Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: dopuju, ale je mi z toho na zvracení :-S
Odpovědět
ahoj holky Migrénu, tu já moc dobře znám a nepřála bych ji ani největšímu nepříteli!!Mívám ji tak od puberty, ne často, tak jednou do dvou měsíců, ale nejhorší je , že prostě nevíte kdy to přijde, ale když to přijde, tak jsem neschopná ničeho! Začne mě ukrutně bolet hlava, musím zalíst do postele pod peřinu, protože světlo to dělá ještě horší, musí být absolutní klid, protože já jsem při sebemenším zvuku schopná vraždit. Nevidím na jedno oko, jen takovou třepotající mlhu, fakt nic příjemnýho, a zvracím jak amina!!Když jsem byla u doktora ať mi napíše něco na migrénu, tak mi řekl, že migrénu má každá druhá baba, tak ať se stím smířím. Máme fakt super doktora, takovej úředníček!!!Pak jsem se někde dočetla, že pokud má někdo migrény tak musí chodit na neurologii, já tam už byla a najednou mám léky, které si mám vzít když ucítím že to na mě jde!! Už jsem párkrát musela ujet třeba z diskotéky, to bych fakt nepřežila, ten kravál a ty stroboskopy!! Takže mysicko s tebou soucítím, protože fakt vím jak ti je!!Ale ne každej má takovej průběh migrény, já mám prostě smůlu a mám jednu ztěch těžších ;-(
Odpovědět
holky, mám jenom já něco se Seznamem, nebo ho změnily!!Je jakýsi jiný, pro mě teda nepřehledný
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: jj, mazec..a to se dneska u nás jen bouralo a vrtalo, takže mít klid, bylo nemožné....mně to nadavuje, ale nepodaří s emi zvracet, i když by to asi bylo nejlepší;-( já když cítím ty zasrané mžitky před očima, tak lupnu prášek, ale stejně je většinou pozdě;-( takže jsme si dneska zdřímla asi hoďku, jinak jsem se snažila dopoledne normálně fungovat a pak mě to tak zkolilo, že moje dvanactileté neteř za mě musel dosmažit plačinky, holka jedna šikovná;-) teď si dám spchu a budu se ze sebe snažit udělat na večer člověka..přítel mě zhodnotil, jak dojel: no ty teda chuderko vypadáš...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
čau holkyyyyy jsem zpátky ze zkoušení.... zvládly jsme s mamkou dva salony.. jsem úúúúplně hotová a unavená a vůbec nevím který si vybrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) mavo:to jste šikulky s maminkou a teď nastává to dilema,viď :-D Za týden na tom budu stejně :-) koukala jsem a moooc se mě na tobě líbí ty poslední gamma! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ještě jdu ve čtvrtek :-) doufám... musím si tam zítra zavolat... potom to bude ještě horší... ale nevím, jestli jsem se aspoň v jednich cítila jako nevěsta :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:takže ani jedny nakonec nesplnily Tvé představy?Tak třeba na to už ve čtvrtek budeš koukat jinak.Já tam taky jedu plná očekávání a trochu se bojim,abych nakonec nebyla zklamaná,ale prostě jsem rozhodnutá hledat dokud nenajdu ty z oříšku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no nevím.. jak k tomu nebyl závojíček tak to bylo takový obyč... nevím, který z těchle čtyř bych si vybrala.. líbí se mi úplně něco jinýho než jsem si zkoušela... a spíš jde o ženicha, víš... protože mi nejlíp sedli ty "načančaný" s obručí... a on chtěl nějaký obyčejný.... má rád jednoduchost.. a já bych chtěla aby ze mě ve svatební den nespustil oči a byl dojatej... :-(
Odpovědět
Zdravím vás holky! mavo: koukám, že moc nadšená ze zkoušení šatů nejsi. Počkej ještě na ten čtvrtek, třeba tam natrefíš na ty pravé. :-) Každopádně bych být tebou udělala to, že i když se třeba příteli líbí jednoduché šaty, tak i ty s obručí, které Ti sedly podle tebe nejlíp, můžou být super. Já osobně si myslím, že z tebe určitě ve svatební den oči nespustí a právě když budeš mít třeba šaty více načančané, tak budeš vypadat více jako nevěsta. Já mám třeba taky svou představu šatů, ale jak se znám, tak si nakonec vyberu něco úplně jiného. Nevím, je to můj názor, ale myslím si, že by sis měla vybrat šaty podle toho, v jakých se cítíš nejlíp a nemyslet na to, jestli se budou líbit příteli. Protože bych dala ruku do ohně za to, že se mu budeš líbit ve všech šatech, ať už jednodušších nebo ne. Já mám taky ráda jednoduchost, ale ve svatební den si chci připadat jako princezna, tak prostě ty šaty chci mít zdobenější (ne extra moc, ale trochu být musí). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:ale vždyť i v těch princeznovských nemusíš vypadat jako přeplácanej dortík!Když k nim pak dáš jednoduchý doplňky,tak to bude akorát a věř mi,že když se Ty budeš cejtit jako princezna pak z Tebe bude Tvůj nastávající úúúplně paf!!! ;-)
