Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ským chodíš po salonech, s jakou rádkyní?? já měla sebou tři kamarádky a byl to docela mazec,každé se líbilo něco jiného..
Odpovědět
Profilova fotka
v prvnim salone jsem byla s maminkou, tatuldou a pritelem ale dnes jdu se svedkyni
Odpovědět
Profilova fotka
tak to můj chlap mě uvidí v šatech až ve svatební den,dřív ne..taky pak půjdu se svědkyní.. Jinak holčiny,krásný víkend přeju a zase v pondělí:)
Odpovědět
Holky teda, předchvilou jsem se probudila po noční a koukám co jste stihli za pár hodin tady probrat :) :) trošičku vám závidím to zkoušení šatičků, kdybych je už neměla doma, asi bych pořád lítala po salónech. Ale zas je pravda, když jsme byli v saloně kvůli žaketu pro chlapa, tak se mi tam žádné šatičky nelíbili víc než moje :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tady :) bylo vám smutno, že? neměla jsem moc čas, pořád jsme někde pendlovali nebo nebyli doma.. nic nového teď nenapíšu, musím vás prvně dočíst, a že jste toho naplkaly, babulenky moje :)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak dočteno :) takže, co se týče svatebních příprav, tak u nás zatím nic tak nového.. přítel měl volat na catering, ale nevyšlo mu to, takže ho musím zase pourgovat.. původně to vypadalo, že tam bude muset jít sám, protože ta schůzka měla být dopoledne, ale nakonec půjdeme všichni tři i s honzíkem :) no a pak mi můj šéf nabídl, že pokud pro sebe a ženicha nemám auto, tak jezdí svatby a auta si půjčuje od jednoho našeho zákazníka, který má autodopravu, takže je obhlídnu a kdyžtak se domluvíme :) koukám, jak se tady rozjelo zkoušení šatů! ty jo, asi bych taky měla začít, ale furt mi to příjde jako sen, že se fakt budu vdávat :) takže mi to nějak nepříjde, že už bych do toho salonu měla nakročit.. vždycky jsem si říkala, že toho se nikdy nedočkám.. zkusím poprosit švagrovou. bibi - moc ti držím palečky s tou zpovědí.. já bych si tam prostě něco navymýšlela, ať mi věřící odpustí, ale do mých hříchů nikomu nic není.. co se týče zdobení auta - tak panenka, to je snad přežitek!! móda z minulého století.. zrovna jsem viděla jeden díl Manželských etud a dělali tam svatbu dcery, byla to nějaká 90.léta, a právě měla panenku.. začala jsem se smál, jak to bylo strašné.. i ty šaty, účes, hrůza.. ale zase byla jiná doba a jiná moda.. já bych chtěla jen jednoduchou výzdobu, nějaké kytičky jednoduše po kapotě, nic složitého..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vítám všechny nově příchozí :) možná jsem s těmi přípravami tak nějak zamrzla, protože mám ty nejdůležitější body odškrtnuté :) ale čas se krátí, je třeba zase trošku popracovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme asi vybraly saticky :-D juhuhuuuuu ale chteji zalohu pulku tak tam pojedu asi az pristi tyden abych jim ji zaplatila
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jeeeeee!!! super!!!!!! Gratulace! :-) Das satky do alba? Ty jo a ty jsi fakt byla na zkousce satu s pritelem? To ja taky nechci, aby me videl, takze zkousky jsem absolvovala s kamaradkou. A satky v krabici doma pod posteli me vubec nelakaji. Jenom obcas si na ne vzpomenu, ale tendence k jejich vyndavani a zkouseni nemam. ;-) mrazulka: jj, smutnili jsme po tobe. ;-) Dekuji za drzeni palcu. Jsem si procitala to desatero prikazani a hresim v podstate jenom tim, ze nemam jeden den klidu (bez prace a odpocinku). Takze tak. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: kamradka rikal, zejsou to presne ony, a fakt vypadaly nadherne, dam je do albicka, ale jak bude chvilka. jinak na prvni zkousce jsem byla s pritelem, ono to stejne nevypada nejak extra kdyz pod tim nemas to spravny pradlo, nejsi nacesana nalicena, takze stejne nevi jak nakonec budu vypadat. a co si budem povidat, nechce toho sveho podcenovat,ale za mesic nevi jaky ty saty jsem vybrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak co vy na ty saticky?? padly mi do oka
Odpovědět
Profilova fotka
a myslim, ze mi i slusely. Ale celkem me mrzel pristup toho salonu, respektive te pani, strasne na me tlacila, abych si je ihned objednala, ze treba zitra uz si je zamluvi nekdo jiny. a pak ji prisla kamaradka a bavili se o me, prede mnou jako by to byla jejich svatba. a porad rikala, jak ona ma levne saty, ze v jinem salonu se plati za to ze je to znacka San Patrick strasny peniz, takze tak muj dojem z teto navstevy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Picasso: a co to bylo za salon? Mně se nejvíc líbily myslím 2 z první zkoušky, ale tyto jsou taky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
