Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu slecnu nasla a npasala ji
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jé já si nepřečetla, že jsi jí už našla a poslala ti odkaz No někteří jsou fakt drzý..navíc když se jedná ještě o soukromé fotky. Já si na ty svoje dávám vodoznak, i když to nejsou mé vlastní fotky, tak jsem si dala práci s jejich hledáním na zahraničních stránkách, tak mi pak vadí, když si někdo něco neumí najít sám a jen tak to od někoho zkopíruje
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: přesně tak, taky hledám všude možně, ale ty vlastní fotky mě fakt dostaly, jak jsem viděla někde svoje vývazky :-| janullii: odkázek přeposlán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru,moc díky:)))
Odpovědět
Profilova fotka
a budeš si nějaké objednávat??
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: můžu taky poprosit o odkaz? :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: já ne, já už mám vývazky své vlastní výroby :-) Já jsem hledala širokou saténovou stuhu na mašle na židle a narazila jsem na tohle, tak jsem vám to sem musela nahrát, protože spousta klasické vývazky nechcete, tak jen tak pro inspiraci :-) Ale jsou fakt krásné :-) sarpie: posláno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky.... Jak jste se vyspinkali :-) Verisek.s: mohla bych taky poprosit o odkaz :-) Jinak dneska jdu k doktoru tak jsem opravu moc zvědavá co mi paní doktorka řekne, doufám, že to nebude nic zlého....
Odpovědět
Profilova fotka
veru,no jsou fakt pěkný..už sis objednávala ty šatky na to jedno rameno?? makinka: a co tě trápí??
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: už měsím jsem měla červené oko, včera jsem šla do práce, byla jsem tam 2 a půl hodiny, pak mi to oko nateklo, strašně zčervenalo a udělalo se mi tak zle, že mě vedoucí pustila domů, tak nevím co s tím mám....:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Janullii: objednávala, jenže toho prodejce mi blokli, že to prodával moc levně, tak jsem zvědavá, jestli přijdou. Pokud ne, tak mi ebay vrátí peníze :-) Tak jsem zvědavá, ale chci moooc aby přišly :-) :-) makinka: jejda, tak to moc držím palečky, ať je všechno v pořádku!!
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: děkuji moc za odkaz :-) a snad to v pořádku bude....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verisek: to muzoui zablokovat prodejce z duvodu, ze to prodava moc levne? to je zajimavej duvod, to by tady mohli zavrit vietnamce, ze prodavaji zbozi levne atd. :-D :-D :-D :-D makinka: at ti dobre dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_173: děkuji moc, snad ano
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ano, ono to nebyly origiály a ti postatní prodejci, co je hned vedle prodávají za 50 dolarů na něj podali stížnost...jako pochybný prodejce byl tedy zablokován :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak pak dej vědět jestli přišli..já jsem z ebay ještě neobjednávala,tak nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
Když nepřijdou nevadí, peníze mi vrátí a koupím jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se právě líbili na drůžičky,tak se taky kouknu po jiných:)
Odpovědět
Profilova fotka
já teda musím říct, že čerpán inspiraci i tady na beremese, vlastně z velké části.. nejsem tak kreativní.. ale ukrást obrázek, na kterém je ta konkrétní nevěsta, to je docela trapné :( když už, tak se aspoň zeptám nebo se omluvím, za copy nebo si to uložím bokem, né vystavím do alba, že.. picasso - co ti ta slečně odepsala?
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně, taky se mi tu někdy něco líbí tak si to vypůjčím, ale nechám si to jen uložené v pc a ne si to dát do svého alba a když už se mi něco tak líbí, tak se dané nevěsty zeptám. Holky tak dnes budeme objednávat šatičky, tak snad to budou ty pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: slecna je jeste nesmazala a ani neodepsala, jen premyslim, kdyz je smazu ve svem albu tak jestli se smazou automaticky i v tom jejim
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to se právě nevymažou..taky mi tu jedna slečna zkopírovala nějaký účes z mého alba a když jsem jí psala ať ho odstraní, tak si tam ještě z mého alba dala další dva..bohužel s tím nic dělat nejde.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - a ty máš hlavně moc krásné albíčko.. moc.. a které šatičky nakonec budeš objednávat?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: moc děkuji ;-) tak nakonec to budou z toho výběru co tam mám ty druhé a třetí, nedokážu se rozhodnout, a ještě uvažuju o těch posledních protože jsou v akci a za super cenu :-) Na jedny z těch prvních dvou, které si nakonec nevyberu už mám zájemce.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky myslím, že se to nevymaže.. ono je hloupé dát si do alba fotečky, kdy tam máš přes celou fotku něčí značku.. já tak mám účes, který se mi líbí, a který chci mít, ale už jsem ji vymazala a mám ji jen v pc, ale já jsem se pod tou fotkou omluvila.. sarpie - tak to je dost drzá slečna..
Odpovědět
Profilova fotka
zkusila jsem napsat administratorovi tak uvidim jestli se neco zmeni
Odpovědět
Profilova fotka
chlapík, který nám bude hrát na svatbě, byl tady na beremku hodně pomluven jednou nevěstou.. chtěl se bránit, ale firmy zde přispívat nesmějí, tak napsal administrátorkám, ale odpovědi se mu nedostalo, takže nevím nevím, zda se něco změní :(
Odpovědět
Profilova fotka
uz mi admin napsala a uz by mela byt fotka smazana, super pracicka
Odpovědět
Profilova fotka
a uz jsem si ji taky radsi smazala, nemam rada, kdyz si nekdo kopiruje mou fotku kdyby napsala tak je to neco jineho, ale myslim, ze je podle fotky znatelne, ze se jedna o mne a ne o nejake nahrane fotky, sakra ta me rozcilila ta zenska :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrá zpráva!! taky by mě rozčílilo, kdyby moje osobní fotka bez dovolení visela v něčím albíčku..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?