Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: takové jsem bohužel nikde nenašla, zkoušela jsem ty jedny za krk, ale jediné co jim bylo podobné, že jsou za krk, jinak nic. Zkoušela jsem sehnat podobné a nikde nic takového nemají a nemám odvahu si je nechat šít jak už kvůli výsledku, tak také protože nevím jestli by mi vůbec slušely.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: musis zkusit najit salon s nejakymi netradicnimi znackami. Zkus kouknout jeste na salon Vewe http://www.svatebni-saty-vewe.cz, kolekce Martha Blanc ma zajimavy modely. Hodne se mi tam libi tri saty, jedny vypadaji podobne jako mam ja a podobnej typ ti taky moc slusel. ;-) Slecna si tam drzi ruce za krkem a na dalsi dvou fotkach je oprena o nejakou vazu. Ona je jednoduchost a jednoduchost. Ale uvidis co zitra v te Nuanci, na strankach pisou, ze se po roce vraci Pronuptia, tak treba uz budou mit nejake modely na salone.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: šaty docela hezký, ale šílený ceny. Prostě mám asi jiný vkus než většina z Vás tady :-( Nechci šaty co vypadají hned na první pohled co jsou svatební a ani mi nezáleží tak moc na tom, že mi v nich tak hezky nevynikne postava a prsa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
po delsi odmlce jsem tady. vcera jsme si dovezla domu sperky co jsem mela objednane. jak bude chvilka tka je vyfotim a vlozim tady. chtela bych zajet jeste jednou do salonu abych je vyzkousela i se satama. sarpie nezlob, se ale kdyby ti nezalezelo jak v tech satech vypadas tak uz mas davno vybrano.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: netvrdím, že mi úplně nezáleží jak v nich vypadám, ale že pro mě není zas tak důležité aby mi v tom napřípklad byli vidět prsa jak mi tady někteří doporučují..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: no, nektery saty tam maji jenom na prodej a to uz je cena "pecka", ale treba ta kolekce Martha Blanc je i k pujceni a pujcovny je 9,000 - 13,500, to je myslim na Prahu docela standard. Vim o nevestach, ktere dali za pujceni i vic. V jakych cenovych relacich pujcovneho se chces pohybovat ty? Mne se nahodou tvuj styl libi moc, ale ten puvodni, uz ne moc ty saty, co zvazujes ke koupi. Prijde mi, ze pod vlivem okolnosti slevujes z pozadavku. ;-) Tak se te snazim takhle na dalku ovlivnit :-N , ale zatim se mi moc nedari. 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
znovu jsem koukala na ty satky od Martha Blanc, co jsou hodne podobne do meho stylu a strasne moc se mi libi, jak jsou krasne jednoduche, elegantni a zaroven je tam vzadu i ta vlecka....aaach, nadhera! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no tolik rozhodně za šaty dát nechci a ani nemůžu. Maximum je tak do těch 7 tisíc, ale za půjčení mi to přijde hodně, proto si je chci raději koupit. Mě naopak vůbec nepřijde, že bych slevila z požadavků, ty šaty co mám v albu ke koupi je prostě můj výběr, takový mám vkus. Já nejsem na svatební šaty jako máte vy ostatní. Mě se líbí volnější a takové ty "pohodovější" šaty, které jsou například na svatbu někde venku.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to je asi v Praze docela problem s tou cenou, ne? Nebo se daji sehnat satky za max. 7tisic? Trochu se bojim, ze v te Nuanci budou drazsi. :-| No, ale OK, OK, uz te nebudu unavovat ;-) .... jak jsem psala, z tech co mas ke koupi, se mi nejvice libi ty s tema rukavkama. Prijdou mi prave diky tomu trochu vic zajimavy nez ty ostatni. Fotky jsou maly, takze nejsou videt detaily, ale vypadaji hezky nezne a stihove vypracovane. Ale nejsem zadna svadlena, takze vim vlastne o satech uplny prd. :-D :-D Ja jsem se zamilovala do tech Martha Blanc, tak se bojim, abych jeste nezmenila svuj wedding look. 8-) Uz si nejaky ty satky vyber, nebo ja budu porad brouzdat po netu a bude se mi libit porad neco novyho a novyho .... a bude problem. :-D :-D
Odpovědět
