Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: Ošklivo, pod mrakem, zatím neprší... Ale výhledově to vypadá dobře. Musíme doufat ;-) Trička jsou skvělý nápad! My dáváme maminkám knížečky ,,Pro nejlepší maminku" a taťkovi sponu na kravatu+každému dopis s poděkováním (na opáleném papíře, zabalené jako pergamen) :-) Také jsme ustoupili od dortů, jelikož sladkého bude mnoho a mnoho, akorát by se to nakonec sežralo a nic z toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady v Kravařích u Opavy je také škaredě, zataženo, občas sprchne a je zima. Dávám počasí ještě dva týdny aby se umoudřilo, nebo ...... ]-( ]-( Jinak my dortíky mít budeme, u nás se hodně mlsá, ale to co máte vy děvčata je perfektní nápad. x-)
Odpovědět
No tady na liberecku/jablonecku je hnusně ]-( .Prší a prší a občas i bouří. Snad se to umoudří, ale předpovědi počasí jsou nemilosrdný :-( My taky budeme mít dortíky, ale k tomu budou ještě nějaký drobnosti v podobě těch minivín s naší etiketou, pak svatební noviny, ty budou taky milá vzpomínka... Tak holky, tento měsíc se vdáváme! x-)
Odpovědět
Ahoj holky, u nás na jižní MOravě je úplně stejně, hnusně, prší...Už jsem koupila průhledné pláštěnky pro ty, kteří budou zdobit auta a sobě sháním pořádný bílý deštník. Samozřejmě, že chci krásný počasí, ale nějak se mi to nezdá, máme 12°C, myslím, že horší už to být nemůže, leda by sněžilo :-) Takže počasí už nás může jen mile překvapit ne? to sharma: v sobotu nám umřela moje babička, náhle, byla úplně zdravá, takže pro nás rána jako hrom, myslela jsem, ze svatbu zrusime, neumela jsem si to predtsavit, ale na druhou stranu, je vse nachystane, zarizene, na vsem je datum 19.6., odlozit to o par mesicu nepomuze a chystat tohle vsechno za rok by se mi uz urcite nechtelo, taky vim, ze babicka by urcite nechtela, abychom svatbu odkladali, takze svatba bude, ikdyz je to ted takove smutne, nikdo jsme tohle necekali :-( Pohreb mame ted v patek. Dneska mi kamoška udelala melir a v sobotu jdu na zkousku ucesu. Tak se nám to hezky blizi...
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že je tady nějak ticho :-) ale už se nám to sakra blíží:-) tak doufám, že i počasí se trochu umoudří ...tohle je děs
Odpovědět
luciash: tebe jsem tu snad ještě neviděla, a koukám, že máš svatbu o trochu dřív ;-) lenny.cz: s babičkou je mi to moc líto :-( . Přijmi mou upřímnou soustrast. Věřím, že do svatby se uklidníte a užijete si to. Babička vás jistě bude ze zhora kontrolovat ;-) Včera jsem taky byla na melíru a zítra jdu na první zkoušku účesu, tak jsem zvědavá, co mi paní vytvoří. Ještě nikdy jsem u této kadeřnice nebyla - je na doporučení mého kamaráda, který taky bude hostem a zároveň fotografem. Moje dlouholetá kadeřnice je z Liberce, kde pracuji, takže to normálně není problém, ale my bydlíme v Tanvaldu, což je trošku z ruky a vzhledem k tomu, že se vdávám tak brzy ráno a obřad je na zámku Hrubý Rohozec v Turnově, což je taky mimo Liberec, nestihla bych nic, takže tak no... :-D. Snad to všechno klapne. Ta nová kadeřnice je velice ochotná - už jsme spolu mluvily, a není pro ni problém přijet s tím kamarádem ve 4 ráno až k nám domů, takže snad bude pohoda.
