Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je ok,že v tom nejsem sama - bez zásnubáku... :-) Jinak se to příteli snažím naznačovat tak rok a zřejmě mu to pořád jasný není,ale jsme oba v pohodě,když nebude,svět se nezboří.Njn. mrazulka:rozcházíme se v různých věcech,ale to je u nás normální,máme úplně jinej vkus...Včera to byl fotograf - našla jsem si někoho za docela slušnou cenu a on,že sežene lepšího,přiotm jsem se koukala na jeho fotky a nic moc teda...Ale nedal si říct.Svatební dorty se mu taky nelíbí,schválil až ten co mám pak v albíčku....a to je teprve začátek - protože zatím nic nezařizujeme,začne to až po prázdninách....To budou nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - fotka super! máš moc sympatického muže a ještě parádnější syna! tomu bude ten bílý oblek sedět jedna radost! vaness - můj přítel svatební dort zavrhl úplně, což i docela chápu.. ani jeden nejsem dortový.. já bych byla aspoň pro jeden, ten hlavní, jako symbolický, tak uvidíme, jak to nakonec bude.. ale taky zatím nic nezařizujeme, ještě je čas.. na matriku budu volat až 1.9., a až to bude jisté, že máme termín, tak se vrhneme na ty nejpodstatnější věci jako je místo svatby, hostina, fotograf atd.. ale myslím, že u nás žádné velké spory nebudou :) v tom hlavním jsme za jedno a v jaké barvě bude výzdoba, to je mu myslím vcelku jedno :) mě by se líbila zelená, ale včera jsem našla i žlutou a taky není marná.. přítel říkal, že ať se mrknu i po oranžové, ale ta si mi moc nelíbila.. co se týče fotografa - tak teď budeme nechávat nafotit malého, takže podle toho, jaké ty fotky budou, tak když tak paní fotografku poprosíme i o svatbu, ale tohle přítel nechává spíš na mě.. tož uvidíme :) jinak jsem zjistila, že si nemusím kupovat svatební střevíčky, pač vlastně jedny takové vlastním :)
Odpovědět
mrazulka: viděla jsem kombinaci zelené se žlutou a vypadá to úžasně! Přemýšlím nad žlutou kyticí a květinovou výzdobou a zbytek v jablíčkově zelené
Odpovědět
Profilova fotka
leni - zrovna jsem aktualizovala své album.. ta žlutá mě hooodně láká, vypadá parádně!
Odpovědět
mrazulko fakt super, musela by to být tahle zářivá žlutá!! ne světlunká :) já asi půjdu do kombinace s tou zelenou! Ale může se to ještě několikrát změnit :) Jste hezký pár, sluší vám to spolu :) taky musím přihodit nějakou naši fotku
Odpovědět
Profilova fotka
Leni" veliká gratulace!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No ohledne svatebniho dortu: taky budeme mit takovy ten hlavni a pak do vysluzek male zakusky :) ale nase rodina je fakt masožravá :-D takze se nechali slyset, že by nejradeji masovy dort :-D no proste des :-D a kdyz jsme u toho jidla co planujete jako svatebni menu? my jsme svickouvou zamitli a ted vymyslime co jineho slavnostniho mit :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - jo, ta zářivě žlutá je parádní! opravdu vážně o ní uvažuji, možná i o svatební kytičce.. moc se mi to líbí! jo, děkuji :) tady je ještě můj muž před těhotenstvím :)))) poctivě se mnou, chudáček, nabral všechna kila, jenže jemu zůstaly :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: hele ja jsem na tom podobne... zacalo to narázkama na to zej sem jeste mlada... pokracovalo tim ze jsem se vykaslala na skolu kvuli svatbe a ze nam to stejne nevydrzi protoze je pritel starsi... tohle jsem se dozvedela ze se o me povida... :( byla jsem z toho dost smutna :( ale pak mi mamka rika" vem si kdo te pomlouval" zenska ktera je rozvedena protoze jim tchyne do vseho kecala a on to nevydrzel, dalsi ktera zahyba svemu manzelovi na ocich vsech a ani se to nesnazi skryvat a a ta treti... no radeji uz nic :-D takze jsem si proste rekla" at si rikaj slepice co chtej ja verim nam dvema a oni nas nemohou soudit kdyz nas ani neznaji... a povznsla jsem se na to... :) a mozna i kvuli tomuhle chceme dat na oznameni text od cimrmana :) mam ho v albu tak na to mrkni :-D
