Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my chceme taky svatebni cestu platit z toho co vytezime ze svatby :) takze dopredu ani nic objednavat nebudeme a pak proste neco koupime :) hlavne pritel nejradeji koupi letenky letime a pak si sezeneme ubytovani na miste... je to levnejsi a hlavne necpes penize cestovce... takhle jsme to udelali na mauriciu a nevysel nas tak kazdeho na 100 tisic :) a jeste jsme si cestovali :) akorat jak rikam to okoli nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - co on, ale já bych to nevydržela!!!!!! :-) pravdou je, že 14 dnů nechat malého u babičky, to fakt nee.. letos s ním letíme poprvé k moři, tak jsem moc zvědavá, jak zvládne letadlo a jak se mu moře bude líbit, ale on je takový živel, takže už vidím, jak tam běhá :) betka20 - jo, určitě to takhle výjde daleko levněji! ale s dítětem už se takhle moc jezdit nedá.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
betka: Tak to mi poletime z cestovkou.Taky jsem ráda že už předem víme kam poletime,pak si jen zajdem po svatbe do cestovky vybrat hotel,chceme tzv, " last minut" aby jsme mohli letet nejpozději do 2 nebo 3 dnu po svatbě ;-) mrazulka:Kam letite letos?Musis dát pak vědět jak se prckovi libilo...My 19 července do 2 srpna jedeme na dovcu ale letos jen do čech na Jesenici,to je u Chebu,snoubencovo rodina tam jezdi asi 25 let :-D Maji tam chatku a pujcovnu windsurfingu ;-) My teda vždycky spime ve stanu tak jsme zvědava jak se to bude líbit našemu prckovi :-) No a ještě tam budem brát ty naše 2 hafany to bude sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak us jsem, hoky, osirela. Chjo. :-( Ted je muj skoromuz na ceste do Frankfurtu, pak Toronto a nekdy v pul sedmy rano naseho casu bude pristavat v Edmontonu. Na 83 dni nas budou delit tisice kilometru a osmihodinnovy casovy rozdil. :-| A jak se rika, ze pes pozna, kdyz je jeho pan smutnej, tak tomu nasemu je to uplne fuk. Chrni si v pelisku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - my letíme na zakynthos.. zabookovali jsme si to ještě dřív, než v řecku začala ta krize :(, ale myslím, že to nebude až taková katastrofa, na těch ostrovech by to mělo být v pohodě.. hledala jsem na modrém koníkovi, kde tak s dětmi do řecka a tohle nám doporučili i známí, kteří byli v hotelu vedle, tak snad bude všechno ok.. objednávali jsme to s předstihem právě kvůli honzíkovi, abychom měli to, co jsme chtěli.. takže doufám, že se mu tam bude líbit! my už se s přítelem moc těšíme, protože loni jsem v červnu rodila, takže dovolená nebyla.. včera jsem si v orsay koupila dvoje letní šaty, tak už můžu vyrazit :) to jsem taky zvědavá, jak se vašemu prckovi bude líbit ve stanu :) to pak dej vědět! já třeba ve stanu spím hrozně ráda.. má to svoje kouzlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz, netruchli, my jsme tady s tebou!! jinak brácha požádal svou přítelkyni o ruku, ta koukala s otevřenou pusou :))) ale ano řekla :) a prstýnek jsme teda trefili naprosto přesně :)
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct, že jsem se v posledních dvou dnech setkala s takovými blbými kecy, co se svatby týče, že jsem trošku rozladěná.. v práci jsem si vyslechla, že kdy už se budu vdávat, že už jsem snad poslední, a pak, když jsem říkala, že jsem našla takovou výbornou diskuzi, co bylo na svatbě zbytečné - odkaz - http://www.beremese.cz/forum/show.php..., tak mi tatáž kolegyně řekla, že proč tedy děláme svatbu, když mi některé věci příjdou zbytečné.. sorry, že mi příjde zbytečné mít několik dortů.. no a dneska se mě jedna kolegyně ptala, co je u nás nového, je čerstvě vdaná, těhotná, svatba narychlo, tak jsem jí psala, že se budu příští rok vdávat, tak mi odepsala, že dokud neřekneme ano, tak stejně není nic jisté.. tak si tak říkám, proč jsou někteří lidé tak zlomyslní, když vědí, jak dlouho jsem na svého muže čekala, a že jsem neměla ve vztazích příliš štěstí.. :( jsem z toho smutná.. každopádně ta diskuze, jejíž odkaz jsem nakopírovala, je fakt užitečná.. ještě jsem nedočetla až do konce, ale už mám některé poznámky :)
