Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
1
2
48
Profilova fotka
Jo jo,já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za hoďku jsem tu zpátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to jsem rádam že se někdo našel, už máš nějaké přípravy za sebou?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 28.11. si jdu zkoušet šaty,už máme fotografa a kameramena,složili jsme zálohu,takže jsou na 19.6.2010 naši ;-) ,vybrali jsme si hudbu,oznámení,máme zajištěné ubytování a restauraci,ostatní pomalu dáváme dohromady.Jo a svatbu chceme bílo-modrou ;-) A co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme jen dvě,co se budou vdávat 19.6.2010? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím to vypadá, že ano, Koukám že toho máš zařízeno opravdu hodně. my máme teperve zaplacenu zálohu na svatbu a zařízený sál a obsluhu na odpolední párty. Nic jiného. v pátek si jedu poprvé zkusit šaty, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Kate:tak sem dej potom fotečky ;-) Já jdu na šaty 28.11. a snad mě ty moje vysněný budou ;-) A do jakého salonu se jdeš juknout? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Furt jsme opuštěný =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejak se mi to nezdá, že bychom měli jedinné v tento termín svatbu,, a kdepak budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
My na Rožmberku a vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme se brát na zámku v chlumci nad cidlinou, přála bych si zahradní svatbu tak uvidíme zítra tam jedeme se domluvit co a jak.
Odpovědět
Ahoj holky, taky máme ten termín, ale moc ty přípravy nehrotíme, takze ani vlastně nemám co psát. Zatím je jasné, že máme zamluvený termín, jinak nic :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Juchůůů,tak už jsme tu tři :-) A kolik budete mít hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej mezi námi, konečně se rozrůstáme, mám radost. Já přípravy také nijak nehrotím, jen se tak koukám. Budeme mít asi kolem 25ti lidí na oběd a 70 na zahradní párty. Dnes jsem si byla zkusit nějaké šaty, ale nějak z toho nejsem nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
kateh:tak jsem koukala na Tvoje zkoušení a líbí se mě na Tobě dvoje :-) Ale pokud Tě ani jedny nenadchly,tak šup šup na další ;-) Výběr je velikej a svatba jen jednou za život,tak ať vybereš ty právé.A oběd klasika?Knedlíčková polívka a svíčková?Já nejim maso-to mám docela blbý,co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj ještě nějké půjčovny mám v rukávu tak uvdíme, jen nevím jak to budu stíhat, ted jsem měla volno. Tak jsem jela něco vyzkoušet. JAké se ti líbí,, poraď? Každá rada dobrá. My budeme mít oběd - knedlíčkovou polévku, a kuřecí maso s broskvý a sýrem hranolky a brambory.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje............proč lidem tak schází Láska? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co tak smlutně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Také máme termín 19. června 2010 - obřad v Podbořanech na zahradě Myslivny ve 13:00hod. Máme toho už docela dosti, vše mám v albu ;-) Tedy kromě šatů, jelikož Zlatíčko je zvídavé a mohlo by na ně narazit... :-N A navíc jsem před 3 dny objednala snubní prstýnky! Jsou nádherné, o polovinu levnější, než jsme předpokládali a za měsíc by mohly být doma....uuuáááá! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj irenko, vítám tě mezi námi. NO tak to je mazec, snubní prstýnky teda fakt ještě nemáme, kdepak jsi je objednala a jakto, že se slevou,, jaké máte. My chceme kombinaci žluté a bílé zlato. Já mám akorát termín a vyzkoušeno pár šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji! Také jsme nejdřív chtěli kombinaci žluto-bílé, ale potom jsme narazili na prstýnky z damasteelu a už nechtěli jiné... :-N Nejsou se slevou, jen jsme měli vyhrazeno cca 9 000,- na snubáčky a tyhle jsou za 4 400,-. :-) Zamilovali jsme se! :-D Zadej do vyhledávače Hynek Kalista a vyjede Ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ty jo jsou fakt super, vidím to poprvé, ale zůstanu u kombinací :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, Irenko vítej mezi náma ;-) My zítra voláme Dj,takže další krok bude za náma a 28.11.si jedu s mamčou zkoušet šaty-jupííííííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, tak jsem dnes zase pokročila, mám zamluvenou hudbu a v týdnu jedeme ikouknout prstýnky. Hurááá zase další pokrok, co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ještě dneska vybrali oznámení.Kdy je budete posílat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oznámení máme už vybrané je na mých stránkách tak se jukni,, máš i ty nějaké album? Posílat nevím kdy budeme,, ale to se nosí s koláčkama ne? Už jsi počítala kolik budete mít aut v koloně?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání! Já nám oznámení vyrábím sama, ale výsledná verze přibyde až někdy později ;-) Budeme je rozesílat začátkem května, to je dost času. Koláčky roznášet nebudeme, to by bylo na palici, je nás mnoho... :-D A auta v koloně? Jelikož pojedeme asi 10km, na nefrekventované silnici, tak se toho nebojím. Navíc nás bude jen asi 7 aut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem,, tak co už jste pohnuly s přípravami, my jedeme zítra vybírat snubní prstýnky. Po novém roce se má zlato zdražovat, tak snad je do nového roku seženeme. :-)
Odpovědět
1
2
48
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?