Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to nějak usnulo? No, kdepak jste? Treisi, mimi ti moc přeji, je to nádhera, já mám ty moje holky doma dvě - 5. letou Viktorku a 3. měsíční Gábinku, jinak by mi bylo smutno.. To bys chtěla miminko před svatbou stihnout nebo jenom plánuješ?
Odpovědět
vikulda: je to plán ale dáme přednost miminku a radši si klidně uděláme malou svatbu a Přema má příští rok v říjnu 30 tak by to byl pěknej dáreček a hlavně těhotné nevěsty jsou kočky,ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi, těhulky v bílých šatech jsou fakt úžasný ;-) No vidíš, nám se to nepovedlo s tím dárkem k narozeninám. Viktorka se měla narodit 16. 6. 2004, Marek (táta Vikči) má narozeniny 12. 6. tak jsme si také mysleli jaký to bude hezký dárek, ale Vikča se narodila 10. 6. To samé u Gábinky, měla jsem termín 7. 3. 2009, Míra (táta Gábi) oslavil 33. narozeniny 1. 3., ale Gábi vykoukla potvůrka až 12. 3. 2009, takže plány jsou hezký, ale děti prostě neposlouchají ;-)
Odpovědět
viku: ikdyby se mimčo narodilo o pár dní dřív nebo později je to pro chlapa(kterej se těší) ten nejhezčí dárek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak a jelikož i táta Viktorky i taťka Gábinky byli u porodu, tak to stálo za to ;-)
Odpovědět
už mám net v pokojiiii x-)
Odpovědět
treisi: Tak už máš dneska lepší náladu? Doufám, že jo, psala jsi, že na víkendy jezdí domů viď a víkend začíná zítra ;-) Mimčo vám přeju, určitě tě čekají pozitivní zprávy a za rok už třeba bude prcek i na svatbičce, už je jedno jestli jestli bude na světě nebo ještě v bříšku, hlavně abyste byli šťastná rodinka. Jj, miminka se naplánovat nedají, oni si vylezou na svět, když se na to cítí sami. My chceme mimčo až po svatbě, abych mohla na svatbě pít, jsem asi sobec co? :-|
Odpovědět
bosinko sobec nejsi,vždyť je to o.k. já na svatbě budu třeba k.o. ze zvracení už ráno a ty až večer :-D jj zlato je doma,kouknem na Sex ve městě,hupsnem do vany a pak do pelíšku x-) Dobrou noc :-)
Odpovědět
Tak si to hezky užijte, dobrou noc. No, když se bude tancovat, tak bych zvracet neměla. :-D Ale třeba už budu na svatbě taky s pupíkem, uvidíme. ;-)
Odpovědět
vikulda: takže doporučuješ, aby tatínci byli u porodu? Ten můj se bojí na sál, ale já ho tam chtít budu.
Odpovědět
bosi: ten můj se na porod těší ;-) normálně hledáme teď společně věcičky :-D x-)
Odpovědět
Tak to můžeš být ráda, ale já ho taky ještě zpracuju, ono když bude se mnou 9 měsíců, co mi poroste pupík, tak snad nebude chtít chybět ani u toho nejdůležitějšího okamžiku :-) Včera jsi měla depku ty, dnes padá na mě... ráno mi odjíždí miláček na vodu na 4 dny, tak dlouho jsme bez sebe ještě nebyly a navíc se mi bude ozývat pouze 1x denně. Snad to vydržím :-( no nic jinýho mi nezbejvá.
Odpovědět
Článek se načítá
To vydržíš,já ho mám každej týden pryč ;-) Jinak ruším předplatné Tvoje svatba,teda ještě nic nepřišlo tak nic platit nebudu. První den nadšená a druhej den když už jsem tam nemohla najít nic kloudného tak ho dala do šuplíku a mám pocit,že se k němu nevrátím :-S
Odpovědět
Budu to muset vydržet, mám tady děti (miláčkovi neteře a synovce) na prázdninách, tak snad se s nima zabavím. To v tom časopise není nic zajímavýho? Já jsem si taky objednala předplatný, první číslo má přijít v srpnu. doufám, že nebudu zklamaná jako ty. :-|
Odpovědět
bosina: já si koupila dvě čísla a jsem děsně zklamaná, nejdřív jsem nechtěla věřit co holky píšou v diskuzi o tom časáku, ještě jsem ho bránila. No a teď je už schovanej a vůbec mě nezajímá, jsou tam věci jako na netu a firmy jsou tam hlavně ty luxusní :-S
Odpovědět
No tak to si mě moc nepotěšila, ale tak třeba si tím budu aspoň moct krátit cesty do školy. Co se týče firem, to se dalo čekat, protože ty levnější nemaj na reklamu. Zas na druhou stranu, bude to jen 6 čísel, takže to není moc a třeba si tam nakonec něco ke čtení najdu.
Odpovědět
tak třeba tobě se bude líbit víc ;-)
Odpovědět
snad jo
Odpovědět
bosi ale nezoufej,vždy ho můžeš poslat dál,teď jsem ho vzala na chvilku do ruky a přece jen jsem tam něco našla,dokonalý šaty,asi nechám udělat kopírku od číňana x-)
Odpovědět
jdu Vám věnovat svoje první dospělácká slova :-D
Odpovědět
Nj, ty už jsi dospělá, ještě jednou gratuluji! ;-) Tak vidíš, že aspoň něco jsi tam našla. :-)
Odpovědět
bosi děkuju,hele já ho půjčila kámošce - nemá net- a ta je z něj hotová,protože nezná beremko ;-) Ale jinak je fakt,že vše co by jsi musela hledat mát v časáku
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: přeju také vše nej...hlavně at se ti splní co si přeješ ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tady zase dneska nějak mrtvo. Já celý den vyšívám a už mám toho jaksi dost. Jdu se provetrat.
Odpovědět
glumbi: děkuju ;-) už mám na Vás čas,pořádně zapíjet jdem až v sobotu, jinak jsem vyzkoušela set na krájení dortu :-D A pocit z plnoletosti? Nějak si to ani neuvědomuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak a jsme zpět z Prahy;-) a byla jsem v salonu Marry podívat na ty šité šatičky a musím říct¨že supeeeeer!!!!!!! :-D
Odpovědět
mysi tak to je fajne ;-) budou fotky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nebudou, bo jsme foťák nevytahovala, aby se pak přítula neprohraboval a něco neviděl;-) ale ty šatičky jsou vážně kvalitní a ta výšivka a ta krásně bílá barva..a všechno...nádhera :-D
Odpovědět
takže se u číňana vyplatí šít? Řekla ti odkud je mají? Jééé já už chci šatýýýý :-D
Odpovědět
Žádnou změnu ani nehledej. Jen už můžeš legálně pít, jiná změna asi není. Blbý zjištění po letech těšení se na ty osvobozující narozeniny. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?