Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
bibi, betka: musím se přiznat, bez mučení, že jsem do diskuze hubneme společně koukla a i psala, ale hledala jsem tam spíš nějaké fígle :) taky nejsem pro radikální hubnutí, ale mám sklony k přibírání i z vody:( a čím víc sportuji, tak mám větší stehna a zadek a proto váhu musím řešit, hlídat se abych se nerozjela. Nehubnu kvůli svatbě,jen je to pro mě dobrá motivace. Vždycky si musím nějakou najít, abych se dokopala. U mě je spíš problém, že málo piju a nepravidelně jím, tak si musím stanovit nějakej režim :) Každý máme něco, asi bych to s 45 kg taky neřešila a nechápala :) S mými 173cm bych to teda ani nechtěla :) mrazulka: taky tohle klábosení beru jako odrágování a snění o tom co bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my bychom museli kvůli klasickému obědu najmout ještě i kuchařku.. takže proto to budeme mít celé rautové.. ale kdoví, třeba to v té hájence nebude podle našich představ a skončíme někde jinde a s klasickým menu.. jo, tu diskusi o hubnutí jsem taky zaznamenala :) taky jsem štíhlá, ale i tak mě to docela pobavilo.. taky bych kvůli jednomu dni nehubla.. stejně to ty holky zase naberou zpátky, protože se nejvíce těší na to, až se na svatební hostině nabaští :))
Odpovědět
je dobré mít album, psala mi jedna nevěsta, že viděla v mém albu korunku s bižuterií a prý jestli o ni mám zájem, že mi ji prodá za půlku původní ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: já to mám stejne málo piju a jím nepravidelne a mam chute :) no 45 kg by bylo fakt málo :) já byla spokojená kdyz jsme mela tak tech 63 - 65 kg k mým 180 cm... ted se proste citim blbe... rozhodne nechci hubnou kvuli jednomu dni... spis pro dobry pocit... to je dobry s tou korunkou!!! me se teda nikdo neozval :) ale psala jsem na nejaké inzeráty kvůli organze a tak... ale nakonec si rikam ze to nemuzu vsechno objednat od ruznych lidi, protoze pak prave nebude sedet ten odstin :( mrazulka: no tak to chapu... uvidite jak se vam tam bude libit... casu je na to dost a muzete jeste vsechno zmenit :)
Odpovědět
Profilova fotka
To mi budeme právě grilovat prase jako hlavni chod :-) Taky jsme si řekla že musím trochu zhubnout do svatby,protože jsme po Martinkovi par kg nabrala... Snad se to povede,ale žádné diety drzet nebudu,pořád kojim tak ani nemuzu,spiš jen procházkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: no merim 150cm, takze tech 42 kg je takovej normal, nejsem zadna vyzle :-) Proste jenom minivydani. :-D :-D Uplne spokojena se svoji postavou taky nejsem, ale uz to odmitam resit. Jsem jaka jsem a tecka. Nevyrostu, nezhubnu, vrasek mi neubyde, prsa nenarostou. 8-) No a jak jsem to vsechno prestala resit a myslet na to, abych nahodou nesnedla o sousto vic, nez je potreba, tak jsem dokonce trosku zhubla a vaha se mi drzi uplne bez problemu. Ty jo, ale ty s tema 180 cm a 63kg jsi musela mit postavu modelky!! Jinak holky, ja chapu, co pisete. Pokud jste mely postavu nejakou a ted mate oproti tomu nejake to kilo navic, tak je jasny, ze se clovek neciti. Ja jsem spis myslela ty holky / zensky, co vzdycky meli 100 kilo a ted by kvuli svatbe chteli mit 90, aby se vesly do satu. To mi uplne smysl nedava, proste si vyberu saty takovy, ktery mi jsou. Nebo ne? Ale musim priznat, ze jsem do te diskuze ani nenakoukla, tak bych tu mela asi prestat rozdavat moudra. ;-) Jenom me to samotny tema prislo takovy vtipny. Lena: to mne pisou nevesty o figurky, co mam v albu. Tak uz je vezu trem holcinam z Prahy, protoze je vyrabeji jenom tady v Polsku. Normalne se tu ze me stala dodavatelka dortovych figurek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás nastalo období vzdoru :) a prý to trvá až do 2,5 - 3 let :-D tak to se svatby asi nedožiju :-D :-D :-D přesně, jak píšeš, bibicz, máme postavy jaké máme.. já vypadám dobře oblečená :))) svlečená už je to horší, po těhu mám to tělo kapku měkké :) ale prdím na to, pohybu mám až až, ulítám se za celý den jak hrom.. já už teda nekojím, peti, já jsem měla hrozně málo mlíčka, strašně mě to štvalo, to víš, kojící masáž dělá svoje, ale co se dá dělat.. kila šla dolů sama, ikdyž jsem nekojila.. ale třeba moje kolegyňka má chlapečka, taky ročního, kojí stále a kila stojí, říkala, že shodila jen to, co vážil szymonek.. :( takže ono je to individuální.. určitě až přestaneš kojit, tak půjdou kila hezky dolů.. četla jsem, že kojení to někdy brzdí.. grilovat prase jako hlavní chod - ty jo, ale to je výzva, to doma prokonzultuju :) a nebojte se, ať máme kila navíc nebo o trošku méně, všem nám to bude perfektně slušet!!! koukám, jak se tady rozjíždění kšefty s figurkama a čelenkama :) to je dobrý :)
