Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ahojky,jéééééééééé,ten už je velký...A pořád hezčí a hezčí..Fakt se Vám povedl..U mě vrcholí poslední semestr Mgr.studia a příprava ke státnicím..Navíc jsem se teda dala na studium specializace..Takže se to rkyje a je to náročné.Do toho makáme na baráku-okna,zateplení,fasáda...Jsem zvědavá,jak tenhle půlrok přežiju...Když přežiju toto,už všechno... ;-) To jsou moje novinky... :-p
Odpovědět
@mldk čau studentko :-D, teda ty makáš. Tě obdivuju :-). No my barák taky ještě nemáme dodělanej, ale snad se koncem podzimu budeme stěhovat. Plánujeme ještě tento rok druhý miminko, tak snad se zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Krásné fotky!!! Vojtíšek je veliký fešák! My jsme na sv. Valentýna oslavili 1. narozeniny, lékařské skóre skoro 12 kg a cca 77 cm. Janíček má 7 zubů a kouše, jak piraňa :-) Já chodím do práce, hlídání si na střídačku dělí mamka s manželem, který pracuje na směny. Bohužel - z finančních důvodů jsem musela nastoupit už v září. Naštěstí mám ale prima práci, kde jsem v podstatě sama sobě pánem a která mě navíc baví. Přidávám pár fotek z narozenin a všechny zdravím. P.S. Jestli některá kupujete časopis Překvapení, tak v čísle 11 se můžete dočíst i něco o mně - aspoň mě tak na dálku můžete poznat blíž :-) D.
Odpovědět
@amrash Krááásný fotečky máte :-). Překvapení nekupuji, ale schválně se po něm podívám. Ráda čtu, že se máte fajn. Já si teda neumím představit, že bych šla už do práce. Navíc stále kojím. No ale řeknu ti, 12 kg na roce je paráda :-). My měli na 15 měsících 13 kg a 84 cm :-) a zoubků máme 5 :-D, ale další 4 už se prořezávají.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No 12 je dost, ale Janíček mi nepříjde jako klasický buřtík. Je pohybově hodně akční. Však je i vidět, že není samý faldík :-) Baští všechno, ovoce, zeleninu, tvarohy, chlebíček... snažím se mu dělat hodně věcí domácích. Dělám džemy, pomazánky atd. I ten chleba peču sama. A těch 7 zubů? Hrůza, když kousne, je jak piraňa!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash Vám to sluší...Nádherná rodinka...Jsem ráda,že se máte dobře..Copak se bude písat v časopisku? JSem zvědavá... ;-)
Odpovědět
@amrash To je dobře. Však já se taky snažím vařit domácí stravu. Chleba teda nepeču, nemám pekárnu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@amrash @mldk a další a další... Jak se máte? To se furt musím ptát já? :-D :-D :-D . My se máme fajn. Přikládám pár aktuálních fotek Vojtíka.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ten roste jako z vody...Je kouzelný... :) Taky čekám,že ostatní písnou a nic :)
Odpovědět
@mldk Děkuji :-). A co u tebe nového, študentko?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ani nehovoř...Jsem od 1.5. na neschopence...Měla jsem larngitidu s abkteriální infekcí (nemluvila jsem,hnusný kašel,unavená jako prase,teploty).V pondělí mě čeká zkouška k uzavření modulu ke specializaci a v červnu ty dvě státnice...Do toho makáme na baráku..Momentálně jsme dělali hydroizolaci a aby toho nebylo málo,zjistili jsme prasklý trativod na několika místech...Takže rozkopané totálně všechno...Prostě veselo...Teď intenzivně sedím ve skriptech a jsem zvědavá,jak to vše zvládnu.Je to fakt záhul...Tak uvidím,jak to vše zvládnu...Ale těším se,až už to skončí...
