Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
@petrusew no to je teda pořádný hafan :-N Jo, oni ty pilule prostě nemají rádi...vím, když musela moje kočka zobat ATB, to byl vždycky boj...jedna kočina po kastraci mi to dokázala i 3x vyplivnout, než jsem zjistila, jak na ní, na potvrou, aby mi to spolkla na poprvý. Tak oni ty prášky jsou asi taky hořký, jako ty pro lidi a nechutnají jim...se nedivím, já taky nerada zobu prášky :-D Jo to je fakt, že kolikrát jim stačí málo, aby měli problémy se střevy...a oni fakt zblajznou kde co 8-( Tak to je fakt super veterinář, když s ním takhle můžete komunikovat...my takovýho nemáme, ale zase s kočkama není moc problémů a naštěstí nemusím na veterinu nijak často...teď v nejbližší době budu muset nechat vykastrovat naše 3 kocourky...asi v dubnu nebo květnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel No s naší kočkou je to podobné, když mu dávám prášek na odčervení (a to nechodí vůbec ven) tak ho musím svázat do ručníku, aby mu čouhala jenom hlava a násilím narvat až hluboko do krku ]-( Shelbynka zatím vypadá dobře, tak uvidíme. Večer i trošku žrala, tak snad to už bude dobré. Ona je sice kus psa, ale neskutečně hodnýho. Nějhodnější je, když ji někdo drbe a hladí...a to k vůli tomu je ochotná přepadnout i cizí lidi na ulici, jenom aby ji někdo pohladil :-D a o dětech ani nemluvim...kocoura jsme nechali kastrovat, když mu bylo asi 7měsíců, a to proto, že bydlíme v paneláku a nechtěla jsem riskovat značkování.
Odpovědět
@petrusew tak já mám kočky jenom venku...dovnitř nechodí vůbec. A je to vždycky dost boj s nima, když jim něco mám dát 8-( Až je mi jich někdy docela líto, když se to snaží vyplivnout a v podstatě se dáví...ale aby byli zdravý, tak holt musí :-D Já mám jednoho kastrovanýho kocourka, kočku taky kastrovanou a tři koťátka...a to jsou teda tři kocouři a ti půjdou...jsou to květnový koťata, tak je nechám v době, kdy jim cca bude rok...já je nechávám teda kastrovat, protože pak se drží doma a nelítají všude za kočkama...bydlíme u dost frekventovaný silnice a už nám takhle kocourka přejelo auto, když letěl za kočkou :-( Ten byl úžasný...zrzavý krasavec. A koču holku jsem nechala, aby nám nenadělila každý rok koťátka...jednou stačí :-) Ale je to stejně krásná smečka x-) Vždycky na mě čeká všech 5 přede dveřma a já o ně občas i zakopávám, protože jsou to neskutečný motovidla pod nohama 8-( :-D Jé, tak to je skvělý hafan x-) Takový mazel :-) Ale je fakt, že když se ke mě občas na ulici blíží taková hora pes, tak mě i na chvíli zatrne...a on chce podrbat, tak pak mě to vždycky pobaví :-N Kámoška má 4 německý ovčáky holky...a ty teda jsou mazlové neuvěřitelný...vždycky, když tam přijedem, tak nás nejdřív chtějí sežrat (hlídají) a jak kámoška vyleze, tak by nám vlezly na hlavu pro podrbání :-D Je to hezký...mě tohle děljí ty moje kočky...ale ty mě alespoň nemůžou porazit, když se pokouší na mě skočit...jen poškrábat a to už jsem je odnaučila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel Náš kocour taky nejde drápkama, ani v zápalu hry či boje (a že ze psem bojujou :-D ) Ona je fakt zlatíčko, chtěla jsem mazlíka, který mi vynahradí to, co kocour odmítá :-D a to se povedlo! Ji tady už všichni znají, tak ví, co chce :-D Ale i tak občas přijde s vyžebraným rohlíkem nebo tak
Odpovědět
