Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo dneska fakt počasí dělané na svatební den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak jsem se sem dostala zase po dlouhé době,, celý víkend bylo opravdu nádherně kéž by takhle bylo na náš den D,, se mi už i zdá, že bude svatba na dešti, ale musíme holt doufat. Koukala jsem na dlouhodobou předpověd a zatím žádná sláva :-(
Odpovědět
Profilova fotka
každý den se dívál na dlouhodobou předpověd a čekám na to naše datum, kdy tam uvidím...zatím to vypadá, že příští víkend má pršet...tak uvidíme, co ten další :-(
Odpovědět
No holky, víkend byl opravdu báječnej. Vzpomínala jsem na nevěsty, které se v sobotu vdávaly. Měly to krásný! Jsme stejně šílený, protože já taky každý den koukám na dlouhodobou předpověď. Musíme si ale ještě pár dnů počkat - však víte, jak se to mění ze dne na den. Uvidíme. Maximálně nám bude pršet štěstí :-N Sharma: já mám objednanou svatebební kytici, 2x kytici pro maminky, 2x kytici pro svědkyně a ještě 2 ikebany na stůl a za všechno dám do 2.000 Kč :-) Jo jo, veverka.dada tu dlouho nebyla a taky Lera...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi dnes bouchla firma, co dělá cateringy, takže když jsem jela objednat slané občerstvení do práce, nenašla jsem je. Tak to musím řešit operativně :-S Čeho se ještě dočkám???
Odpovědět
Tak taky se pridavame s timhledatem..Objednal nekdo hezke pocasi ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem v předpovědi počasí u 15. června a má být polojasno a přehánky...no nic, jdu shánět ten deštník... jinka holky včera jsem byla na zkoušce líčení a bylo to celkem hezký jen po čtyřech hodinách už to nebylo skoro poznat...mám prostě mastný obličej a vůbec mi to nevydrží, prostě se mi to vpije...s takovou mi to nevydrží ani do oběda natož na focení...ani kosmetička mi neporadila :-(
Odpovědět
sharma: tak to je radost. Já taky do 19.6. čekám ještě nějakou jobovku. No a vysvětlili ti to nějak? Zjistila jsi, co se stalo? Mirdaajanda: vítej! Hezké počasí tady objednáváme každý den, otázka je, jestli to k nečemu bude. Všechny už si tady raději pořizujeme deštník. ]-( smudla2110: mám ten samý problém. Sice mám pro změnu strašně suchou pleť, ale nikdy mi make up nevydržel od rána do odpoledne. Včera jsem si koupila make up od lorealu - inf... Už nevím, jak se to píše, ale má to být ta novinka, co vydrží 16 h. Mno, 16 h dle zkušeností ostatních dam rozhodně nevydrží, ale pár hodin by to zvládnout mělo. Dneska ráno jsem se nalíčila - jen jemně, tak uvidíme. Zatím to vypadá dobře. Mám s sebou pudr, takže se po obědě přepudruju a uvidí se. Dneska jsem šla do práce a hned ve vrátnici vykoukl pan vrátný a s úsměvem na rtech mi řekl: "tak už jen 11 dní, Lyduško!" :-D. Ten to snad prožívá víc jak já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám pocit že na něco zapomenu, furt přemýšlím co jak bude, kdo co bude mít na starosti a tak...už mi to narušuje i spánkový režim :-D ještě se chci zeptat jak máte v plánu rozdávat svatební noviny, až odjedete na focení tak je tam někdo rozdá, nebo budou na stole už od začátku hostiny ? myslím že by tamzabíraly místo na stole... a ještě nevím koho pověřit u nás doma tím, aby přicházející hosty hostil :-) nabízel něco k pití a tak...já rodiče nemám, jen babičku s dědou (ty beru jako rodiče) a po nich to přece v jejich 70 letech nemůžu chtít... kamarádky mi pomůžou se chystat...tak jsem myslela že tchýně, ale nemám odvahu se ji zeptat, zatím nám s ničím nepomohla...co myslíte???