Odpovědět
mavo: souhlasím s lerou, že ty poslední šaty gamma Ti sluší nejvíc! Fakt jsou moc hezké a opravdu Ti moc sluší!!! Samozřejmě chápu, že se v nich ty sama musíš cítit skvěle. Ale fakt Ti to v nich sluší! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo:takže jak jde vidět prostě jdi do nějakých princeznovských,protože ty Ti právě sluší nejvíc ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k ostatním a nejvíce se mi líbí ty poslední!! Ach jo, já už bych taky zkoušela, ale čeká mě to až po Novém roce, někdy v tom lednu, ale rychle to uteče!! Jo, teď mi mamka říkala, že příští týden je už první adventní neděle, nechtěla jsem tomu vůbec věřit, ale je to tak, takže to už poletí jak blázen!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď mě tak napadlo,že bude třeba za rok v tuhle dobu dost legrační začít číst naší diskuzi úplně od začátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to jo, ale za rok tady může být takových stráááánek, že nevím, komu by se do toho chtělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:já myslim,že jako nudícíse těhulky si rády zavzpomínáme se slzou v oku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já teda nevím, jestli budu nudící se těhulka :-D chceme do vánoc bydlet ve svým domečku tak bude práce až až :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky vecer slecny :-) Mela jsem nejaky nabyty vikendik, tak jsem se sem ani nedostala. mavo: pridavam se k ostatnim, taky se mi nejvic libi ty posledni :-)
Odpovědět
glumbi: ty víš všecko co se týče svatebních příprav, chtěla jsem se zeptat, když se podíváš do mého alba, tak u fotky č. 13 je kytice-horká favoritka a nevím kde se dají sehnat ty stříbrné kytičky a kamínky! Co jsem koukala po internetu, tak všude jsou v barvě čiré nebo jiné barvy, jen ne prostě stříbrné. Když tak písni, jestli náhodou víš!!Díkec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: a ptala jsi se u květinářky? třeba by to měli někde ve velkoskladu... nebo, zrovna o víkendu jsem koukala u vietnamců, že prodávaj ozdoby do vlasů z kamínku, to by ma to šlo taky použít a nebo zkusit někoho, kdo dělá šperky, třeba v jablonci myslím, že bys to sehnala...
Odpovědět
Přeju vám holky hezké ráno, i když pondělní. :-| Jdu makat, ale jakmile budu míž chviličku, tak se zase na vás mrknu, jste moje droga. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: hlavně si vyber podle citu! Jak ses v některých šatech necítila jako nevěsta, tak je nemá smysl brát.. Když si šaty oblečeš, musíš říct prostě wow, to je ono! Zkoušej, zkoušej, zkoušej...času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: koukala jsem na fotky ze zkoušení.. ty první nebo ty poslední sabotine jsou nej :-)
Odpovědět
ahoj holky, koukam, ze nektere uz vidi, ze jsem pridavala saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: máš ještě vzkaz v IP :-) a už měním názor... ty s černou jsou lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah:taky jsem teď jukla a mě se zase na Tobě nejvíc líbí ty Brely a Ty Samary(a ty poslední jsou taky krásný) ;-)
Odpovědět
mavo: tys tam taky byla??? :-D tak to je dobrý... my tam byly s kámoškou, ale jako výběr nic moc, vůbec jsem tam nenašla ty co jsem měla vybraný na netu...
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: jj, fakt jsem tam vešla když sis je zkoušela :-D u těch dveří... :-D
Odpovědět
no jo holky, jenže když jsem doma lásce řekla, že nejvíc mi sekly bílé s černou krajkou, tak skoro omdlel a říkal, že jsem se asi zbláznila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?