Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Do albíčka jsem dala dekoraci, kterou jsme nakoupili... Jen ty popisky se mi pořád mažou, netuším proč...
Odpovědět
Profilova fotka
ty už je máš???jéé ty se máš:-)jaký popisky?
Odpovědět
Profilova fotka
Čiao dívky, přeji krásné středeční ráno :-) Dneksa se mi extrémně nechtělo, ale už sem opět na značkách v práci :-( Kuratkol - pěkně ses rozjela s nakupováním :-D
Odpovědět
ahojky, to já se rozjela už dřív, ale teprve teď to všechno došlo.... Pořád se mi ztrácí ty popisky, které přidávám k fotkám v albíčku. Je tam uložím a dám znovu zobrazit album a popisky zmiznou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, kuratkol, musela bys je tam psát asi přímo a zároveň když vkládáš fotku, mě to jinak taky nejde :-(
Odpovědět
No jo, tak to je blbý... Jak to jde při dnešku? Už se nám láme týden. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zrovna přemýšlím co koupit přítelovi k 25.. Ale nic mě nenapadá :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!!! :-) No já tomu kastelánovi včera samozřejmě !!velmi důrazně!! telefonovala, není to žádná chyba a tvrdil mi, že není co řešit, že nás ty děti během svatby rušit nebudou, no já to tady nebudu ani všechno rozepisovat. Já bych se leda znovu na.rala... ;-) Řekla jsem mu, že budoucí manžel, já i rodiče s tím nesouhlasíme, že takto jsme se nedomluvili atd atd. Požádala jsem ho, ať si ten den přesunou. Řekl mi, že není v kanceláři, že to prověří až ve čtvrtek. Tak mu ještě dnes pošleme ofiko e-mail.... A když to nepůjde po dobrém, tak mu nejspíš řeknu, že mu udělám hodně špatnou reklamu... Tohle není fér jednání. Blbé je, že já už nemám možnost datum změnit, oznamka rozeslaná, prstýnky s rytinou objednané, všechny služby zamluvené... Ironie je, že on nám to o tom dětském dnu, co posunul na květen, ani neřekl, kdybych to nenašla náhodou na webu, tak se to dozvím třeba až v den svatby při příjezdu na hrad! ]-( Fotograf a kameraman nás stáli cca 15.000, to si je tam beru proto, aby nemohli natočit ani exteriéry hradu, protože tam budou lítat fagani a házet šipky nebo skákat v pytli? Připadá mi, že se snaží rýžovat prachy za každou cenu. Buď jako správa hradu beru peníze za to, že zajistím solidní prostředí pro svatbu i ubytování svatebčanů (celkem nás to vyjde cca na 7000, což není málo, myslím!) a nebo chci udělat dětský den. Ale obojí zaráz? Tady asi neplatí pravidlo o spokojeném zákazaníkovi, že.... :-| No kočky a ještě mi ráno ukradli po cestě do práce - asi v metru - mobil, já mám nějaký den blbec....Sakra! Tak teď už mám snad dávku smůly vybranou a bude jen líp, ne? :-D Tak hezký den a mějte se koťata, jdu pracovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko, s těma popiskama v albíčku to mám stejně, pokud je tam nedám hned při vkládání fotky, pak mám smůlu... VZKAZ PRO ADMIN: NEŠLO BY S TÍM PROSÍME NĚCO UDĚLAT?
Odpovědět
Já mám blbý celý týden, škoda mluvit...psát... Můj přítel měl 35 včera, taky jsem nevěděla, co mu koupit.... než koupit blbost, tak radši peníze.... chtěla jsem mu koupit řetízek na památku, ale nějak moc se na to netvářil...
Odpovědět
Profilova fotka
kurátko, zas bude dobře. A ten termín otěhotnění máš podle Jonáše nebo jen plodné dny? Já jen abys maximalizovala pravděpodobnost, že to vyjde napoprvé:) Myslím, že už vážně potřebuješ z práce vypadnout... na tu mateřskou! :-) Měla by sis dobít baterky, né se pořád trápit a vnímat svět negativně... Mně se to hezky radí, já vím, ale taky jsem si prošla v práci takovým obdobím, až jsem skončila u doktorů a došlo mi, že ti za to žádná práce nestojí... A přítel ať ti sám dá tip, co by ho potěšilo? Co takhle nějaký zájezd? Já třeba miláčka na narozky vytáhnu někam na chatu do hor, nebo třeba koupím pro oba letenky do Milána a tak... Vždy na tajnačku, aby měl překvápko.. Já osobně bych peníze nedávala, ale to je samozřejmě na tobě :-) Radši překvápko třeba i zadarmo, i kdyby to měla být domácí večeře při svíčkách servírovaná v sexy prádýlku, no ne? O prachy nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - mám hotové vývazky!!!! Jsou v mém albíčku! pipla - pipla - piplačka!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuk do alba - máme prstýnky doma x-) Dudu, to ti věřím- to musela být nehorázná piplačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kauculi, úžasný, gratuluju, už můžeš být s prstýnkama v klidu! Ale hlavně gratuluju k té kresbě, to je nářez!!! Je to přesná kopie té fotky!!!!! Jsi fakt dobrá!!!!!!!!! :-D Holky, mám otázku na téma bižu - budete mít na hlavě korunku? Já chtěla co nejjednodušší, proto jsem si ji nechala dělat na zakázku, ale paní designérka ji trochu rozšířila :-( Udělala ji o několik obloučků širší, viz mé albíčko. Bojím se, abych nevypadala jak ruská carevna... Aby to nebylo přeplácané. Já mám z korunek obyvy obecně, ale kdyby byla něžná, jemná, tak se to dá. Ještě mám možnost ji prodat a nechat si udělat ještě jednu, bez těch bočních obloučků (zadání bylo, že to má být obrácený náhrdelník), prosím jukněte na to a řekněte, co myslíte... zatím ji nemám doma, teprve ji budu platit přesnet... =-) Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