Odpovědět
ahoj holky, no z toho pocasi me fakt asi klepne. vcera jsem zahajila partani po obchodech po bilem destniku, pac si furt rikam ze kdyz ho mit nebudu bude urcite prset a kdyz budu pripravena bude slunce :-) tak snad mi to klapne, pac se mi konecne podarilo destnik sehnat na netu. jinak pripravi jdou celkem dobre delali jsme zasedaci poradek to byla celkem fuska ale snad to takhle bude dobry. jinak uz jsme zacali s pecenim. ty jo holky ja se tak tesim x-)
Odpovědět
kacikp: deštník už mám taky - pěkný bílý krajkový (samozřejmě se slídou) a zasedací pořádek je taky hotov. Jak pořadí aut a kdo ve kterém, tak slavností tabule. Jo a holky, mám novinu. Včera jsme koupili dům u nás v Tanvaldu na Šumburku. Respektive teda jsme si dali slovo, že ho koupíme, a veškeré formality proběhnou po svatbě. V červenci by měl být již náš ;-) Je to barák z roku 1912 :-) , v letech 94-97 kompletně zrekonstruované, takže na nás bude jen rekonstrukce interiéru a úprava zahrady. Která z vás je trochu zvědavá, pošlu do IP adresu inzerátu.
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: Já, já, já, jsem zvědavá! :-D lenny: Hlubokou soustrast!
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: já jsem taky zvědavá ;-) Lenny: upřímnou soustrast.
Odpovědět
ja jsem taky zvedavec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Taky si říkám, že sladkého bude hromada a nic pak z toho. Toto je aspoň nostalgie. Ty naše fotky, kde jsme mrňousci a vypadáme jako teletubies :-D lenny.cz: Je to hrozné, musíš být statečná. Vím, jaké to je, už jsem ztratila spoustu blízkých Drž se! lydusak : Já já jáááááá jsem moc zvědavááááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lenny: úpřímnou soustrast a drž se. Lydusak : pochlub se ;-) Holky u nás prší v podtatě každý den, hrůza, nedokážu si předtavit, že v takovém počasí mám vylézt ven ve svatebních šatech...snad si to tam nahoře někdo rozmyslí a 19.6.2010 nám vytvoří krásnou atmosféru venku pod svatebním obkloukem :-) tak moc jsem se těšila, že to budeme mít venku, že se budeme fotit v trávě, že se mi to ted asi opravdu nesplní...taky už sháním deštník... ale už to chci mít zasebou, jsem nervozní...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje,já jsem si deštník nekoupila z jediného důvodu - protože bude hezky! ;-) Včera jsem byla naposledy ve sv. salonu - změnily jsme šatky (v týdnu jim totiž dovezli nové a já si vybrala z nich). x-) Doladily jsme závoj - ten budu mít až po zadek a barvu pompadurky... Nakonec nebudou šatky bílé, ale šampáň, takže budu naprosto ladit se ženichem :-) A teď už jen počkat na čtvrtek před svatbou, abych si pro ně mohla dojet. Já se tak moc těším!!! x-) Včerejší líčení dopadlo perfektně, lépe, než jsem očekávala! Snad se nám to tak povede i ve svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Heuréka, tak jsem dodělala svatební noviny. Komplet :-) Jen je ještě dnes svážu a je to. Nakonec jsem je udělala pro každého hosta jako malou pozornost. Jo... a taky jsem objednala frgály na svatbu - k dortům. Když jsme ti Valaši.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Super dům. Škoda, že u nás jsou jiné cenové relace - vyšší bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: Vypadá to opravdu perfektně. :-)
Odpovědět
sharma, parsoni: moc díky, holky. Potěší mě, když se baráček líbí i někomu jinýmu :-) Včera jsem byla na zkoušce účesu - kadeřnice moc šikovná. Udělaly jsme kompromis - já chtěla polorozpuštěné vlásky, skoromanžel chtěl, abych měla vlasy vyčesané nahoru do drdolu. No posuďte samy, jak to dopadlo. Zkouška je jen nahrubo, abych měla představu, ale i tak to vyšlo pěkně. Už se těším za 2 týdny... x-) Za chvíli vložím fotky do alba.
Odpovědět
lydusak: baracek krasnej a uplne super zahrada :-) a uces taky moc peknej, slusi ti, kadernice je sikovna. ja mam zkousku dnes tak jsem zvedava jak to dopadne ;-)
Odpovědět
kacikp: zahrada je opravdu báječná. Ještě pokračuje nahoře nad skálou a tam je krásnej plácek buď na bazén nebo na relax s knížkou :-). S účesem jsem moc spokojená. Už se těším na "ostrý" výtvor. Ale z jiného soudku: vybouchla mi kosmetička-vizážistka a teď mě nemá kdo nalíčit. Sama si na den D netroufnu, a tak se mi nabídla ta šikovná kadeřnice, prý to dřív dělávala, ale nemá pro mě líčidla - má jen tmavé make upy. Já mám jen obyčejný od oriflamu, který nevydrží celý den :-(. Nejspíš tady někde existuje diskuze ohledně make upů, ale nemáte některá z vás zkušenosti? Mohl by mi někdo poradit, prosííím!