Odpovědět
smudla2110: svatební noviny budou ležet od začátku hostiny na zlvášním stole spolu s pokladnou a mivinínkama. Hostů se u nás zhostí svědkyně a Alešovy rodiče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já budu mít i knihu hostů, tak to můžu dát spolu na jeden stůll...a pokladnu máš na vybírání penízků "do střevíčku" ??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem slečnám! :-) Budete dávat oddávajícímu nějakou flašku alkoholu? My máme koupené kvalitní víno, ale nevím, kdy se to předává...Nebo, že bych to dala matrikářce a ta to pak předala? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lydusak : Provozovna se přestěhovala a nemá zatím nové prostory, ale naštěstí se mi podařilo objevit jiného výrobce a dnes jsem už i objednala do práce. Aspoň uvidím, kolik toho je a v jaké kvalitě, až to bude na svatbu! Nemůžu se dovolat cukrářce - pro změnu. Prý je dočasně odpojena, hlásí mí operátor... My budeme mít noviny na stole hned od začátku, mám je vyrobené pro každého, však mi to taky dalo práce... :-p Ale je to formát A5, tak snad místo nezaberou, uvídíme. Jooo - a taky jsme si dnes objednali dvě krásná auta pro ženicha a nevěstu. Sice to bude něco stát, ale plácneme se jednou přes kapsu. Stejně už to byla hromada výdajů, no ne? mirdaajanda : Také tě mezi námi vítám smudla2110: Stejné pocity mám také a se spánkovým režimem to též souvisí. Takže tě úplně chápu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41: oddávajícímu budeme dávat flašku vína a krabičku s koláčkama...je to náš známý, tak chceme aby z toho taky něco měl ;-)
Odpovědět
smudla: knihu hostů taky máme. Jo jo, pokladna bude sloužit na penízky (strevíček už ale nebudem využívat) a na případná blahopřání k sňatku. sharma: no ty se ty poslední dny opravdu nenudíš ;-) A jaká auta jste objednali? Já taky dělala svatební noviny pro každého, ale já mám jen 23 výtisků, takže to nebylo tak strašný :-D My budem dávat flašku něčeho dobrýho správci zámku a odávajícímu asi taky no. Ještě uvidíme. Mně už akorát zbývá dokoupit stuhy na ozdobení aut a krabičky na výslužky. Jinak snad vše mám! Uff! x-)
Odpovědět
Tak jsem koukala na počasí a 19.6. má být všelijak. Teplo, ale polojasno až oblačno... :-( .No myslím, že se to do té doby ještě minimálně 3x změní, tak si radši ještě počkáme, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj stále ještě slečny :-) koukala jsem, že je tu po mně scháňka :-D abych se přiznala, dlooouho jsem tyto stránky zanedbávala |-| občas zajdu na modrého koníka, protože se léčím s jednou nemocí abych mohla brzy otěhotnět...i sem někdy zajdu,stihnu vás sem tam trochu pročíst, ale nějak nezvládám to psaní |-| navíc jsme teď ke svatbě řešili ještě pohřeb...mého snoubence maminka bohužel naší svatbu nestihla...takže jsme měli dost co na práci a dávali jsme se tak nějak do kupy... koukám, že je tu nejčastějším tématem počasí...holky mě se zdá, že kromě minulého víkendu je na každý den předpovídaný nějaký ten mráček nebo deštík, ale naštěstí bývá většinou přes den moc hezky, alespoň tady u nás v Praze...takže si myslím, že nám to sluníčko také udělá v náš den radost x-) jinak já už mám vše důležité zařízeno...ikdyž šaty mi daly dost zabrat, páč švadlena je sice fantastická, ale dost nespolehlivá, co se týče termínů zkoušek...ale už mám ten poklad doma, takže mi spadl velký kámen ze srdce x-) teď už mi zbývá jen doladit harmonogram na den předem-musíme toho hodně vyzvednout a odvézt pejska na "tábor", vypálit na CD hudbu na obřad, dodělat pár jmenovek a pár svícínků na ozdobu stolů...no a je hotovo x-) už se fakt nemůžu dočkat...blíží se to čím dál víc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holči, taky jsem sem už dlouho nenapsala,tak to napravuju ;-) veverka:to je mi moc líto,muselo to být těžké :-( ale určitě vás to ještě víc semklo a teď už se na vás bude jen štěstí smát ;-) My už taky finišujem,jsem každým dnem nervoznější,ale natěšená :-) v uterý jedu na poslední zkoušku šatů a ve čtvrtek frčíme 350km na Moravu na naší svatbu x-) a co vy a nervozita? :-)
Odpovědět
veverka.dada: soucítím s vámi :-( . Přeju hodně sil a upřímný úsměv na rtech nejenom v den svatby! ;-) Buďte silní a držte se! lera1: taky dost, že se tu ukážeš ;-) U nás je vše taky zařízeno - viz výše. Nervozita se teda zatím nedostavuje a těšení opadlo :-( . Nevím čím to, ale usuzuju, že by to mohlo být tou koupí baráčku. Máme teď spíše starosti kolem něj - aby všechno to papírování klaplo a díky tomu, že už máme i původní plánky (ještě za císaře Franze - dokonce je na plánech jeho pečeť) a nové plány, tak si kreslíme, kde by co mohlo být a přemýšlíme, jakou tehnologii a materiál zvolit pro rekonstukci/modernizaci. Do toho promlémy v práci, táta nějakej marodnej... :-| No je toho celkem dost, ale u mě je to tak vždycky. Když se cítím šťastná, zákonitě přijde nějaká jobovka...
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: To je mi líto, ím, jak vám je, stejnou situaci jsme prožívali v lednu. lydusak ů : Objednali jsme velké sedany Mercedesy. Já bílý a ženich černý. I s řidičem. Stejně by nás asi neměl kdo vozit a chtěla jsem jet něčím pěkným. Ne autem, kterým fičím denně do práce :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě všechno nemám. Vždy si ještě na něco vzpomenu. Včera jsme nakoupili krabice na výslužky. Jsou super - samoskládací!!! Protože dávat v pátek dohromady ještě 50 krabiček, to bych asi nerozdýchala. Tyto jsou jedním tahem složené samy, bezva věc!
