to není úplně vědomí, ale asi mě i v noci hlídá :-N Hodně ho ovlivnilo to, že se mnou absolvoval celý předporodní kurz...bych řekla.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel 8-) Aby nás ještě nepřekvapil, jak to zvládne v klidu a v pohodě :-D
Odpovědět
Hele holky sice puvodně manžel že u porodu nebude a pak změnil názor. A byl opravdu nervozní u porodu :-D až když se malá narodila a měl jí v ruce tak z něj ta nervozita opadla.A když jel do porodnice za sanitkou autem tak kdyby ho zastavili policajti tak mu seberou asi věechny body. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@whitewajda To je fakt dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, kde se všechny touláte? Je tady nějak ticho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky,zdravím po dlouhé době co jsem tu nebyla. @hanyzka.zel :-) prosím tě jak najdu na koníkovi tvoje album???Ráda bych mrkla :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nějak jsem nestíhala, tak jsem se sem prostě nedostala...ten začátek mateřský mi utekl a ani nevím jak =-) Ale už jsem v přípravách docela daleko a zanedlouho bude hotovo :-) Jinak jsem měla i menší trable...minulý týden se mi v krvi ukázali protilátky (jak jsem rh-), tak mi dělali kontrolní odběry a já z toho byla i nervozní...ale dneska jsem byla na další kontrole a už se protilátky neprokázali, tak jsem si oddechla :-) Jinak se s mimčem krásně držíme a musím říct, že se mi i zastavilo přibírání...za poslední měsíc jen necelé kilo :-D A příští týden v pátek už jdu na kontrolu na příjmovou ambulanci v porodnici...tak mě čeká utz a monitor a papírování kolem jmen a porodopis. Ještě pár chvil a bude tu s námi naše zlatíčko x-) x-) x-) @najemnici najdeš mě tam pod hanyzka_zel mezi uživateli...ale mám alba viditelný jen pro registrovaný...ikdyž to s výbavičkou je asi veřejný, teď si nejsem jistá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanyzka.zel to to letí, to to letí, co? Jenom aby bylo všechno v pořádku a v pohodě! Takže látková výbava hotová? Budeš látkovat i na cestě z porodnice?, tak honem, co všdechno máš, kolik kusů a tak...podrobný rozpis, později i to, co bylo zbytečné, co bys dokoupila a tak :-D :-D :-D No jo, no...zvědavka zvědavá :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrusew letí to příšerně :-N tak prozatím mám vše...mám teda hlavně čtvercový a pár kalhotkových na zkoušku, co nám bude vyhovovat, pak kdyžtak budu dokupovat podle preferencí a jestli se třeba praním nebudou nějak ničit...cestou z porodnice to asi nebudu řešit...asi nechám jednorázovky a látkovat budu až v klidu domova, abych měla čas se to naučit i s mimčem :-) Přecijen to bude jiný přebalování a abych se tím v porodnici nestresovala ještě před odchodem. Nicméně jsem včera byla pro fusak pro mimi...koupili jsme od Emitexu, tak jsem zvědavá...už jsem ho i kompletně rozebrala a složila...no chvilku mi to zabralo...jsou to totiž jakoby dva pytle v jednom...jeden slabší a do něj se upne fleesový vložka, když je víc zima...má to asi milion zipů...rozebrat to šlo naprosto skvěle, ale pak to zase vrátit, byla už trošku fuška a zabralo mi to docela i čas...no asi ho nechám takhle vcelku a podle toho, jak bude chladno, tak v březnu cestou domů buď nechám, nebo rozeberu, to bylo rychlejší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel :-D :-D :-D pomalu aby se dělaly zkoušky z fusaků :-D někde jsem četla že do Emitexu jsou kvalitní, tak snad bude dobrý.
Odpovědět
@petrusew mě přijde, že školení by mělo být na všechno vybavení pro mimča...od kočárků po pleny, co toho je =-) Taky jsem právě četla, že Emitexový jsou dobrý, tak uvidíme, jak nám bude vyhovovat... Jinak už chodím do poradny v porodnici a včera mi řekli na utz, že odhad váhy je 3500g...tři týdny před termínem...slovy doktorky: "má pěkný faldíčky", jinak všechno dopadlo skvěle a mimčo ukázkový x-) Tak jen doufám, že teď zabere na moje přemlouvání a bude chtít ven tak alespoň o týden dřív, abych nerodila obříčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel Takže furt nevíte jako co to bude, joooo??? :-D :-D :-D On v tom odhadu může být tolerance cca půl kilča, jsem slyšela, ale taky nemusí. Kamarádka teď rodila přirozeně chlapečka 4550g a přirozeně :-. Jsem normálně byla v šoku, jakej je to kus chlapa. Prej je natržená až k zadku a má i natrženou močovou trubici.Chuděra, ale jsou zdraví oba dva. S tím školením musím naprosto souhlasit. Třeba kočárky a plenky jsou přesně to, v čem většina mamin tápe.