byl to salon edis v prerove, zatim vyhravaji saty s nazvem saticky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - já musím říct, že i mě se líbi asi nejvíce č.2 z první zkoušky.. jsou takové jiné.. u favoritek se mi nelíbí trošku ten vršek, jakobys ho měla trošku velký, ale ta fotečka může zkreslovat.. na ty hloupé řeči salonu se vykašli, jedním uchem tam, druhým ven.. prostě se jen snaží udělat kšeft, vůbec nemusí být pravda, že na druhý den budou šaty zamluvené někým jiným.. jasně, že se to může stát, ale myslím, že to procento není zas až tak vysoké.. bibi - nevím, jestli to, že mám vlastně nemanželské dítě je hřích :) v desateru o tom nic nepíšou :) a určitě jsem někdy i lhala :) a taky nemám jeden den klidu :) nicméně i já jsem křtěná katolička, ale jen proto, že mě rodiče jako miminko pokřtít nechali.. jsem poloviční polka, z maminčiny strany, babička s dědou byli hodně pobožní a babiččina sestra byla řádovou sestrou.. takže asi taková katolička jsem.. jako ty, křtěná ano, věřící ne..
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze mi prijdou, ze ty saty c 2 jsou takove ty klasicke, ktere ma kazdy a ja chtela trosku vic princeznovske, ale tak stejne jak jsem rikala, ze chci zavoj pres oblicej tak jsem zkusila dvoumetrovy zavoj a byla jsem z nej strasne moooc nadsena
Odpovědět
Profilova fotka
takže princeznovské :) tak pak musím říct, že se mi líbí č.1.. já právě moc princeznovské nechci, možná to má víc nevěst, proto jsou teď ty šaty stejné.. mě se líbí ty, které mám v albíčku, nejvíc teď asi ty přes jedno rameno, ale nejsem moc vysoká, 161 cm, takže kdoví, jestli by mi vůbec slušely a ani nevím, kde by se daly půjčit.. nicméně uvidíme v salonu, co mi nakonec bude slušet nejvíce.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak to by mi teda vadilo takovy jednani... ale pokud by se mi v tom salone nejaky satky fakt libily, tak bych se to asi snazila ignorovat. A ted k satum - ja osobne jsem fanda rovnych "vystrihu", takze mne se moc nelibi ten vrsek. Jinak v podstate nejsou moc jine od tech ostatnich, co sis zkousela. Je to hodne podobny typ. Mne se porad nejvic libi c. 4 nebo 6. ;-) Ale dej urco na svuj pocit, ten je nejdulezitejsi. Zavoj je uuuuuzasnej. Neco takhle dlouhyho bych chtela taky. Jenom musim vykoumat, kde takovy sehnat. mrazulka: no, ja jsem byla jako mala parkrat s babi v kostele na vesnici. Pamatuju si, ze mi rikala, ze ma pan farar krasne modry oci. :-) Pak jsem se nechala pred 2.5 roky pokrtit, doufajic, ze mi to v budoucnu zjednodussi situaci a ono je to naopak. Ale uz se s tou zpovedi zacinam nejak smirovat a asi to nejak zvladnu. Ono si to desatero muze vykladat kazdej jinak (jako treba ja :-D ). Ale co vim, tak hrich to podle nich je, protoze bys preci nemela s chlapem pred svatbou spat. To je asi to "nesesmilnis". ;-) Jsem se musela podivat, jak se to vlastne pise, abych tu nenasekala hrubky. 8-) Takze takova jsem katolicka ja. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: mas pravdu je to porad jeden strih :-D :-D ale kdyz je to fajn, divala jsem se ze ty saty maji i v jinem salonu, tak jsem jim hned psala jkou maji velikost, a radsi bych se pujcila jinde. Pani ze salonu, kde jsem byla vcera si moc nevazila toho ze by mohl audelat kseft, pro ni bylo dulezity ze ted zacne plesova sezona a ze si chodi lidi zkouset plesove saty, tak maji svatebni bokem a to se ji tam jit nechtelo a nebo je ma nachystane na pujceni a to uz si zkusit nemuzu. A prijde mi ze v patek vecer mit nachystane saty k pujceni je celkem dost pozde, to uz chci mit doma a ne to objizdet v sobotu :-|
Odpovědět
picasso: jestli muzu taky prispet se svym nazorem, tak me se na tobe nejvic libi ty prvni saticky...nejak se mi k tobe hrozne hodi:-) ty, co mas nazvany "saticky" se mi moc nelibi ten vrsek, souhlasim s mrazulkou, taky semi zda, ze je bud veliky, nebo to nejak zvlastne odstava...moc se mi to nelibi, ale je to jen fotka....:-) jedicky jsou podle me perfektni!
