Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: no právě, domů a zadarmo... Náhradní volno a zejtra mám taky :-) Co já dělám? Prodavačku, pokladní no... nic moc, ale sháním něco ve svém oboru a nic najít nemůžu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
... a to nahradni volno znamena, ze pak zase nekdy jindy budes misto toho volna pracovat? To by ti pak vyslo financne nastejno. I prodavacky / pokladni jsou potreba. Na tom zamestnani neni nic spatnyho, akorat ze s vyplatou to, predpokladam, neni zadny zazrak, vid? A pritom jako prodavacka/pokladni musi mit clovek nekdy hodne silny nervy, zvladnout vsechny ty nervozni zakazniky. A ty jsi vyucena v uplne jinem oboru?
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: bud rada alepson za tuto praci ja vystudovala letos vysokou skolu a nemuzu najit uplatneni ve svem oboru divam se i na vse mozne kolem, ale nikomu nejsem dost dobra bud nemam praxi nebo mam zbytecne moc vystudovano, no clovek si nevybere
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím, že ta cena za kameramana je perfetní.. my máme taky fotografku za 9 tis.. a kolik nás bude stát catering ještě nevím, mireček tam bude volat dneska v 10 hod, abychom se domluvili.. včera byla pan nedostupný a pak už nebyl čas.. takže, leni, pohodička :) cena je good. bibi - buď v klidu, já už jsem taky vytáhla čepici, sálu a rukavice :) zimní bundu jsem si včera vyzvedla z čistírny, jsem připravena :) teď by mi měl přijít pro honzíka nový fusák, takže zima může začít, ale taky jí nesnáším.. miluju léto a sluníčko a moře!!! o to víc mě to mrzí, že tohle všechno pro mě skončilo :( ale co se dá dělat.. paní doktorka pořád říkala, že jsem na takový nález mladá.. jo, vždycky jsem se opalovala, to je pravda, ale poslední tři roky jsem se opalovala tak týden ročně.. byla jsem těhotná, pak po porodu a ani nebyl čas a chuť, ani letos jsem to nijak nepřeháněla, ale tělo má pamatováka :( takže mažte vysokým faktorem! antana - taky tě vítám!! a i já gratuluji k miminku! jsi po porodu krátce, neboj se, to do svatby stihneš, ani nebudeš žádnou dietu potřebovat.. já jsem hubla 7 měsíců, oblékám stejné oblečení jako předtím.. buď trpělivá.. makinka - jak píšeš bibi, pokud zaplatí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka - s těmi nervy má bibi pravdu.. já jsem hodně stála za pokladnou, když jsem chodila na střední, naši měli obchod, takže jsem pomáhala a někdy je to fakt s těmi lidmi na bombu :( ale zase na druhou stranu mě to bavilo.. to jako musím říct.. ale je pravdou, že každé profese je třeba, ať je jakákoli.. picasso - držím palečky, ať najdeš dobrou práci!! je to trošku k vzteku, když člověk studuje a pak tě nikde nechtějí :( s tou praxí je to trošku na prd, no.. já musím zaklepat, že pracuji od začátku ve svém oboru, praxe už mám 14 let a práci jsem teď na mateřské ani nehledala a ona přišla sama.. takže moc držím palečky..
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: a kde pracuješ,že tě pustili domů?? to u mě nehrozí.. mrazulka: no máš pravdu,že zdraví je přednější,tak snad vše bude o.k! A to tedy nesmíš ani na normální sluníčko?? bibi: jéé no tak to jsem pak na tu kyti zvědavá,jí pak vyfoť:) antana: nejlepší dieta je asi pravidelně jíst po malých porcích a cvičit,cvičit a zase cvičit:) ale jak píše bibi,taky jsem slyšela,že kojením a běháním za mimčem jdou kilča dolů.. No jinak já už šálu nosim od srpna ale na rukavice už taky pokukuju:) jsem děsná zmrzlina..