mnt dudu, dám tam poslední aktualizovanou fotku té kresby :-D Korunku bych chtěla mít!!! A ta tvoje je jednoduchá, vůbec nebudeš jako carevna!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ta korunka je jemná dudu, neboj!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, díky, jsem zvědavá, až dorazí. Stejně nevím, proč tam paní přidávala ty další obloučky, já chtěla mini-korunku:). Kupuju si i ten náhrdelník, podle kterého to dělala, ještě se rozhodnu, který z těch 2 si pak vezmu... Podle nálady. Nebo ráno 1, večer druhý:) A taky si nechám ještě vyrobit další perličkové naušničky na zakázku, design jsem si taky sama vymyslela a nakreslila, tak snad paní bude souhlasit a bude to technicky proveditelné:) Ty ještě kauculko pořád nemáš bižu? I když času dost, já vím... :-) (pro vás - pro mě ne!) Teď se strachuju, co odepíše kastelán, poslali jsme mu pěkně dlouhý e-mail s výčtem všech důvodů, proč tam prostě NESMÍ být dětský den v náš termín! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bižu budu objednávat - už jí mám vyhlídlou, vyjde cca na 600,- bez korunky (náhrdelník, náramek + náušnice)..
Odpovědět
Profilova fotka
supr, takže už se to všecko rýsuje a dopilovává, že? promiň, už jdu od PC, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Neva, měj se :-)
Odpovědět
dudunka, kauculacek: Kde se ve vás dvou pořád bere ten optimismus ? :-) kauculacek: Obrázek na oznamko se ti fakt povedl, nechceš se tím živit? Doufám, že pak ukážeš ještě sebe... dudunka: Na nějaký cestování teď nejsou myšlenky ani peníze, čeká nás celkem finančně náročná svatební cesta a taky ta svatba stojí dost. Jinak tvoje korunka je moc hezká, hezčí než ta první.... Nepříjde mi to moc, je to tak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: proč optimistky? :-D Ne, není to zas tak dokonalý, takže živit určo ne, bych se zcvokla!! A ještě teprva musím vybrat svojí fotku, podle které to budu kreslit. Každopádně každý postup dám do albíčka ;-) Mám radost z prstýnků x-)
Odpovědět
Taky mám radost z prstýnků, pořád si je zkoušíme. Myslela jsem, že to budu dělat jen já, ale přítel sám si řekl o další vyzkoušení :-D . Už bych prstýnek nejradši do krabičky vůbec nevracela...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky docle akoukám - můj taky zkouší a pořád říká, jak jsou hezké :-) Tak sna dho bude nosit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky mojéééééééé :-N Kauculko:Ty prstýnky jsou nádhernýýýýýýýýýýýýý ;-) my si taky ještě musíme nechat udělat rytinu,ale to stačí až tak v květnu x-) a k tomu portrétu tvého přítele namám co dodat,jen možná to,že jsi se minula povoláním :-D je to supéééér :-N Dudunko:Taky tě musim mooooc pochválit,vývazky na jedničku ;-) jsem ráda,že už je mám hotové :-p :-D Teda toho kastelána bych pověsila za kulky do průvanu ]-( že mu neni hanba :-S Neumim si představit ted měnit místo obřadu,oznámení atd :-( =-) Kuratkol:Tak vidíš,konečně jsi se dočkala prstýnků a dekorace ;-) :-N Sandulko:Ty "babko" naše,zase tě chytly záda??? :-( :-( :-( tak at se ti brzy uleví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku děkuji za chválu :-D x-) A jak ty? Jak se máš? Já sem tu holky zase dneska strávila celej den, já poslední dobou nic jiného nedělám ]-( :-D
Odpovědět
kauculko: Tak to je dobrý, že tu můžeš celý den být....
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: mno, už mi to kolikrát leze krkem. NEchci sem tak často chodit, sem pak ko - krční páteč, oči, stačí mi to v práci, ale prostě mě to nedá :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Mě pořád bolí zub :-( v pondělí jsem byla u zubařky a ten zub mi zaplnila,no a ted mě bolí :-S Ale ještě to není tak hrozný,tak zkusim vydržet do pátku a kdyby to nepovolilo,tak v pátek tam mažu a zubařce zakroutím krkem :-p ]-( :-D Příští sobotu jedeme do Polska,kamarádka řídí autobus,tak jsme si řekli že si uděláme výlet :-N rovnou se tam chceme kouknout na oblek a chci tam koupit šaty pro družičky =-) :-N Kauculko,no jo no,ty už jsi pěkná závislačka :-p ale neboj mi taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: a jak to bolí? Jako když Ti to "rozrejpala"? Nebo myslíš, že ti to tam pořádně nevyčistila? Holky se zubama bych vám mohla vyprávět ;-( ;-( ;-( Oblek půjdeme SNAD koupit příští týden x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?