Odpovědět
VŠEM DĚKUJI ZA GRATULACI :) těším se až si budeme všichni gratulovat navzájem po svatbě :) Já chci taky jeden hlavní dort a možná děkovací dorty rodičům, ale poku´d by byli, tak hlavní ne moc velký. A na stůl a do výslužek minizákusky a koláčky. svíčkovou taky moc nechci, ale ještě nevím co jiného. Uvidím co nám nabídnou. Mrazulka: nic si z toho nedělej, my když se poznali, tak jsme oba nabrali 10 kilo, já je zodila, ale mu zůstali a to nejsme ještě těhotní :) :) s jakých květů jsi vymyslela tu kytičku? Já si říkala, že kdybych se rozhodla pro tu kombinaci žlutozelenou, tak asi žluté růže. bětka: jsou to jen slepice, které ti to závidí, nic si z nich nedělej! jsou ubohý!!! Hlavně, že máš podporu maminky, to je to nejdůležitější!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: Je pravda ze podpora z rodiny je pro me dost dulezita... proto jsem rada ze s nimi muj snoubenec dobre vychazi :) no tak az budes vedet co za jidlo tak to sem prostim pisni protoze ja premyslim a porad nejak nemuzu nic vykoumat :-D ale oni urcite v restauraci poradej.... a s tim pribiranim jsem na tom stejne :-D akorat na nem to neni videt tak jako na me :) byla jsem zvykla na jine velikosti :) ale uz jsem pripravena nasadit dietu :) nez pujcim satebni saty chci mit zase zpet svych 63 kg :) měřím 180 takže tyhle kila mi vyhovovaly :) ted na sebe radeji nekoukam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče jídla,tak svíčkovou jsme taky zavrhli,dáme nějakou specialitku.Ale nejdřív musíme objezdit restaurace a zjistit co kde jak chutná a jak nám spočítají cenu....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
betka20 - my zřejmě budeme mít i oběd jako raut.. polévku dáme klasickou pro všechny stejnou u stolu a druhé bude výběr z více jídel.. vzhledem k tomu, že budeme mít jídlo přes catering, tak to asi ani jinak nepůjde.. taková je zatím naše představa..
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem dočetla příspěvky, které jsem nějak při tom krmení přeskočila :) běti - jako fakt na to prď, tak jak říká tvoje mamka a mamky mají povětšinou pravdu :) jsou to prostě závistivé čůzy, nic víc.. jinak, co se týče přibírání, tak s tím už několik let problém nemám, klepu to :) mám při 161 cm, cca 51 kg, měla jsem to tak i před těhotenstvím a mám to tak i teď, tak uvidíme při druhém.. přítel se to snaží shodit, ale je to pecivál :) a ještě k tomu všemu rád mlsá :) vaness - my si budeme pronajímat hájenku, kde vlastně nikdo není, takže proto catering.. je to firma, se kterou má přítel už nějakou tu spolupráci za sebou, takže víme, že to budou dobroty.. jen je pak vybereme.. leni - já jsem chtěla původně bílé lilie, mám v albu, ale když jsem uviděla tu žlutou, tak bych možná šla do žlutých tulipánů!
Odpovědět
mrazulka: tulipány jsou nádherný :) ale není červnu už po tulipánech? trošku bych z nich měla strach ať neopadají, ale tulipány jsou bezkonkurenční :)
Odpovědět
mrazulka: Honzík je nádherný:) pěknej následek Kréty :)
Odpovědět
Profilova fotka
vanes:Taky ještě ještě nemám zasnubní prstýnek,ale dnes jsme šli okolo zlatnictví a snoubenec mi řekl at mu ukážu jaky by se mi líbil a on ukázal jaky se libi jemu.No máme uplně stejný vkus :-D Takže to vidim že ho dostanu taky na dovce
Odpovědět
Profilova fotka
leni, mysím, že už po tulipánech je :( ale uvidíme, jaká kytička to nakonec bude..
Odpovědět
Profilova fotka
a teď mě napadlo, že to mohla být kombinace bílé a žluté - takže bílé kaly a třeba krásně žluté frézie.. bude to takové něžné..
