Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 @ptjj Naprostý souhlas holky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ještěže u nás nebude péct nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak u nás by to bez cukroví nebya žádná svatba :-( takže se péct bude a hodně :D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje mamka taky furt, že tam budou roládky a bůhví co ještě. Tak jsem to zatrhla. Chci to mít v takovém čistém jakoby venkovském stylu, aby to ladilo s místem kde to budeme mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky tak to máte pravdu..občas mě to vytáčí ale udělala jsem si to sama..v žáru zamilovanosti jsem dělala první poslední,ne že bych nebyla pořád zamilovaná to ne ale ten můj si na to tak zvykl:) ale máte pravdu, jak s malym dítětem..mě jen stačí jak prožívá obyčejnou rýmu :-D no je snima sranda..
Odpovědět
Profilova fotka
jani souhlasím s Tebou, když má rýmu tak umírá a nemůže nic dělat jen ležet v posteli, jo to znám... Tak mi spolu ještě nebydlíme, tak já si pak dám pozor abych ho moc nerozmazlovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tojo rýmička je ta nejhorší nemoc a nedejbože když je k tomu i teplotka. To hned leží polomrtví v posteli co? Koukám že je to všude stejné. Ale s tím jídlem si za to většinou mužeme samy, přesně jak píše Janullii.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib @makinka88 Jé, o rýmičce mi nemluvte, ta je u nás teď momentálně aktuální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nic si z toho nedělej, všichni jsou víceméně stejní :-D . Taky se o něj starám, ale je pravda, že jsem vymezila čistě "mužské práce" a ty odmítám dělat už z principu. Takže se vlastně stará i on o mě, jen to nemá každý den. :-) Ale rýmička je opravdu téměř smrtelná pro každého chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji : a co jsi zařadila mezi " Mužské práce?"
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ve zkratce všechno kolem auta a kolem oprav v bytě, nošení těžkých věcí apod. Ze zásady teď odmítám byť jen vyměnit žárovku :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak hlavně, že to funguje :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No je to opravdu všude stejné:) ale i tak bych ho za nic na světě nevyměnila, ikdyž vyžaduje péči,umírá při rýmičce, je to moje zlato!
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás mužské práce taky fungujou..jen když jsme stavěli komín tak jsem mužskou práci musela převzít i na sebe..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, s tím souhlas, staráme se o sebe vzájemně taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to my taky, jen ten můj má dlouhé dodací lhůty a občas to nevydržím a udělám si to sama než abych čekala. 8-) Ale stejně bych ho nevyměnila za nic na světě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte???já už mám konečně zamluvenou svatební kytici i zdobení aut a začátkem března by mělo přijít svatební oznámení než objedeme rodinu tak to bude makačka
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Tak dlouhé dodací lhůty má někdy taky. Ale snažím se vydržet a "otravuju" ho s tím tak dlouho, dokud to neudělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a chtěla jsem se zeptat jestli už máte zamluvené prstýnky nebo je čas????
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Ahojky, my se do zlatnictví teprve chystáme, asi někdy příští týden. Ale vybráno už máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 nám přišly včera.... jsou krásné.... já je mám přes net, tak jsem objednávala dřív, kdyby se musely upravit, nebo tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @bocinka díky holky no já si říkala že v březnu zajdeme budou se vyrábět měsíc tak to bude akorát
Odpovědět
ahojte holky:) moc děkuji za přáníčka k svátku :) řešili jste tady řidiče. myslím si, že je to individuální, zažila jsem svatbu, kdy sám ženich se chtěl sám odvést, tak prostě řídil! nevidím problém tom, aby kdokoliv řídil, vždyt je to na obřad jedno :) my to naštěstí nemusíme řešit, vše máme na jednom místě! A k vyzvednutí nevěsty, jelikož nebudu doma, ale na hotelu, tak jsem řekla, že odmítám aby mě vyzvedávali! kytičku mi pošle po svědkovi, nebo mi ji dá přímo floristka a uvidí mě všichni až v uličce :) Jinak my si práce nerozdělujeme na mužské a ženské:) můj chlap pere, žehlí, uklízí a já vyměním baterku i vymaluji :) co je zrovna potřeba :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova No kdyby můj chlap pral i žehlil tak asi brzy nemám co na sebe, ani on. Ale já přitom zvládnu vymalovat a zapojit třeba pračku ;-) Ale když vaří, umí teda jen pár jídel, tak je to vždycky moc dobré. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 My máme téměř vybráno, ted jen čekáme na ty otisky abychom si je mohli nechat vyrýt.
Odpovědět
@kucirlib Můj chlap nevaří, to po tatínkovi nepodědil, ale jinak vše zvládá dobře :) už i prádlo věsí na sušák podle mě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Jo tak to je jedna z mála věcí co jsem ho naučila, takže když nestíhám tak pověsí on.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já mám doma asi zázrak :-D Můj přítel pere, věší, umývá nádobí, vysává, vytírá, chystá svačinu sobě i mně, sem tam i něco uvaří :-) :-) Už mi kamarádka říkaly, že ho chtějí naklonovat :-D :-D Jinak my máme doma služby na úklid, každý uklízí jeden týden a druhý zase další, takto se střídáme a je to spravedlivé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Hele a je ten tvůj zázrak vubec z naší planety ? ;-) Ted to myslím ve srandě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych taky chtěla, Veru, tiše závidím ale přeju ti to:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?