Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: saty musi clovek vyzkouset, nekdy je 36 usita jako 38, nekdy jako 34, to jde tezko odhadnout... ja myslela, ze mi padnou super, protoze podobne s kapsama uz jedny doma mam, ale tohle je jina znacka, malinko jiny strih a uplne se v nich ztracim. Skoda no, jsou fakt krasny.... vid, @sarpie? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz to máš pravdu..jsou moc hezké..ale já sháním spíš do lila:) pořád jsem nenašla ty pravé..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no jo, teď jde o to, co je originál
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz ahoj bibi, koukám že si se domluvila s makinkou, chtěla jsem ti taky nabídnout že ti je tam nasbírám když tam vyrazím. aspon bych měla o zábavu postraráno když tam možná půjdu sama :-( tak uvidíš! :-) @ptjj mě se líbí oboje a protože sháním věci do červena, tak jsou fakt moc pěkný a jak jste psaly už všechny, tak je možná pak i víc využiješ. ale oboje sou krásný. já osobně bych se vrhla pro ty červený :-) @makinka88 a ty jsi odkud makinko? teda jestli se můžu zeptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dámy smekám!! byla jsem tu před chvilkou a najednou jste od dvě stránky dál!! :-D jste se dneska rozepsaly :-) jsem zvědavá až sem dorazím večer, to už ani nenajdu kde jsem skončila :-) a musím se pochlubit, právě jsem se dohodla s vizážistkou a příští týden ve středu cestuju za ní do salonu,aby sme se dohodly co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já žasnu, jak už zařizujete kytky a vizážistky. Já jsem zatím jen tak sondovala a všude na mě koukali, že snad nejsem normální, chodit takhle brzo, Všude mi říkají tak měsíc před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jj škoda, jsou super, zkoušela jsem jestli bych se do nich dostala když jsem je měla doma, ale ani náhodou ;-) Já mám ty svoje vel. 6, což je 36 a jsou i volnější, oni to mají tak o číslo a něco větší než naše. Já si koupila na převlečení v Orsay, až je vyfotím, tak dám do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm: ja jsem se domluvila s pptj, ne s makinkou ... jsi me uplne zmatla, az jsem se musela podivat, jestli jsem to nahodou nepopletla a nenapsala omylem maki :-D Skoda, ze uz nebudu v CR, bychom mohly vyrazit spolu. Njn, Twixusek ma operaci, tak to je prednejsi. @sarpie: i ty jedna! ;-) No, taky jsem si myslela, ze budou saticky mensi... ale co uz, najdu snad nejake jine. A mozna ze se ve finale nebudu prevlekat vubec. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz @mischel.mm Ja jsem chtela trochu protestovat, ale pak jsem si rekla, ze snad bibi vi, s kym se dohodla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: vim, vim, ale i tak jsem ti v te moji zprave popletla pismenka v nicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz v pohode, mne se to obcas taky stane, kdyz jsou ty nicky takovy sifry nesrozumitelny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj a já se ti moooooc omlouvám :-) mám toho v práci hodně :-( a jak jsem všechno dělala rychle, tak jsem se překlikla a vůbec jsem si to neuvědomila, vždyt jsme to tu spolu i řešily.. :-( já mám pocit že se tu i kolikrát v těch svých příspěvkách opakuju.. :-) tak to prosím občas přejděte a nevšímejte si toho pak kdyby náhodou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sulcikovap gratuluji a tiše závidím že už máte takhle všechno skoro hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm vzdyt to je v pohode, kazda sem vzdycky jen tak zabehnem, rychle prelitnem, neco napisem :-) to se stava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj dneska to bylo ale fakt krušný.. :-) a zítra to bude ještě horší takže varuji dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka @mischel.mm holky děkuji za pochvalu albíčka @mrazulka ty botky v žluté se mi taky moc