Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte tolko stran nebudem citat no pridavam sa k vam tiez mame tento datum a v slovenskej verzii tento stranky som tiez zalozila temu 11.6. 2011 ;-) my mame salu,kostolik,kameramana,fotografa,dj-a + starejsieho a saty si idem davat sit ;-) obrucky na Vianoce si dame mame vybrane a mame vlastne zlato tak budu o cosi lacnejsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: tak to mě mrzí stím termínem!! no a jaký jiný termín přichází v úvahu?? jéé takových nových nevěst:)
Odpovědět
no uvidíme, jeslti najdeme jiné místo, ale tohle je prostě perfektní, a termín jiný asi 4.6., ale nevím, jestli má fotografka volno.. :( mě to tak štve, rok o tom termínu mluvíme, prostě už byl "náš" a teď tohle..
Odpovědět
no to opravdu věřím. Ale podle mě je lepší měnit termín, než místo
Odpovědět
Profilova fotka
taky si nedovedu představit jiný termín,už jsem se do něj zamilovala:) tak třeba to nakonec dobře dopadne!!Já bych teda klído změnila místo kvůli termínu..
Odpovědět
opravdu? To já si zas nedokážu představit, že bych úplně změnila atmosféru, výzdobu a co já vím, jen kvůli termínu, i když je krásný. Jiná by byla, kdyby pro mě ten termín měl nějaký podtext. nevím.. No a nebo kvůli fotografovi, kapele, šatům.. musí se toho tolik sladit! Hrozný. Na druhé straně se mi vloni vdávala kamarádka na hradě Štramberk a na poslední chvíli se dzvěděla, že tam budou ten den nějaké slavnosti. Nakonec to vůbec ničemu nevadilo, jen měla svatební kolona na koho troubit :-) Tak asi by to chtělo vědět přesně co, kde a v kolik...
Odpovědět
Profilova fotka
V prvni rade dekuji za pochvalu satu, take se mi moc libi. Pred chvili jsem je ukazovala mamce a taky mi byly pochvaleny, protoze - Gabi, ty nemuzes mit saty bez raminek, jsi moc hubena :) tim me stve furt, jsem normalni, jen z nevyspani trosku propadla, mamka by me ale chtela porad vykrmovat :) Jinak, kdyby jsme museli menit termin, tak by mi to nevadilo, hlavne, kdyz je to v miste, ktere se nam libi, nove bychom kvuli terminu urcite nehledali. Horsi je to pak s temi fotografy a tak, ti jsou plni, hur se to pak prebookovana a pak je treba hledat znovu :( ale zmena terminu by mi nevadila.. J
Odpovědět
Teda ale vy mě děsíte, to jsou fakt fotografové plní půl roku předem? Já myslela že to má čas... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
netacek:Někteří i rok před ;-)
Odpovědět
scvrcek: moc mě to mrzí :( chápu jak ti je :( já ten termín měla taky zamilvanej :( do teď jsem si v podstatě nezvykla, ale to místo mi za to stojí!!! Držím palce, ať se s fotografem domluvíte!!
Odpovědět
jojo, taky držím palce, ať to dopadne co nejlíp!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! my jsme taky museli kvůli místu změnit datum...a už jsem s tím nějak smířená :-) netacek: no půl roku dopředu už snad ani nemají volno vůbec :-D Opravdu ten rok dopředu je narváno, dá se splašit ještě nějaký ten termín mezi říjnem a dubnem, ale jinak co jsem se dívala teď na fotografy, mají všichni plno. Ještěže jsme stihli datum přesunot a fotografy si taky přehodit, bez těch bych to asi ještě posunula :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-. ježíšmarjá!
Odpovědět
Profilova fotka
pro mě má 11.6. velký význam ale jelikož jsme z malého města nehrozí nám že by nám místo někdo vzal..je to i místo kde se dělala jen jedna svatba, u nás se všichni berou na MÚ nabo na hradě..já budu vyjímka:) jinak jsem fotografku měla vybranou ale 100% jsem jí to potvrdila až v pondělí, takže opravdu záleží i kde bydlíš..
Odpovědět
netacek: neježišmarjuj :) a poohlídni se kdo by se ti líbil :) co já vím, tak někteří fotografové přijmají až od ledna! Vždycky se někdo sežene neboj :)
Odpovědět
díky holky za trochu povzbuzení...no, to místo se nám právě hodně líbí a tak asi budeme měnit termín, nevím, ještě počkám až se přítel vrátí večer z práce a proberem to... mě to štve, protože fotografa jsem marně sháněla tři měsíce kvůli tomu termínu a když už jsem konečně někoho sehnala a zaplatila zálohu, tak se termín musí změnit....to kdybych věděla hned, že termín bude jiný, mohla jsem si vybrat lepšího fotografa, který jinak měli volno, jen ten náš termín ne.... 8-( nojo, ale co se dá dělat, jsou i důležitější věci:-) jinak o nic nejde, šaty budou moje a v hospodě snad místo taky bude, jde jen o toho fotografa.... místa se asi nevzdáme, tohle je fakt dobrý, ale zase nechci aby vyhlásili uprostřed koncertu technickou pauzu kvůli svatbě a všichni čučeli na nás :-D navíc by se nedalo ani moc fotit, když tam budou všude lidi..... prostě buď jiný termín, nebo jiné místo... mrazulka: šatky moc hezký, nejvíc mě zaujaly ty "nevšední a šmrncovní" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii, a nebojis se, ze bude ten oddavajici venku spatne slyset? taky jsem zvazovala obrad venku, ale tohle me dost odradilo, rikala jsem si, ze ti v zadnich radach uz by nemeli vubec sanci neco slyset
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek - dekuji.. Na zkousku jdu pristi sobotu. Bude to poprve, jeste jsem svatebni saty zkouset nebyla. Pani uz mi ale rekla, ze vzhledem k me vysce, 161 cm, ty saticky nebudou to prave, ze jsou pro vyssi a na mensich nevypadaji tak hezky, ale uvidime. Byla ale velmi mila uz v telefonu, tak snad i ta zkouska bude prijemna :) Jinak drzim palce, at se vam to vyjde a vse se podari preorganizovat na dobry termin!!
