Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to je síla....držím palce, ať je vše brzy v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Za mě teda jednoznačně 15!!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s snad ano,děkuju za podporu!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: tak ja preju hodne sily do reseni a hlavne at to mate brzo z krku!!! Desny, jak jsou lidi v dnesni dobe nepoctivy. Clovek jde do neceho s radosti a nejakej kreten (pardon) mu to behem sekundy vsechno zkazi. Skoda, ze takhle se dela business. Ale urcite to zvladnete a casem se nad tim jenom usmejete. Hlavne, ze neni prilis pozde. Drzim pesti! :-) @mrazulka: i ty vtipalku! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s / @kucirlib: c.15 jsou taky hezky, ale ty dvanactky .... aaaach .... normalni vila! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Držím pěsti ať to zdárně vyřešíš. Trochu se pohybuji ve stavařském oboru a vím jaké jsou stavaři schopní nahodit ceny. Chce jim to po jejich nabídce hned vydělit dvěma a jsi na normální ceně. A pak na stavbě aby za nimi člověk stál s holí v ruce jinak je to všechno co není vidět ošizený až to bolí. Je to smutné je to tak. Zaplat mu v jeden den co mu dlužíte, nebo až vyčerpá to co jste mu dali třeba na záloze předem a v ten den mu seber klíče a podobné věci a vyhoď ho.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Děkuji. To se hezky čte. Jinak jako víla moc nejsem, normálně jsem takovej rambísek ramenatej prdelatej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii : Drž se holka naše, určitě všechno dopadne dobře, uvidíš... @kucirlib připojuji se k @bibicz hlasuji pro šaty číslo 12 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky! snad to všechno zvládnu ale dobře mi ztoho fakt není..ten dům je pro nás celoživotní inestice a mrzí mě, že lidi toho využívaj a chtěj si na nás namastit kapsy..budu doufat,že se to nějakým způsobem vyřeší a my si to dostavíme bez něj a hlavně za míň peněz!docela mi pomohlo se ztoho trošku vypsat,takže díky ;-)
Odpovědět
@janullii Taky držím palce!!! Opravdu aby si člověk vše ověřoval a stál jim za prdelou :( Holky jak jste na tom s písničkama?? My se pořád nemůžem rozhodnout :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib: haha, vitpny :-D :-D ... ja te ve skutecnosti neznam, nicmene at uz jsi ramenata a prdelata jakkoliv, tyhle saty te delaji krasnou stihlou zenskou.... a kdeze v nich mas ten zadek, hm? ;-) @lenakvapilova: a jake songy zvazujete? U nas je vyber uz dlouho jasny: prichod zenicha - Elvis Presley, I can't help falling in love with you - instrumental prichod nevesty - Alan Silvestri, Forest Gump Suite - instrumental Polibek, vymena prstynku - Peter Gabriel, Book of Love - asi opet pouze instrumental, jeste nevime presne, pripadne pouze jenom nejake vokaly Gratulace - Leonard Cohen, Hallelujah - instrumental s vokaly Gratulace - Lynden David Hall - All you need is love - instrumental se zpevem Vychod z kostela - Stand By Me - instrumental se zpevem
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz No to bych taky ráda věděla kam jsem ho v těch šatech schovala. Skoromanža je zahlédl na fotce a řikal, že ty se mu moc nelíbí, že v nich nemám žádnej zadek. :-D No mám přes boky 104cm, ale v těhle šatech je to někde pryč. A proto se mi taky tolik líbí. Dost o nich přemýšlím. Nebo sehnat někde novější a skoro stejné. Jenže tuhle značku má jen Adina. Někdy nahodím do alba mou fotku v reálu pěkně v civilu ;-) Hrávala jsem házenou a tam taková celková velikost byla fajn, ale pro běžný život a hlavně nákup kalhot a kozaček nic moc :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kucirlib: no vidis, ja mam 150cm a 42 kilo a taky to neni zadna vyhra, vsechno zkracuju (rukavy, nohavice) a o botech uz ani nemluvim, tam s moji 34-35 velikosti nohy nemam skoro zadnou sanci sehnat nejake hezke lodicky... obcas se zadari, ale jsou to vyjimky a stoji desny kacky. A co to je za znacku satu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Já mám takhle drobonkou kamarádku a ta chodí hodně často nakupovat boty i oblečení do dětských sekcí a já s velikostí 40 si vedle mí vždycky připadám jak Guliver. :-D ale je s náma aspoň sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib: no joo, ale v detskym nekoupis lodicky na podpatku :-D, a obleceni do prace taky moc ne :-p :-D Tak kamaradku pozdravuj ... ze v tom neni sama. :-) :-) A ta znacka satu ... nebo je to tajny? =-) Treba ti tu nektera poradime, kde se daji jeste sehnat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem se právě vrátila od naší fotografky svatby, měli taky svatbu do fialova a mám od ní nádhernou výzdobu na auto a taky pár dekorací :-) :-) No a co hlavní, taky už mám doma clipy a mám dlouhé vlasýýýýýý :-) :-) Vypadá to nádherně, takže Verunko - mockrát děkujůůůůůůůůůůůů!!!!!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Je to model Josefina - Isabel de Mestre. Když najdete budu ráda. No ty botičky asi ne, ale myslím, že poslední dětská velikost je už pěkné oblečení na slečny, no nevím nemám s tím zkušenosti.
