Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak ty moje saty taky vypadaji ze jsou moc tezke, ale urcite v nich vydrzim cely den
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už máme doma všechny fotečky z focení, jsou nádherné, škoda, že je sem nemůžu všechny dát. Tak jak bude hotové oznámení, hned přidám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - jsou krásné! jako princezna!!!!! jinak i já se teda převlékat nehodlám :) takže až do rána, až do rána! :) sulcikovap - u nás to šlo tak nějak samo.. kolem ročku jsem honzíka začala na nočník posazovat, kolem 15 měsíců si začal volat a teď už jsme asi měsíc bez plenečky.. neboj, martínek se to naučí taky :) jinak, já bych určitě nenosila na jedné ruce žluté zlato a na druhé stříbro.. nelíbí se mi to a myslím, že to ani nevypadá moc pěkně.. buď to nebo to.. a nebo pak jít do snubáčku v kombinaci..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: děkuju moc!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to je super, ze jsou saty lehky. Mne ty moje svou lehkosti taky moc prekvapily. Taky bych v nich chtela zustat cely den a vecer, tak snad to pujde. picasso: moje predesla zprava pro janullii mela patrit tobe.... jsem to popletla. :-D
Odpovědět
veru: slušeli ti i předešlé, ale ty nové šatičky ti dělají opravdu nádhernou postavu :) jsou krásné! Budeš nádherná nevěsta :) taková princezovská, jak se líbí mě:) :) Já si taky myslela, že ty moje šaty budou těžké, dokonce jsem je vážila a mají 6kg, ale když je obleču, tak jsou jako vánek, kruhy je drží od těla, takže mám pod sukni průvan:) peťa a mrazulka: my máme snubní kombinaci a zásnubní mám bílý a vypadá to pěkně, ale jeden žlutý a jeden bílý si neumím taky představit! To se moc nehodí
Odpovědět
Verisek.s: moc pěkný fotky na to oznámko. Holky, to už vážně máte všechny vybraný svatební šaty? Tak to mě začíná děsit. Já jsem si říkala, že půjdu na zkoušku až tak v lednu... V podstatě máme na pevno zamluvený jen místo obředu a hostiny, termín a prstýnky ostatní jsem chtěla řešit až po novým roce...
Odpovědět
Profilova fotka
leni - mě se právě taky nelíbí, když se zlato a bílé zlato či stříbro nosí dohromady.. nehodí se to k sobě.. my budeme mít určitě bílé zlato.. zásnubní budu nosit na pravém prsteníčku, nebudu ho nosit spolu se snubním.. a nebo budu nosit jen snubní.. rybitwi - já myslím, že i po novém roce pěkné šaty najdeš! to bych se nebála.. jinak se mi tvůj výběr v albíčku moc líbí.. hlavně ty poslední dvoje na ramínka..
Odpovědět
mrazulka: díky za pochvalu alba, musím ho trochu obnovit. S květinami ještě stále váhám,ale asi kopretiny s gerberami (mám je nejrači). Ještě jsem koupila a nazdobila košíčky, koupila jsem čokoládky které budu upravovat a organzu na stoly. No a šaty- tyhle mě sice nadchly( ty poslední v albu obzvlášť),ale otázkou je jaký mi na zkoušce budou sedět střihově atd. Takže nakonec můžou být úplně jiný....
Odpovědět
Profilova fotka
rybitwi - u kvetin se zatim taky nemuzu rozhodnout, rada bych tulipany, a kdyz nebudou, tak nejspis kaly.. moje mamka mela taky svou prvni svatebni kytici z gerber :) podruhe uz mela ruze.. jinak, co se tyce satu, tak uvidis, ale myslim, ze ti urcite budou sluset..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem rozhodnutá pro růže :-) Jinak jsem dnes myla a zdobila okna na Vánoce začíná Advent.To se nám to pěkně blíží.Teď už náš Martínek bude Vánoce vnímat tak to bude super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže nám přišla kalkulace na catering.. jídlo přibližně 21 tis, nealko cca 6500,-, alko 6000,-, vína cca 2600,-.. s tím, že alko i nealko máme na komis, takže budeme platit jen to, co se vypije.. plus nám tedy udělají výzdobu a napečou minizákusky.. s cenou jsme spokojeni :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, vůbec jsem neměla čas sem přispívat, v práci nám byla naznačeno, že bychom neměli skoro vůbec navštěvovat net, že se to monitoruje a naše oddělení na tom není nejlépe ]-( tak si připadáme jako roboti co se hrabou akorát pořád v papírech a čučí do monitoru :-) No a doma další pecka, přítel včera vyběhl na sousedku, v 1 h. v noci začla prát a uklízet a ten randál byl už nesnesitelný, tak mu v podstatě řekla, že