Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Super úlovky..jedna věc hezčí než druhá :-) Tak jsem zkoušela sehnat nějaké krejčovství, kde mi zúží a upraví šaty na tělo a z jednoho mi napsali, že zúžení by vyšlo na 2500 Kč :-p Holky přidala jsem do alba nějakou bižu co by se mi líbila, co myslíte, šlo by to k těm mým šatům?
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Mám to i v albíčku, bude to v penzionu Na Rozcestí. A vy máte jakou restauraci? :-)
Odpovědět
@vanesskamay jůů,tak aspoň někdo je spokojenej, to je fajn...:-) ono taky každý má jiné chutě a třeba i jiné ty příchutě, takže určitě někomu chutná, jinak by se jich tolik neprodávalo... Já jsem pro klasiku s mlýnkem, ale ty jsou hodně drahý no... a nebo klasické espresso, ale tam mě štve to vymývání po každém hrníčku...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no jelikož nemáme klasickou hostinu ale grilovaní tak to máme na Štěrkáči u Zvona jestli to tam znáš budeme mít obřad na 12:30 a počítám že tak na 14:30 bude hlavní chod a večer bude grilované selátko + kuřátka takže spokojenost navíc tam chodíme fakt často a moc nám tam chutná a z kolika lidma počítáte???nám vychází asi 52 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
abych pravdu řekla, tak mě je to vcelku jedno, jestli dolce gusto nebo nespresso :) já to nepoznám :) nejsem klasický kafař.. doma máme nespresso, recenze jsou takové, jen prodávám, co jsem nakoupila :) nic proti dolce gusto nemám.. já už jsem nákup bibi chválila přimo v albíčku.. :) @sarpie - já myslím, že určitě.. bižu je moc krásná! ještě nevím, která se mi líbí nejvíce, prostuduji později, ale na první pohled - krásné všechny..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - takže mě se líbí obrázky 152 a 153.. ale co k tomu na krk?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jé moc děkuji za rady.. k tomu náramku mají i naušnice a i na krk, přidala jsem to do albíčka.. a k těm naušnicím by mi paní na fleru vyrobila taky oboje, ale zase jsem si říkala, že samotné naušnice jsou výrazné a tím, že jsou dlouhé, by to možná s náhrdelníkem bylo už hodně, tak bych si možné nechala udělat jen náramek, ale netuším jak by měl vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: mne se libi kombinace 157/159 a jestli k tomu patri i naramek, tak super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Jojo, tam to znám, za "mladých let" jsme se chodili na štěrk koupat :-) Tak to jo, jak máte grilovačku, tak to bude určitě dobré :-) My máme 70 lidí, obřad budeme mít v zahradě u hostince, hostinu v salonku, máme klasický oběd a večer rauty.Ubytování máme taky přímo tam, takže se nebudeme muset nikam trmácet :-) @sarpie Já nějak nevidím to číslování obrázků, ale tam, kde jsem dala líbí se mi, tak ty se mi líbí :-D :-D
Odpovědět
sarpie: já se nemůžu rozhodnout, líbí se mi všechno :) Ale 153 super :)
Odpovědět
@mrazulka děkuji za komentář o dominikánské republice. O velkém kontrastu bídy a luxusu jsem taky četla :( na ulicích jsou často žebrající děti.... to bych neunesla :( tak ti nevím :(
Odpovědět
mrazulka: koukala jsem na ty nespressa, asi k tobě dojedu na kafíčko, ať vím pro co se rozhodnout :) :) ale zatím vítězí dolce gusto, kvůli ceně a vzhledu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verisek.s jestly se neurazíš kolik ti je???že píšeš za mých mladých let
Odpovědět
Profilova fotka
