Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Nemyslím u tebe, ale u nás to je většinou u starších. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: tramvaj v nasem pripade ;-) :-D ... ale tyhle veci jako napr. kocarek, ktery ta mala potrebuje stejne jenom na pripadne spani, odveze auto ... kaslu na to, bud se budou chtit ucastnit nebo ne :-p @verisek.s: aha :-D :-D
Odpovědět
ja doufala,ze na to je casu akorat..hlavne jsme to nemohli zamluvit driv,protoze jsou k tomu zapotreby oba a pritel byl 3 tydny na skoleni a predtim byl nas synek na antibiotikach a nemeli jsme hlidani :( chjo ( tak dzte pesti at neco rozumneho sezeneme..
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - to víš, že jo.. kašli na to.. kdo chce, tak si stejně nějaký problém najde.. každému holt nevyhovíš.. těším se na vaše fotky, převoz tramvají bude parádní!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se s Váma, musím podělit o radost. Dneska jsem vzala maminu a jeli jsme k přítelovo rodičům, kde jsme přes 2 hodiny probírali naší svatbu :-) Mám z toho strašnou radost :-) Tchýně už má zaplacenou zálohu na kostýmek a tchám schání boty... Miláček si dneska boty objednal... Holky mě to teď zase tak baví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Práda!!! A my už máme doma prstýnky, hurááá. Jsou nádherné, zítra vyfotím a dám do albíčka ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s gratuluji k prstýnkům, ty mi ještě vybrané nemáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak prstýnky už mám v albu :-) @makinka88 To doženete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Prstýnky vypadají moc krásně :-) Jo to já vím, že to doženeme. Už máme rozhodnutý materiál, i jsme byly už kouknout ve zlastnictví a celkem se nám tam líbili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano nevesty :-) ja jsem dneska vyzvedla na poste bizuterii ... je krasna, jsem prekvapena, jak je do detailu propracovana, uzasna prace ... nicmene si nejsem jista, jestli je to presne to, co bych chtela na svatbu. Jeste ji musim zkusit k satum .... ale zatim to vic vidim na toho Swarovskeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz : Já čekám už tejden na organzu a korunku, ale nějak se ta PPL asi někde zapoměla :-( Já už mám bižu 2, no ale možná ještě nějaká přibude a já pak nebudu vědět kterou :D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde dneska všechny jste???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem tady, ale nestíhám psát :-) honzík teď usnul, tak mám trošku volna.. zase jsem v noci moc nespala, nevím, jak dlouho se to dá ještě vydržet.. jinak já mám bižu tři :-D @bibicz - tu z fleru určitě vynosíš i v civilu.. vem si tu, která se ti k šatičkám hodí více.. máš výhodu, že si to můžeš vyzkoušet.. já vůbec nemám tušení, která se bude hodit víc.. zjistím až 6.6. :(
Odpovědět
Já si nechala udělat bižu na Fleru. Je nádherná, ale teď jsem zjistila, že salon doplnil zásoby a má tam moc úžasné kousky, hlavně teda látkové ozdoby do vlasů přímo k šatům, tak nevím, jak to nakonec dopadne. Rozlousknu to na zkoušce no... Prstýnky taky teprv řešíme, asi to bude damasteel, ale musíme udělat výet za výrobcem, tak je to nějak na mrtvém bodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) tak my na prstýnky pojedeme do žabky ale až příští měsíc..tenhle jdu konečně na šaty,tak se taky těším..mám pocit,že jsem tu už jediná kdo šaty ještě nemám:( Veru: prstýnky jsou moc hezké,taky budeme mít kombinaci:)
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě prstýnky nemáme.. byli jsme se kouknout jen jednou a to jsme si akorát ujasnili, že jen ty hladké kroužky nechceme, že ani jednomu z nás nesluší.. takže taky půjdeme na další kolo.. @janullii - tak nezpomeň fotit!! budeme se těšit na fotečky! @verisek.s - pěkné, pěkné!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no neboj, fotit budu,už se na to těším:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: no, ja si ty satky moc zkouset nemuzu, protoze by zatim ze me spadly :-D, ale tak za mesic uz pujdu do salonu, aby mi je zacali upravovat. Uz se tesim. A jeste potrebuju sehnat zavoj, to uz bych se taky mela rozhoupat. :-) @makinka88: nooo, lepsi je mit jenom jednu vec, protoze pak clovek nevi, pro co se rozhodnout. Taky to tak mam. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jste se holky nejak vytratily :-) Jsem tak premyslela, ze jestli si pamatuju spravne, tak nektera z vas chtela jet na predsvatebni cestu do Egypta. Co ted, kdyz tam maji takovy neporadek? Vybirate jinou destinaci ci jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahoj, trochu jsem se sem přimotala z květnových nevěst. Jestli tě to trochu uklidní, já se vdávám 13.5. a šatky také ještě nemám. Ale o víkendu už mám za sebou první zkoušky ve 2 salonech,
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib: no ja bych v tvem pripade mela vybrano - saty z fotky c. 12!!! Kraaaaaaasne a mooooc ti slusi. Nadhera, fakt. ;-)