Odpovědět
@petrusew nene, pořád to nevíme ;-) :-D Jo může v tom odhadu být +- tak půl kila (ikdyž jsem se setkala i s tím, že to bylo plus kilo...odhad asi 3,5kg a druhý den vylezlo miminko 4,5kg :-N Ale to byl porod císařem, tak to ještě jde. No ono se dá porodit i velký mimčo (třeba 5kilo) bez natržení...bez nástřihu, no tak uvidíme. Ale důležitější je stejně průměrt hlavičky a jestli třeba neleze s ručkou jako superman...to se pak trhá kde co 8-( :-S Aj hodně záleží na pružnosti tkání... Přesně s kočárkama je to naprosto šílený...tolik jich je na trhu a nejhorší je, že cena není určující a ani se podle ní nedá nijak orientovat...by sis řekla, že dražší bude kvalitnější, ale ono to prostě neplatí...jako u všeho je to cena za značku. Já dala na doporučení kamarádky a uvidíme...v hodně věcech mi poradila skvěle, tak si myslím, že mi poradila dobře...uvidíme, jak budeme spokojený :-) A s plenama je to hlavně o těch látkových. S jednorázovýma je to celkem snadný...tam je sice velký výběr co se týká značek, ale vesměs je to na jedno brdo. KLátkový už jsou trochu větší věda...teda vyznat se v tom všem, co je na trhu a kolikrát co vyhovuje jednomu miminku a mamině, tak jiný naopak vůbec...no bude to u nás tak trochu pokus-omyl a uvidíme. Ty který budou dobrý, tak ještě přikoupím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel To jo, mě se teda líbí peg perego gt3 - ale ten se zdál Martinovi takovej jako hodně plastovej. Další se líbí nám oboum je teutonia spiritek, ten se teda líbí Martinovi i mě. Ale cenovně je to oboje na stejno. :-N Ale zase na oba dva jsou dobré reference, tak snad vydrží dobré reference až budeme chtít a potřebovat kupovat :-D S těma plenama je to fakt síla, je tam toho opravdu hodně na nastudování. Jako hodně chválí H-D a Anavy. Oboje jsou české a prý hodně dobře sají. Tak uvidíme, co bude ... jsem rozhodnutá do toho jí, jenom doufám, že pokud budu po císaři, tak to budu zvládat a nebudu líná :-N
Odpovědět
@petrusew no vidíš, tak tyhle já ani neznám :-) Tak chce to si hodně zjistit, projt a prodiskutovat a pak se rozhodnout. I přes reference pak může nevyhovovat a je po srandě...já doufám, že mám kočárek z povedený série a že bude super :-) Ale kdo ví, i přes spokojenost třeba stovky maminek, se mi může povést, že to bude šmejd... Právě, jak která mamina chválí jak který plenky...a pak si z toho vyber pro sebe :-D Já doufám, že mě taky něco neodradí...ale když už mám doma nakoupeno, tak to tu přeci nebude jen tak ležet, že? :-) Jsem zvědavá spíš na ten první měsíc...to bude asi největší záhul se vším, než si nějak zvykneme, pak to už asi poběží samo jako hodinky...doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel neboj, půjde to dobře, za chviličku budeš látkovat jedna radost. Zjistíš si, co ti vyhovuje a co mimču bude sedět.
Odpovědět
@petrusew hlavně, aby mimčo nemělo prostestovací a nemělo jiný nároky než mamka :-N no než se sžijeme doma se vším, tak to asi bude drsnější...ale naštěstí manža se mnou bude ten první týden trávit doma...a to mi moc pomůže :-) Zítra zase na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli už se něco nechystá...příští týden by se mi asi i líbil :-D Občas si asi "užívám" poslíčky...ale lehnu si a po chvilce to přejde...tak snad mě nebude trápit dlouho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel Neboj, budeš skvělá máma!
Odpovědět
@petrusew :-) uvidíme :-D
Odpovědět
ahoj holky, zdravím vás po dlouhé době :-) koukám, že hanyzka už pravděpodobně asi porodila, že :-) určitě má krásné miminko a ty petrus si taky už těhotná? pokud jo, tak přeji příjemné těhotenství, já jsem ted v šestým měsíci a zatím pohoda, mimčo už kope, tak si to užívám, špatně už mi není, akorát jím jak utržená ze řetězu a hlavně sladký :-D ráda vzpomínám jak jsme si tu psali před svatbou, škoda, že ted už sem nikdo nechodí :( tak všem mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jj škoda že už je svatba za náma a nepovídáme si tu o přípravách atd.Ve čtvrtek jsem byla se švagrovou ve svatebním salóně(má svatbu 4.6.2011) a úplně jsem slintala a chtěla bych se hned vdávat znovu.Koukala jsem tam na šatičky co jsem měla a vzpomněla jsem si na naši krásnou svatbu :-) Jinak my se chcem s manželem v červnu začít snažit o miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahsyr Ahojda, těhule ještě nejsem. Hanka má nádhernou holčičku Anežku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zírám, že to tu žije :-D
Odpovědět
@hannahsyr Ahojky :-) moc gratuluju, těhulko ;-) Ano už jsem si z porodnice domů přivezla naší malou holčičku Anežku ...narodila se 19.3. v 16:15 císařem po komplikacích při pokusu o přirozený porod...měla váhu 4460g a měřila 52cm...měla také obtočený pupečník kolem ručičky a hrudníčku, tak se šprajcla a neprošla by :-S @najemnici páni, to já bych si svatbu znova raději nezopakovala...ty přípravy, nervozita a podobně :-N Teď jsem v klidu doma na MD a užívám si toho našeho malého sluníčka. Tak hezké snaženíčko a ať máš brzo // ;-) Ps. přidávám nějakou fotku naší malý...kdo jste na koníkovi, tak tam mám celý album (pod hanyzka_zel)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel malá je fakt krásná holka!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?