@petrusew to naši občas drápkama v zápalu boje jdou...ale nikdy to není nic hroznýho...spíš se trefí do prstu omylem a mojí chybou, než že by to bylo záměrný :-N Já tím, že mám celou smečku, tak si hezky vyhrají spolu, ale když jsme měli prvního kocourka doma 14dní samotnýho, tak jsem z něj i lehce šílela...byl zvyklý ve smečce a pořád za mnou chodil a když jsem třeba myla nádobí, tak mi z ničeho nic začal šplhat po noze nahoru ke mě...no jak vypadali moje nohy snad ani říkat nemusím. Naštětsí jsme chtěli kocourky dva a tak tam byl sám jen ty 2 týdny a pak už se bavili spolu...byla sranda je sledovat, když jsme toho novýho přivezli...se chtěli porvat, ale jak byli mrňavý, tak to fakt bylo spíš k popukání než vážný...za dva dny si na sebe zvykli a od tý doby to byli nerozlučný kámoši...ikdyž se občas hezky prali. Pak toho jednoho zajelo auto a chuděra zbylý ho pořád hledal :-( V tu dobu se k nám zatoulala kočička, kterou máme, tak se pak spřáhli spolu a když letos ona porodila tři kocourky, tak mi hezky tvoří partičku...hlavně teda kocouři, kočka je trošku solistka a mimo ně...ale je fakt, že je nejmenší a jejich bitkama asi spíš trpí...oni se baví :-) V létě je to fakt hezký je sledovat, jak blbnou na zahradě a když jsme šli něco dělat na zahrádku, tak všichni šli houfně s náma...doprovod :-D Chtěli jsme i psa...jen nevím, co by na to ta moje smečka řekla :-S Ale teď bude miminko a tak se vidina psa odsouvá na neurčito. Jo ale včera jsem byla ve zveráku...a měli Tarbíka egyptského...to je tak úžasně krásný stvoření x-) Toho bych jednou strašně ráda měla doma...manža mě odtamtud málem nemohl dostat a že si ho určitě časem pořídíme :-D Ale musí mi dítko trochu povyrůst, abych neměla doma veselo, když by otevřelo terárko...i tak budu muset nějak zajistit pískomily, aby mi je pak až začne capkat všude neotevřelo a oni neutekli po bytě...asi bych je moc nedohonila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Aaaa, spřízněná duše pro mě...měli jsme ještě potkanici, ale tu jsme nechali na jaře uspat, chuděrka moje, je mi po ní docela smutno, ale dost jsem to obrečela, tak jsem si řekla, že dalšího už nebudu chtít (manža na ni byl asi i alergický, a moc ho trápilo, jak mě to bolí, tak dalšího zavrhl) Náš kocourek je takovej suverén, prostě má svoji hlavu, žádnej velkej mazlík to teda není, ale mám ho ráda, pro tu jeho nespoutanou povahu. Prostě je to můj milášek a mrcha černá v jednom a to byl tak strašně škaredý kotě, když mi ho donesli domů - našli ho u psa v boudě a psa jsme si pořídili když kocourkovi (Tequilovi) bylo 17měsíců) už má pět roků a pes bude mít v květnu čtyři...boooože, to tak strašně moc rychle letí!Sledovat ty dva je lepší sranda, než se dívat na komedii :-D To máš pravdu, oni si tak naprosto úžasně vyhrají, prostě bomba. Tequila taky asistuje - pomáhá mi při vaření, pomáhá mi při úklidu...jestli je to teda pomáhání...když zametu, třikrát mi v tom proběhne, lehne a vyválí se v tom a tak...no prostě drahoušek, že :-D
Odpovědět
joo, zvířátka, to je moje :-D :-D já měla dřív vždycky křečíka...a když jsme se nastěhovali s manžou do tohohle bytu, tak jsme si pořídila párek pískomilů a párek křečíků...a měli jsme mrňata, to bylo skvělý. Jen křečíci jsou nespolečenský, tak to s nima nebylo snadný a asi měli nějaký špatný geny, protože nám takřka všichni do jednoho roka umřeli :-( A pískomilové jsou stále...v květnu budeme mít mamku a taťku 3 roky...a mrňata oslaví 3 roky...mám je rodzělený podle pohlaví, abych tu zase neměla myšárnu :-D Mám 3 holky a 6 kluků a je to paráda je sledovat, když jim dám něco k snědku, seno, kuličku papíru nebo prostě cokoliv, co můžou hryzat, jak o to hned je zájem a jak jsou zvědavý :-D Já bych tu asi docela popsala hodně, kdybych měla popsat ty moje čičiny...každá je úplně jiná a už je poznám i podle tónu hlasu, která je zrovna u mě...a to jsou 3 skoro stejnýho zbarvení...mouráčci s bílýmy ťapkama...manža je od sebe