Odpovědět
Bibicz: Neboj budeme plánovat všichni společně svatbičky a těšit se za každý měsíc který uteče, určitě jako voda a snoubence budeš mít zpátky :) :) Mrazulka: Nic si z toho nedělej a hlavně nebuď smutná!!Nepochopí tě nikdo koho se to netýká!! Jsou to nepřejícné slepice :) :) taky jsem slyšela že jsme komičtí,že plánujeme svatbu rok dopředu. Klegyně mi řekla, že nechápe proč se vdávám, když každý druhý se rozvádí! A že nevěsty si velkýma svatbama zvyšují sebevědomí, protože ji každej obdivuje a ona to nemá zapotřebí! Takže asi tak :) Ty které ti nezávidí svatbu, tak ti závidí štěstí, nebo peníze, kor když stavíme a stejný rok se chceme brát, tak už jsem taky slyšela, že asi nemám do kapsy hluboko... Jinak my za tři týdny jedeme do Maďarska na 5 dní - kola a termály a v srpnu do Rakouska do penzionku vedle jezera a s vyhřívaným bazénem a samozdřejmě bereme pohorky a kola :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - díky.. přitom jsou ty kolegyně vdané, že.. jedna teda čerstvě, druhá 2 roky, dělala větší svatbu, plánovala do posledního detailu a ke mě budou mít blbé kecy.. ale když jsem přišla do druhé kanceláře, tak mi říkala jedna už starší kolegyně, že je vidět, že mám dobře, a že jsem si asi lépe vybrat nemohla :) a to má pravdu.. to mě potěšilo.. ať si všechny ty čůzy trhnou nohou :) jo, spousta lidí nechápe, proč se svatba plánuje tak moc dopředu.. moje mamka třeba měla představu, že celou svatbu naplánují oni, včetně teda financí, s tím, že si ale pozve koho chce.. tak jsem jí říkala, že mi v den svatby bude bez 3 měsíců 35 let, mému muži skoro 36 a našemu synovi 2 roky, že jsme už fakt dospělí a uděláme si ji podle sebe.. naštěstí máme klid :) pochopili to a nemají nám to za zlé.. to bude určitě parádní dovča!! hlavně, aby bylo počasíčko a pohodička!!
Odpovědět
Profilova fotka
Diky za podporu ;-) Uz jsem si poplakala a je trochu lip. Zacatky jsou pro me asi vzdycky nejtezsi. Pak uz to vzdycky nejak preziju. Pomohlo mi, ze jsem sla s pejskem do vybehu a tam jsem byla mezi lidma, povidali jsme, psi se vyradili a bylo fajn. A ted koukam na Foresta Gumpa (mam tu diky satelitu ceskou TV). mrazulka: teda, taky nejsi v praci obklopena uplne nejlepsimi lidmi. To mi neco pripomina. :-D Ale ja to pripisuju tomu, ze polaci jsou proste jini a ja mezi ne nikdy uplne nezapadnu. A uplne "nejlepsi" je muj sef. Uz jsem si na nej uspesne vypestovala alergii. 8-) Nedelej si z tech prechytralych kolegyn hlavu. Hlavni je, ze ty vis, co chces a ze kdyz prijdes domu, tak jsi tam stastna. A oni at si zijou svoje komplikovane, negativni zivoty samy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si, bibicz, vždycky myslela, že jsem v práci obklopená fajn lidmi, právě s tou kolegyní jsme si byly vždy blízké, takže to nějak nechápu, ale budiž.. taky mám puštěného forresta :) ale spíš jako kulisu, žehlím :) věřím, že je to těžké, když milovaná osoba na takhle dlouho odjede :( a to takhle budete mít i v manželství?
Odpovědět
bibicz, mrazulka: taky mám forresta jako kulisu :) objevila jsem krásnější místo na 3v1 :) obřad, hostina,ubytování :) asi to tam bude dražší, ale jsem nadšená :) bolí mě z toho úpně břicho, když jsem viděla fotky :) Do svatby si taky nenecháme kecat, chceme si to financovat sami, tak to bude po našem :) Mrazulka znáš v Čeladné hotel u Holubů?? Já se řídím pravidlem, že kolegyně se jen tváří jako kamarádky, ale opravdové kamarády v práci nenajdeš!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrazulka: no, to mne kolegyne v praci rovnou dali najevo, ze kamaradky z nas urcite nebudou. Zadne falesne nadeje. 8-) Nene, nebudeme to takhle mit i v manzelstvi. Matt takhle vzdycky odleti jenom pres prazdniny, protoze jeste v 31 letech studuje. Pres leto pracuje a pak se zase vrati. Ted ho ceka posledni rok skoly a pak uz budeme vest plnohodnotny zivot dospelaku bez trimesicnich odluk. :-) Nemuzu se dockat.