sarpie, nezlo se, ale pokud se ptas cizich lidi, jake saty ti slusi, tak musis cekat, ze ti vsichni poradi ty, ve kterych ti krasne vynikne postava, a v tvem pripade to jsou podle me i saty s vystrihem, protoze vsechny ostatni si mela moc nizko a nejak ti v tom vrsku proste nesedely.... ale libi se mi, ze mas svuj styl a stojis si za nim, i me se nelibi vetsina satu tady, ale proste ty tvoje mi zatim neprisly zadny, ze ti sedi....tkaze zkousej jeste dal... dalsi rada: podivej se do tematu o vintage svatbach http://www.beremese.cz/forum/show.php... treba na uzivatelku Efe - ma v albu krasny styl satu a nechava si je sit na miru od svadleny, mozna by ti to mohlo pomoct, co ja vim, tak ja si taky nechavam saty sit a vyjdou me do 7000 s prehledem...nebo zkus navrharku petru bilskou, taky umi usit krasny saty, ale tam uz cenu nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no ty co jsem mi zatím v půjčovnám líbily, tak půjčení bylo max. do 7500 Kč, takže myslím, že pokud to není opravdu nějaký luxusní salon, tak se sehnat dají, ale mě přijde škoda vyhodit tolik peněz půjčení. Ty co se ti z mého výběru líbí, tak ty se mi líbí právě taky a pak ještě ty na ramínkách, podobné jsem zkoušela. scvrcek: nízko jsem je měla právě protože to byla větší velikost, tak mi to nesedlo a padalo to. Jinak s efe jsem v kontaktu a jako jedna z mála s mým výběrem souhlasí, máme na hodně věcí podobný vkus :-) a ty si je necháváš šít kde? já se u toho šití právě bojím toho výsledku, že to bude stát za prd
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ale ti tu davame cocku, co? :-D Vyber podle sebe, ty se potrebujes v tech satech citit krasna a uvolnena a o to tu jde. Pokud vis o nejake dobre svadlene, tak ja bych se toho usiti taky nebala. Budes k ni chodit na zkousku, sama si te nameri, vyberete spolu material.... to je neco uplne jineho, nez objednat saty na dalku. Ja si myslim, ze te trochu od toho usiti odradila sulcikovap, ale tam si myslim, ze to bylo uplne o necem jinem. Pokud budes objednavat ty satky z USA, tak taky nikdy nevis, jestli ti budou 100% sedet, pokud ovsem neobjednas presne ty, co jsi zkusila osobne. Takze je to nastejno. Pokud zvazujes radsi koupi nez pujceni, tak ja bych sla asi do toho usiti. Budes to mit pod kontrolou a muzes nejaky malickosti zmenit. A kdyby nahodou, tak satky se daji vzdycky prodat. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ja taky s tvym vyberem souhlasim, to si asi nerozumime, jen mi proste prislo, ze ti jeste zadny nesedely uplne dobre, ale mozna ze to bylo spatnou velikosti, taky ze si nemela podprsenku a tak... ja si je budu nechavat sit u jedne svadleny z Jicina, ma svatebni salon a vubec se nebojim toho, ze by to dopadlo spatne...presne si nakreslim co chci, poradi mi s materialem, co se hodi a co ne, vsechno proberem a behem zkousek si muzes rict, co se ti nezda, kde to chces jinak atd..... takze toho se fakt nebojim... zatim co jsem videla usite saty (od svadlen z CR), tak vsechny byly perfektni!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no to my teda dáváte :-( ;-) Ale tak nějak jsem předpokládala, že mi každý bude doporučovat šaty podle toho jaké se líbí jemu. O žádné švadleně právě nevím, krom mé mamči, ale na sv. šaty si netroufá, takže jedině najít nějakou na netu, ale to se právě bojím toho výsledku, když neznám její práci. Je mi jasný, že mi ty objednané určitě úplně sedět nebudou, ale to by mi mamča právě upravila přesně na mě. scvrcek: pošleš mi do IP prosím kontakt na tu švadlenu?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - hlavní je, aby ses v šatech cítila dobře a krásně.. mě se taky líbí tvůj styl a věřím, že je těžké najít takové šaty, když trend je momentálně trošku jiný.. i mě se líbí trošku jiné šaty než ty, které teď má spoustu nevěst, ale když mi ve finále takové "ty jiné" nebudou sedět a slušet, tak si prostě vyberu takové, které budou a třeba se mi nakonec zalíbí i jiný typ šatů, ale ráda bych ty nevšední z mého alba a nebo ty, které chválí bibi, ale ty jsem bohužel nikde nenašla :( ach jo.. tak uvidím, co mi paní zítra v salonu nabídne.. no, jsem napnutá :) bibi - chtěla jsem ti říct, že jsi strašně obětavá, jak tady pomáháš sarpii najít její šatičky a tak vůbec.. musíš být moc fajn ženská!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konecne nasla ty me saty i na modelce a nechci si fandit, ale na te modelce se mi nelibi tak moc jak na me :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D pridala jsem je do albicka
Odpovědět
sarpie: posílám kontakt na IP, ale já myslím, že tady neradí holky podle toho, jaké šaty se které líbí, ale vážně čistě nezaujatě podle toho, které podle fotky nejlépe sedí...já rozhodně neříkám, aby si měnila styl, naopak!!! Jen mi prostě nepřišlo, že ti ty na fotkách seděly tak, abych si z toho sedla na zadek....ale jsem přesvědčená, že takové najdeš, a hlavně, jak píší holky, až takové najdeš, budeš si jimi i ty 100% jistá a nebudeš se muset ptát :-) picasso: máš pravdu, nechápu, proč se většina modelek na fotkách hrbí a ohýbají ramena aby měly propadlý hrudník...je to na každé druhé fotce šatů, mě to přijde příšerný...