líbí, ale nevím kde takové sehnat, to je fotka z netu :-( @janullii jé myslím, že jsi mi na ně už posílala odkaz, nebo někdo tady z Vás, měla je tady na bazaru i jedna nevěsta, ale na těle nevypadaly vůbec hezky :-( @bibicz když mě to nedalo, byly tak krásné, že jsem neodolala ;-) ale strčila jsem tam jednu nohu a bylo jasné, že víc to nepůjde :-D tak jsem byla vyzkoušet botičky u toho Bati a 39 malé a 40 velké a mezi nic nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm já jsem z Přeštic (19 km od Plzně) a Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak jsem asi tento týden nějaká zakletá, nejen že máme problémy se stavbou,ještě ktomu se nám posralo auto:( ach jo.. @sarpie já jsem ti je neposílala, to já jen, že jsem je viděla a vzpoměla jsem si na tebe:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráné :-) @janullii Janičko to bude dobrý, uvidíš... Stavba se vyřeší a auto se opraví a bude všechno Ok...Jen vydržet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie tak to naštve s těmi botkami :-( a nešly by ty 40 třeba něčím vycpat? třeba ve špičce? jsou ti hodně velké?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani, musíš to brát pozitivně, teď si vyberete všechnu smůlu a pak už zbyde jen kopice štěstí ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky @sarpie : nezkoušela jsi někdy podpatěnky?? Když se mi vyzouvají botky, hlavně takový ty různý balerínky, tak si nalepím na patu podpatěnky a drží perfektně :) dělají je buď průhledné nebo tělové. a lepí se samolepící páskou a drží! Nebo jsou takové gelové co se do boty vkládají volně a taky dobrý :)
Odpovědět
Profilova fotka
snad máte holky pravdu..ale mám fakt pocit že se to na mě všechno sype..aspon u vás se tady uklidňuju:) teď jsem koukala na jednom svatebním obchůdku, že dělají papírový ubrusy hezky v roli, tak otom uvažuju že by to bylo asi nejlepší, než shánět bílé ubrusy..vůbec mě tohle nenapadlo:)
Odpovědět
@janullii úsměv Jaňulko :) Znáš to když se se.. tak se se.. a pak bude zas líp!!!! vydrž!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova to máš pravdu..už jsem říkala Péťovi, že snim snad na týden vyjedu kamionem abych odsud na chvíli vypadla..už mi všechno leze na mozek..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Janičko prosím Tě a kde jsi viděla ty ubrusy? Já dneska v tescu viděla bordové, ale to by bylo moc tmavé a pak měli jen zelené :-( Tak jsem přidala do albíčka fotky, kabel se totiž našel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tady máš odkaz:) http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
@janullii Kupuji si takový ubrus v roli vždycky na vánoce :) je to super, když se zašpiní vyhodím ho a odmotám další kus :) Používám teda jen takovej úzkej do středu stolu. Holky mám hroznou radost. V sobotu, když jsme měli výročí vztahu :) tak mě můj milovanej vzal do středověké krčmy.Viděli jsme tam neuvěřitelné show s ohněm, kdy jsem tajila dech! Věděla jsem, že je musím mít na svatbě, že je to něco naprosto úžasnýho. Už jsem si to představovala, jak to bude skvělý ve tmě venku a na konci my pod jejich dohledem vypustíme lampion štěstí. Jenže tihle mě zklamali, když si řekli o 6-10 tisíc za půl hodinové vystoupení :(:( Ale dneska jsem volala podobné skupině lidí a ti mi řekli, že to bude stát 1500kč :) Nechtěla jsem věřit vlastním uším :) přesvědčovala jsem se, že je to s cestou... a prý komplet cena :) Jupííííííííí :) A navíc, kdyby pršelo, tak používají UV světla dovnitř :)
Odpovědět
Holky kde jste všechny dneska :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no zas tak velké nejsou, ale není to přesně ono.. @lenakvapilova jé tak to jsem nikdy nezkoušela, děkuji za tip, to zkusím a uvidím.. já stejnak pořád doufám, že až přijdou botky na léto, tak seženu nějaké antické, jako tyto
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?