Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
sharma: bodejť!
Odpovědět
Profilova fotka
už se mi to podařilo...mám nové fotečky v albíčku ;-)
Odpovědět
smudla2110: moc hezký ;-)
Odpovědět
parsoni: krásný svatební oznámení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110: máš krásně šaty na večer. Jak probíhalo objednání? Odkud je máš? Prosím o info :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám to nějak sype... Ženichův táta je v nemocnici v Praze a má jít na vážnou operaci. Nakonec snad ze zdravotních důvodů na svatbě ani nebude, což by mě moc mrzelo a nebylo by to ani dobře. Navíc jsme ještě pořád nevyskládali všechny věci v novém bytě a jsme pořád částečně "zakrabicovaní" přesto, že už tady tedy spíme. Pořád jen uklízím a skládám a na svatbu nemám teď myšlenky. Do toho to hrozné počasí... No mám depku... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
monika.nica - objednávala jsem je z aukra...dala jsem jen "kup ted" a pak se už jen domlouvala přes email...čekala jsem na ně asi 2 týdny. sharma - zapoměn na depku, držím palečky at to všechno zvládneš, krabice se vybalí, zabydlíte se a "tchánovi" at hlavně vše dobře dopadne...nemoc si bohužel nevybírá, taky by mě to mrzelo... ;-)
Odpovědět
sharma: chápu tvoje starosti. To počasí má katastrofální důsledky a je mi z toho samotné ouzko, ale věř, že bude líp. S tím tchánem je to smutný, ale on zo zvládne! Můj otec měl ve středu slabší srdeční příhodu, takže z toho taky nejsem odvázaná, ale musíme myslet pozitivně. Na svatební přípravy se rozhodně nevykašli. Sobecký to není a aspoň přijdeš na jiný myšlenky!
Odpovědět
Profilova fotka
když už mluvíte i o tom počasí? kde máte v plánu se fotit? já automaticky myslela že venku, ale jestli bude pršet? a třeba v zámku by nám to přišlo na další penízky a ty fotky se mi tam moc nelíbí...to počasí to všechno zkazí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110: děkuju! Ten Japonský styl mě opravdu uchvátil, jdu vybírat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za podporu. Není to příjemné vědět, že tchán má rakovinu a my se máme někde veselit, navíc bez něj...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sharma: život je občas zlý a nevypočitatelný...určitě se dozvědět takovou zprávu není nic příjemného, ale on by jistě nechtěl aby jste se tím trápili a určitě by se taky chtěl zůčastnit vašeho dne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 : Ano, je to tak, vím. Snad se ještě všechno obrátí v dobré. V lednu totiž umřela přítelova maminka a teď jeho táta s touto diagnozou... Navíc se vše hrozně rychle blíží a já mám pořád strach, že se všechno nestihne, že něco zapomeneme, že to nebude tak, jak jsme si představovali.
Odpovědět
sharma: máš pravdu, už se to blíží. Já mám snad všechno připraveno, jen brzy zavolám dodavatelům, jestli nezapomněli a bude vše hotovo.... Doufám, že jsem na nic nezapomněla. Minulý týden jsem dokupovala spodní prádlo pod šatičky a samodržící punčošky. Teď ještě z kraje června zaplatit zálohu na čokofontánu. Týden před svatbou jsou u nás Cimrmani, tak se odreaguju, zasměju a budu se těšit na den D. No já už se těším teď, jen doufám, že všechno klapne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bude to fajn, uvidíte, pak se budeme smát tomu jak jsme stresovaly ;-) ale to počasí , ach jo...asi je velmi malá pravděpodobnost, že nebude pršet... jinak já už bych taky měla všechno mít zařízené, taky už jenvšechny obvolat...docela se těším, spíš si oddechnu až to budu mít za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, zařízeno je taky všechno, jen nezapomenout na všechny dodavatele kdy a koho mám obvolat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, holky, blíží se to světelnou rychlostí! Pomooooccc! :-D x-) Do svatby mě čekají dvě zkoušky na vejšce, teď v pátek mám rozlučku, tak se moc těším, ikdyž to bude bez pitiva, ale o to víc si to užiju a budu pamatovat ;-) Dnes mi dorazilo nějaké líčení, co jsem si objednala na svatbu, tak jsem zvědavá, co s tím vykouzlíme :-) Ještě chci vytvořit krabici (schránku) na blahopřání, ale to už je maličkost... Pomalu začínáme vše nosit do obýváku na zem, abychom pak na nic nezapomněli, jelikož máme všechny věci na svatbu rozstrkané po celém bytě a ještě ve sklepě :-N Fandovi už z toho jde hlava kolem, jakoukoli skříň otevře, tam na něj padá ,,harampádí" na svatbu :-D Včera jsme nacvičovali novomanželský tanec - museli jsme ho trochu předělat, kvůli Zbyněčkovi v bříšku, ale myslím, že jsme šikulky :-) Nemáme klasický ploužáček, ale inspirovali jsme se v USA... ;-) Bože, jsem se zase rozkecala... :-N
Odpovědět
irenka41: a na co teda budete tančit novomanželské sólíčko?
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: Udělala jsem mix našich oblíbených a vtipných, které nás vystihují - mohu poslat mailem jako mp3 ;-)
Odpovědět
irenka41: tak jo, pošli, ráda si to poslechnu a třeba mě to bude i inspirovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: Nejde mi to poslat... :-( Zkusím to ještě večer, ju?
Odpovědět
irenka41: dobře.
Odpovědět
to irenka: taky chci vyrobit schránku na blůahopřání, už nám taky jedno přišlo poštou :-) Z čeho ji budeš vyrábět? My už máme taky vše zařízené, jen ještě musím vytisknout etikety na svatební víno, ale to už je snad maličkost. No pěkně se nám to blíží, už se těším!
Odpovědět
Tak holky, dneska jsem domlouvala repertoár skladeb ke svatebnímu obřadu - varhany a živý zpěv: 1) slavností pochod pro nástup = F.M. Bartholdy - Svatební pochod ze hry Sen noci svatojánské 2) skladba pro usazení hostů = F. Schubert - Ave Maria 3) skladba při prvním polibku = Starci na chmelu - Den je krásný 4) skladba při výměně prstýnků + podpisy = Karel Gott - Jdi za štěstím 5) skladba při gratulacích = Beatles - Imagine
Odpovědět
... A dneska poslána objednávka na slavností oběd a večerní raut x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám po rozlučce, bylo to moc fajn, viděla jsem se s lidičkama, který jsem dlouho nepotkala, pokecali jsme, pojedli, dali si nealko koktejly ;-) A dostala jsem od mé svědkyně nádherný podvazek, vyfotím ho a hodím do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra už je červen!!! chvilkama se fakt už těším :-) mám domluvenou zkoušku líčení, tak jsem zvědavá...a přišel mi dnes příčesek, který jsem si sice představovala trochu jinak, ale snad s tím něco vytvoříme....
Odpovědět
Profilova fotka
Zkouška líčení proběhne zítra...Dám vědět, jak to dopadlo ;-) Dnes s Fandou budeme dodělávat ,,nepodstatné maličkosti", které jsou potřeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky. Tak jaké máte u vás počasi? Tady na Moravě pořád prší. Dnes ráno jsem zjistila, že se dokonce topí!!! To tedy fakt nepamatuju, aby se přitápělo v červnu :-( Jinak jsme pro rodiče včera přinesli udělaná trička s našimi fotkami a poděkováním. Je to asi lepší než dort, který se sní a nic z něj není. Ale to je jen můj názor. P.S. Začínám panikařit :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?