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: souhlasim, nevim proc se tak hrbi, vypada to hrozne, ale asi to splnuje nejaky ucel, jen nevim jeste jaky
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ja jsem to nemyslela, ze ti ty objednane saty nebudou sedet kvuli centimetru sem nebo tam, ale spis jsem psala o typu tech satu. To ty jsi tu totiz predtim psala, ze radsi si saty sit nenechas, protoze vlastne nevis, jestli ti budou sluset. To u tech z US taky v podstate nevis, pokud (jak uz jsem psala) neobjednas presne ty, co jsi zkusila nekde v salonu. No, jinak se svadlenou ti bohuze neporadim, jak uz v te Praze ted nejsem. Ja jsem chodila s upravama za svadlenou na Prubezne ulici, na Praze 10, protoze jsem to mela blizko od bydliste. Byla jsem spokojena, ale to se opravdu jednalo jenom o upravy, sit jsem si nikdy nic nenechavala. Ale optej se kolegyn apod. a treba bude nekdo o nekom vedet. Takhle jsem nasla super svadlenu tady v Poznani. Te bych se napr. vubec nebala usiti svatebnich satu sverit. Je neuveritelne sikovna, ale diky tomu i drazsi samozrejme. Jak dopadla Nuance? Jsem napnuta jak ksandy. :-D Jo a byla jsem se ti dneska zeptat v tom salonu, odkud mam satky ja, jestli budou mit ten "tvuj" model od Pronuptie. Tak bohuzel ne. :-| Pani rikala, ze takovy saty vetsinou zadna nevesta nechce, ze pry kvuli tomu previsu (nebo jak to nazvat) uprostred rozsiruji postavu. Ale to mne teda neprijde. No, nicmene rikala, ze kdyby jsi je chtela, tak ti je muzou objednat na zakazku. Ale cenove jsme uz nekde jinde, nez bys chtela byt ty. Staly by kolem 20tis. Za novy znackovy saty to neni zase az tak strasny, protoze je pak min. za polovinu jeste muzes prodat. mrazulka: jeee, diky.... to ja jsem takova "starostka", co rada pomaha, ale musi mi za to ten clovek stat. :-) A sarpie je sympaticka baba, vlastne vsechny tady jste a jsme ve stejne situaci, kde mame vysneno spoustu veci a zjistujeme, ze ne vsechny se daji zrealizovat. A jsme tu krome jineho taky kvuli tomu, abychom si pomahaly, ne? ;-) Skoda, ze ty "tvoje" satky taky nemaji. Chjo. Ja si snad zalozim svatebni salon a budu se soustredit na ty netradicni modely, protoze jinak je to v CR teda bida. picasso: hmm, modelka vypada, jak kdyz tlaci bobka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda fakt zírám, jak máme každá jiný vkus na šatky :-) :-) Mně přijdou všechny takové ty lehké a elegantní nic moc :-D :-D Já jsem na ty princeznovské, volánky a kraječky a booohaté sukně :-) :-) Ale stejně každá budem krásná nevěsta, takže z toho, že se tady někomu nelíbí tyhle šaty a jiné jo....z toho bych si hlavu nedělala ;-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky to nahrbení u modelek nechápu.. já bych třeba ty šaty picassa na té modelce vůbec nepoznala.. ta modelka je nepěkná.. :( bibi - jo, jo, tuto diskuzi jsi založila, tak jsi naše starostka :) já jsem si zrovna dneska všimla plakátu, ze na zámku v Kravařích je svatební veletrh, 13.-14.11., ale nevím, nějak mě to tam netáhne.. nicméně, té půjčovně, kam zítra jedeme, jsem našla jedny šaty, které by eventuálně mohly vypadat jako ty šaty, které nikde nemůžu najít.. nejsou to přesně ony, nejsou ani vidět celé jen vrch, dám je do albíčka.. tak zítra uvidím, jak vypadají celé :) tak mi držte palce, ať zítra pořídíme a bude z čeho vybírat! jinak, co se týče dudlíku.. tak to usínání přes den - to je maso.. každý den řev.. :( večer je to lepší.. tak snad se to brzy utřepe.. ještě se po dudlíku ptá, ale držím se :) sám si pak ukáže na odpadkový koš, že jsme je vyhodili :)
Odpovědět
dala jsem do alba první nástřel vývazku...chci je z přírodního lýka, ještě mám objednané i hnědé, teď jsem to zkusila se saténovou mašličkou a taky to nevypadá zle...myslela jsem, že dám doprostřed ještě knoflíček ale uvidím... jo a taky mi přišlo bolerko přes šaty, co jsem si nechávala uplést na Fleru...je super! Doufám teda, že ho nebudu potřebovat, ale kdyby bylo chladněji, tak je super!