Odpovědět
@bibicz máme hodně podobný výběr jako vy, taky tam je forest , Stand by my,Elvis Presly ale je jich víc a nemůžeme se domluvit na kterou kdo půjde :)... a taky zvažujeme jestli se tady na ty všechny nevykašlat a nevybrat nějaké české, nebo slovenské songy :) prostě se nám lbí plno písniček, ale která je ta prává, dokonalá na kterou bych chtěla přít k oltáři :(
Odpovědět
@kucirlib s velikostí 40 nejsi žádný Guliver :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no oprití ní jo. Jinak ne. Ale vloni když jsem měla skoro přes 44 to bylo už moc. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my s tou hudbou fakt nevíme. Asi nakonec půjdeme oba na jednu píseň a to Pachelbel Canon in D. Na ten zahradní obřad se mi to líbí nejvíc a je mi líto tu skladbu utnout někde v prostřed. Ráda bych, aby šli svědkové a zůstali stát na bocích, potom ponese bráška prstýnky, pak půjde ženich, potom družička s lístečkama a nakonec já. Nechceme, aby nás někdo vedl, takže myslím, že takto to bude i pěkné a krásně se do té skladby všichni vejdeme. Taneční nástup jsme nakonec zamítli, uděláme vystoupení jako první společný tanec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Já mám jak kdy, 40 nebo 42. Přes boky mám ještě o pár cm víc než ty ;-) A v šatečkách vypadáš moc pěkně a sluší ti moc, za mě vyhrávají ale princeznovské 15 :-)
Odpovědět
@kucirlib : Ty jo, jak se ti povedlo zhubnout dvě velikosti??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - držím palce, aby se to všechno vyřešilo a vy domeček dostavěli v pohodě a bez takových "vysraných" lidí, kteří se snaží vydělat za každou cenu.. dej pak vědět, jak to dopadlo!! já jsem sama zvědavá, jak dopadneme s hudbou.. ten pán, který nám bude hrát na svatbě říkal, že kdybychom si nevybrali, tak už v té naší obřadní síni pouštěl i písničky z CD, takže kdybychom chtěli, tak nám zahraje, ale já myslím, že to nějak zvládneme s tím extra výběrem z matriky :-) s těmi velikostmi - no, nejsem zrovna kus baby.. :-) taková normální 161 cm, 52 kg.. teď jsem si byla kupovat v orsay kalhoty, strašně se mi líbily se výloze, našla jsem jsem svou velikost, č.34, zajásala, že mezi těmi třemi kusy, zbyla je i ta moje.. oblékla jsem si je a zklamání.. kalhoty mi byly velké!!! šla jsem za prodavačkou, co je to za divnou velikost.. ona mi řekla, že některé věci přečíslovali, že se mi mrkne, jestli nemají 32!!!!!!!!!!!!! tak takovou velikost kalhot si fakt odmítám kupovat.. chci svoji 34!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova Když se chce, tak to jde, já jich zhubla 5 (těch velikostí, na kg to bylo asi 33), prostě se musí hodně chtít a pořádně se na sebe naštvat , a hlavně dát tomu dost času a energie ;-)
Odpovědět
@mrazulka ty jo co bych dala za tvoji 34 i 32 :) místo své 38 :( a 173cm :( Ale abych pravdu řekla, skoro jsem netušila, že existuje 32 :)
Odpovědět
@ptjj tak to ti musím fakt pogratulovat!! To jsifakt dobrá!!! Já zhubla loni 15kg, už nechci hubnout, ale je těžký to udržet!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova - i já jsem měla velikost č.40 a nebyla jsem v dobu těhotná :-) a při mé výšce to je už trošku moc.. zhubnout se mi to podařilo vcelku v pohodě, ale v té době mi bylo něco málo přes 20, takže to se hubne daleko lépe.. ale u mě stačilo jen se přestat přežírat.. pracovala jsem jako fakturantka v pekárně a to ty kila letěly nahoru, jak splašené..
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib - jinak nevěst, které mají jiný termím než 11.6. je tady už dost, klidně tady s námi zůstaň :-)
Odpovědět
@kucirlib jojo, zůstaň :) já mám svatbu taky v květnu :) @mrazulka v pekárně to je vždycky náročný udržet se :) já tam chodila na střední na brigádu a rohlíky jsme jedli z trouby teplé:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?