Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, taky, stačí nám tedy jedna, nejedeme ve velkém jako vy :-D a hlavně by se jich k nám do minibytečku víc nevešlo ;-) máme takovou klasickou mourovatou, žádná papírovka
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to se mi teda otvírala kudla v kapse :-D aspon vidim že jí na tom vůbec nesejde,ale jak říkáš,hodim to za hlavu.. @bibicz jéé to snad néé..nechci být takováhle příšera :-D tak jasně,ale když jsou pořád v práci,chtěla jsem jim dopřát relax,přivést na jiné myšlenky a oni si to nechaj propadnout..takhle si pak ani nevzpomenou a třeba řeknou že jsme jim nic nedali.. Tak snad vám ho někdo pohlídá mazlíka:) a na jaký ostrov se chystáte? zrovna včera jsem pomáhala hkedat kamarádce,má poukaz od čedoku který musí využít do pátku,takže docela mazec ale nakonec jsem jim vybrala Korfu a líbí se ji to:) @ptjj přesně jak píšeš..aspon vim,že už jim nic takového kupovat nebudu..já ráda kupuju dárky z kterých něco máš,zážitek,požitek:) tak maj smůlu,dostanou mejdlo a je to!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No my měli původně "jenom" dvě, aby tam Metoušek nebyl sám, když jsme v práci a taky, když občas necháváme čičinky samotné přes noc. Ale minulý rok se nám Barbucha ztratila a kamarádka měla zrovna koťátka, takže mi nabídla, že nám dá jednoho chlapečka. A ten den, co jsme si ho přivezli se Barbuška našla, takže se nám to trošku zvrtlo. Ale nevyměnila bych je za nic, obludy naše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-) jj, jsou takové jiné než psi, chvíli mi trvalo než jsem si zvykla, měl ji přítel už když jsem se k němu nastěhovala, ona taky ke mně měla nedůvěru, ale zvykly jsme si na sebe a respektujem se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to je dobře. Kočičky jsou hodně osobnosti. :-) Pejsky mám taky ráda, ale do bytu bych ho nechtěla, myslím, že by to pro něj nebylo ono.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to jo, do bytu se pes nehodí..........my máme u našich takový dvě telátka, mám je moc ráda, ale bytový teda nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já zase nemusím kočky. A psy jedině veliké a jestli je v bytě nebo na zahradě je jim opravdu srdečně jedno - vyjma chundelatých plemen :-) NAši dámu zavřít na zahradu, tak se tam zblázní, bez nás tam nevydrží,kňučí u dveří, ale je to i tím, že dogy jsou fixované na rodinu a být zavřené venku je pro ně odstrčení od rodiny...naše miluje vyvalování na sedačce, svojí posteli, no prostě 60kg gaučák jak se patří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ale hodí, je to jen na majitelích, jak se mu budou věnovat ;-) Že pes patří k baráku na zahradu jsou předsudky z dob babiček....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s nevím, co člověk, to názor, ale podle mě je pes v bytě chudinka.....zavřenej a nemůže běhat, já bych takhle žít nechtěla, být psem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj z fyziologického hlediska pes 10 hodin přes den prospí....stejně tak spí na zahradě i doma...takže chudinka je, pokud s ním majitelé nechodí ven na prochajdy....jinak absolutně ne..v tomto jsem teda dost vyhraněná a nikdo mi to nevymluví...jsou to jen pocity lidí, ne těch psů, těm je srdečně jedno, kam si lehnou...stačí si přečíst něco o nich, etologii, chování a uvidíš, že názor změníš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s, @ptjj Já mít psa, tak ho určitě nebudu mít zavřeného na zahradě, ale taky bych byla ráda, kdyby měl tu možnost se jít na zahradu proběhnou i mimo "povinné" venčení a nebyl odsouzený jenom na prostory bytu. Neodsuzuju to, ale takhle bych to chtěla. Kdybysme někdy měli baráček, tak určitě ke kočičkám pes přibude, ale takhle ne. Já mám ráda všechny zvířata, nechápu ty "rozbroje" mezi pejskaři a kočkaři.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji Rozbroje snad ani nejsou, spíš každý má radši něco jiného. Rozbroje máš třeba u milovníků "pidi pejsků" a "velkých oblud", jak jim pejskaři říkají. Aby ty smraďochy typu krysařík náhodou pes typu bernardýn nesnědl :-D :-D :-D Ale to není debata svatební, to je na jiný webík :-) Co píšeš ty, ideální možnost pro hafana - venku doma...ale absolutně nesouhlasím s názorem, že pes je v bytě chudinka...už jen z profesní deformace (pracuju na veterině) a vystudované školy :-) Ale samozřejmě co člověk, to názor.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak někdy ty rozbroje jsou, když se sejdou lidi, kteří se chtějí hádat. To někdy fakt nechápu. Když se mi kdysi ztratila kočička, tak mi přišel dost ohavný email od sestřenky mého nastávajícího, která má ráda psy a koně a kočky ne. Asi na něj nikdy nezapomenu. Fakt tohle nepochopím.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak to je opravdu nepochopitelné :-| Jsou opravdu lidi, kteří by zvířata mít neměli...já to vidím dennně v práci....pořídit si zvíře, maličké štěňátko nebo koťátko...to jo, ale starat se o něj, když to potřebuje, poskytnout mu zdravotní péči, dobře ho nakrmit....to už né....z těch případů, co máme denně v práci, by mnohým bylo hooodně zle....on je už starý, my na něj nemáme čas, tak ho utraťte...atd...