Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullli: dekuji ja prave nechtela nic velikyho, kdyz uz jsou saty zdobene a bohate
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to stebou sohlasim,já taky nejsem na nějaké honosné šperky..já budu mít taky jemné, ty co mám v albu,takže za výběr máš u mě palec nahoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ja musim rict, ze mi tvoje bizu prijde az moc jednoducha, takova malo svatebni .... ja taky nechci nejake briliantove nahrdelniky a spis chci sperky ladit taky do jemna, ale chci, aby byli trochu vic "special". Hele, ale to je zase muj osobni nazor a kazda tu mame jiny vkus, takze se budu opakovat: je nejdulezitejsi, pokud se takovy styl libi tobe. ;-) Ja jsem se zrovna dneska domluvila s kolegyni, ze mi zkusi vyrobit nejakou bizu podle mych predstav, protoze pani z Fleru se mnou ted nejak prestala komunikovat. Ona se totiz te vyrobe bizuterie kolegyne venuje a nakombinuje cokoliv podle prani, obrazku a proste jsem si navymyslela a nakombinovala, co jsem mohla. :-D Tak jsem straaaasne zvedava, co vyrobi. :-) Taky jsem kontaktovala kvetinarstvi a cukrarnu a v obou mi budou moct vyjit vstric. :-) :-) Tak uz mam snad skoro vsechno domluveny. No a za mesic budu moct zacit s papirovanim (v nasem pripade nesmi byt razitka starsi jak 6 mesicu) ... toho se strasne bojim. Ale snad to dobre dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso - mě se bižu líbí, je hezká a jemná.. já akorát nemůžu mít ty visící náušničky, ty mi nesluší.. vzhledem k tomu,že jsou to bílé perličky, tak mě svatební připadá.. důležité je, aby to hezky ladilo k šatům.. takže já jsem s ní "komfortna" :) bibi - moc držím palce s papírováním!! to bude určitě záhul..
Odpovědět
Profilova fotka
a taky jsem si zrovna objednala bižu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že teď to tady nějak vázne :-( Dneska u nás byla jedna z holek co mi budou šít šatičky, tak už mi řekla co a jak :-) picaso, mě se taky tvoje bižu líbí... Taková jemňounká:-) Já s bižu snad nebudu mít problém, moje mamina jí taky dělá, tak snad něco vytvoříme :-) Jinak jak se máte holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty:) picasso: myslím si,že důležité je co se líbí tobě,tak se nenech odradit..je to jemné a myslím,že se to hodí:) bibi: tak vy už budete papírovat,tak ať je to bez problémů a nervů:) makinka: a jaké šatečky si necháš šít?to ti bude dělat nějaká známá krejčová??
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno:-) Janullii: Šít si nechám šatičky, co mám v albíčku s tou bordovou sukní:-) jinak šít mi je bude teta s kamarádkou, mají svatební salon:-) Holky, co je s Váma? Jste nějaký nemluvný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je fajn,aspon ušetříš nějakou kačku:) jsem pak zvědavá na výsledek.. nevim kam se všichni poděli:(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne :-( I já, budou malinko jinačí než Ty na fotce, nebude tam úplně stejné řasení, ale oni se v tom vyznají šijou pořád a krásný šaty :-) Ježíšek mi přinese botičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holčinky :-) :-) Tak já za chvíli mizím do salonu zamluvit si šatičky :-) :-) Našla jsem ještě troje podobné, tak je chci všechny vyzkoušet a uvidím, ale ty Fedry stejně vyhrajou :-) :-) Tak vám sem pak písnu, jak to dopadlo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zlatečka! tak já hlásím, že jsme se teď vrátili z cateringu.. můj pocit je velice dobrý! dokonce nám udělají i nazdobí stoly, takže mi odpadla další věc, kterou jsem chtěla pořešit a napečou i minizákusečky ke kávě, takže další věc odškrtnuta.. to jsem ani netušila, že tady zaplácnu tolik much jednou ranou :) kalkulaci nám pošle do mailu, takže jsem zvědavá, kolik to bude, pak vám řeknu.. jinak, makinka, přeji, ať se šaty vydaří! jsou krásné! a veriskovi, ať si vybere ty nejkrásnější! prosíme tímto o foto :) třeba nakonec vyhrají jiné :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
makinko, ty šaty jsou šupy!
