Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
netacek: taky tě tady vítám :-) Jůůů, v Zaječí, myslíš U Kapličky? Tam to musí být paráda, možná se tam zastavíme na svatební cestě :-) Vínka mají skvělá!!
Odpovědět
Zkus kapelu mane.....
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: no taky mi tu bylo včra smutno.. netacek: no,ktomu by ti své řekla bibi,ta toho má zařízeného moooc :-D Ale určo jsou nejdůležitější věci místo obřadu,hostiny,fotograf,kapela,catering a pomalu už bych koukala i na šaty..sice se ti to může zdát brzy ale opravdu to letí jak blázen, že holky???
Odpovědět
Ahoj holky, omlouvám se :( mám toho teď nějak moc a to jsem doma na neschopence. Včera jsem trčela půl dne u doktora. Snažím se dodělat vše potřebné do školy, když se "flákám" doma. Picasso: moc držím pěstičky :) Netacek: Vítám brňačku :) já jsem taky z Brna, ale svatbu budu mít v Beskydech na Čeladné a vlastně ani ne 11.6., ale to je na dlouhé vyprávění :) byl to původní termín, museli jsme ho změnit, už bylo rok dopředu místo obazené!! To je pro tebe důkaz, že času není nikdy dost :( Zaječí je moc krásné :) my budeme mít cimbálovku a vínečko z Boleradic a Kobylí. Martina: kapleu boužel neznám, kromě teda naší cimbálovky, kdybys měla zájem, dám ti kontakt.
Odpovědět
scvrcek: jojo, U Kapličky! No já doufám, že to tam bude parádní :-) Vína stojí za to! lenakvapilova: Díky za milé přivítání 8-) Jižní morava, to je vinařský ráj.. ale v Zaječí to uměj! Máš pravdu, budu klidná, až budou ty klíčové věci zarezervované..
Odpovědět
Profilova fotka
netacek:Ahojky,tak bylo by dobré mít jistý termín na matrice,pokud už je u vás dávají..Pak místo pro hostinu a fotografa,já mám ktomu ještě kosmetičku a nehtíky+kadeřnice ;-) Příští měsíc budeme dělat oznámení a v lednu objednávat snubáčky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcatka! Zdravim vsechny nove prichozi a omlouvam se, ze se s psanim flakam :) jsem posledni dobou nejak vyflusnuta :) S tim zarizovanim urcite to, co pisou holky. Prida to na klidu, kdyz uz jsou ty hlavni veci zajistene a je udela si fajfku - hotovo :) My ted mame na rade catering, zatim jsme s panem jen v telefonickem kontaktu a nepodarilo se nam sejit, ale rikal, ze cerven je v pohode, ze se bal, ze to chceme uz pristi mesic :) takze datum nasi svatby zna a predbezne s tim pocita, snad se s muzem domluvime na terminu, kdx tam zajedeme, ale ted je nemocny, tak musime pockat. Vcera jsem sjizdela svatebni sarty v jedne pujcovne. Kamaradka, ktera si tam pujcovala a pujde tam se mnou, mi psala, at si vyberu a az tam budu volat ohledne objednani, aby ty saty stahli z jinych salonu. Nasla jsem tam jedny favoritky, az budu na pc, ted pisu z mobilu, vlozim foto. No a zbytek necham po Novem roce :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zitra jdu za DJ.. Narovinu mu reknu, ze na nej nemam dobre reference. Ze nam nevadi, ze se tam naji a napiji, vysluzku dostanou, ale aby proste hrali a neflakali se.. On vytrhl trn z paty nam s bytem, tak ted zase chceme dat vydelat my jemu, tak snad to bude dobry!! Picasso - moc drzim palce!!! Makinka - lidi jsou fakt hovada.. Pardon za ten vyraz, to je jeste slusny.. Netacek - ani u nas to nebyla zadna velka romanticka zadost o ruku :) mame spolu dite, od zacatku jsme se chteli vzit, ve sve podstate jsem prstynek dostala, ale neklecel, ani se neptal :) nebylo taky na co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti - a co prodej tvych satu?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Šatičky se prodaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - tak super :) to byla docela rychlovka :)
Odpovědět
Profilova fotka
vložila jsem do albíčka ty šatičky, o kterých jsem psala..
Odpovědět
Článek se načítá
mrazulko mě se nejvíce líbí ty u kterých máš napsané : "krásné.. momentálně vedou, něco takového by se mi líbilo.. "! Ty poslední taky nejsou špatné, ale nejsem zvyklá moc na svatební šaty s ramínky, trošku mi to připomíná luxusní noční košilku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím do diskuse, jestli mě berete :-) Máme taky stejné datum, ale přípravy zatím docela váznou :-) pořád si říkám, že je dost času. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Btw. mrazulko, ty satky, ktere "vedou" se mi taky libi nejvic.