Odpovědět
ahojky holky, tak vcera jsem si vyzvedla saty na prevleceni, jsou moc krasne tak mi udelali radost, ale to je tak vse pac jinak se nam to nejak borti: ted jsme se dozvedeli od dvou rodin (7 lidi) z pritelovi strany ze neprijedou, ale nejvic me stve ze ani nemeli tu slusnost zavolat, dozvedeli jsme se to tak ze jim pritel volal aby jim rekl adresu kde budou ubytovani a nejake informace a oni mu rekli ze si to rozmisleli a ze se jim nechce ]-( a jeste do toho meli minuli tyden v rodne vesnici meho pritele dost nicive povodne (baraky dobre ale jaksi to uplne znicilo silnice a jsou neprujezdny) takze nevime jestli tam vojaci stihnou udelat neco provizorniho, jestli ne tak neprijedou ani jeho rodice a sourozenci takze by nemel na svatbe nikoho ze sve rodiny :-( doufam ze nenastanou dalsi problemy pac to by me uz asi kleplo. tak vam vsem preji prijemne pripravy bez dalsich prekazek. ;-)
Odpovědět
Ach jo holky, to je pořád něco, že? Jako kdyby se svatba nemohla obejít bez komplikací. sharma: koukala jsem do alba - pěkné oznámení :-) A kde jsi sehnala ty krabičky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty krabičky se prodávají u nás ve Zlíně. Je tady firma, která má ten nápad samoskládání patentován. Ale jsou i na internetu a vše se dá objednat! Poslala jsem ti odkaz do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : mimochodem - díky za kompliment. 100% ruční práce... moje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,je to pořád něco,u nás se taky pořád hýbe počet hostů a teď navíc i počet pejsků.... Dneska jsme s Tomem zkoušeli náš novomanželský tanec a byla fakt švanda :-D Máme tam namíchnejch 6 písniček a pojali jsme to dost humorně i s příběhem,takže snad se budou lidi bavit tak,jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: my jsme taky chtěli původně netradiční taneček, ale nakonec se budeme jen ploužit :-D já ještě dodělávám noviny, jinak už snad fakt máme všechno...dneska jsem měla už mít dovču, ale ještě mě potřebují dnes v noci v práci...ale pak už zkoška a vyzvednutí šatiček, zkouška účesu, nehtíky, vyzvednutí dekorací, rozvoz koláčků a je sobota 19.6 :-) a ted v sobotu máme ještě rozlučku v práci...těším se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2010:taky jsem měla mít dovolenou, ale ještě mě donutili zítra nastoupit do práce. Sice jenom půl den ale i tak mi to zhatilo plány. Já mám rozlučku zítra - pojatou jen jako posezení a pokec s grilovačkou. Jinak se už vážně nemůžu dočkat. Všechno mi to navíc ale zkomplikovala čuba, protože začala hárat a my asi nestihneme zajet za nápadníkem, protože to nejlepší období by asi mělo být o svatebním víkendu. Já se picnu x-)
Odpovědět
Ahoj holky, moc vám všem děkuji za podporu, je pravda, že jak už je po pohřbu, tak už je mi maličko líp, život prostě běží dál.... Já ještě nakupovala teď v týdnu nějaké drobnosti, byla jsem na zkoušce účesu, tak jsem sháněla nějaké sponky, které si kadeřnice vymyslela, pak jsem kupovala růžový lesk na rty (to zase nařídila paní kosmetička :-)) Myslela jsem, že už mám doma všechno a ono je pořád co kupovat :-) Holky máte na příští týden už dovču? Nebo ještě budete chodit do práce?
Odpovědět
lenny.cz: já si dovču neberu, normálně budu chodit do práce a pátek už je paragraf - ze zákona zasloužený volno :-). Aspoň mi to rychleji uteče. No a vzhledem k tomu, že tento měsíc kupujeme ten baráček, tak nejedem ani na žádný líbánky, žádný prodloužený víkend - prostě nic. Musíme teď obracet každou korunku :-( a svůj volný čas budem trávit na baráčku a jeho modernizaci. Taky jsem ještě dokupovala perličky do vlasů :-). Musím ještě dokoupit stuhy na ozdobení aut. Napřed si to vyměřím a pak vyrazím na nákup :-D. Akorát nám mimo to zbývá koupit ještě šampáňo na přípitek na zámku a nějaký becherovky na uklidnění před obřadem a po :-N . Ve čtvrtek si vyzvednu šaty, zajdu na nehty a nechám si asi udělat od Aleška masáž ;-) . V pátek dorazí moje svědkyně, tak Alíka pošlu o patro níž k rodičům a v sobotu brzy ráno (asi ve 4:30 budíček) a kadeřnice přijede na 5.h. Původně byl plán, že přijede už ve 4 h, ale nakonec jsme to spočítaly a mělo by to vyjít krásně i s rezervou :-). Líčit mě bude taky kadeřnice, tak snad to zvládnem. Půjde jen o jemné líčení. Já mám pleť celkem dobrou, takže nepotřebuju tunu make upu :-D . Holky, kdo navléká prstýnek první? Asi novomanžel, že?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?