Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějak to za to odpoledne nestíhám dočítat ;-) K času obřadu, my ho máme na 14 hodinu, jednak z důvodu, že nemáme žádný oběd, ale pak rovnou raut a také protože se jedeme ještě před obřadem fotit na Vyšehrad, tak abychom to všechno stíhali.. Ještě k tomu počtu fotek, mě přišlo těch 100 fotek právě za celý den málo, podle toho co jsem koukala u jiných a dobře hodnocených fotografů, za z celého dne mají právě počet fotek od těch 300 min. do tě 500 a výše. No u nás budou stejnak všechny na kterých budu já určitě nepoužitelné :-p O výzdobě auta také uvažuju jestli jí dělat nebo ne..nenarazila jsem na nic co by se mi líbilo a zapadalo do našeho konceptu..
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: to jsi me pobavila s tim zivotopisem :-D sarpie: viiiiid? nam to tu dneska nejak ozilo 8-) Jen tak dal, devcata. Alespon nam tu Janullii uz nebude vymyslet placici "smajliky". ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno pisálci:) No to teda koukám :-D pěkně jste se rozjeli.. Ráno jsem měla co číst a dokonce jsem se i zasmála..Veru,ta historka s panenkou je dobrá!! Taky se mi to nelíbí,poloplešatá panenka s naškrobenýma šatama..fůůůj Budu to řešit jen organzou.. Lena: ta cena za prstýnky je hezká,taky bych se ráda vešla tak do 15tisíc,tak uvidíme Už jsem se domlouvala s kamarádkou,co maluje na portrétu Péťi,který bude mít za měsíc 30tiny a rovnou uděláme nějaké návrhy na oznámení,tak jsem zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dnes dala za ukol, ze tady musim dat do albicka prvni fotky ze salonu, dnes pujdu do dalsiho tak at je v tom trochu poradek :-D poradte nejakou dobrou stranku, kde radi jak udelat vyvazky a sesivali jste to nejdriv a pak davali ty ozdobne spendliky? u nas v galanterii pekne spedliky nemela jen ty obycejne a ja chtela nejake sperlickou nebo alepon kdyz uz nic tak s bilym koralkem
Odpovědět
Profilova fotka
huiraaaaaaaaaaaa pridala jsem foticky ze zkouseni, tak mrknete a reknete vas nazor, budu rada za kazdou pochvalu respektive kritiku
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě se asi nejvíc líbí šaty 4 :) A ty s těmi spadlými ramínky rozhodně ne :) Každopádně dobrý vkus :)
Odpovědět
Profilova fotka
no to me taky, ne videla jsem je na internetu ale s hladkou sukni a to se mi libilo, ale rovna byly pujcene, tak jsem je zkousela jen kvuli strihu, ale bylo to hrozne, bylo to jako svazane ruce, nahorui jsem nemohla sahnout proste nic
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: mne se libi saty c. 4 anebo c.6, ale bez toho sirokyho raminka... to mi tam prijde tak jakoze tam nepatri A jak ses citila pri zkouseni? Hezky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to nadhera uplne si to vychutnavam dnes doufam to bude taky super, myslim, ze je to cele jen o tom salonu jak si vazi tech nevest. a vykouzli atmosferu. vcedra kdyz jsme byli s pritelem kupovat stuhy, tak jsem rikala pani v galanterii, ze shanime nejake stuhy a ona hned, jetsli svatebni, tak jsem rikala priteli, jestli je to na nas tolik videt, tak jsme se nasmali :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak mě se líběj č.4 a č.6 a u těch č.6 jsem koukala,že ti to ramínko jen připly jak to bude vypadat ale raději bych volila variantu bez ramínka..kazí to celkovej dojem šatiček,ale jinak super..jo a ten výraz u šatů číslo 3 úplně vystihuje tvé poity z šatů,že ty teda nééé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: presne tak je to hrozny ten styl sukne
Odpovědět
Profilova fotka
a stejne tak jsme zkouseli pak i variantu satu 1 a to s raminkem za krk taky to neni spatny, ale asi si ty saty min utahnu, mela jsem pocit, ze to pani utahla az az :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já když jsem zkoušela ramínka k šatům tak když jsem se viděla v zrcadle,tak na některých to špatné nebylo ale na fotkách se mi to nelíbilo..
Odpovědět
Profilova fotka
taky mam ten pocit :-) no nic dnes nastane dalsi zkouseni a doufam, ze uz to bude stacit a rozhodnu se mezi temito dvema salonu, kdyz toho objedu vic tak se mu bude libit vic a vic satu a to uz si nevyberu vubec, kdyz ona je vetsina takovych pekny
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale věř,že poznáš že to jsou ty ony!!jak psala bibi o svých šatičkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi mas pravdu, tak snad je potkam brzy, vcera jsem se bavila se znamyma a ptali se jak je to se svatbou tak jsme jim rekli, ze uz je to oficilalni a ze uz vybiram saty a rikali mi, ze je brzy, ze jeste priberu nebo zhubnu, tak jsem se jen usmala, a bylo to, ale myslela jsem si svoje, vzdyt saty drzi jen prsa a zalezi na tobe jak moc utahnes ty snurky, takze si ymslim,l ze i kdyz priberu respektive zhubnu 5 kilo, tak to saty neovlivni
Odpovědět
Profilova fotka
Potvrzuju. V jednech jsem si pripadala krasne a rikala jsem si, ze kdyz nic jineho, tak tyhle. Ale pak jsem zkusila ty "moje" a vedela jsem, ze nic jineho uz nechci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jsou ty tve saty?? v albu je nemas ne??
Odpovědět
Profilova fotka
nemam, protoze mi tu obcas nakukuje kamaradka a ja nechci, aby me v nich nekdo moc videl... ale pockej, behem minutky je pridam a pak zase smazu. Tak muzes juknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty šaty jsou dělané tak že si je přizpůsobíš jak chceš,to je právě super..tak nějaké kilečko se určo ztratí:) bibi:ten pocit jsem taky měla,když jsem si zkoušela šatky co mám jako první na sobě v albíčku..pořád na ně myslim x-) krásnej pocit!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak uuuuzz 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo na posli kdyztak jen odkaz nebo koukam do albicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem je videla, jsou moc pekne
Odpovědět
Profilova fotka
ja vzdy rikala, ze chci nejake jednoduche, ale strasne se mi zalibili ty s sirokou sukni a s vleckou, ale uvidime jak to nakonec dopadne a to si pujcujes saty nebo si nechavas sit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty co jsou na te fotce, jsou moje, mam je uz doma v krabici. Mam je od salonu, ktery satky jenom prodava, nepujcuje. Takze jsou uplne nove, jenom velikost 38... takze budeme zkracovat z zuzovat, ale to az cca 2 mesice pred svatbou, aby mi pak byly opravdu dobre. A ja jsem prave chtela neco jednoducheho .... a tyhle jsou tak kouzelny. Jednoduche a zaroven takove jine diky tomu radkovani. No a ciste bile!! To byla moje podminka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn, ja bych to asi nevydrzela mit je doma a neukazat je :-D takze radsi at jsou jeste pryc
Odpovědět
Profilova fotka
já taky vyčkávám..pak vim,že se na ně budu chodit pořád dívat:)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic tak s ejdu nachystat, ceka me zkouseni saticek
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to hezky užij!!!papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj dekuji ja si to uzviam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?