Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
@curdibilka souhlasím, máme rezervováno místo obřadu a hostinu :-) a děsí mě, kolik toho mate všichni už rezervováno :-D my jen tohle :-) No lidi to zvládnou i v rychlejším termínu tak se tím utěšuju :-D já si taky zvykla a je pro nás ještě ke všemu dnem kdy máme výročí, takže ho prostě v lednu dostanu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to bych teda chtěla pochopit princip tohoto povolení :-D To se určitě nějaký úředníci zase nudili... prostě proč to dělat jednoduše, když to jde složitě ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita No já tomu taky nerozumím a snad to teda povolí...
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Když sami říkali, že by to neměl být problém, tak to snad bude v pohodě :-)
Odpovědět
@przedswitovaanita Jsem z toho trochu nervozní, navíc to bude samozřejmě 1000 navíc mimo oddací termíny. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Já se ti nedvím, je to nepříjemný, když ti to takhle naruší plán :-/ To jsou zmetci vyděračský!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky,také se přidávám k tomuto datumu :-) Máme zatím jen fotografa a místo, zbytek budu začínat pomalu řešit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@macina2407 Ahojky, tak to přeji hodně štěstí do dalšího zařizování ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak pokračujete? Já jsem teda po 14 dnech hledání na netu našla kapelu. Doufám, že budou tak dobří jak všichni na netu tvrdí. Říkám si, že asi jo, protože už mají termíny až do konce července obsazené :-N Tento týden chci objednat výzdobu na auto, dívala jsem, že pro oba to výjde tak 1000Kč, tak mi to příjde docela v klidu. Co máte v plánu pořídit si na auto vy?
Odpovědět
@belinka18 Ahojky, taky jsem chtěla už něco koupit, ale musíme investovat skoro 25 000 do nové komínové vložky na domku, takže asi až z příští výplaty, ale není kam spěchat. :) Líbilo by se mi něco takového http://www.beremese.cz/fotoblog/janni... nebo http://www.beremese.cz/fotoblog/ka_ve... nebo třeba http://www.beremese.cz/fotoblog/ka_ve... ale s jinými květy. :) A pro ženicha cylindr s nějakou organzou. Proboha, jen žádné umělé panny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho To je ovšem velká krása! Musím zaměstnat nějakou kámošku evidentně :-)
Odpovědět
Opravdu moc krásné:-) No jsem hodně zvědavá kolik nás ta svatba výjde. Ale strašně ti závidím, že máte domeček, to je můj sen, jsme na bytečku, v 2+1....Ale jsem i za to vděčná, třeba se nám ten sen jednou splní.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@curdibilka Výborný vkus :-) Já mám tyto dvě představy, tak jsem zvědavá co z toho vlastně vyleze :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita Ta první se mi líbí asi o kousek víc, ale i ta druhá je zajímavá, taková jemná a působí křehce. :)) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Jo je to zajímavý, tak jsem zvědavá, jaký bude finální výsledek :-D Ona to totiž není úplně levná zíležitost :-/
Odpovědět
@denisaho Dobrý den, omlouvám se ,že Vám vstupuji do diskuze. Chápu, že Vás 15000,- za kameramana děsí. Sama chodím s manželem natáčet a setkávám se s tím, že pokud přinesou materíál na zpracování svatebního dne, že dotyčný natáčí jenom svojí stranu, nepoužívá stativ a jinou techniku. My jsme zvyklí, že natáčíme na dvě kamery. Má to výhody jsme schopni zajistit jak ranní přípravy u nevěsty tak i u ženicha, také samotný obřad a celou hostinu. Tím pádem máte zajištěny pohled jak na svědka jak promlouvá ta i na Vás a Vaše rodiče. Z celého svatebního dne vyrobíme klip na Vámi vybranou oblíbenou píseň. Důležité je, aby se líbil Vám stejně jak celé video, proto děláme schvalovací verze protože si myslíme , že je to památka na celý život. A mimochodem nestojíme 15000,- Světlana a Radomír Krejčovi
Odpovědět
Profilova fotka
@lalaka Dobrý den, věřím, že svatební den od zkušeného kameramana je naprosto na jiné úrovni, než pokud to natáčí laik z rodiny. Bohužel finanční možnosti nám nedovolují mít na svatbě vše, co bychom si přáli, ale jistě tu jsou nevěsty, které o svatební záznam od profesionála stojí a pokud stojíte méně než 15 tisíc jistě se Vám brzy někdo ozve.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem trochu roztrpčená, dneska jsme byli na oběd v restauraci, kde bychom chtěli mít sv. hostinu a udělali nám to v salonku (děda slavil 80 let :) ) kde dělají právě svatby, no prostředí hezké, jídlo výborné, vzhledově nádherné a chuťově opravdu výborné, obsluha příjemná, prostředí také, nicméně salonek mi přišel prostě malý i pro naši celkem malou svatbu... :-( Nevím, jak velké svatby tam dělají, ale když jsem si mejlovala s paní majitelkou, rovnou psala o salonku a věděla, kolik nás asi bude, tak teď fakt nevím. Nikde v blízkém okolí tady nic není, jen samé putyky a zas nechci mít hostinu někde 40km. :-( Asi by to bylo možné udělat i přímo v hospodě, ale to se podle mě bude paní majitelka kroutit, že na co, když nás bude 25 (na večer asi 35), že to uděláme v salonku...no ale po dnešku to tam nechci, neumím si tam těch 35 lidí vůbec představit včetně tance a pohybu a tak... :-(
Odpovědět
@curdibilka Ahojky, jo jo tohle je velký problém s tím místem. Loni měla kamarádka svatbu a byla to jediná vada. Strašně malý prostor pro tanec. když tančilo tak 15 lidí další už museli sedět. Je to těžké rozhodnutí, ještě když nemáte v místě na výběr. A co na to říká přítel a rodina?
