Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - to nevím, zda je z reklamy, zpívá ji manželka sarkozyho.. a já myslím, že výrazná být nemusí, stačí, když je výrazná nevěsta :-D ale ona ta písnička stejně není ve výběru matriky, takže uvidíme, co tam nakonec bude.. museli bychom poprosit toho naše DJ, aby nám tam přijel zahrát.. zatím nemáme nic vybráno, jen takhle písnička mě zaujala.. @scvrcek - ani mě se ty první nelíbí, už jsem je i smazala a já mám šaty od madory :-) ale z půjčovny.. jinak paní prý jezdí po celé republice.. prý je velmi ochotná a spolupráce velice dobrá..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jojo, 100% je z reklamy, jen teď nevím na co. Ale v TV je často ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka já mám taky šaty od madory ale pujčila jsem si je v salonu, na veletrhu byli prý novinka a další týden jsem šla náhodně kuknout do salonu a měli je tam tak jsem je vyzkoušela a zarezervovala...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - to jsem nějak nezaregistrovala :-) tak, až ji zaregistruju, tak si na tebe vzpomenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasicka - krásné.. moc! já je mám taky v albíčku, ale nemám fotku, kdy je mám na sobě.. jinak jsem nevěděla, že to je madora, jen jsem na ně náhodně na jejich stránkách narazila, když jsem hledala jejich fotku, protože na stránkách salonu nebyla..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova jeee! tohle presne chci taky! muzu se zeptat na kontakt, prosim, prosim!! :-) :-) at muzu porovnat ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka aha tak to jo :-) jsem ráda že se ti libí :-) jenom tedka řeším kytku nevím jestli jenom bílo nebo bíločervenou
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj nejprotebe.cz paní tam je moc milá a sehnala mi i ubrousky přímo k tomu, aby to ladilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi ??? ja jsem se nekde ptala na ubrousky ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj na ubrousky ne, ale na vlizelín ano :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasicka - klidně bych šla do té červenobílé.. taky nebudu mít nejspíš kytičku jen čistě bílou.. ještě uvidím.. ale červenobílá bude určitě moc krásná!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka - no protože výzdova kostela bude tmavě červeno bílá tak pořád nevím :-) hostinu máme stylově v barev ranče červeno -bílá tak uvidim, pořád se nemůžu rozhodnout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sangi jo, aha, už vím, máš pravdu, už jsem to úplně zapomněla, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dilema vyřešeno, šaty vybrány :-) . Ve čtvrtek se chystám do studia Marry, kde si je nechám dle fotek ušít, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasicka - aha, tak to bych možná raději zůstala jen u té bílé, aby to nebylo moc.. jinak, já jsem si ty svoje šaty vybrala na figuríně.. :-) byly jiné než ostatní, tak jsem si je chtěla vyzkoušet, a když jsem si je oblékla, tak už jsem na kamarádku z kabinky volala - to jsou šupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, tak jsem tu chtěla odpovídat a koukám že je toho tady tolik, že si to budu muset nechat až na odpo, jinak bych v práci neudělala vůbec nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm - to víš, bylo tady pár dní docela mrtvo, tak to bylo potřeba dohnat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak si nakonec necháš šatečky ušít? nenašla si nic? o kytičce taky přemýšlím,pořád nevím jakou fialovou volit na to léto..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka - až tak jo a proč jsi si je nakonec nevybrala...? neseděli
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já si je chtěla nechat ušít od začátku. Jen jsem si potřebovala v salonech vyzkoušet jaké mi budou slušet.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha a vybrala si tedy jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii JJ vybrala, mám je ve fotoblogu. Jen mi v tom salonu byly trochu velké přes prsa.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no jo, ani jsem si nevšimla..jsou moc hezký,super volba:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkuju :-) mám z nich taky dobrý pocit. Tak snad budou i pěkně ušité.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji zatím každá co si šaty zkoušela,tak poznala že to jsou ty pravé..a jak dlouho bude to šití trvat?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Uvádějí tam, že tak 6 týdnů. Uvidíme, co mi paní řekne ve čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasicka - :) ty na té figuríně to byly právě ty od madory :-) seděly krásně.. jen na té modelce, která je má na mé fotce v albíčku, nejsou tak pěkné, jak ve skutečnosti jsou.. resp. modelce sedí trošku jinak..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - parádní! moc krásné! líbí se mi..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak 6 týdnů, to je docela dobrý.. už jste byli na zkoušce účesu nebo líčení??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?