Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj, prosím pomoc. Nevíte některá o firmě(člověku), který by mi vyšil stuhu (portu) na šaty za rozumnou cenu, cca 10m? Já sama to umím, ale asi sotva stihnu. Díky za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
hanahsyr, co máte za pejsky? Já zvířata miluju, tak máme v bytě kočku, psa a donedávna potkana...užběháv nebíčku :-( Ale netrápí se :-) Bosina, no já myslím, že když se domluvíš v květinářství, řekneš jakou máš představu a uvidíš, co ti na to řekne. Řekne ti tam, jsetli to půjde a jak to bude vypadat. Ono to nějak dopadne. ;-) Věř že dobře :-D Vosinka, tak to nemám představu...sem tě asi nepotěšila, co?
Odpovědět
Krásné slunečné ráno! petrusew: máme bílýho malýho knírače, tomu je rok a teď mu přibyl brácha, taky bílej, ale je asi kříženeček knírače a jezevčíka, neměl mámu, měl blechy a byl v takových hrozných podmínkách, že jsme ho hned odvezli domů a krmili mlíkem... a teď už je pěkně čipernej a veterinář říkal, že má pěkný bříško :-) vosinka: tak to taky nemám vůbec páru, co ti poradit, snad nějakou švadlenu nebo zakázkové šití, ale těch je dnes opravdu málo :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, baby tak ja mam konecne saty svadobne, vcera som bola v troch salonoch, vsade mali krasne saty, v tom tretom som si nakoniec vybrala definitivne. budem mat od maggie sottero saty, za 350 eur, co je celkom slusna cena. tak sa z toho tesim, dnes idem zaplatit zalohu :-) :-) potom ich dam aj do albumu, tak ak budete mat cas, mrknite ;-)
Odpovědět
hannahsyr já mám taky bílý knírače a dokonce tři a ted máme 9 štěňat :-)
Odpovědět
whitewajda: ty jo, škoda že jsem to nevěděla dřív... My jsme hledali fenku, aby ten náš si mohl udělat štěňátka, ale vůbec nebyla nikde žádná k nalezení... No a nakonec jsme náhodně našli před dvěma týdny ten náš malej bílej uzlíček, co nám teď v noci skáče po hlavě, budí se jak mimino po dvou hodinách :-D mysleli jsme že je to taky bílý knírač, ale je nějak málo chlupatý a nemá moc fousů...ale to nevadí :-) Jinak já tuhle rasu všude vychvaluju, dřív jsem vůbec nevěděla, že jsou i bílí knírači. Jsou moc hodní, klidní a dobře vnímají. Ten náš je hrozný závisláček na nás a my na něm, a druhej malej už taky začíná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr, whitewajda, já mám fenečku křížence labradora a setra...paní co ji od nich máme do inzerátu napsala, že je buď rozdají nebo nechají uspat...což jsem samozdřejmně nemohla dovolit :-D Je strašně hodňoučká a milá na všechno živé. Je to zlatíčko, letos v květnu jí budou tři a já bych ji za nic na světě nevyměnila. Proto tě, Hani, úplně chápu, protč jste si vzali to mrně....já mám tak vzaného kocourka...našli ho u psa v boudě, no vypadal hrozně a teď je z něj nádhernej kocourek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) tak snad jsem udělala skoro závěrečnou tečku za diplomkou;-) ještě akorát doplním anotaci v angličtině;-) doufám, že to je bez chyb, už to v tom vůbec nevidím:-/ dneska jsme objednali oznámení;-) a zítra jdeme pro prstýnky;-) jupíí;-)
Odpovědět
mysicka: blahopřeju k dodělání diplomky, bezva pocit, co? já pořád řeším moje šaty, ale už jsme s mamkou něco vymyslely, tak snad to půjde :-) a mám košilku na svatební noc, no, u nás spíš na svatební cestu ...chtěli jsme jet do Jiljí :-) ale to bohužel neexistuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa gratulujem, uz ju len obhajit a mas to za sebou ;-) tak ja mam zalohu za saty zaplatenu. drahy tam bol so mnou, a vybral si v tom salone svadobny oblek, tak nakoniec bude mat bledy oblek, takej nejakej pieskovej farby. ale sadne mu a hodi sa aj k farbe mojich siat, takze super ;-) uz mu treba dokupit len svadobnu koselu a topanky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) tak už na to ani nešáhnu;-) zítra se to jde svázat;-) moooooc děkuji;-) no, lubi, ta obhajoba:-/ Lubi, super, že už máte oba oblečení;-) a dneska jsem si byli vyzvednout prstýnky;-) nádhera!;-) vosinka, jj super pocit;-) tak snad jste vymysleli něco úžasného! nepochybuju o vás;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, gratuluju! Dnes jsme se byli dívat na oblek a cena mě velice překvapila :-D Mile :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysickaaa:gratuluju!!!! ;-) zítra frčíme kamarádovi na svatbu,tak se moc moc těšíme :-) v duchu si to natrénujem nanečisto :-D