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,vy toho tady řešíte nák mooc :-D Mě to ted na štestí pustilo ;-) Je to fakt ještě brzy,začnu až se vrátime z dovči,v srpnu si musime zarezervovat mysliveckou chatu kde budeme mit hostinu :-) Ale do té doby na vše prdím.Ve středu jedeme k rodičum snoubence ,na švagrovo svatbu,tak uvidíme jaky to budou mit,a pak až mi,stejnak budou jen basnit oni o té své :-| V červenci si budu zkoušet svatebni šatičky,nebudou to ty co si budu nechat šít,ale snoubencovo kamaradka mi je chce pujcit tak na tom Muj snoubenec trvá abych si je vyzkoušela.Ale předem jsem mu řekla že to nejsou šaty jaké bych chtěla. :-)
Odpovědět
Holky neznáte některá nějakou dobrou ceteringovou firmu?... chtěla bych aby mi připravili oběd a raut za nějakou rozumnou cenu, ale zase bojim aby to udělali dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že se tady nic až tak přehnaně neřeší, prostě si jen povídáme.. ikdyž je to ještě brzy.. já jsem si ani původně nechtěla dělat album, ale nakonec jsem si řekla, že proč ne :) a tak trošku to mám jako odreagování od každodenního shonu.. upřímně řečeno, zatím mi to ani nepříjde, že se budu vdávat, času dost, ale pokecat si a mít představy, proč ne, čekala jsem doooost dlouho :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Děvčata,vždyť se říká do roka a do dne,tak je nejvyšší čas......A taky jsem čekala dost dlouho - první vztah trval 12 let a nedočkala jsem se,teď už konečně po 4 letém jo (sice je to spíše z mé iniciativy,protože by se neženil i můj nynejší partner) Dočkám se na stará kolena.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To rozhodně,nic proti nemám ;-) Jen mě to plánování nák opustilo,a ono je to dobře,protože ted o tom začíná mluvit muj snoubenec a je to moc fajn ho poslouchat 8-) Já už mám ve všem jasno,jak co bude,a ty detajly nechám až po lete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
detaily nechám taky až budeme mít termín přesně daný, hájenku zarezervovanou.. teď to jen takové plánování, snění a eurofie :) no, já jsem čekala dlouho než jsem vůbec pořádného chlapa potkala.. a pak už to šlo ráz na ráz :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata :-) Tak davam k dobru nase menu, co nam nabidla restaurace, kde budeme mit svatbu. Myslim, ze jeste muzeme cokolliv kdykoliv zmenit, ale domlouvali jsme se na cene, tak nam poslali priklad, co muze byt priblizne v te cene obsazeno. Vypada to mnamky, mnamky. 8-) Super, ze mame na vyber z nekolika moznosti. Treba vas to nekterou inspiruje. Svickova taktez chybi. ;-) Predkrm Grilovana mozzarella v parmske sunce s cherry rajcatky na carpacciu z okurek nebo Salátek ze zelených lístků a krémového sýra podávaný s bylinkovým vinaigrette … Polevka Silný vývar z vodňanských kuřátek se zeleninou, masem a nudlemi … Hlavni chod Steak z vysoke uruguayske rostene s restovanymi zelenymi fazolkami na domacím špeku a palivými bramborami nebo Pečená vepřová panenka na cibulovém chutney, restované bramborové gnocchi se sušenými tomaty nebo Kuřecí prsíčko s grilovanou zeleninkou s provensálským kořením, brambůrky s bylinkovým máslem a tymiánovým glazé … Dezert Café Gourmet (crème bruleé, čokoládová terinka, jahůdky v balsamicu) podávané s kávou Illy nebo Marinované jahody v Balsamicu na smetanovém krému z mascarppone a vaječného likéru A taky mame detske menu: Silný vývar z vodňanských kuřátek se zeleninou, masem a nudlemi ... Kuřecí prsíčko s dušenou mladou zeleninkou a vařenýmimáslovými brambůrky ... Čerstvé jahody s lehkým jogurtovým krémem
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz : bibi,tak já jsem si na tvém meníčku náramně pochutnala,máte na výběr skvělé speciality a jen škoda,že nebudu pozvaná....stejně bych nemohla :-D Fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo bibi mam hlad!!!!!! :-D kdyz jsem si tohle precetla sliny se mi jen zbíhaly :-D opravdu to zní moc dobre... mrazulka: no mas pravdu :) vcera mi mamka rika: proc holka resis vahu? zenksá jsi pekna a navic za rok stejnak chcete mimčo a pak ti bude nejaké hubnutí k nicemu... :) zhubnes az po diteti :-D takze zase excelovala :-D jo a tulipány jso super!!! my sice raut mit nebudeme na obed ale az vecer, ale napad s tim obedem to neni spatny :) jiank holky 17 cerence se pritelovému kolegovi vdává dcera.. mají hostinu na zahradě s pečeným prasátkem :) takže jdu chytat inspiraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko! :-) betka: my mame taky potom raut, ale ten klasickej obed chceme zachovat. To rautove menu jsem tu radsi uz nekopirovala, to bych popsala celou stranku. 8-) Jinak s tou vahou - ja jsem taky proti nejakemu radikalnimu hubnuti kvuli jednomu dni. Treba nechapu diskuzi, co je tu na beremese, kde ty holky hubnou spolecne (nebo alespon ten nazev je takovej). Chlap si zenskou vybral takovou jaka je, vsichni ji takovou znaji a ona se najednou chce zmenit proto, aby pak par mesicu po svatbe byla zase jako predtim. No nevim, no. Myslim, ze to za to trapeni nestoji. Ale asi nejsem se svymi 42 kg uplne ta, ktera muze soudit. :-D To me se moje svedkyne bude nejspis vdavat v dubnu, tak budu mit takovou generalku na nasi svatbu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my prave ten obed taky zachovame :) jen ten napad je dobrej ale my jsme pro klasiku.... raut bude vecer :) a doufam ze poradnej :) s tim hubnutim: me slo o to, že me pritel poznal o dost hubenjsi a ja jsem se tim jak jsem prestala mit nervy a byla spokojena proste zacala hezky pribirat :) takze ted to spis budu resit tim ze se budu hybat :) no jinak tu diskuzi taky nechapu :-D hubnout spolecne :-D a kolik meris?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?