Menu Forum

Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

11. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1502 příspěvků. Má 38 přátel. Region Liberec.
 picasso: tak to mě mrzí,alespoň ta brigáda..nemyslim si,že by to bylo v tobě,třeba na tebe prostě čeká něco lepšího!!uurčo něco najdeš,nevěš hlavu!
15. lis 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
    Holešov, Region Kroměříž
 no ale kdy?? me uz nebavi ssedet doma bez korunky, to se uz neda zit z jedne vyplaty. je to horsi a horsi
15. lis 2010 v 07:35  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 já vím,že je to těžký,snad už brzo něco bude..a co jsi dělala před tím?
15. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 7. května 2011
    ČELADNÁ-hotel U Holubů, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
Registrovala se 16. února 2010 na beremese.cz. Přidala 682 příspěvků a 1 album. Má 46 přátel. Region Brno.
 Dobré rankoemoticon
mrazulka: my když jsme byli v Parisu pro ten žaket, tak tam byli velice ochotní ale strašný frmol!! Máš pravdu, že na figurínách mělli hrozně přezdobené šaty, žádné se mi nelíbily, ale nosili je odněkuď ze zadu. Ceny nevím, ale jedné nevěstě tam nabízeli šaty za 10 tis. půjčení a 12 tis. koupení.

picasso : mrzí mě, že ti to zase nevyšlo :( a v jakém oboru hledáš?? určitě to není tebou!!!!!!! Je prostě sehnat práci dost náročné!!
15. lis 2010 v 07:48  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 emoticon ja heldam v jakemkoli oboru. uz se nedivam na to co mam vystudovano. prave ze jsem nedelal nic, skonncila jsem vysokou skolu a hledam praci. a chtela bych ji najit nez se vdam emoticon emoticon emoticon emoticon uz tak mi bylo receno, ze jsem mlada a ze mam urcite v planu mit deti atd.
15. lis 2010 v 07:55  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 picasso: no je fakt,že to není jednoduchý,buď jsi mladá a nemáš praxi,nebo si stará a neperspektivní,pak máš děti,to je pořád něco!!takovýhle diskriminujicí úvahy bych úplně zakázala!!taky mám v plánu děti jako většina ale to přece není důvod tě nezaměstnat!!no pěkně mě to teď pobouřilo..je to hnus co se dějě
15. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slezská Ostrava, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
Registrovala se 30. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1142 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 dobré ránko,

leni - jo, já věřím, že v parisu jsou určitě taky příjemné.. a frmol tam rozhodně měly.. šatky nosily tam zezadu, u vchodových dveří měly nějaký sklad, jsem si všimla.. měly ho zrovna otevřený.. a byla tam nějaká smutná nevěsta, asi jí žádné šatičky neseděly, paní se jí snažila uklidňovat, že ať není smutná.. a i ty moje šaty by bez slevy stály 9900,-.

janullii - jo, vzala jsem to hopem emoticon ale je třeba to pořešit rychle a bez prostojů, na ty nemám čas emoticon jako pracující, zpívající a věčně bez volného času matka na mateřské dovolené s partnerem na cestách, to jinak nejde emoticon tak ráda bych si je ještě zkusila.. už teď se mi po nich stýská emoticon no nic, budu muset čekat až to 6.6. emoticon kamarádka mi říká, že si to mám poznamenat do kalendáře, já na to, že to první termín mého porodu, ten nezapomenu emoticon

picasso - ve své podstatě tě diskriminují, když ti řeknou, že jsi mladá a budeš chtít děti a za to bys je mohla klidně zažalovat, protože ve tě ani nesmí ptát, zda jsi vdaná a kolik máš dětí.. nesmí to být ani uvedeno v dotazníku při pohovoru.. nicméně ti moc držím palečky, aby to dopadlo dobře!!! a ty si necháváš svoje příjmení? nic proti tomu samozřejmě nemám emoticon ale proč? je jsem zvědavá emoticon já jsem teda ráda, že se sjednotíme, už kvůli honzíka a na svém příjmení nijak nelpím emoticon
15. lis 2010 v 08:38  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 janulli: dekuji za podporu. je to pravda je to dikriminace, ale z nekym se soudit na to nemam. a kdo mi dosvedci ze mi to kdo rekl atd.