šílenost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tohle taky nechápu, přece zvíře je velká zodpovědnost. Dá ti spoustu radosti, ale taky se za to o něj musíš postarat, když je třeba. Pro nás jsou zvířata členy rodiny. Když se mi kočička ztratila, tak to byla asi nejhorší doba v životě, trvalo to přes měsíc a bylo to fakt peklo, takže jsem byla neskutečně šťastná, když se objevila a to měl Honza tenkrát prý strach, že mě z toho snad na místě trefí šlak, jak jsem se hystericky smála a brečela štěstím zároveň. Hodně lidí by nemělo zvířata vůbec mít a ani děti, protože se k nim kolikrát chovají příšerně. Já mám v tomhle docela rozpory s budoucí tchýní a tchánem, protože to jsou lidi původem z vesnice a i když mají pejska, tak rozhodně nějak neřeší, aby měl opravdu kvalitní stravu a vše co potřebuje a mě z toho může šlak trefit. Taky jsem tchýni nemohla vůbec poslouchat, když byla kočička ztracená, takových keců co měla, fakt jsem nechápala. Nemluvě o tom, že nebýt jich, mohla jsem mít kočičku doma o nějakých 14 dní dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, honzík měl v noci 39,5 teploty, takže o spaní v noci nemůže být řeč.. hodinu jsme se v noci dívali na shreka, protože nemohl spát, jak hořel.. a v 5 už byl vzhůru.. nějak se nás ty nemoci teď drží, prý do 14 dnů by se to mělo utřepat.. tak snad už to bude dobrý..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: přemýšlíme o Rhodosu nebo Kosu ... ale jedna nabídka, co se nám moc líbila byla třeba už vyprodaná. Takže hledáme dál. Já s názorem, že pes je v bytě chudinka taky nesouhlasim. Ten náš si to na gauči přímo užívá a kdyby byl v naší nepřítomnosti na zahradě, tak dělá úplně to stejný jako doma - spí. A doma mu aspoň neni ani horko ani zima. Každej den s nim chodíme na dvouhodinové procházky, super se proběhne, vyřádí, zaplave v jezeru a doma pak padne za vlast. Kdybychom ho pak nechali na zahradě (pokud bychom nějakou měli), tak tam akorát bude sám a takhle alespoň cítí naší přítomnost a to, že je součástí rodiny. Takže jak psala Veru, je to o tom, jestli se lidé psům věnují nebo ne. Pokud s nim jdou na 5timinutovou procházku 3x denně, tak pak je to chudák pes.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Chudáček malej :-( a co to na něj vlezlo? Nějaká chřipajzna? Tak ať je mu brzy líp, broučkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Na Kosu jsme byli před dvěma lety a je tam moc krásně. Byli jsme v hotelu Corali poblíž Tigaki a bylo to tam moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
a jestli psi 10 hodin denně prospí, tak chci být v příští životě pejsek u nějakého hodně hodného páníčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: ti tu kočičku tchán s tchýní někam zašantročili, či co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: my si tě jako pejska určitě vezmeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka No a kočičky prospí ještě víc času, nechceš být radši kočičkou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji -den před bráchovou svatbou začal být nachlazený, v závěsu za tím se mu zaníl pindík, ten už je v pohodě a znovu se rozjelo nachlazení a k tomu teplota.. :-( jinak my jsme byli s bráchou na korfu, líbilo se nám tam.. s mirečkem jsme byli na krétě, taky super a loni jsme byli celá rodinka i s honzíkem na zakynthosu a tam už bychom nejeli.. ale náš truhlář si pochvaloval thasos..
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz To ne, ale ztratila se na chalupě a oni tam přes léto byli. Věděli, že se tam objevila a že se nejspíš "schovává" v jedné kůlně, tchán ji tam dal záchůdek, na který chodila a dával jí tam krmení. Ale protože jsme jeli s Honzou na dovolenou, tak mi nezavolali, že ji viděli, protože nám prý nechtěli kazit dovolenou. No šílenost. Já si dovolenou stejně moc neužívala, jela jsem jen kvůli Honzovi, protože jsem pořád musela myslet na ni, měla jsem o ni šílený strach. Takže kočička mohla být doma a mohli jsme všichni mít klid. Takhle nám zavolali až poté, co jsme přijeli z dovolené.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz -děkuji, u vás by se mi určitě mooooc líbilo :-) @mihaji - 10 hodin stačí :-) jsem teď četla rozhovor s krainovou, v elle, a ptali se jí, jak to dělá, že tak dobře vypadá a ona to, že k tomu stačí 10 hodin spánku denně !!!! :-D tak nevím s miminkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak snad mu bude brzy líp, držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka No tak 10 hodin spánku nevím ani bez miminka, to bych musela chodit spát ve všední dny už v 18:30 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - tak třeba vstává až ve dvě odpoledne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?