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Vím, že jsou potřeba, ta práce mě baví, takže jsem spokojená peníze taky to není až tak špatný, ale kdyby to bylo lepší, tak bych se nezlobila:-) A nejen nervy, ale občas i žaludek :-)ne to ne, ale tahle si vybíráme přesčasy.... Já jsem vyučená cukrářka :-) picasso_123: Tak já ráda jsem, byla jsem bez práce 3 měsíce a můu říct, že už jsem si chtěla hodit mašli, byla jsem zoufalá.... mrazulka: Jak jsem psala bibi...nezaplatí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: hmmm, ja pouzivam faktor tak 6 :-N, ale taky tomu opalovani uz moc nedam, neni na to cas jako driv. Taky jsem chodila na brigadu, kdyz jsem byla na stredni. Delala jsem v uzeninach v Delvite.... salamky, syry, pomazanky... mnami mnam :-D :-D Ale kdyz jsme u tech prodavacek, tak me nejvic iritujou ty, co jsou nacureny, neusmejou se a jeste je otravuje, kdyz po nich clovek neco chce. To mam vzdycky sto chuti jim rict, at jdou domu, kdyz je ta prace nebavi. Nemusi se usmivat celou dobu od ucha k uchu, ale byt mila na zakazniky je prece jedna z jejich pracovnich povinnosti. Nejradsi mam jednu slecnu/mladou pani od uzenin z obchodu, kam chodime dost castou nakupovat. Ona je skoro stejne malinka jako ja a tak jsem ji asi sympaticka, tak me vzdycky moc mile pozdravi a usmiva se na me uz kdyz stojim ve fronte. :-) Tak vzdycky doufam, ze me bude zrovna ona obsluhovat, ale skoro nikdy to nevyjde a ja dostanu jeji zamracenou kolegyni, co ma problem ukrojit tenke kolecka salamu. :-D makinka: mrchy jedny skudlivy!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, cukrářka!!! Mňam!! Já bych si otevřela nějakou pekárnu, pekla bych na svatby, dortíky, zákusky, i když to asi není v dnešní době jednoduché. Ale zrovna tady by se ti "kšefty" určitě našly :-) :-) :-) Já dělám na veterině a tady těch šílených lidí vidím denně tolik....opravdu někdy chudáci zvířata. Ale najdou se i lidi, kteří by pro ty 4nohé miláčky udělali všechno na světě, což je pak radost pracovat :-) :-) Vysokou jsem dokončila loni, jsem Ing. v oboru chovatelství, zaměření na kynologii a exotické savce a koně. Moc jsem chtěla do Zoo, ale nevyšlo to zatím, tak dělám manažerku na veterině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tím kojením a hubnutím je to individuální.. moje kolegyně kojila a nehubla vůbec, já jsem nekojila a hubla jsem v pohodě.. ptala se mě, jak jsem to udělala, že jsem zase jako předtím, že ona zhubla jen to, co vážil její malý.. a necvičila jsem vůbec.. před těhu jsem cvičila pravidelně 3x týdně, teď už jsem se k tomu nevrátila.. mám pohybu za tři :) jasně, že na břichu nemám zrovna bochánky, ale mám ho ploché, ale ruce a ramena, ty mám teda vymakané :)) malý už váží 11 kg :)) pravdou je, že teď, když ještě i chodím do práce, tak cvičení už ani nestíhám, ale asi kdybych stále bydlela v karviné, tak bych chodila, ale tady v ostravě se mi nechce, všude musím autem, tak jsem jen přeběhla park :) janullii - taky jsem děsně zmrzlá :) ostatně můj nick mluví za vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: u nás chodí na jednu paní pořád stížmosti... asi je na zákazníky fakt milá :D verisek.s: sž vyhraju ve sportce, tak budu mít svojí cukrárnu a pak Vás všechny pozvu :D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze vsechny tady mame rady teploucko,jinak bychom nemely svatbu v cervnu. brrr vdavat se v lednu nebo v unoru
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem taky děsný zmrzlík, spím v sibiřkách :-D :-D A zimu nemusím, léto a tropické teploty jsou pro mě ideááálnííí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, na normálním sluníčku už se vystavovat nemůžu :( už jsem prostě náchylná, že by to nemuselo být dobrý :( verisek - ale i tak to musí být zajímavá práce.. posbíráš trošku praxe a určitě se ti pak bude práce hledat daleko lépe!! picasso - tak tady by se ti fakt kšefty jen hrnuly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: no ja od te doby, co mame toho naseho hafuse, tak je mi vsech opustenych psiku strasne lito. Prijde mi, ze driv jsem to tolik nevnimala. Treba kdyz jsem byla na sluzebce v Indii, tak jsem litovala psu, co bydleli na ulici a vubec me v tu chvili nenapadlo, ze tam takhle zijou i lide. Musis byt silna povaha, kdyz zvladas ty zvireci pribehy. Nechapu, jak muzou nekteri lide se zviratama zachazet, ja bych toho naseho Twixe tulila od rana do vecera, kdybych mohla. :-D On je jak plysak, jenom trochu vetsi. :-D Taky se pridavam do klubu teplomilnych. :-) Mohly bychom sepsat petici na zruseni zimy.... ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky navrhovanou petici podepíšu ihned :D
Odpovědět
Holky já pořád jen v práci mluvím s dětmi, a holky na mateřské mi určitě potvrdíte, že to leze na mozek :) takže když můžu mluvit, nebo se i hádat s dospělým jsem ve svém živlu:) :) a někdy mi k tomu stačí rodiče našich dětí! A je sranda, že když někdy už toho máme opravdu dost říkáme s kolegyní, že půjdem za pokladnu:) kde se pohádáme, vyvztekáme a domů přijdem s čistou hlavou! samozdřejme vím, že to tam není tak jednoduchý, že všude jsou problémy! A popravdě v obchodě prodavačky obdivuji!! Musím se přiznat, že já mám zimu ráda ;-) ;-) každou volnou chvilku trávím na běžkách, nebo sjezdovkách, ale musí být sníh, v Brně mě to taky nebaví! A velká vedra úplně nesnáším!! Vím, jsem divná, ale nejvíc spokojená jsem v létě někde na horách kde je max.25 stupňů! A na kole se taky blbě šlape ve vedrech!