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: a to chceš ty stím červeným spodkem? jsou zajímavé:) kouká,že vývazky máš taky hotové,to já se stim nějak loudám.. mrazulka: no to je super!a chutnali jste tam jídlo?jsem pak zvědavá na kalkulaci:) veru,tak šťastný výběr:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já jsem jídlo nechutnala, ale mirek už s nimi jednu akci měl, byl spokojený, takže víceméně už jsme šli na jistotu.. :) takže teď ještě svatební oznámení, koláče, dorty, kytky, prtýnky a obleky pro moje kluky a to je asi všechno.. řekla bych..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře,tak snad vás nezklamou..no já včera viděla pěkné obleky v C&A a měli na ně i slevy,tak tam asi naženu Péťu až se mi vrátí abych tohle taky už měla..
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jste toho zas napsaly :-) mrazulka: Prstýnky budeme kupovat v lednu.Jen pořád tápu jestli zlaté nebo bílé zlato. :-| Dej vědět nakolik Vás vyjde ten catering,můj budoucí švagr ho měl na svatbě a daly za něj se vším 10 000,-a to tam měly pár co obsluhoval.A hrozně jídla jím pak ještě zbylo,ale oni měly málo lidí okolo 25. Dneska jsem Martínkovi objednal Nočník kamarád od FP,vypadá jak normální záchod,hraje a vydává zvuky splachování.Tak snad se tomu našemu andílkovi na něj bude chtít víc čůrat :-) tak a jdu žehlit...
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - i my to budeme mít i s personálem, který tam bude až do konce zábavy.. počítám, že to bude více než 10 tis, určitě.. my budeme mít kolem 40 lidí.. prstýnky my určitě z bílého zlata.. já nosím jen bílé, žluté mi moc nesluší.. a jinak my už jsme teda bez plenečky, máme jen na spaní :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mám šaty! byla jsem v salonu s mamkou a ještě tam byla jedna nevěsta s kamarádkou. Fedry mi rozmluvily, i když já si fort stála za svým. Kanýrek nahoře by mi odstranili, to by nebyl problém. Jenže já mám do toho výstřihu rovného velká prsa a ty vypadaly bez toho kanýrku, že každou chvíli vypadnou :-D :-D A zrovna jim přišel nový model, nikdo ho ještě neměl, tak jsem ho zkusila a mamka a ostatní dámy byly paf! Nahraju fotečku a čekám na hodnocení :-) :-) Fotila mamka - takže nic moc :-D , šatky nádherně sedí, mám v nich štíhlejší pas než ve Fedrách a mají krásnou a zdobenou vlečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Já nosím zas stříbro,zásnubní budu stejnak nosit na pravé ruce tak si zas říkám že by to nevadilo.Uvidíme. My nakonec budeme mít něco málo přes 50,ale z toho asi 7 dětí.Ale počítáme stím že nemusí přijed všichni.Proto jsme si i nechaly udělat kartičky aby hosté potvrdily do konce ledna svojí účast.Kvůli ubytování které jim musíme zařídit.Snubenec má pár příbuzných tady u nás, taky ty objedeme a zeptáme se zda by u nich mohla ta nejblyžší rodina přespat a zárověn jim dáme oznámka. Uplně ti závidím že Honzík takhle chodí na nočník,snad se to taky brzy naučíme.
Odpovědět
Profilova fotka
veru: no ta dolomita je super!!tak jsem si řkla..wau:) jsou super a dělají ti krásnou postavu:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: děkuju moooc, jé to mám radost :-) :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: ;-) fakt jsou krásný:)
Odpovědět
Profilova fotka
veru:téééda fakt ti moc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: jéééé, děkuju moc moc moc!!! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, připojuji se k Vám. Od včerejška už totiž máme potvrzený termín 11.6.2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: moc krasne, sedi ti nadherne, je videt ze Svozilkovi rozumi sve praci. Umi poradit myslim dobre, tak to jsme dve co mame uplne nove saticky. rybitwi: vitej!!!! janullii: me se moje bizu libi, neboj nenecham se odradit, zase si stojim za svym to co jsem chtela vyrobit to mam.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: děkuju moc!!!! a bižu je opravdu moc pěkná ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: to je dobre, jak jsem psala, mame kazda jiny vkus a to je dobre. Jinak bychom vypadaly vsechny jako pres kopirak. :-) verisek: satky jsou luxusni ... muzes se rovnou vdavat. ;-) Sedi ti krasne, budete vubec zkracovat nebo jsou opravdu akorat ve vsech smerech? A jak jsou takovyhle saty vlastne tezky. Da se v nich vydrzet cely den?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: děkuju moc!!! Zkracovat budeme, stojím na takovém podstavečku, ale nebude to o moc, záleží, jaký si zvolím podpatek :-) :-) Jsou lehoučké, jen to tak působí, ten tyl je lehoulinký, takže určitě vydržím až do rána :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?