Odpovědět
Profilova fotka
leni, hotel u holubů neznám.. tak to chcete mít? vypadá to tam teda moc pěkně! vy chcete mít obřad venku? taky si to budeme financovat sami, ale samozřejmě, že nějaký finanční příspěvek od rodičů dostaneme, pravděpodobně :) bibicz, tak to je dobře, že v manželství to tak nebude :) a ty tam za ním nemůžeš letět třeba jen na pár dnů? jako dovolená? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: Muzu tam letet, ale je to o cca 30tis korunach za letenky (tam a zpet). Takze to se mi ted platit tak nejak nechce, kdyz setrime na svatbu. A taky nevim, kdo by se nam plnohodnotne postaral o toho naseho 40tikiloveho hafana. :-D Ale ono to utece, ke konci cervna pojedu do CR, v srpnu bych mela letet sluzebne do Shanghaie a mezitim budu vyrabet svatebni dekoraci. :-) Zrovna pred chvili jsem si objednala hedvabny papir na vyrobu pomponu a filc na kyticky, ktere chci vyrobit misto myrt. Pritel doletel v poradku, tak ted chrupka po 27 hodinach bez spanku. :-) Ale je taaaaaak krasne!! Ani tomu nemuzu verit, ze se konecne udelalo teplo a vylezlo slunicko. Uz jsem ani nedoufala. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz, to máš pravdu.. na to jsem nepomyslela.. ale vidím, že máš o zábavu postaráno :) jsi šikula, že už vyrábíš!!! já teda tak pilná nejsem a asi ani nebudu :) vyvazky vyrobí moje mamka, slíbila :) sluníčko je parádní, strávili jsme celý den u tchýně na zahradě, malý se tam vyblbnul, bylo fakt super!
Odpovědět
Ahoj holky, tak my strávili sluníčko v Rakousku v horách a byla jsem požádaná o ruku :) :) bylo to nádherný :) Prstýnek se mi trošku protáčí, jak jsem předpokládala, ale je nádhernej :) dám do albíčka. Mrazulka: u Holubů to je jedna z variant, ale momentálně můj favorit, ale ještě jsem tam nebyla, tak uvidíme! Jo já toužím po obřadu na zelené trávě, asi tak jak dneska jsem byla požádaná o ruku :) Je fajn, že tam mají zimní zahradu pro případ deště
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova:leni tak já jsem už teď poslední bez zásnubáku.....už to tady příteli vyčítám,tak se směje :-D Každopádně gratuluji... :-) Jinak ho začínám pomalu zasvěcovat do některých věcí,které jsem si vysnila a na některé má úplně odlišný názor,což mě zarazilo,protože se zatím choval ke všemu docela flegmaticky.No asi to s ním nebude jednoduchý,musím ho zpracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena: tak to gratuluju!!! Muselo to byt krasny, vyslo vam super pocasi. To snoubenec taky urcite objednal. ;-) Mne se prstynek taky protacel, tak ho vzal Matt zpatky do Edmontonu, kde ho loni v lete koupil a necha ho zmensit tam. Takze ted na tri mesice jsem bez zasnubniho prstynku. Snad si to pres leto ten muj mily nerozmysli a zase mi ho po navratu vrati. :-D mrazulka: no jeste nevyrabim, ale uz se chystam. Prvni krok - nakup materialu pres internet - uz jsem podnikla. :-) Trochu se bojim, jestli mi to pujde. Jak neco vyrobim a bude to vypadat alespon trosku k svetu, tak dam foto do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: nene, nejsi poslední, nezapomeň na mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty :-) i já se k vám moc ráda přidávám :-) Docela mě zaskočilo že má tohle datum vlastní diskusi a to ještě rok a půl dopředu :-) Budu muset rychle vybrat fotografa aby jste mi ho žádná nevyfoukla :-) Já zatim ještě nic nevyrábim, ale výzdobu už mám vymyšlenou do ,,posledního detailu", ale řikala jem si že mám ještě spoustu času ... Jen si ještě nejsem jistá s místem obřadu a hostiny... Ale jak u vás čtu,co už všechno chystáte tak budu muset asi taky začít :-)
Odpovědět