Odpovědět
jo a jinak se musim pochlubit: dneska jsme si objednali prstynky, uz se nam vyrabi a za tri tydny budou!!!!! Jsem z nich nadsena! Byli jsme ve zlatnictvi Zabka, potom co jsem tady na ne cetla samou chvalu, a musim se pripojit! Perfektni pristup, moc mila pani, nadherne prstynky! Posilali jsme jim predtim obrazek nasich vysnenych, jestli by je umeli vyrobit a domluvili si navstevu. Dnes jsme tam prijeli, ja jsem myslela, ze doresime detaily a tak, a oni uz je udelali ze stribra, pozlacene, v nasich velikostech, abychom meli predstavu, jestli se nam opravdu libi!!!!!! To jsem fakt necekala! Takze jsme si je hned objednali, cena perfektni, jeste jsme se domluvili, ze je udelame tenci,nic neni problem, vyrabi si to sami, vsechno rucne, takze udelaji cokoliv... No a pani nam jeste rekla, ze delame dobre, ze je objenavame uz ted, protoze cena zlata porad stoupa, a mohli by za pul roku stat o polovinu vic... (za posledni dva roky udajne stoupla cena o 100 procent) -takze muzu jedine doporucit Zabku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že je v nabídce spoustu šatů, které jsou si hoooodně podobné, resp. mají stejný střih, ale jiný design.. výšivky, zdobení atd.. teď je móda šatů bez ramínek, těch korzetových, takže ve své podstatě skoro všechny nevěsty vypadají stejně :( ale zase na druhou stranu, proč ne.. svatební šaty mají být krásné, nadýchané, vznešené a my se v nich máme cítit výjimečně, vždyť na té naší svatbě bude jen jedna nevěsta - to jsme my :) takže, ikdyž má spoustu nevěst stejný typ šatů, důležité je, aby nám slušely, my se v nich cítily krásně a hlavně, aby dobře seděly, abychom nemusely hlídat při každém pohybu, že nám něco leze, táhne nebo cokoliv jiného.. picasso - takže, ať si vybereš jakékoli šaty, určitě se v nich budeš cítit jako princezna a tvému muži polezou oči z důlku, až tě uvidí :) každopádně, jak už jsem psala, já jsem tady pro č.1, ikdyž č.4 taky není špatné, tak ty jedničky mi příjdou jiné a sedí ti.. zajímalo by mě, jak vypadají bez toho šátku, který máš přes ramena.. scvrcek - a necháváte si dělat ty prstýnky, které máš v albíčku nebo nakonec jiné? bibi - jak jsem si četla o nesesmilníš, tak tam bylo i vysvětlení pro děti, a psali tam, že musíš být věrný své manželce či manželovi :), žádného jsem neměla, takže jsem nesesmilnila :-D, jestli se to tak dá vysvětlit :) o sexu před svatbou tam víceméně nic nepíšou, ikdyž je jasné, že je to hřích, že :) ale já jsem nikdy svatbu mít v kostele nechtěla, sice je to vznešené, krásné a má to takovou neopakovatelnou atmosféru (aspoň to tak na mě působí), ale nejsem věřící, můj muž taky ne, hříchů máme dost a kostel by nejspíš spadl :-D vidím, že jsme tak stejné katoličky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne nedelni rano, devcata. :-) Tak jsem vcera po dlouhe dobe vyrazila ven. Sli jsme se znamyma do restaurace, ktera je propojena s klubem. Misto krasny. Akorat jsem usoudila, ze diskosky uz nejak nejsou nic pro me. Pri vchazeni do budovy jsme potkali chlapa valejiciho se po zemi, protoze v 11 hodin uz se kvuli alkoholu ani sam nemohl postavit na nohy. Pozdeji jsme bohuzel videli z okna bitku, kdy jeden chlap s neuveritelnou agresi a silou bil druheho nohou (ani ne tak, ze by ho kopal, ale proste do nej vsi silou slapal, navic pravdepodobne do obliceje) a pak si bez jakehokoliv problemu odesel. Ja na tohle nemam zaludek, takze jsem pak mela asi 10 minut zimnici. No a potom vsudypritomne krasavice, ktere si mysli, ze cim min obleceni a cim vic make-upu, tim lip.... tak jsem si tak rikala, kde to zijeme, kam ten svet speje a co ja tady delam. =-) Starnu nebo co. :-D Takze zustanu u svych kin, veceri, bowlingu, obycejnych navstev u znamych, pizz do domu atd., at si klidne mladez opiji mozky, ukazuje prsa a slape po oblicejich beze me. 8-) svrcek: ty nas nakonec v tech pripravach vsechny predbehnes ;-) My pujdeme na prstynky asi az nekdy po Novem roce. Co kdybychom pres zimu moc jedli a meli pak prstiky jako valecky. :-D Ale s cenou zlata jsi me trochu znejistila teda. mrazulka: ja jsem taky nikdy nesnila o svatbe v kostele... ale co bych pro meho mileho neudalala. x-) No a v jejich rodine by to byla asi nejvetsi tragedie, kdyby se syn neozenil pod dohledem pana Boha, takze nebudeme vyvolavat zbytecne diskuze. Ale on Matt chce svatbu sam od sebe a ja vidim, ze mu na tom hodne zalezi, takze proto s tim souhlasim. Hmmm, vidis... takze s tim nesesmilnis to neni zase tak horky. Takze mam dalsi prikazani odskrtnute jako neporusene. Hihi, pan farar si pri te moji zpovedi bude myslet, ze se mu tam prisla vyzpovidat nejaka svetice. :-D
Odpovědět
mrazulka: jj, jsou to ty, co jsou v albu, ale nevím, jestli přesně ty proporce, nakonec nám byly pohodlnější trochu užší, takže budou mít 5mm a zevnitř budou bombírované, takže pohodlíčko zaručeno :-) už se na ně těšííííím !!!
Odpovědět
Moc zdravím, jaký jste měli sluníčkový vákend?? My stěhovali rodiče, takže nic moc, ale večer jsme poseděli u krbu s vínečkem se známýma, takže pohodička :) už taky nejsem na diskotéky a podobné akce, asi jak si psala bibi :( člověk chce mít hezký večer a někdo ho takhle zkazí!:( scvrcek: gratuluji moc k prstýnkům, taky jsme původně přemýšleli o Žabkovi, ale máme je daleko, tak jsme si vybrali v Havířově a myslím taky za pěkné penízky. Už se na ně hrozně těším. Já mám taky 5mm, silnější mi neslušel a přítel má 6mm. Můžu se zeptat na kolik vás prstýnky vyšli?? picaso: máš štíhlou postavu, takže si můžeš vybírat :) některé nevěsty jsou omezené tím, že ne každé jim sedí! Jak psaly ženský, jsou to všechno šatičky podobného střihu,tak už záleží na tobě, která ozdůbka na nich se ti líbí nejvíce a pokuď jsou ti větší, určitě se dají zužit. Mě se nejvíce líbí šaty 1 a 5.
Odpovědět
leni, cenu přesnou nevíme,protože cenu počítají až podle toho, kolik prstýnky přesně váží a podle velikosti briliantu, protože tím, že chceme užší než vyrobili jako vzor, tak bude i kámen jiný.... ale budou na "zdejší" poměry dost drahý, protože jsou hodně masivní, měly by vážit nějakých 11gramů, a cena kolem 13tisíc...to je i pro nás sice dost, ale chtěli jsme masivní a briliant...jinak hodně podobné tam měli za 7 tisíc, ale my si prostě vysnili tyhle :-)
Odpovědět
scvrcek: naše budou stát plus mínus stejně jako vaše a mají vážit taky kolem 11-12gramů:) 13 tisíc není málo, ale když jsem viděla ceny jiných prstýnků, tak jsem s cenou spokojená :) :)
Odpovědět
leni, mě právě spíš přijde, že kamarádi a tak všichni mají prstýnky kolem 5-7 tisíc a na nás koukají jak na blázny... :-)
Odpovědět
scvrcek: ono asi záleží kde a jaké, ale z toho co jsme vybírali jsem tak levné nepotkala. Mohla jsem srovnávat stejné prstýnky v Havířově a Brně a v Brně byli o 7 tisíc. Takže to beru tak, že jsem 7 tis. ušetřila.
Odpovědět
leni, nakoukla jsem ti do alba, ta fotka, kde máš korunku, tam ti to tak sekne, jsi fakt kočka!!! A ty řasy!!!! Závidím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?