Odpovědět
Profilova fotka
právě tím, že mají ramínka mi příjdou jiné.. na zádech mají hlubší výstřih a překřížená ramínka.. ale ty, které mám napsané, že vedou si mi také líbí, ale v žádném salonu tady okolo jsem je nenašla.. aspoň na webu ne.. a já nepočítám, že mi ta "luxusní košilka" sedne :-D ale rozhodně si je zkusím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,snad vám nebude vadit,že se přidávám také k diskuzi....máme stejné datum svatby a já každý den sedím na netu a hledám a koukám co vše se dá pořídit...nevím,čím začít dřív:-)...čtu,že už máte vybrané šatičky...a já jen čučím a vybírám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.nail - taky zatím jen čučím a vybírám :) ještě jsem v salonu nebyla.. zatím se chystám..
Odpovědět
Profilova fotka
for mrazulka....tak nejsem až tak pozadu...???....ani jsem se nešla zeptat ještě do nějakého salonu,protože chci zhubnout...od února jsem shodila 18kilo a ještě bych 10chtěla:-)...tak snad se mi to podaří.Já se budu vdávat už podruhé,poprvé to bylo v 96 a když dneska koukám co je vše možno zařídit,jaké vymoženosti,vychytávky se dají zařídit...tak z toho mám obrovský strach a chci,aby byla svatbička nej...přítel je o 4roky mladší a bude se ženit poprvé...musí to být pro něj to nej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.nail - už mám takové ty hlavní věci zařízené, ale šaty ještě nee.. já tedy hubnout nemusím, po porodu jsem na své váze, díkybohu :) tak ti držím palečky, aby ti ta kilečka šla krásně dolů!! já se tedy budu vdávat poprvé, ale v den svatby mi bude za 3 měsíce 35 let, takže taky bych už se mohla vdávat i potřetí :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcatka... tak se zase hlasim. Byli jsme navstivit babicky a dneska jsem mela v praci straaaasne moc veci na udelani. Tak jsem vas ted docetla a muj den je kompletni. Muzu jit spat. :-) :-D janullii: teeeda, clovek tady chvili neni a zase uz se o nem povida ;-) No jo, ale asi par veci uz zarizenych mam, no. :-D Akorat si ted rikam, jestli to vsechno ma smysl. Par lidi nam uz dalo vedet, ze neprijedou/neprileti.... tak se zacinam bat, jestli tam v tom kostele nakonec nebudeme skoro sami. :-| sarpie: kde jsou ty saticky? Nemuzu se dockat!! ;-) martina: My budeme mit DJ. Kdybys byla nekde ze severnich Cech, tak ti muzu doporucit jednu kapelu. Zazila jsem je na svatbe kamaradky a byli uzasni!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - vydrž prťka, vydrž :) taky jsem zvědavá.. kolik lidí vám už odpadlo? určitě tam sami nebudete.. a ikdyby vás tam bylo jen pár, tak to bude krásné..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda,zase se nějak rozrůstáme,to je fajn :-) Tak vítám nové přírustky :-D mrazulka: ty s ramínky vypadají pěkně,skoro všichni mají bez ramínek,tak budeš takové spestření mezi námi korzetovými:) bibi: no ale bylo to v dobrém,jak jinak :-Dchválila jsem tě,jak máš ty důkežité věci už dávno zajištěné..hold jsme si všichni vybrali krásné datum a tady opravdu platí čím dřív,tím líp:) a myslím,že určitě sami nebudete!!třeba ještě někdo přibybe! p.nail: jéé konečně tu mám někoho z okolí severu čech,to je fajn..tady to je samá morava a Brno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jsem chtěla ještě z domova ráno uložit fotky, ale nedošlo mi, že jsou moc velké. Tak to večer změnším a nahraju. mrazulka: mě se ty nové šatičky moc líbí
Odpovědět
Ahoj holky! Já to taky vidím (zatím) na šaty na ramínka, ale určitě ne korzet se špagetovýma, to se mi nelíbí. Spíš něco do šířky přes ramena a pořídný výstřih na zádech :-) No, uvidíme, co mi bude vůbec slušet... Snad teda seženu. V korzetu bez ramínek jsem se nikdy necítila "bezpečně"
Odpovědět
tak my budeme muset termin zrusit.. :-(
Odpovědět
copak se stalo? :-(
Odpovědět
na tom našem místě, které nám matrika zarezervovala, se koná ten víkend majáles...takže tam bude fůra lidí, koncerty, hluk, bordel...jedině by prý zkusili na tu půl hodinu obřadu udělat technickou přestávku..což je stejně blbý....takže buď jiný termín, nebo jiné místo... :-(
Odpovědět
no tak to je vážně debilní ( i s technickou přestávkou )
Odpovědět
no blbý je, že máme už i zaplaceného fotografa, předběžně rezervovanou hostinu, takže je to fakt na nic...ale zas to místo je fakt skvělý, tak vážně nevím, co dělat..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?