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to je blbý :-/ Mě tyhle na tyhle komplikace upozorňovali provozovatelé těch restaurací, takže mi příjde dost sprostý, že ti to nedali vědět předem :-( Nám jestli teď nevýjde ta jedna restauračka, tak budeme řešit en naprosto samej problém, protože tam kde by se mi to moc líbilo, je malá kapacita...
Odpovědět
@belinka18 Rodina ještě neví, že se chceme příští rok vzít, necháváme to jako překvápko na vánoce. S přítelem jsme se o tom taky ještě nepobavili, každopádně je to tam fakt malé. Ještě máme jedno místo, kde by ale hostina vyšla minimálně o 7 000 dráž, není to extra pálka, ale zas na druhou stranu třeba moje svatební šaty bych za to pořídila...
Odpovědět
@przedswitovaanita No já jim to za zlé nemám, zatím jsme se bavili s majitelkou jen přes mejl, třeba mi řekne, že to pro ni není problém udělat v hospodě, že na salonku netrvá...uvidíme...
Odpovědět
@curdibilka Budeme ti držet palce a uvidíš, že Vám vyhoví. Takové akce jsou pro ně kšeft a určitě se bude snažit vyjít vstříc.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Nebo to udělají tak, že zavřou celou hspodu a vy tam budete mít dost placu :-) Určitě to dobře dopadně, hned jak budeš vědět víc, tak se ozvy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se taky pridavam do diskuse. Termin teda uz mame. ;-) Taky matrika, misto obradu a hostiny take. Mam jiz i svatebni saty, takze se mi lepe planuje dekorace a tema vyzdoby. Vcelku oddech. :-N Take ubytovani pro hosty je hotovo a zhruba vim podle ceny, u koho si dohodnu dopravu, ale na to je jeste brzy. Tedka resime to kriticke trio: foto/video/DJ. Co se tyce barvy, mela jsem jasno, ale uz nemam! :-S Preji hodne zdaru vsem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 Ahojky, tak to teda koukám kolik už toho máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka ahojda, zkusila bych se na férovku zeptat, jestli kvůli Vám zavře hospodu a pak bych to začala řešit, 7 tisíc je dost, zase možná lepší si připlatit, než se tísnit v malém salonku, kde bude moci tancovat jen pár lidí :( proto jsme volili sál a catering, máme na výběr ze dvou, tak uvidíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bride_2013 teda máš toho už hodně :) jj fotograf atd. to je asi to nejhorší, jsem ráda, že fotografku máme vybranou, o kameru poprosíme tetu a kapela je zamluvená:) teď řeším oznámení, dneska jsem nad ním strávila asi 3 hodiny a nemám nic :( je to dost těžké:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chceme na každé auto dávat přes kapotu organzu, kolik metrů počítat na jedno auto? našla jsem teď ve slevě, tak bych je chtěla koupit, ale nevím kolik přesně počítat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Já chci taky na auto organzu a v někerých diskusích tu píšou kolem 2,5 m, ale zase další, že to je hrozně málo, že má být 4 - 5 m na auto. Zaleží na autě a taky jak jí chceš mít, jestli přivázanou až na zrcátka, do V nebo křížem apod. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?