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek - teď nevím, v kterém albu jsem právě viděla ty vývazky s knoflíčkem uprostřed a z přírodních materiálů a byly moooc pěkné! i ty tvoje jsou jiné a hezké! dobrý nápad s těmi přírodními materiály.. fakt pěkné..
Odpovědět
mrazulka- fakt???? Jéé, a já myslela, jak nejsem originální, a že jsem to vymyslela úplně sama:-D chjo, zase mě předběhli....tak nic,jdu se zahrabat :-D miluju lýko, chci ho namotat i do kytice, do výzdoby, prostě všude...:--)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no nakonec to vypadá, že si nějaké objednám a uvidím jak to bude vypadat, myslím, že by se případně prodat daly, kdyby mi nakonec neslušely. Líbí se mi dvoje a nevím které, dnes jsem je ukazovala mamině a té se kupodivu také líbí a příteli taky, tak asi není co řešit. Moc děkuji, že si tak pomáš s tím sehnat ty mé vysněné. Dnes jsem se na ně ptala v té Nuanci a nemají je, paní chtěla podobné koupit ale byly prý moc drahé. Takže už ani nedoufám, že podobné někde najdu. Ale příteli se stejně nelíbí :-) No a v Nuanci nakonec nic moc, výběr od Pronuptie nic moc, takové obyčejné šaty jak z nějakého malého a levného salonu, většino co mají na internetu tam ani neměly. Zkoušela jsem tedy nějaké korzetové co nemají moc velkou sukni a nevypadalo to špatně, ale prostě to není pro mě to pravé. V prosinci by jim měly přijít nějaké nové od Pronuptie, tak to možná zkusím pak. Ale jinak mě salon nějak moc nezaujal, paní byly docela příjemné, ale v porovnání s těmi předchozími z něj nemám tak dobrý pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek - tak má je v albíčku sarpie :) jsou moc pěkné..
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko! :-) sarpie: no oni ani na strankach toho od Pronuptie moc nemaji, to je pravda. Jeste jsem neco objevila, pisnu ti do IP. ;-) Hmm, ty "vyvazky" od sarpie vypadaji taky moc zajimave. To je z papiru?
Odpovědět
Profilova fotka
na ty vývazky jsem narazila někde na netu, pořád uvažuju jaké vyrobit..přidám do alba ještě další dva favority, co myslíte, že by bylo nejlepší? bibi: moc děkuji, jsi vážně zlato ;-) tak tam bych si rozhodně šatky vybrala, mají je moc krásné a kdybys mi zjistila cenu, tak by to bylo super, ale počítám že budou asi z těch dražších šatů, které si bohužel nemůžu dovolit :-( ale nějaké takové co jsi mi posílala bych si mohla nechat ušít, ale příteli se právě ty ke krku nelíbí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sarpie: ty kytičky vypadí mooc pěkně :-) Na klasickou svatbu se mi víc líbí obyčejné, ale tohle na tu vintage a nebo takovou tu stylovou svatbu je to úplně perfektní. Ty kolečka pro pány a tu druhou kytičku s kamínkama pro dámy :-) Fakt super!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: pritel te nevidel jeste v zadnych ke krku, ktery by ti opravdu sedely, nebo jo? A ja kdyz jsem Mattovi ukazovala saty na modelkach, tak se mu ty moje taky nelibily a to vubec. :-D Takze to bych vazne neresila. Chlapi nemaji moc predstavivost, jak ty samy saty budou vypadat na nas a jak se hodi k nasi osobnosti a tak. Pokud by jsi se v nejakych satech citila uplne bozsky, tak bych moc neresila, jestli se priteli na obrazku libi nebo ne. ;-) Vyvazky jsou super, mne se asi nejvic libi ten druhy. Mas na ne navody, jak je vyrobit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?