Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm O jiném veletrhu bohužel moc nevím, ale když se mrkneš na svatby tečka cézet, tak by tam měl být souhrn všech letošních veletrhů.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ty jo, jsem myslela že je to jenom v sobotu a neděli. ale já stejně v pátek nemůžu. budu muset ještě juknout do kolika to je. přítele by asi taky moc nebavilo chodit tam se mnou celý den. jenže on by ani nemohl. o víkendech má druhou práci a tak je to pro něj úplně zabité.. no uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, helfnete mi prosím s výběrem popůlnoček? Nemůžu se rozhodnout jestli zelené (máme svatbu do zelena) nebo červené (jsem blondýna, asi by se ke mně víc hodily, i přítel to říká) jsem na vážkách a fakt nevíííím :-( Které si myslíte, že by byly lepší?
Odpovědět
@ptjj mě se líbí víc ty zelené :) jsou pěkné, odkuď je máš??
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova z ebaye, inspirovala jsem se tady u @babsiegirl, zaujaly mě u ní právě ty zelené, ale červená by se možná víc hodila, nevím, nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj mě se líbí taky ty zelené jsou zajímavější:) U nás je v neděli veletrh tak se tam chystám,tak snad tam něco pořídím:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel.mm, @ptjj : holky a vy jste z Prahy? Protoze ja zrovna shanim nekoho, kdo pujde na veltrh. My prijedeme do Prahy az v utery po veletrhu a ja bych potrebovala, jestli by mi nekdo mohl nasbirat letacky se slevami ohledne prstynku. Samozrejme, jestli tam budou nejake rozdavat. Byla bych vam moc vdecna za pomoc. Jinak ja jsem na veletrhu byla i loni a moc dekoraci jsem tam nevidela. Mozna, ze jsem se spatne koukala, ale fakt si na nic takoveho nepamatuju. Nicmene to neznamena, ze letos tam dekorace nebudou.
Odpovědět
@ptjj červené asi víc využiješ i po svatbě na oslavy, plesy, ale ty zelené jsou takové jarní, svěží, ty bys zas mohla vynosit v létě:) jsem melírovaná, takže skoro blondýna a nosím zelenou a sluší :) Hlavně aby ses v nich cítila dobře, myslím, že večer už tolik nezáleží, jestli ladí ke svatbě :) na kolik tě šatičky vyjdou??
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jj, jsem z Prahy, respektive žiju tady většinou ve všední dny :-) pokud tam budou nějaké letáčky na prstýnky, určitě ti můžu nasbírat, navíc pokud tam půjdu dvakrát, tak myslím, že nebude problém, pak bych ti to někde předala, ideální kolem Anděla odpoledne kolem 16.30 nebo tak, vyhovovalo by? @lenakvapilova uvažuju přesně stejně, akorát nevím, jestli mám dát přednost tomu nošení na plesy a oslavy a nebo tomu letnímu nošení....v červenci jdu na svatbu kámošce, ale tam bych mohla vzít určitě oboje......když jsem to propočítávala, vyjde to s dopravou něco pod 1200, nemám moc přehled, jestli je to málo nebo moc......babsiegirl je možná koupila levněji, ale tu stránku, odkud má fotku ona, jsem nenašla
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz když dekorace nebudou, nevadí, jen chci tak nějak zasondovat a pak si kdyžak někde objednám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) @ptjj také se mi moc líbí zelené šatičky :-) Holky tak čekám na PPL ráno mě vzbudil už v půl 8 :-( Mezi 11 a 12 by tu měl být, tak jsem na to zvědavá :D Jinak myslím, že u nás by měl být taky veletrh někdy v březnu, ale nevím to jistě :-( možná jsem jen blbě slyšela, ale myslím, že by to mělo být při akci "Svatba za 100 000 korun", no, ale to musim ještě zjistit ....
