Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s můj přítel taky, jen když jsme spolu začali, tak se snažil trošku víc, teď spíš čeká, až mu řeknu nebo se ptá, s čím chci pomoct :-) ale nebrání se ničemu, to vůbec. Rozdělení na služby bysme asi logisticky nezvládli :-D , každý děláme, co je zrovna potřeba a na co ten druhý nemá momentálně čas, protože dělá něco jiného.
Odpovědět
@kucirlib Tak se musím taky pochlubit. Ten "můj" se o sebe taky docela slušně postará. Největším zázrakem pro mě je, že rád nakupuje, tedy musím to upřesnit, jídlo. Stačí mu dát seznam a nemusím se o nic starat. Jinak si nějakej ten základ taky uvaří, pračku vypne, zapne, vytře třeba společnou chodbu. A jelikož má spoustu kamarádů, tak co neumí, zařídí. Takže kromě utírání prachu a starání se o kytky (tedy o ty neplodící nic k snědku), tak zvládne všechno. Takže je jasný, že si ho musím honem vzít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s přesně takhle na týdny jsme to měli udělaný, když jsme byli malý... tejden já a tejden ségra :-) Holky já musím za chvíli do práce a vůbec se mi dneska nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ten můj taky má "svoje domácí práce". třeba podlaha je komplet na něm a poslední dobou i utírání prachu. Já vařím a dělám prádlo. Když převlékáme postel tak to vlastně taky děláme společně. Kytičky mám orchideje, tak na ty ať mi raději nešahá. :-D A jídlo mu budu klidně nosit až pod nos, když mu to chutná a sní to všechno ;-) No jak na to tak koukám, tak toho dělá vlastně vcelku dost. Jen to nádobí, z toho by měl asi osipky kdyby musel dělat. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak teď jsem se domluvila s kadeřnící 7. března v 9 hodin jdu na zkoušku účesu :-)
Odpovědět
@kucirlib Na nádobí jsme pořídili myčku, svatej klid...
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Jojo, u nás to tak vychází, protože já když mám dlouhý týden, tak jsem kromě středy a čtvrtka od 8 do 20 v práci. Ráno vystřelím z domu a vrátím se až pozdě večer, takže nestihnu udělat totálně nic....takže je to na polovičce.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - obřad máme v kostele tak tady je jistota že mě neuvidí, moje koordinátorky se to budou snažit zařídit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas My jsme v malém podkrovíčku v pronajmutém bytečku. Ale až jednou budeme mít svoje, tak myčka taky rozhodně bude.
Odpovědět
Profilova fotka
když jsme spolu začínali, tak vařil jenom můj muž, prakticky mě do kuchyně vůbec nepustil :-) úklid jsme dělali společně, podlahy dělal jen on.. teď už je ale hodně pracovně vytížený a já jsem na mateřské, tak jen občas uvaří.. ale když jsem byla těhotná, tak umýval i wc, protože já když do něj nalila čistič, tak šla moje hlava do mísy také :-D ale myslím, že u mého muže je to dané tím, že žil hodně let sám a sám se o sebe staral.. udělá fakt všechno, co se domácnosti týče, je šikovný..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak i okna myjeme spolu a záclony věší on, já jen vyperu a asistuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem psala email paní vizážistce, ale zatím se mi neozvala :( tak čekám..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii dneska jsem jen tak zlehka nahodila, jestli by miláček něco neuvařil, a on na to, že umí jen ohřát ty párky :-D umí, ale je moc rozmazlenej
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib co jsou to ty zelňáky? já to znám asi jinak :-?
Odpovědět
@verisek.s To vypadá jak kdyby ti chlapi naši byli navzájem naklonovaní :) já ráno nestíhám, tak snídaně a svačinky dělá on :) a občas upeče bábovku, nebo nějakou mňamku z listového těsta :) a dneska jsem došla a byla večeře na stole :) slaný závin :) vyžehleno, vysáto a uklizená koupelna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa Zelňáky jsou takové placky ze zelí a škvarků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova To snad ani nejni možný :-D Kde takový chlapi prodávaj? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No musím něco přispět do diskuze...Nestačím zírat jak vy to s těma chlapama umíte :-o Nebo spíš oni to umějí sami!Nemám doma nějakého pedanta,ale přítel zastává názor,že o chod domácnosti se prostě stará ženská.Když jednou za čas vysaje,cachá se pak celej den jakej je dobrej :-) Mě to ani nevadí,žiji s tím už řadu let,že je všechno na mě,ale potom co jsem si tady přečetla,tak jste buď holá vyjímka nebo budu muset vyměnit ženicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova To zní úplně jako nějaký sci-fi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @vlasicka tak to je fajn,že to máš takhle zařízené..to u nás to snad vyjde taky.. Jinak já jdu zítra konečně na ty šaty,už se táák těším:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, jdeš teprve vybírat nebo zkoušet upravené či ušité? Já jdu zítra objednat ušití, taky se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji teprve zkoušet..zkoušela jsem teda už před rokem,tak už nějakou představu mám, tak uvidíme..už se na to hrozně těším:)my jsme měli mít svatbu už loni ale odložilo se to kvůli přítelovýmu bratrovi který byl v afganistánu, no ted je tam taky ale vrátí se dřív..
Odpovědět
Holky, také budeme mít svatbu 11.6.2011 :-) Máme již vyřízený obřad a hostinu. Také mám již rezervaci šatů pro mě i družičku a koupený podvazek a botičky. No, ještě nás toho spoustu čeká... :-( Mám seznam, tak budeme pokračovat.... Mějte se pěkně! Zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak si to pěkně užij, jsem zvědavá, jaké si vybereš :-) . Chystáš se do jednoho salonu, nebo jich máš v plánu obejít víc?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak jelikož jsem veškeré salony u nás už absolvovala s kamarádkou loni,tak vim kde co je,tak mám vybrané jen tři..nakonec samozřejmě ten nejlepší,kde si mylím,že si i vyberu..zítra mám dva a v sobotu ten poslední..Jinak děkuju, já myslím,že určo vyberu..ty pravé se totiž poznají:)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab Ahojky, taky jedu podle seznamu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to máš pravdu, taky jsem je poznala. Tak držím palce a doufám, že se pochlubíš fotečkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulkab vítám tě mezi námi:) tak aspoň je vás tu už víc co mají svatbu 11.6.,chtěli jsme všechny co jsme tady stejný den ale některým nám to hold nevyšlo,tak gratuluju ke krásnému termínku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak určitě se pochlubím, však jsem taky mezi posledníma a taky chci slyšet vaše ohlasy:)
Odpovědět
@mihaji Jinak to asi nejde :-) Založila jsem šanon jedu jedu.... přijde mi, že všem vše dlouhou trvá a že mě jen zdržují... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?