Odpovědět
Bibi : vím jak jsi to myslela, jsou prostě ženský, které si myslí, že když si dají jenom půlku dortu a ne celej, tak zhubou! nebo si nakoupí drahé prášky a hned se cítí o 10 kilo lehčí :) tomu se taky směju, ale zarás soucitím s těma, co opravdu zhodit nemůžou. a Naše dodavatelko :) jak se díváš na Polské výrobky i třeba ty co se prodávají v Těšíně na tržnicích?? Mám hlavně namysli pánský oblek, kočárky... nevyznám se v látkách a tak, ale na první pohled se mi třeba ty obleky moc líbili a přitom byli o polovičku levnější než v kamenném obchodě a to stejný ty kočárky.
Odpovědět
Profilova fotka
lena: no, ja polske vyrobky moc neznam. Nakupuju v obchodech, ktery mame i v CR, napr. H&M, Orsey, Marks & Spencer atd. S trznicema, o kterych se u nas v CR Polsko spojuje, nemam vubec zadny zkusenosti. My je tady v Poznani nemame, takze ti bohuzel neporadim. Spoustu lidi se me na ne pta, jestli to tu jeste existuje a ja nevim, o cem je rec. 8-) Trhy tu znam akorat s ovocem a zeleninou a tam nakupuju rada. :-)
Odpovědět
bibi: my to máme z chaty kousek do Českýho Těšína, tak se tam asi zajedu mrknout po nějakých oblecích pro své dva bráchy :) je jim sice 24 a 20 let, ale oblek normálně nenosí a určitě se jim změní postava, do chlapů mají daleko :) tak by jim to mohlo stačit :) Já tam byla na tržnici jednou a divila jsem se co všechno tam prodávají :)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem svého času hodně nakupovala v polsku na tržnici a nemůžu si nijak stěžovat.. jasně, že občas člověk narazí na šmejd, ale to narazíš i v normálním obchodě.. teď už tam nejezdím, mám to dále, ale třeba kočárek máme z polska a v pohodě.. ty firkony se hodně prodávají a i tady po porubě s nima maminek hodně jezdí.. co se týče obleků, tak dají se koupit pěkné a za dobrou cenu..
Odpovědět
Profilova fotka
A ja jezdim nakupovat do Cech - mouky, protoze v tech jejich se tu nevyznam a nevim, ktera je polohruba a ktera uz hruba, moje oblibeny dzusy a zvejkacky, co tu nemame, staroceske bramburky, Studentskou pecet, ceske pivo pro kamarady .... atd. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mrazulka: Děkuji :) :) mě se líbí polské kočárky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je presne moje rec s tema 100 kg :) museji si preci vybrat saty ve kterych se cití dobře a ne si vybrat saty se slovy: do svatby do nic hzhubnu :-D to je pitomost... bibicz: no ja se svou postavou nebyla nikdy spokojena, ale kdyz se ted divam na fotky z drivejska tak jsem vypadala lip :-D no ale je pravda ze prijdou deti a pak bude co shazovat.... :) teda to prasatko opravdu staci za uvážení :) jsem zvědavá jak to bude vypadat u toho kolegy... ale oni to mají na zahrade.. neumim si to predstavit v restauraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, já proti polským kočárkům nic nemám.. jasně, že nejsou tak vymakané jako ty dražší značkové, ale mají větší korbičky, a to pro mě bylo rozhodující.. a jasně, že i cena není tak přemrštěná.. záruku máš jako, když si ho koupíš tady, včetně servisu.. švagrová si teď bude kupovat roan, je hodně podobný inglesině, ale o polovinu levnější.. bibicz - to by člověk neřekl, co všechno bude člověku od nás chybět, že :)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky v kočárkách tedy přehled nemám :)
Odpovědět
mrazulka: známá si koupila drahej luxusní kočárek, nepřemýšlela a dítě se ji v půl roce tam nepohlo, protože měl šíleně malou korbičku, tak šla a koupila za třetinu kočár v Polsku :) Jo ty roany se mi líbí :) dneska mám celý den chuť na prasátko, žebírka, kolínko a specialitky z menu bibi :) My chceme mít na terase taky vidličku nad grilem a něco dobrého opíkat na večerním rautu :) terasa je propojená s restaurací, tak to není problém