Odpovědět
@makinka88 ze srandy říkám Romanovi jestli se nepřihlásíme do soutěže a on mi na to řekl, že by nám to nestačilo :) :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenakvapilova: To u nás to bylo obráceně, chtěl nás přihlásit miláček, ale nakonec si to rozmyslel, protože by se musel ženit už v březnu :-) Ale je tam přihlášeno spousta mých kamarádů a kamarádek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: to bys byla zlata!!! Predem mockrat dekuju. Letacky pak vyzvednu kdekoliv a kdykoliv a pokud by to bylo mozne, tak hned v to utery. ;-) Pisneme si do IP, ju? Jinak ja bych volila saty zelene, nejsou tak "agresivni" v dobrem slova smyslu a mne taky prijde, ze zelena blondynkam slusi. Navic si myslim, ze letni noseni vyuzijes vic nez to plesove. Ale to je muj nazor. Jedny cervene satky doma taky mam a jsou krasne a mela jsem je uz i na dvou svatbach kamaradek. :-D Tezkej vyber, ti reknu! 8-) At uz tak nebo tak cernou masli bych vymenila za bilou, minimalne na tvoji vlastni svatbu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky ja s tezkym srdcem prodavam fialove saticky, mam je v bazaru, tak kdybyste nektera mela zajem, tak juknete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz ok, budu s tim pocitat. Diky za rady, na tech cervenych bych urcite brala bilou masli, u tech zelenych si myslim, ze by zanikala, tam ta cerna hezky kontrastuje. Ja vim, tezky vyber, asi si nakonec hodim korunou nebo co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj: anebo kup oboje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz a jaké? žádné jsem nenašla..a pročpak je prodáváš??
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no o tom jsem taky přemýšlela :-D, ale nevim nevim, myslím, že výdajů za svatbu je celkem dost, nemusím si přidělávat další :-).........jinak vůbec nemám přehled o těch cenách, myslíš, že 1200 CZK je ok nebo moc drahé?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj přesně tyhle šatky jsem chtěla taky, objednala jsem si je tady na beremku za 500 už jednou nošené..ale ta dotyčná mi poslala hroznej hadr,tak jsem na ně zanevřela ale myslim že i tady se dají sehnat levněji, kouknu se kde jsem je viděla..
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za rady.. dneska půjdu koupit botky, nejspíš fialové a k tomu tedy bílou kabelku, jen ještě nevím kterou :-) Asi tu s tím uchem, ta se podle mě hodí k těm šatům nejvíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii fakt? tak to je teda škoda, to si na ně asi netroufnu, aby mi neposlali nějakou hrůzu :-(, radši budu shánět pěkně po obchodech.........ale díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie Baťa, viď? Koukala jsem tam na ně, ale chtěla bych aspoň malý podpatek. Ale jsou fakt moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už tu konečně byl pán s PPL :-) korunka, organzy a létají lampion jsou doma...jsem šťastná, korunka je krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: boticky jsou krasny :-), a mne se nejvic libi ta treti kabelka, pridavam ti k ni hlas ;-) @janullii: protoze jsou mi velky a uprava by me stala dalsi penize, coz by uz bylo celkem drahy http://www.beremese.cz/bazar/spolecen... @ptjj: myslim si, ze 1,200 Kc drahe neni, pokud jsou ty satky z hezkeho materialu a kvalitne usite, tak je to moc hezka cena
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jj, ale jak píše @janullii, tak to možná s tou kvalitou materiálu bude spíš horší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jj od Bati, včera jsem na ně koukala a vypadají pohodlně, tak dnes je vyzkouším a asi koupím :-) taky si myslím, že ty šaty budou ve skutečnosti hrozný hadr, prodávají se všude na netu a asi to nebude žádná kvalita..
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tak to mě by byli zase asi malé..mám 38.. @ptjj no ale když jsem byla v salonu a viděla jsem přímo originál, tak vypadali moc hezky..originál je z šifonu! já jsem jen měla asi blbou zkušenost.. @sarpie listuju si na mimibazaru a objevila jsem tam tyhle šaty, hned jsem si na tebe vzpoměla:) http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie, @ptjj: no, tak v tom pripade je 1,200 hodne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se musím podělit o pokročení příprav u nás.Už máme skoro všechno.Za pondělí a včerejšek jsme byly zaplatit kytičky a fotografa a můj snoubenec si vybral oblek i boty,všechno jsme zaplatily i doplatily zbytek na mé šaty.Ted už tam jen půjdem zhruba za měsíc pro oblek našemu Martínkovi,který paní objednává.Výzdoba na stoly by měla přijít tento týden,na auta už máme vše doma.A teď už jen kupovat alko a nealko pití.A pak jídlo samozdřejmě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?