nerozezná vůbec :-N Pozná jen nejstaršího kocourka...ten je celý černý a jednoho ze tří koťat...ten je taky černý a má bílý kolem čumáku a bílý ťapky (ty bílý ťapky mají po mamině...mám prostě 4 kočky se všema 4 nožkama v ponožkách :-D ). Jo zvířátka jsou prostě pokladi a já je nemít, tak je mě jen půlka :-N Manža ten má zase kavárka s rybkama a ještě se stará o želvu...tu jsme jednou náhodou našli cestou autem do krámu...na silnici si to prostě valila vodní želva a tak jsme zastavili, vzali jí a už je u nás 4 roky...a taky potvora už hezky vyrostla...má krunýř od hlavy k prdelce víc jak 20cm...a je to ale mrcha kousavá :-) Ale hezky se vznáší ve vodě v akvárku...vypadá krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel :-D :-D :-D Jooo, vodní želvy jsou potvory, mám dvě a jaksi se semnou zapoměli přestěhovat :-D :-D :-D Má je můj brácha, ono tady by to už fakt nebylo kam dát. U kocoura dokonce poznám, co po mě jako chce, když mňouká...no někdy řve, že 8-) Ale je s něma veselo. Nedokážu si představit, že bych doma neměla žádné zvířátko, to bych asi nepřežila. Měli jsme křečka, když jsme se sem stěhovali, pak dostal rakovinu a umřel a potom jsme si pořídili potkana. Doma jsme měli morčata, králíčka, hromadu křečků...fakt hormadu, jednu dobu jich bylo kolem dvaceti :-D Kočky, psa...prostě miluju zvířata ;-)
Odpovědět
@petrusew ale, želvičky se takhle nepřestěhovali, jo? :-D :-D tak třeba časem :-) Ikdyž jestli nemáte moc místa, tak on se o ně brácha určitě dobře postará. To si taky nedovedu představit, že bych doma žádný zvíře neměla...bylo by mi docela smutno. Já měla asi v 5 letech první morče...dostala jsem ho od našich s tím, že jakmile uvidí, že se o něj špatně starám, tak ho dají někomu jinýmu...tak jsem mu hezky každý týden měnila podestýlku, krmila jsem ho...jednou jsem mu dokonce cpala zrní do tlamy (holt holky pitomá) a ono mě hryzlo...dodneška mám na ruce malou jizvu...jsem tehdy prostě myslela, že nežere :-N :-D Já vždycky u našich měla křečíka jen jednoho...a pak když jsme si pořídili jich víc, tak jsem zjistila, že prostě nejsou to společenský tvorové a musel být každý jinde, jinak se mi hrozně kousali :-| Pískomilové jsou v tomhle lepší...utvoří skupinu a spolupracují...je super je sledovat, jak třeba budují hnízdo ze sena...manža o víkendu povídal, jestli bysme je zase neměli rozmnožit, že by bylo hezký mít doma mrňata...tak jsem mu připomněla naše mrně a pak ho to nějak přešlo...došlo mu, že po porodu nebudu tu péči o zvířata moc stíhat a musel by on víc...a to už je jiná 8-( Ale časem bych pak brala zase malý myšounky...jsou krásný x-)
Odpovědět
Ahoj děvčata po dlouhé době jsem se tu ukázala. Malá měla 1 lepší vánoce loni jí bylopouze 5 měsícu a letos 17 měsícu tak už s ní byla zábava.Na štědrý den viděla stromeček a bála se ho. Když jsme pak šli večer tak řvala ježíšek dárky a rozbalovala dárky celý rodině. A bude to ženská hned od malinka nejvíc se jí líbili dárky kde bylo nějaký oblečení :-) . a pak když jsme ho v noci odstrojili tak zas celý den chodila a dávala ručičku tam co byl stromeček jako by nevěřila že tam stromek už není .
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel no to víš, myšata jsou myšata :-D @whitewajda Jé, no vítej, hurá!Konečně si se tu taky ukázala. To je hezké, že si to malá užila, tak to má být!
Odpovědět
Já bych se tu ukázala dřív ale kluci byli taky doma tak jsem každý den vařila a do toho jsem chytila pořádnou chřipajznu takže to není tak jednuché se o prázdninách dětí dostat k pc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to potom joo, a jak sis užila vánoce ty? Už jste zdraví?