Odpovědět
Profilova fotka
My v tom rautovem menu taky budeme mit nejake sunkove koleno, restaurace ma gril. :-) Vubec tam maji vsechno a jsem z toho mista nadsena. Prasatko taky nabizeli, ale ja ho nechci. Mne to prijde takovy morbidni na svatbu. Pro me je lepsi, kdyz to zvire nema tvar. 8-) mrazulka: no, to si clovek uvedomi, az kdyz to nema :-) A taky mi chvili trvalo, nez jsem si zvykla na polske zlote. Ale slo to automaticky. A ceka nas to vsechny znova, az nam prepnou na Eura. To teprve bude! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vy jste toho zase naplkaly :-) :-) Já jsem měla nervy teď, přítel dělal státnice dneska, povedlo se a je taky inženýr, to bude teda inženýrská dvojka :-D :-D Co se týče toho hubnutí, tak já zhubnout chci a je to pro mě super motivace, už se k tomu dlouho chystám a pořád to nějak nešlo, ale teď jak je pěkně začínáme jezdit na kole, na bruslích, hodně sportu a jídlo v tom horku se ani nechce, tak si držím palce ;-) :-N :-D A na hostinu bych já osobně ráda svíčkovou, mám ráda českou kuchyň a takovou spíš klasiku než nějaké "speciality", které půlka lidí u nás asi ani nejedla :-) Přítel chce vepřo-zelo-knedlo, tak to uděláme asi oboje, co kdo bude chtít :-) A večer klasika raut, grilovaná kolena, selátko a samé laskominy x-) x-) Jinak mi včera přišly organzové pytlíčky na čokoládky, které budeme dávat hostům, jsou krásné, pak vyfotím a dám do albíčka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
betka mi taky budeme dělat to prase na zahradě,ta myslivecká chata kde to budem mit hostinu ma velkou zahradu,počítáme že budemem dělat dev prasatka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to tady nějak vázne, asi jste všichni u vody, když je tak krásně :-) :-) Do albíčka taky přidávám společnou fotku s přítelem z dovolené v Chorvatsku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo u vody! V praci! jsem!! ;-) Musela jsem pripravit a poslat report do Nemecka, tak jsem se na to musela pekelne soustredit. 8-) Jeee, vam to slusi. Ja bych taky tak jela k mooori.... :-N U nas se zatim koupe jenom Twix v rybnice. Jak se k nemu blizime, tak je k neudrzeni. Doslova, ma desnou silu. Taky aby ne, kdyz je tezsi jak ja. :-D Jinak gratulace priteli k titulu. Poradne to oslavte. ;-) No a my tu svickovou nechceme kvuli tem zahranicnim hostum. Nechceme riskovat, ze by nekomu nechutnala. Prece jenom je to takovy nase cesky specificky jidlo a ne vsichni radi experimentuji. Ale ja osobne svickovou miluju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my svicvkvou halvne cnechceme kvuli tomu, že je to omáčka :) spatne se na ní pije a lidi by meli akorat zažívací potíže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda kočky to jsou ale výkyvy :-D jeden den je toho tady ze nestacim docitat a ted nikdo nic :-D chjo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
asi jsme všechny z toho horka umřely :-D já osobně teda jo.. :-D jinak, bětka, máš recht, po svíčkové se špatně pije :)) to chce něco pořádného :) já se poslední dobou svatbou ani moc nezabývám, resp. nic tak neřeším, jen si prohlížím alba a ukládám si obrázky, to mě baví :) až v září potvrdíme na matrice termín, tak to rozjedeme naplno!!! a stejně se nejvíc těším na zkoušení šatů :))
Odpovědět
Mrazulka: já jsem na tom podobně :( tak moc jsem to řešila, že jsem začala zanedbávat snoubence a školu, tak jsem si řekla A DOST:) :) mohlo by to dopadnout, že se ještě přítel poleká:) zařídíme restauraci, matriku a zůstanu jen u toho prohlížení albíček prozatím :)
Odpovědět
Jinak holky :) DO ROKA A DO DNE TO PROPUKNE :)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já přesně před rokem ještě netušila, že na druhý den po obědě pojedu do porodnice :-D :-D
Odpovědět
a je to tadyyyy :-)
Odpovědět
prosím ať přesně za rok svítí sluníčko, ale není na padnutí :( to by tekly dorty a make-up :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?