Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Upřímnou soustrast! |-| Holky, to počasí mě docela děsí - nejdřív je zima, teď zase vedro k padnutí, no jsdem na to zvědavá! :-N V pondělí mě čeká zkouška na škole, musím ji zvládnout, abych mohla naplno užívat toho dění kolem ;-)
Odpovědět
irenka41: to zvládneš, budu držet pěstičky 8-)
Odpovědět
ahojky, ja mam dovcu od stredy, ale v utery uz mam jen kratkou ;-) no maslicky na auta budu muset taky dokoupit. holky budete davat do oken u aut takove ty myrtove kolecka? a masli na nich budete mit jen do vecka nebo do krize? a budete je davat i do zadnich oken? ja ze vubec nevim kolik pocitat metru ty masle. jo a myrticky svatebcanum se pripinaji na jakou stranu? nebo je to jedno? ty prstynky by me teda taky zajmali? ty jo asi zacinam byt nervozni ci co, jsem sama otazka :-D
Odpovědět
kacikp: no na mém autě bude vpředu na kapotě do V organza s velkou mašlí a květinama (kaly), na Alešově autě bude na kapotě cylindr a k tomu tam přidáme do V stuhu a ostatní auta budeme zdobit nejspíš vepředu do V a vzadu do X a možná nějakou malou mašli na zrcátka. Na boční auta asi nic dávat nebudem. Nevím. Tohle ještě rozmyšlený nemám. Myrty budem dávat svatebčanům z mého pohledu vpravo, z jejich pohledu jí tedy budou mít vlevo ;-)
Odpovědět
holky jeste mam jeden dotaz: mate nekdo z vas dane masle na zidlich? kolik metru pocitate na jednu zidli? lydusak: mi budeme zdobit auto jen pro me takovym velkym kytkovym srdcem a zenichovo taky kytkama a ostatni jsem prave myslela ty bocni okenka s myrtovym koleckem, no po praci to vyskousim a nejak rozpocitam kolik metru by to melo byt ;-)
Odpovědět
kacikp: taky to budu muset ještě vyzkoušet. Moc času už není, a vzhledem k tomu, že celý týden budu v práci (kromě pátku), uteče to jako voda, tak bych chtěla mít klid a vše připraveno.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nějak nestíhám. V pátek jsem tedy udělala oslavu v práci, bylo to prima, dostala jsem i finanční dar :-) Teď se vše komplikuje, Jirkův táta je po operaci v Praze a má komplikace, není to dobré. Ve středu přiletí známý z Neapole, takže budeme muset asi ještě na letiště... Odřekli mi nějací hosté... Teď do toho vedro jak blázen. Sice jsem chtěla aby nepršelo, ale tohle teda bude kalamita. Už vzhledem k cukroví a navíc se pařit v těch šatech. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp: já si objednávala mašle z internetu . jsou dlouhé 2,5 m - myslela jsem že to bude moc, ale je to hezký, ta mašle tam pěkně vysí tak jak na obrázku. my jedeme společným autem, budeme tam mít stuhu z organzy a kytku... jinak myrty budeme připínat asi na levou starnu svatebčanům :-) k srdíčku, ne ;-) a prstýnky asi první ženich, ale já ještě doufám, že nám matrikářka dá nějaké pokyny před obřadem...ani nevím jak máme stát vedle sebe...k oltáři půjdu já nalevo a zpátky jako manželé napravo??? nevím... sharma: máš těch komplikací víc, ale aspon si potvrdíte, že právě ted budete držet při sobě:-) neboj všechno zvládnete a užijete si to! a myslím že za týden nebude takové horko. má být asi 20 stupnů a přehánky...