jinak všem přeju pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Haháá, je mi 26, na Štěrk jsme chodili tak v 16ti letech, takže je to obrazně řečeno ;-) ;-) ;-) @lenakvapilova Leni, já bych brala taky Dolce Gusto, má ho kamarádka a super, i když já kafe moc nepiju. Ale vzhled je super, u mě vyhrává červená varianta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, všem děkuji za rady a tipy na bižu..bude těžké se rozhodnout :-N Dnes mi došel balíček se sovičkami, knírky a pusinkami. Jedno hezčí než druhé, hnedka jsme dělali kravinky s knírkama, tak se těším na svatební fotky s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jé tak to jo to si o rok mladší než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naše nepresso je také červené :) já myslím, že je to úplně fuk, hlavně, když kafe chutná :) @lenakvapilova - ta moje kolegyně říkala, že to na ní v té dominikáně působilo strašně.. i můj muž říkal, že se tam nad tím hodně zamýšlel, když viděl ty rozdíly.. vidět tam malé žebrající děti v té bídě, to bych asi neunesla :( @sarpie - koupila bych nejspíš i ten náhradelník.. třeba ho pak ještě vynosíš i k něčemu jinému, kdyby to s těmi náušnice bylo moc.. pravda, jsou hodně výrazné, ale uvidíš.. taky jsem toho nakoupila více, protože nemám představu, co se bude hodit více.. ale ta moje bižu nebyla moc drahá.. na fleru ale taky mají dobré ceny.. no, ikdyž některé kousky jsou drahé..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Doporučovala mi, že by mi vyrobila stejný přívěšek jako naušnice a ten by se dal na jemný řetízek a náramek jen s perličkami, tak nevím jak by to vypadalo. Ty naušnice stojí něco málo přes dvě stovky, tak nevím na kolik by vyšla celá sada, ale jak tam mám tu sadu naušnice, dva typy náhrdelníku a náramek, tak to by mě vyšlo přes 1700 Kč, což mi přijde už mooc :-p a zrovna se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie - 1700,- - to už je dost, ale zase svatba je svatba :-) však uvidíš.. třeba si objednej zatím jen náušnice a náramek a kdyby to přeci jen bylo málo a na ten krk by to něco chtělo, tak si to necháš dodělat.. jo, jo, na fleru to se nakupuje :) to člověk neví, co dřív hodit do košíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já nemám moc času na chatování, tak tu budu asi jen občas ;-) jak se máte? a co přípravy? Sarpie: jj měli jsme ji mít, ale sešlo z toho....
Odpovědět
@lenakvapilova budoucí švagrová má taky červené nespresso, vypadá moc hezky, tady jsem náhodou narazila na diskuzi o DG, třeba tam něco vyčteš... http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte???už mám sehnanou fotografku a kapelu tak jsem ráda ;-) ted budeme mít od vyřizování klid do ůnora :-D
Odpovědět
@scvrcek děkuji moc za diskuzi o DG:) uvidíme co pořešíme nakonec:) já z DG kafe pila a moc mi chutnalo, a pro hosty jako svatební dar bude přístupnější než nespresso! Už se nás začínaí ptát, co budeme chtít. Moje skoro celá rodina chápe, že potřebujeme penízky, tak nám přispějí na bydlení, ale od "manžela" rodina má pocit, že musí být hmotný dárek
Odpovědět
Jinak slečny přeji nám všem, aby ten rok 2011 byl ten nejúspěšnější!!! Aby se vše zadařilo tak jak má :) a byli jsme všechny šťastně vdané mladé paní :) :) :) Dneska to oslavme a zítra už se musíme zase pustit to příprav, protože čas se krátí :) Mějte se krásně!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata... omlovuvám se, že jsem se Vám nepopřála krásné svátky, ale měla jsem tak hektický týden a i svátky, že jsem se ani na Pc nedostala :-( A ani v týdnu, protože jsem byla v nemocnici... dneska mě pustily... hurá :D Jinak Vám přeji do nového roku hodně štěstíčka , lásky a hlavně zdravíčka a ať je to ten nejkrásnější a nejúspěšnější rok holky moje :-*
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky přejeme vám štastný Nový rok 2011 já a náš Šimonek x-) a přikládám naše foto
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Tobě taky krásný nový rok a Šimůnkovi taky... je nádhernej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 děkuju je to náš cvalík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Tobě taky makinko, doufám, že už jsi zdravá a v novém roce tě už nic nebude zlobit ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?