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se všemi deseti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ráda zimu akorát na horách.. ve městě moc nee.. ale zase, když je sníh, tak z okna je to hezké :) jezdít ovšem s kočárkem ve sněhu, to už až tak super není..
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste se ale rozjeli:) makinka: taky jsem při škole byla v obchodě a docela mě to i bavilo,no a po škole jsem u těch hadrů taky zůstala protože jsem nějak nevěděla kam se směřovat..od té doby ám úchylku na věci a už je nemám ani kam dávat:) ale cukrárnička..hmm..na sladký jsem hrozná :-| Taky se připojuji k petici! zimu mím ráda za oknem a když jsou Vánoce jinak ji faakt nemusim.. mrazulka: a jak to teď zvládáš když si začala pracovat??
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo... tak to abych ted opravdu neco sepsala :-D janullii: ja taky sladky muuuuzuu, ted ulitavam na takovych tech cokoladkach Kinder, cokolada plna mleka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já sladké moc nemusím a čokoládu nejím vůbec, ani kakao, ani nic takového :-) To já jsem spíš masová :-) :-) Bibi, sepiš, podepíšu!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u mě zase čokoláda může ležet a nedotknu se jí za to bonbónky a sušenky..včera jsem měla hříšné chutě na pohár tak jsem si ho udělala a griliášovej,mňam mňam..ale měla bych se už krotit nebo ze mě bude koule:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja sew devcata pochlubim, zemiluju cokoladu ale jen znackovou nejlepsi geisha pak milka ale i kinder, vzdyt kinder je pro deti, tak je zdrava :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D toto uteklo ve ctvrtek jdu ke svoji kadernici musim se ji zeptat na ten svuj termin jestli si vezme volno a jestli uz staci jak mam dlouhe vlasy. mam je radsi na mikado, nebavi me to porad udrzovat ale jeste musim 8 mesicu vydrzet pak to ustrihnu minimalne o dvacet mozna tricet cisel :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se přiznávám že taky miluju čokoládu a všechno sladké :-D :-D a jinak já se pořád potím mě je stále horko
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já zase miluju sladké pečivo, koláčky, koblížky a tak :) pracovala jsem po maturitě v pekárně jako fakturantka a tam jsem se pěkně vyžrala :-D to bylo za trest :-D jani - ale jo, dá se to.. chodím tak 2-3x týdně, ale potřebuji program natáhnout do noťasu, abych mohla dělat i doma.. teď je čtvrletí, tak toho mám trošku více, ale jinak jsem mooooc spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to já nosila do 14-ti dlouhé a pak jen mikáda a od té doby co jsem s Péťou tak to jsou dlouhé a asi už mikáda nebudou:( líbí se mu dlouhé..
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: kakao taky nemuzu, to jsem nepila ani v detstvi. Fuj! A cokolady jim jenom nektere, zbytek mi taky nechutna. picassso: juuu, tak ona Kinder je zdrava? Tak to si dam dneska o jednu vic. :-D :-D A o vlasech mi povidej. Taky se snazim si je nechat dorust a taaaaak me nervujou. Rano si je vzdycky pracne upravim a za par hodin to mam vsechno prekrouceny, zplihly a vypadam jak kdybych s nima nic nedelala. A ted mi navic prijde, ze mi ted nejak vic vypadavaji, takze se stresuju tim, ze budu za tech 8 mesicu skoroplesata nevesta. No a vubec si neumim predstavit, co mi z tech mojich par chlupu pujde vytvorit za elegantni uces. Nejradsi bych to ostrihala a byl by pokoj. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: koukala jsem na tvoje fotecky a mame stejne dlouhe vlasy. nechavam si je narust uz chvili, pac jsem vedela ze se budu v brzke dobe vdavat. ale uz me to nebavi, tak doufam, ze kadernice rekne, ze to staci na ten hezky uces :-) :-)
Odpovědět
miluji ovocné, jogurtové, smetanové dortíky, čokoládu milku, pistáciovou deli, banánovou corny a miluji zmrzlinu :) maso nemusím mít, ale hlavně hodně omáček :) jinak já měla vždycky krátké vlasy, skoromuž mě poznal s krátkými, dva roky mě přesvědčoval, že dlouhé mi budou slušet a měl asi pravdu, takže je mám momentálně po lopatky, ale nejsou ani rovné ani kudrnaté, takže ježíšek loni musel donýst žehličku :) doufám, že ještě trochu poporostou na svatbu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?