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 : jo jo, koukala jsem, že ve Zlíně má být v sobotu 17 - 20 stupňů, což by bylo ideální. Dnešní vedro by mě zabilo :-p Dnes jsem celý den vyráběla ještě svatební zpěvník. Jednak proto, že jsem muzikantka a i proto, že tam budu mít klavinovu a dobré klavíristy. Kolikrát zpěv ztroskotal na neznalosti slov! Melodii zná každý, ale jak dál? Tak jsem to tedy vyrobila a zpívat se bude povinně. :-D
Odpovědět
No holky, já se přestávám na sobotu těšit. V práci mi oznámili, že mám 3 možnosti jak pokračovat nebo nepokračovat: 1) snížení platu o 10% 2) převzít výdejnu nářadí (nyní pracuji jako nákupčí, takže bych si o dost pohoršila) 3) odchod Celý víkend mě bolí hlava. Ve středu nebo ve čtvrtek se o mém dalším působení rozhodne :-(
Odpovědět
Holky, prosím poraďte... kdy a kdo předává ve svatební den kytici svědkyni a maminkám?? A myrty se připínají svatebčanům těsně před obřadem? Díky Verča
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: ty máš teda taky štěstí :-( a ještě před svatbou, že jim to není blbý...přeju chladnou hlavu a správné rozhodnutí, popřípadě si najít lepší prácičku... a na svatbu se těš, je jen jednou za život, ne?! nika16: my si vyzvedneme kytky už v pátek navečer, takže je budeme mít doma a svědkyni dám asi kytičku já a maminkám asi každý té svoji tchýni ;-) no a myrty mi bude připínat kamarádka každému jakmile k nám dorazí a pak hurá na obřad... jsem nervozní, mám strach aby všechno klaplo a hlavně aby se všichni bavili a nikdo nepospíchal domů... už se těším jak se za týden budu představovat novým jménem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě jsem se chtěla zeptat jaké máte v plánu svatební hry nebo zvyky??? my sundávání podvazku, který by se pak mohl vydražit, házení kytice a poznávání ženicha a nevěsty....dál nevím... a jinak mám nachystaného kamaráda jako úžasnou falešnou nevěstu...má snad hezčí šaty jak já :-)
Odpovědět
Ono už to všechno nějak dopadne. Kytky si vyzvedáváme v sobotu brzy ráno, svojí svědkyni předám kytku asi já, Aleš zase té svojí, svatební kytici samozřejmě předá Alešek mně, a kytky maminkám a babičkám taky tak, že já své tchýni a Alešově babičce a naopak.... Myrty budou připínat svědkyně hned, jakmile hosté dorazí. Dneska jsem hůř spala, protože se mi zase zdálo o svatbě, že ne všechno proběhlo, jak mělo. Kadeřnice místo v 5 h dorazila v 7, nebylo připraveno občerstvení a přijelo se pozdě... No prostě noční můra.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) tak já jedu dneska na poslední zkoušku šatečků x-) kéž bychom měli v sobotu takhle krásně,jako je teď venku :-)
Odpovědět
lera1: dobré ráno, tak to pak poreferuj, jak zkouška dopadla. S tím počasím je to těžký - každý den ukazuje předpověď něco jiného ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dneska na zkoušku účesu, jsem moooc zvědavá a snad to dopadne podle mých představ ;-) počasí na internetu ukazují stále horší a horší... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je roztomile cist tu vasi nervozitu :-) uplne se mi to vraci a chce se mi plakat, na jednu stranu vam moc zavidim, devcata, ja to mam od soboty za sebou, je to nadhera, tak si ty pripravy uzivejte, protoze to pak moc moc rychle utece !
Odpovědět
evelp: já zase závidím tobě, že už jsi paní a máš to za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: to jsem rikala tem prede mnou taky, ale opravdu si to uzivej, az tu budes psat za tyden , tak ti bude lito, ze to najednou skoncilo... dam tam par dalsich fotecek do alba, at se muzete nabudit :-)
Odpovědět
evelp: jo jo, fotečky přidej. Na Hrubý Skále to je taky moc pěkný :-)
Odpovědět
evelp: mezi tvýma fotkama jsem poznala svoji spolužačku ze střední :-D
Odpovědět
Ve čtvrtek by mi měla dorazit čokofontána včetně čokolády, tak jsem zvědavá. Doufám, že s tím nebude problém =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: fakt?? kterou??
Odpovědět
evelp: napsala jsem ti do IP
Odpovědět
Profilova fotka
koukam koukam, to je neuveritelny, to je fakt nahoda :-D je to moje sestra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi to cvaklo, ja si te taky pamatuju, podle jmena mi to cvaklo :-D
Odpovědět
evelp: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : to s tou prací mě mrzí, snad se to vše vyřeší ve tvpůj prospěch. Je to nepříjemné teď před svatbou. Držím palece!!! nika16 : Kytici předává ženich a vývazky se připínají sv. hostům třeba doma, když se sejdou, a ostatním před místem obřadu. Včera jsem dokončila svatební tombolu - vypnula jsem se k výkonu a nakonec máme přes 50 cen! Také u nás byl kameraman prohlídnout si místo činu. Na obřad prý přijedou natáčet 2, aby to mělo úroveň :-D
Odpovědět
sharma: díky za palce, budu to potřebovat. Teda ty ses s tou tombolou rozjela, a to ses bála, že to nestihneš :-) My zas pro změnu budeme mít 2 fotografy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?