Odpovědět
Profilova fotka
ptjj. my máme obřad taky venku v zahradě a hostinec nám sám celý obřad ozvučí. Oddávající mají mikrofon, jsou tam reprobedny, takže vše je slyšet suprově.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: na 100% uz nam odpadly dva pary vcetne Mattovo sestry s manzelem(!!), jedna babicka a druhy dva pary jsou tehotny. Jedna kamaradka tady z PL bude rodit nekdy ke konci brezna dvojcatka a druha (od Matta) ma termin na 22.cervna, takze ta z Kanady urcite nepoleti, protoze by taky mohla porodit v letadle. :-D Pak jsme vcera prosli nas seznam a zkoukli, kdo z tech zbylych se s mensi nebo vetsi pravdepodobnosti nezucastni. A je to vic jak polovina. :-( Nebojim se, ze budeme uplne sami, ale spis me trapi to, jestli to nase misto na hostinu nebude prilis velke a my se tam pak v tom malym mnozstvi budeme ztracet. A ja jsem z te restaurace byla taaaak nadsena. Taky kdyby nas bylo min, tak by to na osobu vyslo strasne draho, protoze mame dost vysokou "minimalni konzumaci", tj. castku, kterou zaplatime v kazdym pripade, at uz ji projime/propijeme nebo ne. Mozna budu muset hledat znova a treba uz nebudu vubec uspesna, protoze uz neni tolik casu a hezke restaurace uz muzou byt zarezervovany. Chjo. :-| svrcek: tak at ti to dobre dopadne a jsi nakonec moc spokojena... urcite pak poreferuj, jak jste to vyresili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpet devcata, no nakecaly jste toho celkem dost :-D :-D :-D :-D :-D :-D pohovory za mnou,a le jak sem dopadla vubec netusim. je na to misto spousta zajemcu. jo chci se zeptat neuvazujete nekdo o snubnich prstenech z titanu? nebo neslysely jste neco dobreho nebo spatneho na tohle zbozi? slysela jsem o tom,a le nevidela jsem to v realu
Odpovědět
Picasso: sice Ti neodpovím, ale přidám otázku: co snubáky z damasteelu? Vydrží ten materiál "celý život"?
Odpovědět
pttj: já mám taky obřad venku a teď jsi mě trošku vyděsila :( děkuji za připomínku, zeptám se na to a kdyžtak zkusím zajistit mikrofon! bibi: tak to my máme spíš opačný problém, nechtěli jsme více lidí jak 60 a pořád přicházíme na další, ketré bysme tam rádi měli! Ale uvidíme, jak dáme oznámení, co se z toho vyklube. Ale neboj, třeba překvapí ti o kterých si myslíte, že nedorazí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky konečně nahrány fotky šatů, i z dnešního zkoušení v Andělském studiu. Sice to nejsou šaty dle mých představ, ale za zkoušku člověk nic nedá..tak můžete kritizovat a radit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: fotky jse zkoukla a musim rict, ze mi k tobe vuce sedi ten styl co jsi mela na Andelske jak pises, libi se mi tam na tobe nejvic asi c5 a c8 ale zalezi jak jsi se v nich citila. ten styl co mas u v prvnim salonu mi moc nesedi k tobe
Odpovědět
sarpie: musím souhlasit s picasem, v adině ti podle fotek ten střich moc nesedí,schovávají ti postavu,šatičky 4 jsou trošku jiné, více ti opisují postavu a jsou pěkné ale úplně nejvíc se mi líbí andělské 5 :) ty jsou opravdu nádherně andělské :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Janulli: Já Ti dám samá morava a Brno:-) Já jsem až od Plzně...
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: tak mne se na tobe nejvic libi c. 2 a 8, ale muze to byt zpusobeno cimkoli, momentalnim postojem pri foceni atd., spis bych se orientovala podle toho, jak ses v nich ty sama citila
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:My si budeme kupovat snubáčky z titanu,a už v lednu... x-) x-) ty poslední co mám v albíčku z něho jsou,jsem rozhodlá proty úplně poslední,ale taky přemýšlím nad tím že je koupíme někde ve zlatnictví... Mě se s titanu hrozně líbí,protože to je podobné jako zlato,proto jsou také dražší než chirurgická ocel.
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky..no některé mi jsou volnější, takže to na těch fotkách ani pořádně nesedí. No a postoj při focení nemá smysl ani komentovat, foťák mě prostě nemá rád, ve skutečnosti to vypadalo všechno jinak ;-) No právě č. 8 bych si sama ani nezkoušela, ale paní mi je přinesla, že to jen zkusíme. Příteli se právě zase líbí ten antický styl co jsem zkoušela v Adině, akorát mi tam jsou taky volnější, tak by se muselo upravit. Ale jsem ráda za Vaše rady.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?