Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s snad ano, ale může se stát, že mě to chytne znova :-(
Odpovědět
Profilova fotka
všem vám přeji všechno nejlepší v tom "našem" novém roce!!!! @makinka88 - tobě hlavně hoooodně zdravíčka, ať jsi brzy v pořádku a hlavně, ať se to nevrací!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka zlatí děkuji moc, snad to bude všechno už OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju krásný sváteční den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, přeji krásný nedělní dopoledne:-) Už máme vybranou písničku na gratulace ...jsem ráda :-) Zítra jdu na matriku, potvrdit definitivně termín, pak jdu na kontrolu k obvodní doktorce a pak jedu do nemocnice, tak jsem zvědavá co mi řeknou :-( A jak se máte Vy holky moje?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem do alba přidala fotečky botiček, co jsem dostala pod stromečkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte?
Odpovědět
@makinka88 ahojky, koukala jsem, jsou pěkné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova takové obyčejné, ale vybírala jsem havně podle podpatku :-)
Odpovědět
@makinka88 :já mám taky jednoduché, podobné jako ty, mám je vyzkoušené, že jsou jako papučky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, mám na Vás takovou prozbu, nesháníte jsi náhodou skleničky na šampus na Vaši svatbu, kde budete mít napsané Vaše a budoucího manžela jméno?Chtěla bych poradit, kde bych jsi to mohla objednat. Předem Vám moc děkuji. Hezký zbytek dne, a dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenakvapilova no přesně tak :-) Já bych v nich jinak nevydržela :-( Dámy jedu do tý nemocnice, tak mi držte palce:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hezké dobré ránko, taky vás moc zdravím v novém roce! @makinka88 - to přeci nevadí, že jsou jednoduché! hlavně, aby ses v nich cítila pohodlně a neměla po půl hodině puchýře :) já chci botky spíš otevřené, ještě uvidím, na jaké narazím.. pak dej vědět, jak jsi dopadla v nemocnici.. @nunatko - skleničky na šampus neplánujeme.. takže v neporadím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Vás zdravim holky moje:) Už jsem zase v práci,odpočatá:) Nový rok pro mě přinesl zásadní změnu o ktreré jsem si myslela že ani nepřijde ale bohužel..pamatujete si jak jsem Vám psala že přítelův bratr jede zase do Afganistánu a hrozí přesun svatby už po druhé? tak je to tady..:( nejdřív za mnou přítel stál ale ted se do mě pustila i rodina že mu má jít za svědka atd a že manželství je o kompromisu..tak jsem sklopila uši a upustila od mého vysněného datumu:( jsem ztoho smutná ale na druhou stranu je asi jedno kdy to bude ale hlavně že to bude:) Jinak doufám že jste se měli všechny krásně,užili jste si Vánoce a Nový rok začali co nejlépe!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to mě moc mrzí,ale nevím to my přijde takové divné aby jste jí zase přesouvaly?A na kdy ji teda plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka ale já vím....:-) No v nemocnici dobrý, ale zase zítra budu muset zase na kontrolu, tak snad už to dopadne dobře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap no jsem ztoho tsková přepadlá..loni byl taky v Afganistánu a letos jede taky a vždy to vycházelo na termín,tenhle je už poslední verze a měnit už fakt nic nebudu..bude to 6.8. makinka: a co ti bylo??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - to mě mrzí, jani.. chápu, že to naštve.. to víš, jestli na tvého muže tlačili i jeho rodiče, tak je to těžko.. člověk to nakonec stejně musí překousnout.. ikdyby ses kvůli tomu před švagrem vyvztekala a řekla mu, co si o tom myslíš, tak by mu to zřejmě stejně bylo jedno :-( páč já bych se vyvztekala :-D jejda, to by bylo sprostých slov :-D možná bych i vymyslela nějaké nové :-) kdyby to bylo poprvé, tak by se to dalo překousnout, ale i podruhé, to by mě vytočilo do červených.. @makinka88 - určitě už bude dobře! držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii rozháněli mi slepák, tak