Odpovědět
zdravím děvčata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: bomba... spadl ti pěkný šutr ze srdce, viď? Já taky byla ráda, že už mám aspoň nějakou část za sebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuju;-) jj, šutr jako hrom:-D doufám, že to bude v pohodě! lera: jee, to si to moc užijte! my ideme na svatbuza 14 dní;-) tak jsem taky zvědavá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: moooooc gratulujuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
jste zlatíčka, holky!!! děkuju!!! v pondělí už bude ve vazbě;-) juchůůů:-D a dneska z radosti matlám kytičky a lístečky na cukroví;-) mavo, budeš chtít zase počítat?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: že váháš :) ale až od 19. to máme v práci nejspíš firemní volno celý týden :D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že to nemusím počítat já:-D jak firemní volno? čím jste si ho zasloužili?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: ničím.... jenže nám už potřetí budou ve firmě opravovat praskliny na stěnách a to se v kanceláři nedá vůbec být..takže budeme mít volno, asi nějakou práci z domova.. :) a navíc se mi to hodí... jdu v úterý s pejskem na operaci, tak bych v práci stejně nebyla nic platná a ještě si můžu doma zpracovávat otázky k absolutoriu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Myši, taky posílám gratulace! Je to krásnej pocit nést si potom domů svázaný ty hodiny a dny práce ;-) Obhajoba je pak proti psaní diplomky prdlačka... Jinak holky, mám strašnou radost, protože mám hotový oznámka, jupííííí! Příští týden je jen nechám hodit na papír. Celý je to domácí práce od nákresu přes zpracování v počítači, tak kdo byste chtěl, můžete mrknout do alba :-) Pro nehradečandy (což jste asi všechny): je tam nakreslenej soutok u nás v HK a v něm park, kde se budem brát. Chtěla jsem tam zakomponovat něco českýho a něco italskýho, což zas představuje ta gondola...
Odpovědět
radmarus: ahojky, koukam zes byla zkouset ve stejnem salonu, nevis nazev tech satu s volanovou sukni? Mam tyto vybrane, ale posledni dobou premyslim o zmene... zrovna v sobotu tam jedu znovu na zkousku a rict tedy ktere si beru... Myslim, ze tam maji super vyber, navic jak je to na tech figurinach, tak si to clovek lepe predstavi, jak to vypada :) jinak oznamko mate krasny, my budem mit taky domaci vyrobu, taky ted finisuju :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata tak co jak to jde s přípravami
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) mooooooooooooooooc děkuju! jste zlatka!;-) radmarus: no, té obhajoby se teda obávám:-/ a krásné oznámení:-D mavo: tak to jooooo...ať to je s pesanem v pohodě!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, šaty se jmenujou Leontýna. A copak, máš dilema, který si vybereš?:-) Máš pravdu s těma figurínama, je to mnohem lepší vidět je všechny rovnou jakoby "na těle". Ty jseš až z Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
Myši a Hani, díky za poklonu ohledně oznámka, Hani, dej ho pak taky na čumendu, jestli budeš chtít:-) A Myši, fakt je obhajoba lepší než psaní těch slintů:-)))) Teda pokud tam u vás nemáte nějaký drsoně profesory, u nás to pak probíhalo v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
ramadus, hezké oznamko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petru, díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radmarus: ty jo, ty vodjité starosti Ti úplně nezávidím;-) ale zase budeš mít dva dny:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?