Odpovědět
já moc ne vaření a zas vaření ale zas když byl robert doma tak vařil :-) no a pak to chytla malá takže skoro celou noc vzhuru jelikož i zvracela ted už jsme zdraví docela všichni jen mě se to zas vrátilo takže super čaj s medem nemužu jelikož na něj mám alergii a prášky do sebe moc nechci cpát tak jen bylinkový čaje a to moc nezábírá
Odpovědět
@whitewajda jé, tak to muselo být super o Vánocích s malou x-) naše škvně bude mít o příštích Vánocích jen necelý rok, tak to asi ještě nebude tak vnímat, ale potom...to se po Tvém popisu budu moc těšit (ale zase ten čas nemusí moc rychle utíkat :-D ). Já teda med můžu, ale co ještě hodně citronu? Já když byla teď v těhu marod na podzim, tak mi citrony hodně pomohli...na med jsem totiž neměla ani pomyšlení. @petrusew a myšata jsou moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel jsem si myslela :-D @whitewajda jé, to je blbý, tak ať je brzo líp. Já se furt potácím s tou nohou...už mě to tak nebaví! Na astma sem si zvykla, to mi prostě asi už přijde normální, ale nemoct chodit mi teda fakt vadí!Krom toho si ani pořádně neuklidím, protože prostě se mi všude pletou berle, nesmím došlápnout na plno tak je to na prd,ale doufám, že to bude lepší a lepší...
Odpovědět
@petrusew si piš, že to s nožkou bude lepší a lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel už aby to bylo. Hele, chcete se zasmát? Včera jsem byla objednaná na cévní, tak jsem si vyšla sama. Před tím mi volala mamka, že to mám jít jenom zkusit, jestli to klouže a zavolat tátovi, aby mě odvezl. Podotýkám, na nemocnici vidím z okna je to asi ... 400-500m vyšla jsem si o třičtvrtě hodiny dřív (jako chodim fakt pomalu) ptala jsem se mamky, kde to tam je - byl tam i táta a děda... tak jsem šla, prošla kolem polikliniky a šla do zadu do nemocnice (jjsou tam taky ambulance) dojdu tam na informace a ptám se. Paní mi říká: To jste blbě, to je na poliklinice, tak jsem vyšla z nemocice (za 10 min, jsem měla být u doktorky) a letěla, jako kdybych měla raketový hole...(jestli se někdo smějete, tak uvidíte ;-) ) došla jsem tam akorát vycházela sestra, dala jsem jí ten papír, posadila se a čekala, za deset min. vyšla sestra a volala mě..prý jsme se blbě domluvili, oni tam dneska nemají ultrazvuk a paní doktorka ho potřebuje, aby mě mohla důkladně vyšetřit s mojí diagnosou je to nutnost...tak se mi omluvily - obě, jak paní doktorka tak sestra a přeobjednali mě na příští týden na středu-tak jsem se aspoň prošla, no...za to mě dneska bolí břicho, jak jsem se nehýbala, tak začali fungovat zase moje ochablé svaly. 8-)
Odpovědět
@petrusew a ono bude, trpělivost ;-) Teda to jsou věci =-) Tak teď už víš přesně kam jít a můžeš jít v pohodě, ale teda, že to takhle zvrtaly. Ale procházku sis teda udělala pěknou. Tak to dneska hezky svaly šetři a odpočívej ;-) Já jsem taky zvědavá, jak se budou tvářit moje břišní svaly po porodu...teď ani když jdu na wc na velkou, tak netlačím...jednak to nejde a taky ve mě byl aj strach, abych třeba netlačila moc silně a nevytlačila mimčo moc brzo...tak mám bříško ochablý :-S Jsem zvědavá i na to jak budu tlačit mimčo ven :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel :-D To jsou teda starosti, neboj, poradíš si. Víš, já byla docela ráda, že jsem venku a mohla jsem se projít, tak mi to ani tak hrozný nepřišlo, jenže je fakt poznat, že jsem dlouho nidke nebyla a nechodila. Takové to popocházení po bytě se nedá počítat.
Odpovědět
@petrusew taky je budeš mít ;-) jo, to Ti věřím, že jsi se i ráda prošla. Já se taky budu těšit na procházky, až budu na mateřský...sice první dny si asi budu užívat doma...no užívat, chci vyprat všechny věci pro mimčo a připravit všechno, tak těch prvních pár dní budu doma pracovat, ale pak chci začít i s procházkama, abych pořád nebyla jen doma...uvidím, jak tohle splním, jestli nebudu nakonec ráda, že se jen koulím po bytě a ven pořádně až s kočárkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel :-D :-D :-D No jo, neboj, hele, ono ani nebudeš mít čas nad něčím přemýšlet!A myslím, že se ani nezastavíš. Těch věciček na mimčo a tak...jo a jaký sis vybrala kočárek?
