Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukam, že skoro všude je to stejný. Lenca: nakonec to bude všechno v pořádku. mě moje matka taky strašně zklamala. jak byla protivná při žádosti o ruku, to už jsem zkousla, ale ted jsem jí ukázala vzorek oznámení a ona na to "to budeme mít takovou vyblitou stuhu?" pardon za to skolo, ale přesně tak to řekla...vůbec se o svatbu nazejímá a jen o mě za mými zády prohlašuje, jak mám v hlavě jen svatbu a nic jinýho...tchýně se zajímá a chtěla pomáhat, i když je až v ostravě a moje máti, která bydlí v místě svatby si ani nepamatuje termín... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je to těžké s těma rodičema.....nic si z toho nedělejte! u nás zájem je...ale taky se určité věco nelíbí - třeba fotgrafka se mojí mamči nelíbí - prý jsou ty fotky hrozné, takové srandičky....že na tom není nic pěkného...no, jenže my chceme pěkné fotky, které mají energii, vyzařuje z nich radost, právě hravé fotky bez statických póz...a pak si vyberte;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: vzto je právě to hezký, už nejsou moderní fotky od fotografa v alteliéru, ale momentky a nearanžovaný fotky. i když viděla jsem svatbu do 30 let a tam se ty fotky z ateliéru naprosto hodily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no a tohleto někomu vysvětluj;-) jako fotky z venku se ji líbí, ale ležení na trávě, apod. to teda rozhodně ne..:-D doufám, že to zkousne! nejhorší je, že teda nemáme žádnou mokrou variantu pro focení:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to neřeš, my taky ne...jedině snad v hotelu, ale to je takový nic moc...takže prostě pršet nebude a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jistě, že nebude pršet, ale víš jak:-D u nás ani ten hotel ne...asi bude jednou variantou deštník:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je asi ta nejlepší varianta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím:-D a jak se Til líbí v nové práci?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím dobrý...ted mám volno do středy a učím se na test...sama pracovat začnu až na konci měsíce, do tý doby se školím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se hezky škol a uč:-D no, konec měsíce se blíží:-D
Odpovědět
Profilova fotka
se učím...už mi jde z léků hlava kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, nemá tady prosím někdo zkušenosti se svatbou v kroměříži??? Nebo nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky - po dlouho dobe zdravim a vsem vam preji jen to nej nej nejlepsi v tomhle osudovem roce!!! :) Jinak vubec vam ty rodice nezavidim - vzhledem k tomu, ze jsem na druhym konci sveta, tak ma mamka jenom jednu starost (pro zatim) a to je zaridit cukrovi, aby se necitila uplne mimo - asi to tak bylo nejlepsi dat jim jeden ukol - ukazat presne co chci a at se staraj (a nestrkaj nos do niceho jinyho - to bude hotovy bez nich) :) Taky to zkuste - vsadim se, ze na to skoci a budou cely zhavy aspon do toho jejich ukolu (i kdyz to nedaj najevo ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: kdyby moje máti měla zájem aspon o ten jeden úkol. tatka se nadšeně vrhl do zařizování ohnostroje a to stačilo jen říct, že bych ho chtěla...ale mamka nic.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak já jdu ve středu na zkoušku šatů, zamilovala jsem se do nich na první pohled tak jsem zvědavá jestli mi budou sedět, navíc mají slevu na půjčovné 15% do konce ledna a pokud je zaplatím na místě v hotovosti tak ještě 2000, to by pak vyšly asi na 4000 a to by byla paráda. Prstýnky ještě nemáme, máme zlato tak si je chceme nechat udělat. Nemáte tip na nějaké zlatnictví v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: tak at ti sednou a pak se pochlub ;-) zatu cenu to budeš mít super
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě, kolik vás bude stát fotograf, jestli to teda můžete napsat, já vůbec netuším kolik to může stát. Moc díky.
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka: my máme 3 jeden je manželův kamarád, takže nic, další nás bude stát asi 6 tisíc(plus materiál nad asi 100 fotek) a další nechce nic za práci jen za materiál a za benzín... ;-) ale doporučuju na fotografech nešetřit
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka a my podlet oho, jaký balíček - buď 5000 nebo 7000...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít fotografa za 6000. Ještě jsme měli vybraného jednoho, ale ten už byl na náš termín zamluvený...a chtěl 12000. Takže jsem ráda, že to dopadlo takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme fotografku a počítám, že nás to vyjde kolem 10 000,-, na tomhle strit nechci, pekne fotky a video jsou to jedine, co nam pak zustane - krome vzpominek a zmeny stavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, v těch šatech jsi náááádherná :-) fakt ;-) Vanilka: my se máme sejít s fotografkou nějak příští týden, až se vrátí ze svatebky :-D takže sme se na ceně nedomlouvali, ale podle cen na netu počítáme tak s 9000,-kč
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak u nás fotograf padl. Nebudeme mít. Rozhodli jsme se, že si momentky a hezké fotky necháme udělat od jednoho z hostů. Umí hezky fotit a fotky i upravuje. No, snad bude všechno v pohodě. Mě se víc líbí momentky než naaranžované foto ze studia nebo fotky z parku.
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: přítel nesnáší aranžované fotky, nejradši má taky momentky, ale ty dělá fotografka taky, akorát potom po obřadu dělá pár fotek aranžovaných.. jinak si nás přece nebudete během obřadu a při přípravách nastavovat :-D je to všechno na domluvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:Ty jsi zlatá!Děkuju za pochvalu,já jsem si fakt splnila holčičí sen :-) Jinak my máme objednané lionstudio a za fotografa a kameru v tom nej balíčku jsme dali 27tis,ale prostě jsme si určili co je v naší svatbě prioritní a co ne a tohle bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, no hlavně je paráda, že sis je vybrala na netu a ony ti sedly i ve skutečnosti... já co jsem si vybrala na netu že se mi líbí tak na mě nebyly ani jedny, mám úplně jiný styl než jaký se mi líbily :-D tak o to je to větší bomba... a fakt si na tobě neumím jiný představit.. Tomíkovi vyrazíš dech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:no vyrazila jsem ho mamče a sobě taky,protože prostě padly jak Popelce střevíček (jako prdel na hrnec se v případě šatů hodí míň:-D) Jen mají moc hluboký výstřih,tak to ještě budem řešit.No Tomášek si prostě přál princeznovský šaty,takže-budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: pffff... hluboký výstřih... dokud si to můžeš dovolit tak to uka :-) (ta prdel na hrnec je fakt vtipná :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jenže ten výstřih je fakt až moc hlubokej a už to vypadá lacině,tak to uděláme tak,aby to bylo sexy romanticky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?