Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no děkujeme:) @verisek.s ještě že nejsem ze zlína:) ty teda jedeš,jsi šikula..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji fakt to není moc, sedí skvěle, schválně je vyzkoušej a uvidíš, já jsem uvažovala i o těch 7cm, asi bych to zvládla, ale 5 cm budou pohodlnější
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Zkusím. Já nejsem na podpatky právě vůbec zvyklá. A taky přítel není o moc vyšší, tak abych ho "nepřerostla" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já taky nejsem zvyklá, a přítel je sice o něco vyšší, ale na vysokých podpatcích je to jen tak tak :-) navíc, pokud budu mít vlasy vyčesané, tak by to bylo už moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ještěže nemám co vyčesávat :-D . Koukám, že jste se s přítelem seznámili na internetu....my taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já taky nemám moc co vyčesávat, ale nechávám aspoň trochu dorůst a snad mi tam kadeřnice něco vykouzlí, je docela šikovná, jsem zvědavá na zkoušku, jdu v dubnu jj, na internetu, ani jsem tomu moc nevěřila, že to fakt funguje :-) ale mám kolem sebe už několik párů, které se tak seznámili a klape jim to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to já chci nechat rozpuštěné, jen nějak pěkně učesat, tak jsem taky zvědavá. Já mám domluvenou zkoušku cca měsíc před svatbou. Ještěže ten internet existuje, byli jsme od sebe docela daleko. Dva roky za sebou jezdili na víkendy a pak se sestěhovali. :-) Taky mám pocit, že to je čím dál častější způsob seznámení.
Odpovědět
tady je to samá internetová láska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@johankap asi vyhlásíme 11. červen dnem "internetových svateb" :-D
Odpovědět
ptjj už to tak vypadá, pěkně se to sešlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@johankap Ahojky a koukám, že to budeš mít na Libeňském zámečku, tam chystá v září svatbu kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo tip, kdo v Praze peče svatební koláčky za nějakou trochu rozumnou cenu?
Odpovědět
Článek se načítá
@mihaji Jj, mám to tam kousek :) Jsem zvědává kolik tam bude 11.6. svateb, ten den se normálně neoddává takže jsme platili poplatek. Ale vzhledem k datu očekávám že tam bude víc svateb. Kvůli fotografce budeme muset být na zámku dřív, tak doufám že se v klidu vyfotíme a nebude to jak na běžícím páse...
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Zdravím a vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maifa Ahojky, děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky:) teda tady to vázne poslední dobou..kde se flákáte??
Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat, jak dlouho před svatbou budete posílat oznámení? Náš fotograf, který nám bude dělat fotky na oznámko, bude mít v provozu atelier až cca od 1.4., než oznámko udělám, týden to trvá je vytisknout... není to pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas tak my ho budeme dávat s koláčkama cca 14dní před..u nás to stejně všichni pozvaní vědí..ale mysím,že měsíc před stačí..
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Já myslím, že by se mělo oznámení dávat aspoň 2 měsíce předem, podle mě je to slušnost. My už máme oznámení rozeslané, záleží taky na termínu...neradi bychom se trefili někomu do dovolené atd...takže tak :-)
Odpovědět
@beruskaas myslím že je to v pohodě. My jdeme oznámení vybírat až někdy v březnu, zatím nějak nebyl čas :-) Stejně jsou lidi už pozvaní a počítají s termínem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám oznámení maluje kamarádka a taky ho budeme mít až tak nějak v dubnu... nicméně svatbu jsme mezi příbuznými rozhlásili už o Vánocích, aby počítali s termíne a neujeli nám třeba na dovolenou :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! my budeme oznámko rozesílat taky tak ty 2 měsíce předem.. teď jsme fotili honzíka, bude i na pozvánkách i rautu - nafotili jsme ho u oběda s vidličkou a nožem v ruce (samozřejmě dětským :) jinak už mám vývazky doma, jsou moc hezké.. jen bílé, obrázky v albíčku.. a chystáme se na to oznamení, musím ale fotky teprve stáhnout.. 4.3 jdeme na schůzku do hájenky s panem z cateringu a začínáme uvažovat, že asi taky zatančíme nějakou divočinu jako první tanec :-) resp. toto - http://www.youtube.com/watch?v=hYdlcs..., a to samozřejmě jen tu část, kterou jsme schopni, takže ten vtipný začátek :-) cloumat se sebou nenechám, ani trhat šaty :-D takže po cloumání.. no, když už to má být celé takové uvolněné, tak sakum pikum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka vývazky jsou moc pěkné, decentní My oznamka taky budeme rozesílat až tak dva měsíce až měsíc před a těm, kdo nejsou pozváni na svatbu, až týden před svatbou s výslužkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Huraaa už mi dorazil balík se základní výzdobou na stoly a vývazky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi hmm, ten vizelín vypadá dobře, kde jsi objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
ted jste mě trošku uklidnily dámy, mě se líbilo jedno oznámení, ale přítele moc nezaujalo, takže budem vybírat něco jiného. a ted přemýšlím, jestli ho vyrobit nebo si ho nechat někde udělat.. je to složité.. my s tím oznámením tak úplně pospíchat nebudeme, ale je důležité, aby o tom ti pozvaní vůbec věděli! :-) bohužel se nám stalo, že dva lidi nevěděli jistě, jestli budou mít pozvání a na poslední chvíli zamluvili dovolenou.. no ale to neva, hlavní že se taky budou bavit a nás uvidí jindy.. @mrazulka ahojky, jsem na to video zvědavá, ale budu si ho moct pustit až budu doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm my děláme oznamko sami, ale v poslední fázi nám to nějak zamrzlo a nemůžeme se dokopat k poslednímu kroku, co je potřeba udělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm - je to taková prdel :-) nic seriozního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - děkuji.. já jsem původně chtěla se zelenou, ale mému muži se nelíbily, takže jsme šli do decentních bílých..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka my máme kombinaci zelené se smetanovou, ale není to nic superbarevného jen taková světlounce zelená
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?