Odpovědět
lydusak: ja mohu doporucit make up od maybelline superstay. je uz i s podkladovou emulzý, pekne kryje a vydrzi dlouho. kdyz chces aby vydrzel cely den tak je lepsi pouzit jeste pres to pudr aby to zafixoval. ja mam v praci takovej bilej sypkej pudr kteryho davam velkou vrstvu, necham ho tak 10 min. a pak steteckem oddrolim a on udela vodeodolnou vrstvu ale ten se bohuzel neda koupit v drogeriich, ale postaci i obyč pudr. ;-)
Odpovědět
kacikp: moc hodná, díky za radu. Půjdu se na to hned příští týden mrknout do drogerky. Já mám problémy s tím, že i když dám pod ostrý make up podklad, stejně se mi pak dělají takové suché fleky na obličeji a to nevypadá dobře. Tak snad to s maybelline bude v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: moc pěkný účes. ;-) Já původně chtěla vyčesaný ale vypadala jsem jako kedlubna :-D takže nakonec bude rošičku rozpuštěný. Sama jsem zvědavá na ostrý výtvor x-) Jinak s makeupem ti moc neporadím. Já se nelíčím a tak i svatební líčení je pro mě nezvyk x-)
Odpovědět
parsoni: určitě se tu po svatbě uvidíme, tak si účesy a šaty pochválíme :-D kacikp: jaký máš ještě názor třeba na Loreal Infaillible?
Odpovědět
lydusak: loreal jako znacka urcite dobry, ale primo s tim nemam zkusenost, ze bych s nim nekoho licila, pouzivam bud ten maybelline nebo pak jeste jeden ale to je to same jako ten pudr - nekoupis ho v drogerii. jinak jsem prave zjistila ze ve vesnici odkud je muj nastavajici jsou povodne a momentalne jim voda ztrhla jedinou prijezdovou cestu :-| tak doufam ze se sem nejak dostanou, baraky by meli zustat v poho, vsichni bydli na kopci ale tesko rict kdy opraveji tu silnici, pac se pry na ne valy dalsi vlna- praskla tam hraz :-(
Odpovědět
kacikp: ok, zajdu do drogerky a zkusím nějaký vzorek. Díky Ty povodně jsou hrozný. Už se raději na zprávy nedívám. U nás v libereckém kraji včera taky hlásili stav ohrožení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dnes objednala svatební kvítí. Zajímá mě, jak jste na tom cenově u vás, v jiných krajích. Já objednala sv. kytici + korsáž pro ženicha, 1 kytici pro maminku, sv. kytici pro svědkyni + korsáž pro svědka, 3 žardiniéry na hroby a kytičky na stůl spolu s okvětními plátky růží pro družičky. Cena 1.750,- Jak u vás???
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: Účes se povedl, ten naostro bude perfektní! Já jsem si koupila jen kvůli svatbě Maybeline Afinitone a je perfektní. Taky se mi dělají suchá místa a po tomhle nic ;-) sharma: Za tolik věcí výborná cena! My máme objednanou sv. kytici, korsáž, 2 květiny pro maminky, květinový náramek pro svědkyni a 1 volnou růži a řekli nám cenu do 2000,- ;-) Holky, dlouho tady nebyla veverka.dada, že?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám měl kytky vázat tchána ajá z toho měla hrůzu a asi i oprávněně...seznam kytek který si napsal na objednání by vyšel na 4000kč, paní v květinářství říkala, že je to tak na 3 svatby...nakonec jsem se s ní na všem domluvila, úplně mi rozumněla, věděla co chci, tak jsme to u tchána obhájili a kytky budou uvázané v květinářství a za nákupní cenu ;-) mám radost, už se na ty kytičky těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, kdyby bylo za dva týdny tak jak je dneska ráno, tak by to bylo teda perfektní. Už jenom to sluníčko nese skvělou náladu. Jinak já mám objednané svatebku, dvě kytičky pro maminky, kytičku pro družičku, korsáž pro ženicha, a vývazky pro rodiče a svědky - cca 2350,- a velké auto za 1700,- x-) x-) Jak já se už těším. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?