Vanesskamay: Já ho taky ještě nemám :-) Svatbu sice plánujeme, ale požádaná o ruku jsem ješt nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucka.kz: rok a půl? ať počítám jak počítám, tak mi vychází přesně rok a 5 dní :-) :-) :-) Jinak samozřejmě vítej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ale forum jsem zalozila v lednu, tak to asi lucka myslela ;-) lucka: Jsem rada, ze jsi se k nam pridala. :-) A svatbu budete mit v tohle datum nebo v cervenci, jak mas napsano v profilu? No, vybirej rychle, my jsme tu s pripravami o krok dopredu. 8-) :-D
Odpovědět
vítám také nově příchozí do diskuze!! tak tak, už je to jen rok a pět dní:-) jinak já teď nejvíc přemýšlím o kytičce, koukám tady do alb nevěstám ze svateb, a někdy se až zhrozím, jak velké ty kytky jsou...teď v jednom albu měla nevěsta kytku, která byla na všech fotkách větší, než její hlava.....aspoň třicet růží, stonek že to ani neobepnula rukou, no trochu děs na můj vkus.... já bych chtěla buď ty pivoňky ze zahrádky, nebo nějakou super mini a super levnou, na způsob růžiček ze supráče, nebo max. tři růže a něco mezi to, ale ne nějak moc...už jsem tu viděla krásně uvázanou i jednu růžičku a říkám si, taky by to stačilo....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jak ste trávily vikend?My uplne báječně,na zahradě a ve vodě :-D Parádička,zitra jedeme do Kolina pro bazén,tak se moc těším :-) Nafotily jsme přes vikend spustu fotek tak jsem vám jsem chtěla jednu dát,ale jako vždy,moc velký rozlišení,tak třeba zitra něco nafotime a dam to sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - velká gratulace!!!!!!!! ano, i ta zimní zahrada je moc pěkná.. myslíš, že celkově to působí velmi příjemným dojmem! vaness - a v čem se s přítelem rozcházíte? jo, s chlapama to je někdy fakt těžké.. můj přítel taky nějaké věci, které jsem už vybrala, zavrhnul, ale vždycky jsem se na něčem z toho výběru shodli, tak to je ok :) ale třeba mě překvapil, že chce rozvážet koláče, což já jsem nechtěla, že dáme jen na stůl.. a taky, že chce klasické svatební oznámení, já chtěla nějaké prdlejší :)) a důležité je, že svatbu plánujete :) co na tom, že nemáš prstýnek.. dostaneš snubní!! :) bibicz - já na takové věci nejsem příliš zručná.. umím třeba hezky psát, takže jmenovky na stůl si vyrobím a nadepíšu sama, ale jinak jsem výtvarně poměrně levá :) takže držím palečky, aby se povedly!! svrcek - taky nechci velkou kytičku.. jsem malá a drobná a to by se ke mě ani nehodilo.. teď se vdávala moje kolegyně a měla obrovskou kytici lilií a pořád jsem tak na ni koukala a říkala si, proboha proč?? nevím, jestli tím chtěla zakrýt těhotenské bříško, ale to je zbytečné.. měla ho krásné, resp. stále má :) sulcikovap - my jsme řádili na zahradě včera.. ale pak jsme měli špatnou noc, malý plakal, špatně spal.. dneska měl trošku zvýšenou teplotu a rýmu :( takže počítám, že dnešní noc nebude lepší :( ale jinak bylo fakt krásně, kéž by to vydrželo, co nejdéle!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leni - zásnubák nádherný!!
Odpovědět
Verisek - měa jsem namysli založení diskuse :-) Bibicz- bude už v červnu 2011. Původně měla být v červenci, ale mé drahé polovičce trvá než mě požádá o ruku takže to bylo takový tajný plánování, které se mělo oznámit rodině na konci tohoto měsíce. Ale je to 14 zpátky co přišel bratránek s tim, že požádal přítelkyni o ruku a budou se brát příští rok v červenci tak mi nezbylo nic jinýho než datum změnit. A odmítla jsem ji mít až po nich.. a tak se nám zalíbilo 11.6.2011 a bude to.. jsem zvědavá co na to řeknou až to zjistej :-) Jdu to v profilu změnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta naše společná fotka se mi podařila zmenšit ;-) Mám ji v albičku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?