snad to bude dobrý. @mrazulka děkuji moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně mrazulko,já bych se teda taky nenechala. Moje máti nám ted zas pořád píše,že by jsme si měly udělat malou a skromnou svatbu o pár lidech.Prý když se te´d bude vše zdražovat.Pořád jí říkám že mi sami si to budeme financovat tak ať se nám dotoho nepletou.Ale stejnak jak kdybych to říkala do větru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap - nám se rodiče do svatby vůbec nepletou.. ani se nás neptají, co už zařizujeme a tak.. akorát se mě mamka ptala ohledně koláčů, jestli už máme spočítáno, kolik jich budeme péct, že by je ráda zaplatila.. tak jsem jí říkala, že ještě nevím, ale že jich bude hodně, že nechci, aby se zbytečně vycinkávali z peněz, ale trvá na svém.. takže jí pak řeknu částku menší, kdyby to bylo moc drahé..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak to máte dobré.Nám se ještě ani Přítelovo rodiče k naší svatbě nevyjádřily,jako kdyby žádné oznámko nedostaly :( Ale řešit si to budeme také po svém. Tak my se jdem připravit musíme do kauflandu pro pár věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě bohužel vztekání nebylo nic platné..on totiž začal hrát hodně na city,že ho bude hrozně mrzet když tam nebude a že se to o měsíc přeci nezblázní..no všichni vtom samozřejmě neviděli žádnej problém jen prej já..tak jsem raději ustoupila...zítra jdu na matriku ,zamluvim to a už to nebudu řešit..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - to chápu, jani.. já vím, že to vztekání není k ničemu, ale mě by se ulevilo :-) každopádně bych mu to nezapomněla.. a hrát na city mi nepříjde zrovna fér.. a co všechno to, co už máte zamluveno na 11.6.? fotograf a tak? já jsem se zrovna vrátila z power platu.. mrzí mě, že nemůžu chodit častěji.. vychází mi to tak 1x v týdnu.. ráda bych tak ještě jednou, ale to už měl přítel trošku kecy, že už mám hodně aktivit.. ach jo.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak už máme termín na matrice potvrzen :-) Jen ještě uvidíme v kolik hodin,chtěli jsme později,tak ve 14 hod,ale na matrice jedou podle jízdního řádu po půl hodinách a my se musíme zařadit :-( Co kdyby náhodou si nikdo termín nezamluvil a oni by tam museli třeba 2 hodiny čekat.....Takže to máme na 12 hodinu.Zkusím ještě koncem ledna zavolat a uvidíme jestli to půjde posunout. janullii : je to smutné,škoda,že to podřizování nejde opačně :-) A jak to máš třeba s fotografem,restaurací a tak?Musíš vše zařizovat znovu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky @janullii Tak to mě za tebe moc mrzí, nevím jak bych se v takovém případě zachovala já, ale asi bych nakonec taky ustoupila :-( @makinka88 Držím palečky ať je vše ok Nám teďka do svatby taky naštěstí nikdo nemluví, nejdříve samozřejmě byli také řeči ať se jen vezmeme a nic kolem neděláme, ale už je klid, vědí, že je to zbytečné :-) Holky nebyla jsem si pořád jistá těma šatama, tak jsem si je musela už asi po padesáté vyzkoušet a vyfotila jsem se, sice jen mobilem, co na to říkáte? Potřebují doupravit na mou postavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - mě se šaty líbí.. až se doupraví, aby ti hezky seděly, hlavně nahoře, tak paráda! jinak zase chválím novou bižu.. zatím jsem ji zkoukla jen letecky, ale až dovařím oběd na zítřek, tak prozkoumám blíže :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuji..jinak bižu už mám nejspíš rozhodnutou..bude to ten náhrdelník co mám v albu, je k tomu i ten náramek, jen naušnice budou visací..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - krásné.. i v té červené.. moc krásné..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Děkuji..v té jsem to právě zkoušela a pokud by někdo chtěl šperky do červena, tak to vypadá opravdu moc hezky.. Přemýšlela jsem, že bych si pod ty šaty pořidila spodnici bez kruhů, ale teďka si říkám, že by to možná bylo moc, šaty mají tři vrstvy, ale i tak průsvitají, tak nevím jak to řešit, co myslíte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?