jí je to jedno a jestli se nám to nelíbí ať bydlíme jinde. Super, pořád s ní máme nějaké problémy. Máme pronajatý byt od známého v dvougeneračním domě a ona bydlí nad námi, je to jeho sestra, ale ani on s ní nevychází. Navíc má doma 3 psy a kočičí útulek s asi 20 kočkami. :-| rybitwi: taky tě vítám a musím se přidat k mrazulce a pochválit ty ty dvoje poslední šaty, bomba, moc se mi líbí, co je to za značku? jinak o kytičce jsem ještě moc neuvažovala, nejradši bych nějaké luční kvítí, ale to se do kaple nehodí :-) mrazulka: a pro kolik lidí je ta kalkulace? Já tomu tedy moc nerozumím, vše si budeme dělat sami, ale podle toho co jsem tady různě četla je to dobrá cena.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to ja si taky rikam, kdy na me v praci nekdo nabehne, ze tam nic nedelam a porad jenom cucim na internet. :-D No, ale co potrebuju, mam udelano, tak co. :-D My mame nastesti sousedy celkem OK. Asi se nas s Twixikem vsichni boji. :-D Trosku nam ted hafik dela starosti .... boli ho nozka, tak jsme s nim vcera byli na rentgenu a ma zpretrhany vazy v kycli. Tak ted musi byt 3 mesice klidu a pak se uvidi, jestli bude muset na operaci nebo ne. Vcera byl na tom rentgenu pod narkozou, tak pak byl jako maly detatko, co jeste neumi chodit, strasne chce, ale nejde mu to. :-) Chudak nevedel, co se deje. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja jen tak v rychlosti, moc jsem nespala, honzik se porad budil, jsem ko.. Sarpie - je to kalkulace pro 40 lidi.. Castku jsme urcite cekali vyssi, co se jidla tyce.. Mirek na me volal - to je nejak malo! Tak jsem mu rikala, ze raut vychazi cenove lepe nez klasicke vareni.. Mame 3 hlavni jidla - 10 kg pecene kyty, zverinovy gulas, lososa s bylinkovou omackou a bramborem.. K tomu knedlickovou polevku.. No a uz klasicke veci, ktere se davaji na raut, rizecky, rolady, syry, salamove misy, zeleninove salaty atd atd. Jo, saticky rybitwi jsou nadherne!! Myslim, ze ji urco budou krasne sedet! Bibi - honzik vcera rika bibi, bibi, ale nevim, co tim myslel :-D Drzim palce, at je Twixik brzy v poradku a ty nemas starosti!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak hlasim, ze uz i ostrave mame bilo..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jeee, tak to je legrace s tim Honzikem.... asi mi roste druhy zenich. ;-) U nas dneska rano taky prvni snih!! Vypada to krasne, ale ze bych se z toho nejak hodne tesila, to ne. Ja jsem teplomil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... bibi: držím pěsti ať je Twixík brzo zdravej! A jinak u nás včera za hodinu napadlo 10 cm.... A já nemohla najít auto, zečala jsem vyšilovat, že mi ho někdo ukradnul :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, tak se zase hlásím po nějaké asi delší době jak tak vás tu pozoruju! :-) já vás fakt obdivuju, kolikrát jsem chtěla na něco reagovat a než sem se sem dostala, tak jste byly o dvě stránky dál.. :-D bohužel se v práci na beremko moc nedostanu, takže je to s časem na čtyřku.. já se musím pochlubit, byla jsem zkoušet šatičky a pár se mi jich jako že hodně líbilo nebo mi přišly něčím zajímavý, ale u jednich (docela dost mě překvapilo že zrovna u nich - vybírala jsem si trošku jinej styl) , jsem udělala to vaše jůůůůů a tý jo a fakt mi docela vyrazily dech :-) moc ráda bych si je sem dala do obrázků, ale přítel se sem občas zabrousí podívat a já nechci aby ty šatičky viděl. no a na netu jsem je nikde nenašla.. jenže bych ráda věděla váš názor.. jinak jste dámy hodně pokročily, smekám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel - ahojky!!!!!!!!!!!!! tebe už jsem dlouho neviděla, holka! to víš, my toho nakecáme :) to já, když nemám čas, tak se mrknu za pár hodinek a už jsou tady další stránky a já nestíhám :), ale jinak koukám tak průběžně.. přítel čte i naši diskuzi nebo jen kouká na fotky?? že by sis třeba založila ještě jedno album pod jiným nickem, aby ho nenašel :) a nebo bys mi fotečky mohla poslat do mailu, já bych je vložila do svého albíčka, my ti to všechno pochválíme a pak je vymažeme.. jéé, jsem zvědavá, jaké sis nakonec vybrala!