mrazulka: nechavam si sve prijmeni pritel taky sve a deti budou mit prijmeni jako ja. mam netypicke prijmeni a trvam na tom aby se do budoucnosti jeste tohle prijmeni doneslo a jelikoz jsem posledni kdo ma tohle prijmeni tak je to jedina moznost.
15. lis 2010 v 08:59  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 doufam, ze me za to neodsoudite, ale je to pekne kdyz maji manzele stejne prijmeni ale ja to jeho nechci on nechce moje tak si nechame kazdy svoje.
15. lis 2010 v 09:00  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
mrazulka (40 r.)
7
 picasso - ne, to já tě za to vůbec neodsuzují!!! jejda to néééé.. to já jsem byla jen zvědavá emoticon však ono to přeci není podmínka, že manželé musí mít stejné příjmení..
15. lis 2010 v 09:09  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 picasso: já jsem si chtěla taky nechat svoje příjmení, ale tak nějak to přítele mrzelo, moje si vzít nechtěl, takže jsem nakonec svolila, i když s těžkým srdcem. Takže o příjmení já se radši ani nebavím a představovat se do telefonu asi nebudu a řeknu jen prosím emoticon emoticon emoticon
15. lis 2010 v 09:15  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 svrcek: wooooow, ty kyticky jsou nadherny!!! Skoda, ze neumim hackovat. emoticon Koho ja bych poprosila, aby me to naucil?!?! emoticon
Prijmeni nijak netrenuju, prijde mi to tak nejak zbytecny 7 mesicu predem. emoticon Ale obcas Mattovo prijmeni pouzivam, protoze se mi tady nechce slozite hlaskovat to moje, navic kdyz tam mam hacek a carku. To tady neznaji a vetsinou to zkomoli. I jmeno mi napisou treba Brygida. emoticon emoticon Treba kdyz jdu ke kadernici nebo nekde neco rezervuju, tak se rovnou hlasim pod Mattovo prijmenim.
picasso: ja te neodsuzuju vubec, jeden ani druhy partner nemuze nikoho nutit, aby si vzal prijmeni toho druheho. Je to absolutne v poradku a je super, ze jste se dokazali domluvit, pritel neni jesita a netrva na svem. emoticon To by me ale teda zajimalo, jak se jmenujes.... emoticon Ty jo, divny s tema detma. Prave, ze jestli jsi mlada (zapomnela jsem vek), cerstve po vysoke skole, tak je spis predpoklad, ze budes minimalne nekolik let jeste pracovat a deti planovat az za nejaky cas. Ja bych takoveho cloveka povazovala skoro i za vic perspektivniho, ze chce neco dokazat, vybudovat si postaveni atd. At uz je to ve skutecnosti jakkoliv. Spis bych rekla, ze bych mela asi problem ja, ve triceti bez deti... tam se asi spis ceka, ze bych uz chtela zalozit rodinu.
15. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 je mi 25 a muj pradedecek pochazel z Rakouska, spousta lidi mi tady komoli prijmeni ale libi sem i jak se trapi, jestli je tam jedno f nebo dve kde je prehlaska atd.
15. lis 2010 v 09:24  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 pritel to vzal v pohode ja uz mu to rikala na zacatku vztahu, ze kdybych se nnekdy vdavala takze si necham svoje prijmeni a trvam na tom aby se i deti jmenovali jako ja a bere to. je hlavni, ze se mame radi to prijmeni je vedlejsi, spis se desim toho az to zjisti jeho rodice :D
15. lis 2010 v 09:26  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lenakvapilova (30 r.)
8
 picasso: je to hezké, že přítel svolil, že se děti budou jmenovat po tobě emoticon to se málo kdy vidí emoticon
A věřím, že jeho rodiče budou v šoku,ale zvyknou si emoticon
15. lis 2010 v 09:34  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ani11.6 (33 r.)
Registrovala se 6. září 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 1 album. Ptice, Region Praha - západ.
    Hostivice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ani11.6 (33 r.)
Registrovala se 6. září 2010 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků a 1 album. Ptice, Region Praha - západ.
    Hostivice, Region Praha
 Ahoj kočky,tak se připojuji,svatbu též bude mít 11,6,2011 a myslím že nás bude dost,je to hezké datum a nám to vychází na šestileté výročí.
15. lis 2010 v 09:39  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 picasso: no, bude u vas jeste veselo emoticon emoticon
ani: tak to te tady u nas moc vitam emoticon .... koukala jsem, ze jsi z Prahy. My taky planujeme svatbu v Praze. emoticon Uz mate misto obradu a hostiny, zajistenou hudbu atd. nebo jste teprve na zacatku?
15. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 mrazulka: no to je jasné,že když jsi takhle zaneprázdněná,že nemáš moc času ale je super,že ses tak rychle stihla rozhodnoutemoticonto já jsem blíženec,a opravdu se nikdy nemůžu rozhodnoutemoticon))
picasso: taky ti fandím,je hezké že chceš zachovat příjmení a pokračovat v rodu..a prozradíš nám tvé příjmení??
15. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 mrazulka: já jsem zkoušela jednou v jednom salonu a pak asi za měsíc v druhém a hned první šaty, co jsem tam zkusila jsem chtěla emoticon emoticon Paní mi nosila další a další, ale ty první už nic nepřekonalo. Takže jsem to taky měla jedna dvě vybrané emoticon Dokonce jsem se bála, že tam na mě nic nebude, normálně mám velikost 40 a šatičky mám 36, což mi teda zalichotilo, že to se mnou ještě není snad tak nejhorší emoticon emoticon emoticon
15. lis 2010 v 10:24  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 bibi: prosim tě,váš pejsek je jaké plemeno??vybíráme pejska k domečku a ten tvůj se mi líbí emoticon
15. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 janullii: myslím, že Bibi pejsek je kříženec stafordšírského teriéra, myslím to tady psala emoticon Stafordi, bulíci a ostatní "bojová plemena" jsou úžasní, když je úžasný majitel. K nám na veterinu jich chodí spousta a jsou to úžasní mazlové. Pod vedením "pochybných osob" bohužel pak slýcháme ve zprávách ta napadení atd.... Já vždycky šílím, mám vystudováno chovatelství se zaměřením na kynologii, chov koní a exotické savce, takže je to přesně voda na můj mlýn! Samotný "název" bojová plemena je jen výmysl lidí a ti hafani za to nemůžou, nikdy pes nenapadne jen tak, pokud k tomu není vedený!!!! Nemluvě o tom, že nejvíc napadení na člověka má na svém účtu jezevčík... Takže určitě podporuju tyhle hafany, jsou to zlata, pokud je ruka majitele laskavá, spravedlivá a důsledná emoticon emoticon
15. lis 2010 v 11:34  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 veru: no já právě vybírám mezi Riedbackem a Tosa Inu..přítel chtěl strašně rotvajlera ale těhle psů se docela bojim a jelikož pejska budu vychovávat jen já,tak si chci plemeno vybrat sama..chci aby pejsek byl hlídač a měl rád děti,co myslíš??
15. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 janullii: Nas Twix je misenec Rednose Pitbulla s nejakym vetsim hafikem (bohuzel nevime jakym). Pitbullove jsou totiz normalne trochu mensi, Twixus ma dlouhy nohy a je stihlejsi nez vetsina pitbullku, i tlamicku ma takovou vic protahlou. Jinak jak psala Veru, je to uzasnej pejsek, pokud se s nim zachazi a vychovava se tak, jak ma. Twix je doma uuuzasnej, v zivote bys nerekla, ze by mohl nekomu ublizit, je jak plysovej medvidek. Venku se ale trochu zmeni v divocaka a musime ho hodne hlidat. Moc se pro ne nedoporucuji psi vybehy. Nesnese se se vsemi pejsky a kdyz je nekde psi bitka, tak on se vzdycky musi pridat. To uz je pak problem, protoze nechce pustit a je schopny neumyslne ublizit. Je to prece jenom kus psa s hodne silnym stiskem. To je proste v jeho povaze a stavbe tela. My jsme ho nikdy k necemu takovemu nepodnecovali, naopak, ale on uz je proste takovy. Napr. kocky nemuze ani citit a to jsme mu nikdy nerikali takovyto "kocicka, kocicka", jak nekteri majitele psu delaji a prijde jim to strasne zabavny. No a Veru by z Twixe nemela radost v praci, protoze nema rad pana veterinare a musime ho vzdycky hooodne silne drzet, aby mu nic neudelal, kdyz dostava injekci. Ja si ale myslim, ze to je reakce na jednu hodne bolestivou injekci, kterou jednou dostal. Ale ted v patek jsem ho napr. osalila takovou susenou klobaskou, takze si doktora vubec nevsimal a pri injekci jenom pipnul a dal dlabal klobasu. emoticon Proste pokud budes chtit takoveho psa, tak je dobry si o nich hodne precist, byt dusledna a byt si vedoma toho, ze mas doma silneho psa. Taky se priprav na reakce okoli, spousta lidi se takovych psu boji. Kdyz na cloveka zasteka nebo zavrci nejaky pudl, tak tomu nikdo nevenuje pozornost. Kdezto kdyz to same udela pitbull, tak uz je hned skoro pozdvizeni. emoticon At si o teto rase rikaji lidi co chteji, ja bych naseho Twixuse za zadnyho jinyho pejska nevymenila.
15. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 Woooow, Tosa Inu vypada uzasne! Ale hafan!! emoticon To ja bych asi vybrala toho, ale co jsem si ted tak narychlo precetla, tak by jsi s nim mela asi stejne tak prace jako s pitbullem. Ale urcite to pak stoji za to. Neni nad velkyho psa. Fakt. emoticon
15. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 bibi. jéé děkuji za výklademoticon) já pořád studuju na internetu a píšu si s chovatelema,nechci podcenit správný výběr pejska..bude to člen domácnosti a hlavně na několik let!!Takže veškeré poznatky já vítám..od jisté doby zbožňuju velké pejsky a vim,že bych jinýho nechtěla!!navíc budu doma věčně sama,tak se aspoň nebudu tak bát,když budu mít velkého ochránceemoticon
15. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 janullii: to se pak kdyztak muzeme nejak soukrome spojit a ja ti povim, co a jak jsme delali/delame my, ceho se vyvarovat, co bychom udelali jinak a tak. No problem! emoticon Proste to chce svojeho psa poznat, znat jeho silne a slabe stranky a podle toho se zaridit a chovat. U velkych psu je to o to vaznejsi, ze jsou velky a tudiz pokud by se neco stalo, tak by to mohlo mit daleko vetsi dusledky nez kdyz by to samy udelal pes malej. To je to samy jako s tim stekanim. emoticon Jeeeee, dalsi pejskarka! emoticon emoticon To se pak nekdy s tema nasema hafanama budeme muset potkat. emoticon
15. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 emoticon moc díky!!určo se ozvuemoticon
15. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 janullii: tosa inu je nádherný pes, znám paní, co má chovatelskou stanici, jsou to fakt páni psi. Ušlechtilý původ, zápasy sumo, to je jejich historie. V Japonsku, kde jsou ty pravé tosy žádné štěně neseženeš, tam si chovatelé nechávají celé vrhy, jsou úžasnou vzácností a svým majitelům vydělávají neskutečné peníze. Tady v Evropě je tosa už trošku "přešlechtěná" k jiným účelům - pes je to tvrdohlavý a neplatí na něj dril. Miluje svoji rodinu jako všichni ostatní molossové, na cvičák to pes není vůbec, přirozeně obraňuje a hlídá majetek a členy své rodiny. Na hafana se musí pomalu a důsledně. Je to velký pes, vážící v dospělosti kolem 70-100kg, takže to chce i fyzickou zdatnost a opravdu pevnou ruku. Ridgebacky má zase můj strejda - chs Saranga. Taky úžasná stvoření, pro cvičák, aktivní život, coursing, agility jak dělaní. Pochází z Afriky a byli vyšlechtěni jako lovci lvů. Zase velký pes, takže opravdu důsledná výchova, aby s tebou nevláčel po ulicích, ale pěkně poslouchal a chodil u nohy. Záleží, jaký vedete styl života, jestli spíš jste aktivní, tak doporučuju ridgebacka a pokud jste spíš pohodáři, budete makat doma na baráčku, na zahrádce - tak tosu. Oba k dětem úžasní, mluvím z vlastní zkušenosti, obě plemena znám emoticon
Určitě doporučuju koupi psa s PP, vzhledem k velkému plemenu - zdravotní komplikace, kyčle, srdce atd...je to na dlouhé povídání. Taky ale musíš počátat s finanční náročností, ať už je to poziřovací cena (tosa i 30-40 tisíc, ridgeback kolem 20 tisíc), nebo potom náklady na péči, hlavně stravu a případné veterinární výlohy emoticon
15. lis 2010 ve 12:48  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 613 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Přeštice, Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Přeštice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
makinka88 (28 r.)
1
Registrovala se 16. června 2010 na beremese.cz. Přidala 613 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Přeštice, Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Přeštice, Region Plzeň
 Ahojky děvčata, tak se po pár dnech zase hlasímemoticon Celý víkend jsem nebyla doma, byla jsem na venkově u babi a dědy... měli zabíjačku, tak jsem jim byly s něčím taky pomoct, aby nebylo zle emoticon

Jinak jak jste strávili víkend Vy? Za chvíli mažu do práce, takže si asi s Váma moc nepopovídám, ale zejtra mám volno, tak to tady budu :emoticon
15. lis 2010 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
fotoportrét
fotoportrét
janullii
4
 teda holky,takový super výkladyemoticon
no jsme spíše aktivnější tak je volba asi jasnáemoticonno je jasný,že když si chceme pořídit takovýho mazla,že bude něco stát,stim počítám..bude to takovej svatební daremoticonbudeme chtít peníze tak je pak použijeme na nového členaemoticončetla jsem hlavně že tosy nemají takovou srst jako třeba labradoři,tak že je nedoporučují moc ven..což když si vezmu že dva dny v týdnu bych byla doma až v šest,tak potřebuju aby byl pes venku,měl svůj kotec a na to tosy nejsou..ale úplně mě dostaliemoticon
15. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš