Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Taky bych byla pro, třeba právě jako dneska :-) , ale hlavně, aby nepršelo.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jo jo kéžby doufám že nebude pršet příští týden máme rozlučku na zahrádce v jedné hospůdce
Odpovědět
Profilova fotka
jinak musím se pochlubit co chodím do fitka tak už 6cm úbytek a 1,5kg dole sem ráda že se to trošku hlo
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tak to velká gratulace. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to budu ráda,když mi tu zůstaneš:) @antana123 tak to je paráda:)taky gratuluju..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jé děkuju ;-)
Odpovědět
@mihaji My jsem to pojali tak v klidu, vyrazíme na jižní moravu na takovou vinařskou dovolenou, předstvauju si to jako relaxaci, výlety a obcházení sklípků :-) Zamluvíme jen hotel na první dny a pak už vše operativně.. No předpokládám že v létě pak zvládnem i klasickou dovolenou, ale to je ve hře vše od Chorvatska, přes Kanadu, až po nějakou exotiku :-D
Odpovědět
@antana123 Tak to taky gratuluji, 6cm je fakt hodně!
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek To budete mít parádní, já mám Jižní Moravu moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek děkuju a teda vinné sklípky to bude zajímavá dovolená :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky tak koukam, ze jste se zase rozpovidaly :) no my budeme mit svatebni cestu asi na malte a zlatem pisku :-D rekonstrukce hold nepocka :) tak asi pojedeme na prodlouzenej vikend nekde po cechach.... ja jedu s praci v cervenci do Recka, takze o more neprijdu, ale delaj si ze me v praci srandu, ze jedu na svatebni cestu bez manzela :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@betka20 tak to na tom budeme stejně..sice domek dokončujeme ale práce okolo bude ještě dost..jéé a Řecko ti závidim,kam jedeš?
Odpovědět
Profilova fotka
@betka20 taky nejedeme na svatební cestu vynahradíme si to příští rok
Odpovědět
:):) samozdřejmě jsem objednala každé na den D,zadala jsem i přesná místa :) :) @mihaji jinak žádná změna :) pořád stejný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 gratuluji ke ztrátě cm ;-) My bychom rádi na konci června na vlastní pěst do Provence, ale ještě není nic naplánováno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Provence je taky jeden z mých snů, držím palce, ať vám to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji přítel chtěl do Skotska, ale to mi připadá na svatební cestu takové moc "drsné", jak počasím, tak přírodou atd., Provence bude romantičtější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj To s tebou souhlasím. Do Skotska bych jednou taky ráda, ale na tu svatebku se určitě víc hodí něco "teplejšího".
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - děkuji ještě jednou :-) matrika vyřízena.. dávala jsem tam honzíkův rodný list, dostane nový s mým novým příjmením, takový papír s hudbou a se jmény svědků a rodnými čísly.. a koupila jsem si punčochy :-) jedny bílé a jedny tělové.. @lenakvapilova - zdravím, mladá paní!! :-)
Odpovědět
@mrazulka I my už jsme zpět. Konečně víme kdo nás bude oddávat, myslím že to bude fajn :-) Odvzeli jsme si dvě varianty řečí a možná přes původní rozhodnotí si ji trochu upravíme na míru.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek nu to si myslím že né, jako profesionál si nic takového nemůže dovolit. A jak píšeš, možná to bude též jeho premiéra (focení při přípravách), tak se necháme překvapit...asi do toho půjdu, držte palce :-)
Odpovědět
@nikolam11 tak držím :-) Však my ti pak ty fotky zkouknem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem už hodinu vzhůru ... začínám se ráno nějak podezřele brzo budit, jak mám v hlavě ještě tolik věcí, které musim zvládnout. Šílená nevěsta. :-D Koukala jsem, že řešíte svatební cestu. My teď taky vybíráme. Přemýšleli jsme o nějakém z řeckých ostrovů. Uvidíme, kam nakonec vyrazíme. Ale určitě bychom chtěli moře, teplo a relax. Akorát ještě musíme vymyslet, co uděláme s hafanem. A děkuji za podporu ohledně těch příletů našich hostů. Vypadá to, že sopka se trochu uklidnila ... tak snad jí to vydrží. :-) Přeji všem krásné ráno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jsem do alba konečně dala výzdobu na auta:) Včera mě opět nakrkla tchýně..řekla mi že nechápe proč děláme svatbu,že je to zbytečný vyhození peněz ať se raději vezmeme ve 4 a je to..už asi cejtí že se to blíží a nechce upustit korunu nebo co..jasně jsem říkala,že nic nechceme a když někdo něco přispět chce tak at přispěje ale řešit to nebudu..ale je fakt že svému prvnímu synovi vystrojila dvě svatby,tak by mi to docela přišlo od ní hloupý..No myslim,že sní budu asi opořád bojovat.K Vánocům od nás dostali několik masáží které platili do konce května,tak mi řekla,že jim je to už kničemu,že to nestihli..tak jsem včera odcházela totálně vydeptaná..tohle byli vyhozený dva tisíce a ne naše svatba! Tak a už se mi ulevilo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) @bibicz Já mám zatím spaní dobré, jen večer mi déle trvá, než usnu, když se mi to všechno začne honit hlavou :-D, s ranním vstáváním asi nemám problém, protože musím vstávat ve 4:30 do práce :-D . Řecko je krásné, byla jsem tam několikrát, naposledy na Kosu, a miluju ho. My jsme naštěstí zatím vždycky našli pro naše kočičky nějakou dobrou duši, která je v době naší dovolené hlídala u nás doma, což je ideální. Máte někoho, kdo by vám mohl pejska hlídat? @janullii Podobné kecy má tátova přítelkyně, takže úplně chápu, jak se ti otvírá kudla v kapse. Nejlepší je to asi ignorovat, ale taky mě to vždycky nakrkne. Tak se drž.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: tak snad někdy nebudeme někdy v budoucnu podobně hloupě mluvící tchýně a matky :-D Vyprdni se na ní. Dárek byste jim koupili nějaký tak i tak, takže to že ho nevyužili, je jejich blbost. Napříště budeš vědět, že dárek max za 1.000 a je to. ;-) @mihaji: no, moc nemáme, protože Twix je velkej a docela složitej na hlídání ... nemůžeme ho moc nechat s malými dětmi (už jenom kvůli tomu, že váží 43kg a malý dítě by mohl omylem převrhnout nebo tak něco) a nemá rád pejsky, které nezná, takže venku se z něj občas dělá hrozící, štěkací a vrčící příšera, kterou je potřeba udržet ... musí se vědět, jak na něj. Uvidíme, máme pár možností v hlavě, tak snad něco vymyslíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre predsvatebni rano, damy. @bibicz Mame podobny problem s cicou, ale ta je skladnejsi, takze nasi souhlasili, ze ji pohlidaji. @janullii To znam, me takhle nastvala mamka, kdyz jsem ji koupila poukaz na kosmetiku, taky ho nechala propadnout. A to, ze jsme nemeli delat svatbu a meli se vzit ve 4, slysim z docela dost stran, naucila jsem se to ignorovat. Kasli na to, hlavne ze to je tak, jak chcete vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Tak budu držet palce, ať to s pesanem dobře dopadne a někdo ochotný a schopný se najde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jééé, vy máte taky kočičku? A jakou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?