Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a tady se líbí oznámení nám: http://www.weddingpaperdivas.com/uniq...
Odpovědět
Profilova fotka
@blondie007 taky moc pěkné:) já bych chtěla tu fotku:) pomalu si ho začnu vyrábět:) a co výzdoba, to už víš jaká bude?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho F tom případě je teda super, že jsi tak šikovná, že si to vyrobíš. Páč já stříhám jak retard, tak že my to budem muset zadat do tiskárny :-D Výýýzdoba, no, tak že jako barva svatby bude růžová (tmavě) se zelenou (jablko) a bílou. A na výzdobu asi budu používat zelenou a bílou a trošku růžový, páč kdyby tam bylo růžový hodně, bude to jako promo akce Avonu :-D a to nechceme :-D Ale spíš bych ráda něco jednoduššího..nemám ráda, když se to všechno utápí v těch samých barvách a vypadá to jak Disneyland :-D Ty už máš vymyšleno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondie007 no já ho budu spíš vyrábět graficky v pc a pak si ho necháme vytisknout:) no chtěla bych bílou a žlutou:) nevím moc co na stůl, nechci organzu a taky nevím jestli mám dělat pompony nebo kissing ball:) tak ještě vůbec nevím, nejsem moc na žádné třpytivé věcičky:) takže nebudou žádné kamínky ani lístky růží a tak:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, jak moc už zařizujete???:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho šmarja a kissing ball je co? :-D Pompony se mi moc líbí a v červenci jsme s kamarádkou vyráběly na její svatbu a moc mě to bavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chlonyka Teď je u mě tak trochu útlum, takže se jenom kochám, jak u tebe? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita No já tak postupně, teď si budu kupovat písmena našich jmen a tak každý měsíc si něco koupím, ať mě pak z toho neklepne:D, ale taky sem jinak trochu v útlumu a spíš sbírám inspiraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
@chlonyka Ono je snažší jeden týden koupit to pak zase to, než utratit třeba 5 tosíc najednou :-)
Odpovědět
já souhlasím, taky jsem si myslela že akorát plaším ale zatím jsem byla ujištěna od paní, kde jsme se byli podívat jak vypadá naše vybrané místo na obřad, že pokud víme určité datum tak je nejvyšší čas :-) no holky jse moc ráda že u toho byl i přítel, když to říkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Přítel si taky myslel, že je času dost a rychle pochopil, že na některý věci fakt čas není ;-)
Odpovědět
jooo ten můj taky. fakt mě žena pochopila, když před ním řekla, že je nejvyšší čas :-D ted už nic neříká :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@blondie007 no to je taková ta koule, na které jsou napíchané špendlíky jednotlivé kytičky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mám šaty :-D v jedno salonu byly šaty, seděly mi výborně jak na délku i přes prsa, pak jsem obešla ještě dalších 5 a katastrofa, takže jsem se rozhodla, že nebudu jak blbec pořád vše obcházet, vrátila se do toho prvního a v sobotu jsem složila zálohu plus exkluzivitu:) takže šaty odškrtnuto a už je nemusím řešit, jupííííí :-) a pozor! můžu mít boty na podpatku :) takže dvakrát jupíííí :-D
Odpovědět
@denisaho Ty jsi šílená. :-D Každopádně blahopřeji a chtělo by to foto. 8-) :-)
Odpovědět
Děvušky, mimochodem dneska přesně 11 měsíců do svatby, kruciš, nějak extra rychle to letí. :-D
Odpovědět
No, my máme od včerejška zamluveného fotografa :) A na chvíli bude určitě útlum...Jinak jsem se teda dívala na netu na prstýnky. :) Ale ty plánujeme asi až nějak na jaře. Šaty bych chtěla obhlédnout nějak do Vánoc, tak uvidíme :)
Odpovědět
@curdibilka taky jsem si to včera říkala :-) a když muž říkal, že to máme za rok ať neplaším, tak jsem ho ujistila, že už za 11 měsíců :-D
Odpovědět
@agi87 My jsme se na 7.9.2013 dohodli v červnu a já pořád mrčela, že to je za tak dlouuuuho no a ono to fakt šíleně letí a co jsme v práci, tak snad ještě rychleji. :-)
Odpovědět
@curdibilka přesně tak, a čekám, že až se přehoupne Nový rok, tak to poletí ještě rychleji. Teď si říkám, že je čas tak nějak ale v lednu už budu šílet :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tento týden jsem pomalu začala řešit hudbu na naši svatbu, protože hudebníci jsou opravdu hodně zaneprázdněni. A jsem překvapená tím jak vysoké částky si účtují. Plánujete živou kapelu nebo DJ. Napsala jsem zatím asi 5 kapelám a cena se pohybuje okolo 8 až 10 tisíc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@belinka18 ahojda, plánujeme živou, bude to od 6 výš, podle doby hraní, ale zase nám živá přijde slavnostnější, už si ji určitě nikdy nikam neobjednáme :) a jinak, už ji máme zamluvenou, když jsem ji objednávala, měli už na 14. 9. zamluveno, což je o týden déle, než naše svatba :)
Odpovědět
Tak holky, první problém je tu. Na našem obřadním místě v tento den neoddávají. Je to zámek a mají tam nějakou akci, takže nezbývá než zažádat na matrice o výjimku nebo najít jiné oddací místo. Extrémně na tom místě nelpím, určitě jsou i hezčí, tak se asi poohlédnu i jinde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to je fakt k pos***.... Akorát nechápu to s tou vyjímkou na matrice :-)
Odpovědět
Tak koukám, že jsem s přípravama trochu pozadu... My máme jen zamluvený obřad, místo na hostinu a minulý týden jsme konečně vyřešili fotografa. Takže aspoň něco :-) Ale nastoupila jsem do nové práce, tak nějak nemám na zařizování čas ani náladu. Ještě bych chtěla vyřešit cattering a nějakou hudbu a pak si říkám, že na jaře začnu vybírat šaty a zbytek...
Odpovědět
@przedswitovaanita No, poslala mi v příloze lejstra s kterými můžu jít na matriku, kde si to vyplním že já a snoubenec žádáme o povolení svatby v ten a ten den a v tolik a tolik hodin mimo úředně stanovené oddací dny. Prý to většinou povolují a když to teda povolí tak nám to tam nachystají...
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Jo táák to jo. Tak vám to taky určitě povolí ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita No psala, že s tím většinou nedělají problém, nevím tedy, kdy s tím problém dělají... :-D
Odpovědět
@curdibilka mě taky na matrice řekli, že termín mi zamluví až v lednu, kdy je vyhlásí a pokud náš datum nebude ve stanovených dnech, že není problém si o něj zažádat... Tak snad to vyjde :-)já to datum chci :-D
Odpovědět
@agi87 Já už taky nechci nic měnit, máme objednaného fotografa i místo hostiny a paní na sladké včetně dortu, která toho má na to září už dost a tak tak mě vzala... Navíc už jsem si na to datum taky zvykla a změna data přináší smůlu. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?