Odpovědět
@mldk No tý jo, to si vyloženěě užíváš :-(. Ať si brzy v pořádku! S tím barákem to znám. Rekonstruujeme už 3 roky, to vypovídá o všem. Je to strašný. Snad už letoš na podzim vyjde stěhování s tím ale, že bude hotové jen přízemí, horní patro se bude dělat za pochodu. Tak hodně zdaru, síly, zdraví a trpělivosti ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lydusak jj,díky,tak zkoušku jsem zdárně zvládla...Ještě ty státnice a holaj duša... :-D
Odpovědět
Mám novinku, děvčata :-). Jsem podruhé těhotná ;-)
Odpovědět
ahojky holky, ja jsem hrozna ostuda, od svatby jsem se tu neukazala |-| ted koukam spis na strechu a konika :-) jinak my mame 6. mesicniho chlapecka Tadeaska, rozestaveny barak a tak, takze se porad neco deje :-) ted jsem vas fofrem docetla a dodatecne gratuluji k detickam ;-) jsem rada ze jsem vas nasla a vidim jak zijete skoro 3 roky po svatbe x-) @lydusak : a tobe gratuluji k dalsimu tehotenstvy ;-) ted uz snad nakouknu casteji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jééééééééééééééé,gratuluji...Úžasné..Já mám taky novinku..Je ze mě Mgr... :) a fasáda se nám už rýsuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Co nového?Pořád koukám,že napíšeš a nic...Jak se daří????
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Gratuluju moc moc moc k druhému těhotenství x-)!!! Vojta bude ukázkovej starší bráška ;-). A už víte, zda to bude holčička nebo další klučík? Já objevila dvě čárky na těhotenským testu den po Eliščiných prvních narozeninách, takže jsem z toho vcelku překvapená, nečekali jsme to takhle brzo, zejména poté, co jsme se na Eli tak načekali, ale je to samozřejmě příjemné překvapení :-). @mldk Gratuluji k získání titulu, už jsi asi ráda, že je to za tebou, viď :-)? @kacikp Taky chodím spíš na koníka, na střechu se zatím jen chystáme, plánujem domek začátkem příštího roku - snad vše stihnem ještě před příchodem druhého potomka :-). A nějaká fotečka Tadeáška by nebyla ;-)? @amrash No krásná rodinka x-)! A teda Janík je fakt kus chlapiska :-D. To ta naše princezna má nějakých 10kg, zoubky se jí tak nějak průběžně prořezávají, momentální stav je 7 a jak píšeš, když kousne, pekelně to bolí :-D. Jinak holky přikládám taky pár foteček z oslavy 1. narozenin, ať netrhám partu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flyaway Malá je krásná...Fakt se Vám vše ty děti povedly,holky...Za sebou-to je relativní..Ještě jsem totiž zároveň dělala specializaci a tu končím až v září příštího roku,takže v lavicích zasedám stále... :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahojte děvčata, všechny vás zdravím a věřím, že se vám vede výborně. U nás je to trochu dost hektické a to hlavně z důvodu pořízení RD a nedávného stěhování. Mám dojem, že v životě nic nenajdu, protože všude je všechno a my se ještě ani nevybalili! Janíček oslavil na Valentýna 2. narozeniny, tak přidávám pár foteček na ukázku. Přeji vám vše dobré a prožívejte krásné jarní dny!! Pa pa, Dita
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme vás s Eliškou v náručí a bráškou v bříšku - už to máme za pár... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a Tomášek už je tu s námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flyaway Obrovská gratulace, malému Tomáškovi přeji dlouhý, šťastný a požehnaný život a rodičům spousty radosti s novým drobečkem :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Krásné prožití vánočních svátků a do nového roku především pevné zdraví všem Vašim blízkým přeji s novým členem mé rodiny - Bohdánkem Luisem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Krásné léto! Zdravím všechny a gratuluji k nadcházejícímu 5. výročí našich svateb :-D Doufám, že se všem daří skvěle. My jsme se přestěhovali do RD a je to pro ty moje křiklouny nejlepší možná varianta. Nejstarší syn jde po prázdninách na střední - čeká ho hudební život, bude studovat konzervatoř. 3-letý Janíček je pěkné číslo, ale zároveň velmi chytrý chlapec, který se rád učí a chce vše zvládat sám Nejmenší 7-měsíční Bohdánek je obrovský pohodář a stále skvěle naladěné veselé mimčo. Přikládám foto jak rosteme. Mějte se FAJN!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,u nás taky novinka...Po dodělání všech škol a po náročných peripetiíích v osobním životě,i my se dočkali přírůstku do rodiny :) Jmenuje se Anežka,narodila se 22.5.2015
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Nádherná!!! Moc gratuluji.
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a zasílám foto ze křtin našeho Bohdánka, kde jsem i se všemi svými syny:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@amrash @flyaway @lydusak Holky,jak se máte,co je u Vás nového?My zrekonstruovali spodní patro domu,dodělala jsem si PhDr. a náš miláček Anežka brzy oslaví rok..Letí to. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?