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no ony jsou hlavně úplně jiné než jsem čekala, že budou vypadat!! akorát na té fotce nevypadají tak jako v reálu.. :-) přítel sem chodí akorát na naše album, nebo když ho někde chce ukazuje :-) ty jo, tak to jsem ráda že nejsem sama kdo to tu takhle nestíhá :-DDD tak to já se budu snažit víc :-) mrazulko na tebe jsem si normálně vzpomněla včera v jednom salonu! :-) jsem tam koukala na šaty, které byly dělané za krk a byly zdobené tak nějak jak si je tu tehdy popisovala.. už si někde sehnala obrázek těch šatů? nebo jak to vůbec dopadlo, vrátila ses tam aby sis je i vyfotila když už je máš i zarezervované? já jsem ještě nezažila že by mi je nedovolili vyfotit.. tak já tu zkusím udělat to albíčko pod jiným nickem, ono těch fotek je celkem hodně,ikdyž jen některé vypadají celkem tak že na nich jde něco dobře vidět :-) takže klidně bych ti je i poslala, ale myslím že bych ti zahltila schránku :-D no a já abych to shrnula, tak jistého mám akorát obřad, hostinu, ubytování 50 % a fotografku :-) začala jsem řešit DJ nebo kapelu, nevím co bude lepší.. po novém roce půjdu juknout na květiny kde mi řeknou, jestli květiny které budu chtít na svatbu budou v mém termínu nebo ne a pokud nebude jistota, že v té barvě budou moci být doručené, tak mi ukážou jiné, tak jsem na to zvědavá a pak do květinářství, kde vymyslíme jak to bude vypadat :-) jsem si zase vymyslela kombinace :-). dort taky víme, odkud by jsme ho chtěli mít, ale nevím jestli nám ho tam udělají, takže to bude ještě sranda.. no a co se týče cukroví, zákusků a svatebních koláčků, tak to už víme komu říct.. no a ozdoby a dekorace musím počkat, až budeme vědět barvu těch květin.. takže tam ted pokročit ani nemůžu.. no a měla jsem koupenou sadu šperků, které jsem tu ještě u nikoho neviděla, ale pokud vyjdou a budou ty šatičky, tak jsou na jedno rameno, takže bych ten náhrdelník mít nemohla, ale aspon by se využily naušnice :-) jo a kadeřnici už vím koho budu chtít poprosit a co se týče vizážistky, tak mám na výběr zatím dvě, ale tam uvidíme, kolik by si řekly za cenu.. ty brďo, jsem se rozepsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel - jen v rychlosti.. šaty jsem nakonec našla na netu na obrázku.. mám je v albíčku, ale jak jsem psala, na fotce je má modelka jinak posazené, mě seděly úplně jinak.. musím běžet a budu se těšit na fotečky! papa
Odpovědět
sarpie: Ty poslední šaty jsem našla někde na netu asi na Ebay, ale značku fakt neznám. No pokoušela jsem se vyfotit nějaký moje dekorace atd.ale nejmůžu přijít na to, jak ty fotky zmenšit, aby se mi sem vlezly... snad na to přijdu a dám je do albíčka. Jinak šaty půjdu asi zkoušet co nevidět,nejspíš ještě během prosince.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rybitwi, jestli můžu poradit a nechceš nějakej speciální program na fotky a obrázky, tak zkus v počítači malování. pokud máš novější verzi windowsu, tak v malování můžeš zmenšit obrázek a následně si ho uložit do počítače s koncovkou jpg atd.. tak to zkus a uvidíš.. já si dneska zmenšovala taky fotky na profil.. tak hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní zasněžené ráno ze západních čech:-) Holky Vám snad zapadal počítač sněhem, že dneska ještě ani čárky? Já asi teď vyrazím k doktoru, je mi dost zle, tak jsem zvědavá co mi poví:-( Tak zatím se mějte krásně makinka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my už máme hotový návrh oznámení a je to nádhera. Podle mě to bude to nejhezčí z celé svatby :-D :-D :-D Dám návrh na chvíli do albíčka :-) Dneska nebo zítra půjdeme oběhnout tiskárny a poptat se, kde by nám to vytiskli nejpěkněji :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ta predni strana zmizela nejak rychle. ani jsem se na ni nestihla podivat, ale ta zadni je moc pekna
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: moooooc pekny.... jenom bych nejak posunula ty fotky tak, aby to voditko opravdu navazovalo... ale ja jsem detailista. :-D No a citat je uzasnej!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: ono navazuje, ta fotka je pouze rozpůlená. Ale vypadá to, že je na jedné straně výš, ale ve skutečnosti není :-) Když se to složí k sobě, je to přesně ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: oznámení úžasný....Gratuluji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?