Odpovědět
@bibicz áá, nová fotečka, pěkná! Vypadáš moc sympaticky!!! Nedávno jsem dala do soukromého alba pár nových fotek tak se mrkni :-) ten seznam darů ještě nemám, za týden dělám státnice, tak na svatbu není čas :-( Moc se těším na tvoje fotky ze svatby!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: jee, diky! :-) Fotky uz jsem zkoukla, moc hezky, jak jsem psala, pritel je sympatak a tobe to moc slusi i bez profi make-upu ;-) No a o seznamu daru mi ani nemluv. Se s tim patlam uz nekolikatej den. Ale zase to bude moc pekny, uz ty polozky zacinam davat na nase webovky do takoveho katalogu, tak to vypada moc hezky. Akorat kdybych to nemusela prekladat do dalsich dvou jazyku!!! uuuu, se mi nechce! Jdu se na to vyspat. :-) :-) Dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dneska jsem byla sama doma( poslední den dovolený, zejtra už zase mažu do práce:-( ) tak jsem tady "běhala" v botičkach na svatbu a zjistila jsem, že si ještě pro jistotu musim koupit nějaký balerýny, jistota je jistota... Pak jsem byla na návštěvě u známé, tak jsme taky něco probírali, zkusí se zeptat šéfové( dělá kuchařku) jestli by nám mohla v jejich kuchyni uvařit svatební oběd, aby jsme to už měli zajištěné, tak sna to bude OK, abych si mohla udělat další fajfku. Moje mamka dneska našla šatky pro družičky, měli jsme je se ségrou na prvním svatém přijímání, myslím, že starší družičce ty jedny budou, ale pro tu menší, asi jí budou velký( no jo já byla objemější už od malička :-D ) tak se těším, až jim je půjdu vyzkoušet :D Jak tady píšete o svatebních darech, tak nic takového jako některé z Vás připravujete mít nebudeme. Zatím se nás ani nikdo neptal, co budeme chtít, ale můj svědek mi rovnou řekl, že dostaneme peníze, tak bránit se určitě nebudeme :-) Jo ještě mi vtipálek řekl, že až mě bude oblíkat do šatů, tak jelikož budu mít korzet, tak že se mnou šlehne o postel, do toho zavazování natáhne ocelové lano, aby to neruplo a on mě mohl pořádně stahnout... Blázínek muj jeden :D No a jinak už máme zamluvené 2 fotografy a kameramanku :-) No od pátku přesně za 4 měsíce, holky to uteče jako voda :-) Tak přeji všem krásnou dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @kucirlib tak oto jsi mě uklidnila:) @makinka88 taky si musim ještě koupit balerínky,nejsem zvyklá na podpadcích a celý den by mě asi odrovnal.. Tak u nás budu ráda i za hmotné dary jako třeba kávovar,sekačka na trávu a takové ty nezbytnosti do domečku..na jaře se budeme stěhovat a jelikož teď bydlíme v bytě, je toho hoodně co nemáme..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, to zas byla noc :-D nevím, zda je možné, aby moje 20-ti měsíční kruhy pod očima ještě někdy zmizely :-D @janullii - buď v klidu, janičko, moje kolegyňka si šla vybrat šaty den před svatbou, byla na konci 8 měsíce těhotenství a měla je nádherné.. myslím, že pokud člověk nemá nějaké vyloženě vysněné a hledá je, tak je schopen si vybrat i týden před svatbou :-) myslím, že aspoň u mě by to tak klidně mohlo být.. @scvrcek - děkuji za přátelství, a tím pádem za odhalení nicku "scvrcek".. krásné fotky, moc!! i prstýnky.. taky se mi víc líbí ten pánský, ale fotka je fotka a skutečnost je skutečnost.. ale u mě je to to spíš tím, že já chci bez kamínku.. ale není to v žádném případě kritika :-) @makinka88 - ty ses taky krásně rozjela :-) já mám naštěstí v záloze jedny bílé letní botky na mírném klínku, měla jsem je obuté snad 2x, takže je použiju na přezutí.. aspoň nemusím kupovat..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak já v klidu relativně jsem ale to víš,už jsem natěšená až ze mě bude princezna:) tak ráda bych myslela jen na svatbu ale stim stavěním to prostě nejde:( navíc když člověk zjistí,že naletěl..no ale u nás to snad ještě půjde zachránit..
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib - tak ode mě máš už před pár dny, že se mi líbí 12 :-) super! @bibicz - tak přiměříš rychle, než šatičky spadnou :-D @janullii - co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jejda Jani, to je mi líto, tak snad se vše v dobré obrátí!!! Holky, já taky budu mít v záloze balerínky, mám saténové tmavě fialové, které jsem si koupila asi před dvěma lety v H&M, tak se mi budou krásně hodit :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka zjistila jsem nějaké nekalosti ze strany našeho stavaře:( je to docela složité ale jediné co vím je, že sním chci ukončit spolupráci..už jen to, že okna která stojí 170tisíc na celý dům a on mi je prodává za 270s úsměvem na rtech a ještě tvrdí jak strašně prodělal a tak..je toho bohužel víc ale jak říkám,ještě není úplně pozdě a hrozně se mi uleví,když mi to bude dělat někdo poctivý..jen se bojim jeho reakce,je to nevyzpitatelný člověk..už teď nespím,je mi ztoho špatně:( raději bych myslela na tu svatbu ale ted mi to nejde..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?