Odpovědět
@petrusew no uvidíme, plány by se dali tvořit hezký...skutečnost bude stejně jiná :-N kočárek mám v albu na koňovi, tak mrkni...bude to ten zelený DorJan...zatím ještě není doma, ale za chvíli už bude :-) A mám tam i pár dalších věcí, co už aj mám...postýlku, košík a pod.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel jj, jsem se dívala. Ten košík je senzační!
Odpovědět
@petrusew ten pořídila moje mamina...dárek k Vánocům, je moc pěkný a doufám, že v něm vydržíme docela dlouho...ale nebesa mít nebude...to se mi nelíbí :-N Zítra na něj jedeme vybrat látku, abysme udělali ten mantinel kolem. A taky látku na mantinely do postýlky (doufám, že jí manža dneska přiveze, abysme to mohly oměřit). A mamka pomalu začne šít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel To je ale šikovná maminka. Taky bych ho pak chtěla, na takové to poposouvání po bytě, ale nevím, jestli bude, máme dostatek postýlek :-D (po mě, po sestřenici, jednu bílou,...)Já taky nevím, jestli ty nebesa budeme mít, jako doma je máme, i držák,tak to potom odzkoušíme a uvidíme. Co plenky, už máš všechny?No a dělej si hezky poznámky o plenkách, ať pak mám kde pořádně sondovat :-D
Odpovědět
@petrusew mamina je moc šikovná, kéž bych to po ní podědila, ale já jsem na tohle střevo :-| Právě na to posouvání te´d na začátku je ten košík super...můžu být hezky v kuchyni a mít mrně pod dohledem :-) Moje babička má ještě jeden košík i doma...už je mu ale skoro 60let a tak se ty roky na něm podespali, tak už vypadá dost bídně, tak mamča řekla, že si ho koupíme...a jednou ho třeba využijou naše děti pro svoje :-N Já když to vidím jen na obrázku ty nebesa, tak se mi to nějak nelíbí...ať na postýlce nebo na košíku...kdyby to mělo i nějaký praktický využití, tak budiž, ale jako okrasa mě to nezaujalo... Jinak jsem zatím už trochu víc vybavená s plenkama, ale ještě ne všechno. Ještě určitě nějaký koupím...zatím mám jen 40 čtvercovek a to by bylo fakt jen na přebalování a ještě potřebuju takový ty kolem...a budu trénovat novosklad, tak bude sranda :-D Neboj, budu informovat a já taky ještě musím lecos nasosat v okolí...teď potřebuju vyzkoušet pár tipů, jak v tvrdý vodě prát froté (zjemnit už lehce ztvrdlý froté), tak uvidíme a pak mimču pořídit buď froté nebo bavlněný ručníky...
Odpovědět
Profilova fotka
ten novosklad je jednoduchej, neboj se toho. Fakt je to tak na 5min tréninku a máš to v ruce 8-) Zkoušela jsem to já i Martin a šlo to fakt jednoduše.Já jsem hodně přemýšlela o těcj H-D, prej jsou fakt úžasný. Tak jsem zvědavá, co na to pak řekneš ty. :-D
Odpovědět
@petrusew taky mi nepřijde až tak těžký, když se dívám na návod...zatím jsem osobně nezkoušela a myslím, že jde prostě o cvik...že si to párkrát složím a půjde to (ikdyž jsem dřevo)...ale když to půjde dobře, tak jedu čtvercový i přes noc a bude. manža se to taky bude muset naučit, aby se pak nedivil, když mi třeba nebude dobře, aby mimčo zvládl přebalit... Jinak jsem dnesk začala poslední pracovní týden a od příštího pondělka už mateřská :-D ...a taky 6 týdnů do termínu...to to uteklo =-) Tak budu o víkendu prát oblečení a plenky a žehlit, co je potřeba, aby všechno hezky během příštího týdne připravila a mohla relaxovat a čekat, až se miminko rozhodne, že chce juknout na svět :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel to máš pravdu, letí to opravdu moooc rychle 8-) Už jsi přemýšlela, co do tašky do porodnice? Ono je lepší jí mít nachystanou dřív, kdyby něco, tak ať jste nachystaní a nemusí pak balit chlap. To znám sama, když musím do nemocnice a chlap má chystat tašku, tak je to docela hustý :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?